وقتی سرخی ارسنال کم رنگ میشود

نویسنده: reza

وبلاگ من
نویسنده: reza
من منم !!!
کل بازدید: 96,065 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

وقتی سرخی ارسنال کم رنگ میشود

وقتی سرخی ارسنال کم رنگ میشود


 وقتی میبینیم چلسی میره فینال می سوزم و حسودیم میشه  . کلا به نظرم ارسنال تیمی باثه ی برد نیست . تیمس باثه ی کاپ نیست . تیمی فقط برای کسب پوله . ارسنال تیمیه که تابستون با خرید و فروش بازیکن حدود 20 میلیون سود میکنه به جای اینکه مثل سایر تیمها ضرر داشته باشه . منظورم اینه که سایر تیمها چون میخوان برنده باشن خرج میکنن و با جام هایی که میبرن بعدش سود میکنن ولی ارسنال برای اینکه فقط رو فرم باشه خرج میکنه و بیشتر به فکر سودشه . از ارسنال امروزی کم کم داره بدم میادش . ناراحت نشین ولی واقعا این سیاست های سود مندانه رو مخم رفته . برام شده مثل رویا یه روز ببینم ارسنال به بازیکنایی در سطح و کلاس رونالدو وابراهیم اویچ پیشنهاد بده . تنها دلیل بی جامی ما همینه  پول . تنها چیزی که باثه مسئولای ارسنال مهم برد و جام  . ما گذشتمون افتخارمونه ولی سایر تیم ها زمان حالشون . کسانی که میگفتن خرید راه چاره نیست و چلسی را مثال میزدند ببینند.راستش از حسودی دارم میترکم . اخه کی میشه هیجان یه فینال با ارسنال رو تجربه کنیم . ارسنال دیگه تیمی نیست که تیم های دیگر ارزوی یه برد خفیف در برابرش داشته باشن تا انها رو از رکورد تاریخیشان که همچون یک افسانست انها را وا دارند . این روز ها باروت توپچی ها نم کشیده است . نمی که شاید سود داشته باشد ولی دل جوانانی را که پشتش ایستاده اند رو اتش زده !! .بازو بند کاپتانی تیم سالهاست که دیگر در کنار یه جام طلا بالا نرفته و فقط از صا حبانش بی وفایی میبیند و به نفر بعدی پاس داده میشو . اتفاقی امیدوارم حد اقل در این فصل رخ ندهد . 


به امید پیروزی
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حسین ملازینل در 7/2/1391 | 14:09 گفت:

آره رضا جون شما درست میگی...!!!!!!مثل اینکه فوتبال نتیجه گرایی که خیلی چیزارو از ما فوتبال دوستا گرفته طرفداراش دارن یواش یواش بیشتر از طرفدارای فوتبال زیبا میشن...شما درست میگی بعضی وقتا برای گرفتن یه دونه جام ما باید سبک چندین ساله و زبان زدمون که اکثر فوتبال دوستان مارو با اون سبک میشناسن رو زیر پا بذاریم...راستی تا به حال از خودت سوال کردی که چرا تیم بارسا مقابل تمام تیم های دنیا بدون استثنا با شیوه ی خودش بازی میکنه و هیچوقت حاضر به عوض کردن سبک بازیش نیست؟؟؟

reza در 7/2/1391 | 10:43 گفت:

فرشاد جان یادت نره که ما همیشه به این محکوم میشیم که همیشه بازی زیبا میکنیم ولی نتیجه نمی گیریم . شاید اصلا ایرادمون همین سبکمونه

farshad khadem در 7/2/1391 | 09:30 گفت:

اقا رضا زیاد دلگیر نباش وخواهشا به جلسی حسوددیت نشه وجدانا ارائه فوتبال ارسنال با چلسی قابل قیاسه؟ یادت نیست تو زمین خودشون 5تایی شدن همین ارسنالی که سرخیش کمرنگ شده جایگاش نسبت به چلسی کجاست؟ اگر منظورت لیگ قهرمانانه اونم قیاس درستی نیست مسیری که ارسنال رفت با جلسی وحریفای رودرو را مرور کن وبلاخره اگر فوتبالی که جلسی مقابل بارس نمایش داد ارسنال داده بود قطعا من وشما وهمه دوستان کانون طرفدارش نبودیم .

علی ارشدی در 7/2/1391 | 02:47 گفت:

نه تموم نشده

reza در 6/2/1391 | 22:55 گفت:

اگر اشتب نکرده باشم تو همین سایت خوندم که بدهی های استادیوم تموم شده

hamed در 6/2/1391 | 22:36 گفت:

آرسنال برای فصل بعد به همه چیز می رسه ، شک نکنید...

علی ارشدی در 6/2/1391 | 22:10 گفت:

مجتبی عابدی@ همین دیوید دین اماراتو کرد تو پاچه مون :((

reza@ بدهی ها تموم نشده عزیز ضمنا اون حضورمون تو رتبه های بالا مدیون فروش ستاره هامونه حتما از خودت پرسیدی پول فروش سسک و سمیر و.. کجا رفته! خب خرج بدهی ها شده دیگه

اینو بخون حتما:

http://arsenal.ir/blog/post.aspx?BlogId=35&PostID=1814

سید امین هاشمی در 6/2/1391 | 20:42 گفت:

مشکل مالکین پول دوست باشگاهن.ای کاش عرب بودن

reza در 6/2/1391 | 20:01 گفت:

هی ... یادش بخیر

مجتبی عابدی در 6/2/1391 | 19:48 گفت:

تیتر پستتو خوندم دلم گرفت . سرخیه اسنال هیچ وقت کم رنگ نمی شه به خصوص سرخیه پر رنگه هایبری .

reza در 6/2/1391 | 19:39 گفت:

کاش ...

مجتبی عابدی در 6/2/1391 | 19:27 گفت:

راستی رضا ممنون از پست . توام دل گرفته ای مث خودم . کاش دیوید دین بود . کاش .... .

reza در 6/2/1391 | 19:20 گفت:

حمید جان در پاسخ شما باید بگم که اولا تا جایی که من میدونم بدهی های استادیوم تموم شده و همچنین همه میدونن که از لحاظ مالی ارسنال جزو 5 تا تیم پر در امد جهانه ولی باز وقتی به اسامی که دور تیم میچرخه نگاه میکنید میفهمید که به احتمال زیاد خرید انچنانی نداریم و همچنین از صحبت های ونگر این نتیجه قابل برداشته . در مورد پستی بلندی باید بگم هیچ تیمی مثل ارسنال این قدر تو پستی نبوده . بابا ییونتوس تموم بازیکناشو از دست داده رفت دسته ی 2 ولی حالا قهرمانه لیگشون شده . یعنی ساخت استادیوم از دسته دومی بودن و قهرمان شدن سخت تره ؟

مجتبی عابدی در 6/2/1391 | 19:17 گفت:

رضا راجع به سیاست های پولی راست میگی . اما مگه ما مردیم که سرخیه ارسنال کم شه ؟؟ کاش همه هماهنگ شده حمله کنیم به فیس بوک ارسنال و بازیکنا . بلکه لا اقل یکی صدامونو شنید .

سينا در 6/2/1391 | 18:58 گفت:

من حرفاي حميدو قبول دارم بدون نقص

علی ارشدی در 6/2/1391 | 18:48 گفت:

خیلی تند رفتی
حرفای حمیدو تکرار نکنم دیگه همونو بخونی به خیلی نتایج می رسی

کمیل رحیمی در 6/2/1391 | 18:31 گفت:

رضا جان مرسی، حرف های دل منو زدی، به خدا دیگه خسته شدیم از این همه سال بدون جام، تیم خرج نمیکنه، بازیکن مطرح نمیگیره، بدون بازیکن خریدن مگه میشه جام گرفت؟ تیمی که هافبکش رمسی باشه انتظار داری قهرمان بشه و با تیم های قدرتمندی مثل بارسا و رئال با این همه ستاره رقابت کنه؟ ما فقط داریم خودمونو گول میزنیم، تا موقعی که چندتا خرید خوب نداشته باشیم تیم به هیچ جا نمیرسه

reza در 6/2/1391 | 18:16 گفت:

باثه یعنی برای

حمید فرازی در 6/2/1391 | 18:10 گفت:

محتوای متن بیشتر احساسی بود و میشه خیلی جاهاشو نقد کرد.مثلا بهتره یه کم در مورد وضعیت بدهی باشگاه مطالعه کنیم که اصلا وضعیت خوبی نداریم..ورزشگاه هم به همین سادگی که فکر میکنی نیست و مجبور بودیم همچین کاری کنیم چون هیابوری با تمام خاطراتش قدیمی شده بود و بر خلاف اولدترافورد امکان افزایش ظرفیتش وجود نداشت ولی در مورد جوش به نظر شما جو ورزشگاه رو کی میتونه تغییر بده؟ خب این فقط دوست هواداری ماست و در همین بازی مقابل میلان و بارسا جوی بدتر از نیوکمپ و بقیه اسخته بودن و البته همین که اینقد رتو بازی های داخل خونه خوب نتیجه میگیریم یعنی جو خیلی خوبی داره!

در مورد جام گرفتن هم قطعا خیلیا خسته شدن ولی فوتبال همیشه پستی و بلندی داره و آرسنال دوران بدتر از الانم خیلی داشته و سالهای بیشتر جام نگرفتن در مقایسه با الان رو هم داشته ولی الان باشگاه بدهی داره و وقتی ونگر و هزارنفر دیگه هر روز مصاحبه میکنن که باید باشگاه سالانه 15-20 میلیون پوند سود کنه نیازی نیست دنبال پول فروش بازیکنا بگردیم و این فقط صبر هواداری آرسنالو میطلبه که باز هم به خاطر تیم محبوبشون تحمل کنن.

توپچی جنوب در 6/2/1391 | 18:01 گفت:

درست میگی رضا جون بهت حق میدم ولی یه کم صبر کن بدهی باشگاه داره کم کم تموم میشه اونوقته که بازیکنان بزرگ و جام ها یکی یکی برمیگردند یه روز خوب میاد اینو میدونم............

HAMED toopchi در 6/2/1391 | 17:56 گفت:

باثه يعني چي؟؟؟؟!

alireza mohajer در 6/2/1391 | 17:36 گفت:

هر چی هست فقط خدا آخر و عاقبت این فصل رو بخیر کنه !!!!!!

مجتبی هانری در 6/2/1391 | 16:33 گفت:

بهتر هم میشیم
باید صبر کرد!!‏
یاد نره ارسنال دوران طلایی هم داشت‎ ‎

reza در 6/2/1391 | 16:30 گفت:

حالا مگه ورزشگاهمون چیه ؟ کیفیت ورزشگاه خیلی مهم نیست . مهم اینه که هر تیمی از یازی توش بترسن . به نظر شما این جوریه ؟
مثل نیو کمپ و یا سن سیرو و حتی ازادی خودمون که قبلا وحشتناک ترین ورزشگاه باثه تیمای عربی بو هست ؟

vahid در 6/2/1391 | 16:24 گفت:

اخ پسر با تو موافقم به نظر من اگه ارسنال نره دسته 2 انگلیس باز اگه مسئولان ببینن که باشگاه داره سود میده میزارن همون دسته 2 انگلیس بمونه باور کنین این مسئولای احمق ما باید از پرز رئال یاد بگیرن یک رونالدو اورد شب معارفش و با فروش لباسش پولش رو دراورد این مخ دادا های گلم

Farhad Rahbari در 6/2/1391 | 16:22 گفت:

آخه برادر هر تیمی یه دوره گذاری داره
علتشم ساخت ورزشگاهی هستش که کل تیمهای لندنی تو کفشن
دوست دارم فقط بری کاورن کاتیج(ورزشگاه فولام)میری به دوران جنگ جهانی دوم!
ما 5 سال اول 2000 شکست ناپذیر بودیم
10 15 سال افت
بعدش دنیای فوتبال زیر پای ماست