باز هم سوتی

نویسنده: reza

وبلاگ من
نویسنده: reza
من منم !!!
کل بازدید: 95,967 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

باز هم سوتی

باز هم سوتی


سلام 
دوباره این سایت گل در مورد ارسنال صحبت کرد بدون توجه که ما اینجاییم و اماده باثه ی گرفتن سوتی !!!!!
کی یادش هست دقیقا رابین کی مرز 100 گل رو رد کردش برای ارسنال ؟ 
خیلی وقت پیش بود ولی امروز این سایت ضمن بیان این خبر که یووه یه پیشنهاد 25 میلیونی ( که به نظر من مثل فحش میمونه ) برای رابین داده این جمله رو نوشته :


مهاجم تیم آرسنال سال ۲۰۰۴ از فاینورد هلند به این تیم پیوست و تاکنون برای این تیم ۱۹۸ بازی انجام داده است و ۹۴ گل نیز به ثمر رسانده است

اما دریغ که رابین خیلی وقته 100 تایی شده 
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

reza در 8/2/1391 | 11:48 گفت:

خواهشن توهین نکنید

mohsen abbasi در 8/2/1391 | 01:36 گفت:

چهار جوجه نشستن دلشون خوشه سایت دارن

مهدی افسرده در 8/2/1391 | 00:48 گفت:

شما ببخش آق رضا

hamed در 8/2/1391 | 00:26 گفت:

سایت گل نه سایت رئال و بارسلونا...

از تیم های دیگه در حد نخود هم اطلاع ندارند...

reza در 8/2/1391 | 00:10 گفت:

خب پس حداقل متن مورد داشت دیگه !!!!!!

علی ارشدی در 7/2/1391 | 22:56 گفت:

حسین@ یه دونه از گلا رو هم کم نوشته ضمنا اشاره هم نکرده که این آمار فقط مخصوص لیگه

حسین در 7/2/1391 | 21:55 گفت:

ساین گل هیچ سوتی نداده.

توی ویکی سرچ کنید رابین در 191 بازی لیگ 93 گل زده.

129 گل رو در مجموع 275 بازی زده.

بنابراین سایت گل هیچ سوتی نداده فقط تعداد بازی هاش رو 6 7 تا بیشتر نوشته.

سعيد توپچي در 7/2/1391 | 21:12 گفت:

مرسي علي! چه آمار دقيقي نوشتي

reza در 7/2/1391 | 20:51 گفت:

کسی میدونه چند تا بازی تو لیگ داشته رابین ؟

علی ارشدی در 7/2/1391 | 20:40 گفت:

لیگ برتر 93 گل

اروپا 20 گل

حذفی و اتحادیه 16 گل

مجموع 129 گل

توپچی جنوب در 7/2/1391 | 20:30 گفت:

با با اینا کلا هرچی تو کله هاشونه بریزن رو هم میشه همین میشه باب به پیر به پیغمبر از اینا انتظار بیشتر از این نداشته باشین ..
اینا خیلی احمق تر از اون چیزی هستن که شما فکر میکننین.........

محمدرضا در 7/2/1391 | 19:59 گفت:

تا اون جایی که من می دونم رابین کلا 129 گل زده !!!!

سید امین هاشمی در 7/2/1391 | 19:37 گفت:

زیاد نمیشه ب سایت گل خورده گرفت! میدونی چرا؟ چون طرفدار رئال بودن و اونام حذف شدن چرند میگه

مصطفی کاظمی در 7/2/1391 | 18:32 گفت:

فکر کنم فقط تو لیگ رو میگه رضا جان.