کی باعث باخته ؟

نویسنده: reza

وبلاگ من
نویسنده: reza
من منم !!!
کل بازدید: 95,959 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

کی باعث باخته ؟

کی باعث باخته ؟


خب بیچاره شدیم . تق تق کیه : رتبه 4 یا 5 یا حتی 6
گل زود هنگام یوسی  در شب تولدش خیلی خوشحالمان کرد ولی دقیقه 11 رو اشتباه ساده لوحانه ی جزسنی گل بدی رو خوردیم و چند دقیقه بعدش هم رو اشتباه فرمائلن و نبود به موقش گل خوردیم . خط دفاع گند زده واقعا . تازه نیمه اول هم سانیا دوباره مصدوم شد . کلا       نیمه ی اول  جزنی ترکوندش . نیمه ی دوم هم که چند دقیقه خوب بودیم  ولی باز وا دادیم . انصافا تو نیمه ی اول و اوایل دوم خیلی خیلی خوش شانس بودیم .  دقیقه 59 واقعا رابین گند زد . توپو به دروازباناس داد ولی تو دقیقه های 65 و 72 جبران کردش و جند دقیقه مونده به پایان بازی باز هم داور با نگرفتن پنالتی برای چندمین بار در طول فصل برامون پنالتی نگرفت تا بیش از پیش به رتبه های پایین تر نزدیک شیم . اخه ادم خجالت میکشه بگه تیمش با نورویچ مساوی کرد یا تو حذفی به سوانسی باخت .نیمه اول توپ سخت از مدافعین به مهاجمین میرسید و هافبکا مثل مهجمین بازی میکردن !!!! و نبود ارتتا و ولکات وحشیانه به چشم میومدش . نمیدونم علت باخت غایبین یا ونگر و تاکتیشه ؟ در اخر هم باید به طرفدارای نرویچ به خاطر بازی عالیشون که فقط از روی تعصب بود و برد و باخت براشون فرق نداشت تبریک بگم . دقیقا مثل پرولیس بودن ( البته من بیشتر به پرسپولیس تمایل دارم و در کل لیگ ایران لیگ حساب نمیکنم . یه چیز تو مایه های جام رمضانه ) 
راستی یه سوال پودولسکی میتونه زیر قرلر دادش بزنه یا نه  ؟ ( چون واقعا اول و اخر رو تابستونمون تاثیر میذاره نرفتنمون به چمپیونز )
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

reza در 16/2/1391 | 23:58 گفت:

مگه از اینترنت میدیدی سروش جان

soroosh در 16/2/1391 | 23:44 گفت:

نیمه اول رسما دوتا پنالتی نگرفت ... یکیشو کوشیلینی خطا کرد اون یکی رو یادم نیس دقیق کی بود (آخه با اون اینترنت آشغال چه میشه کرد:( )

reza در 16/2/1391 | 23:34 گفت:

کدوم پنالتی ؟ به نظرم فقط میتونست رمزی رو دو کارته کنه که نکردش

soroosh در 16/2/1391 | 22:27 گفت:

راست میگه سعید ... نیمه اول داور چه قدر بهموم حال داد؟؟؟؟؟؟

سعيد توپچي در 16/2/1391 | 22:11 گفت:

آقا reza خواهشن بحث پنالتيو نکش وسط که 2تا پنالتي 100% هم برا اونا نگرفتن البته اگه بدور از تعصب نگا کرده باشي بازيو!

soroosh در 16/2/1391 | 21:47 گفت:

محمد کی روز آرسنال بوده تو این 6-7 سال ... به خدا خسته شدم :((

محمد على(اباى) در 16/2/1391 | 21:42 گفت:

rooze arsenal nabood

reza در 16/2/1391 | 21:40 گفت:

والا چی بگم ؟

soroosh در 16/2/1391 | 21:17 گفت:

یه موضوع دیگه :
همین الان میگم هیچ دلیلی واسه حذف پست یا کامنت موجه نیست چون الان هیچ کی عصاب نداره

soroosh در 16/2/1391 | 21:16 گفت:

خوب دلیل باخت فقط و فقط نبود آرتتا بود :(
این سانگ احمق و رمسی عوضی همش داشتن توپ لو می دادن هیچ کدوم هم نمی رفتن توپ لو دادنشون رو جبران کنن در حالی که وقتی آرتتا بود خیلی خوباشتباه های سانگ عوضی رو جمع و جور کنه

reza در 16/2/1391 | 20:26 گفت:

لورن ولی عالی بودش

reza در 16/2/1391 | 20:23 گفت:

باز ژسني تا حالا تو کل فصل بد نبوده . گرچه گاف هم کم نداشته ولی رمزی کلا ترکونده ارسنالو

سروش در 16/2/1391 | 19:55 گفت:

ما که نباختیم.مساوی کردیم

محمدرضا در 16/2/1391 | 19:20 گفت:

واقعا اعصابم خورد شده از این امتیاز از دست دادن های بی خودی !!! از بازی با من سیتی به این ور هیچ بازی ای رو نبردیم !!!

محمدرضا در 16/2/1391 | 19:17 گفت:

وقتی 3-2 افتادیم جلو واقعا بد داشتن بازی می کردن و می خواستن مثل بارسا حفظ توپ بکنن ( آخه یکی نیست به اینا بگه که اگه بارسا اونجوری حفظ توپ میکنه ژاوی و مسی و اینیستا و بوسکتس و اون همه بازیکن خوب داره ولی ما چی ؟) . واقعا امروز یکی از بدترین روزهای فرمالن بود ولی کاسیلنی خوب بود چون گل سوم رو از ناحیه فرمالن خوردیم که فضا کاملا خالی بود !! و این که دروازبان اونا هم داشت با جون دل دروازبانی می کرد ولی اگه یه ذره دقت می کردیم می تونستیم 4-3 ببریم و در آخر پنالتی 100 درصدی که داور بی پدر نگرفت !!! هفته پیش هم رو بنایون یه پنالتی برامون سوخته شد !!! فقط تنها امیدمون فردا به استون ویلا هست که یه غلطی جلوی تاتنهام بکنه !!!

reza در 16/2/1391 | 19:07 گفت:

باز ژسني تا حالا تو کل فصل بد نبوده . گرچه گاف هم کم نداشته ولی رمزی کلا ترکونده ارسنالو

محمودرضا معینی در 16/2/1391 | 19:05 گفت:

عامل باخت عدم اعتماد به نفس یا بهتر اعتماد به نفس کاذب بازیکنی به اسم رمزی !!!! و اصرار ونگر به بازی دادن اون !!!! و نکته بعدی عدم هماهنگی لازم بین 3 هافبک دیگر تیم یعنی سانگ و روسیچکی و بنایون!!!!که هر کدوم بازیهای خوبی به نمایش میذارن اما همکاری لازم رو با هم ندارند!!!

توپچی جنوب در 16/2/1391 | 19:05 گفت:

نه بابا اینقدر هم نا اومید نباشید هنوز هم شانس سوم شدن رو داریم نیوکاسل که با من سیتی و اورتون بازی داره که هردو نسبت به بازی نوریچ سخت تره....
تاتنهام هم که با استون ویلا تو خونه حریف و اورتون بازی داره که این بازی ها هم زیاد اسون نیستن مطمئنم این دو تیم هم امتیاز از دست میدن....
غایبان مخصوصا آرتتا و داور بد جوری داره به تیم ضربه میزنه ولی من ایمان دارم که تیم به لیگ قهرمانان میره با رتبه سومی.........

دانیال در 16/2/1391 | 19:01 گفت:

just kidding Reza

دانیال در 16/2/1391 | 19:00 گفت:

رضا خودتو کنترل کن چند بار یه پستو میدی ، نکنه می خوای تا آخر یکی در میون همینو بنویسی

reza در 16/2/1391 | 18:59 گفت:

باز ژسني تا حالا تو کل فصل بد نبوده . گرچه گاف هم کم نداشته ولی رمزی کلا ترکونده ارسنالو

Farhad Rahbari در 16/2/1391 | 18:52 گفت:

و باز هم تکرار...

reza در 16/2/1391 | 18:50 گفت:

باز ژسني تا حالا تو کل فصل بد نبوده . گرچه گاف هم کم نداشته ولی رمزی کلا ترکونده ارسنالو

دانیال در 16/2/1391 | 18:49 گفت:

تو بلاگ گزارش گفتم
مادر داورو ............ با گزینه ی مناسب پر کنید (گرفتی گزینه ی مناسب)

reza در 16/2/1391 | 18:49 گفت:

باز ژسني تا حالا تو کل فصل بد نبوده . گرچه گاف هم کم نداشته ولی رمزی کلا ترکونده ارسنالو

علی . آر در 16/2/1391 | 18:46 گفت:

دانیال تو این شرایط که دارم از فرط عصبانیت منفجر می شم کامنتت خندوند منو... آقایی...
پنالتی ای که رو ون پرسی شد خییییلی پنالتی بود چون اگه نزده بودنش دیوانه نبود که خودشو بندازه زمین، توپو نزنه...

دانیال در 16/2/1391 | 18:46 گفت:

آقا کسی دسمال داره . (هق هق هق)

سعيد غلامي در 16/2/1391 | 18:41 گفت:

ژسني و رمسي. خاك تو سرشون افت تيم بودن امروز

دانیال در 16/2/1391 | 18:40 گفت:

باید منتظر معجزه ی ویلایی باشم که از ما سه تا خورد!

دانیال در 16/2/1391 | 18:40 گفت:

نه نمیتونه زیر قراردادش بزنه ،اگه هم بتونه گه می خوره

parsa در 16/2/1391 | 18:39 گفت:

رضا جان پودولسکی همچین کاری نمیتونه بکنه
اینقدر هم ناامید نباشید ایشالله سوم میشیم

دانیال در 16/2/1391 | 18:37 گفت:

صاف دارم میگم علل باخت :

1.مصدومیت : ویلشر ، والکات ، مرته ، سانیا ، آرتتا و بهترین بازیکنان جهان

2.رمسی

3.نبودن چمبو از اول

4.دفاع نا منظم

5.بازی سالم و دفاعی بازی نکردن بعد از جلو افتادن

دوست دارم الان بمیرم ها، یعنی له لهم ها ، داغون

یه مصیبت مونده نداشته باشیم اونم رفتن ونگره