کدوم بدتره ؟ (نظر سنجی)

نویسنده: reza

وبلاگ من
نویسنده: reza
من منم !!!
کل بازدید: 96,042 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

کدوم بدتره ؟ (نظر سنجی)

کدوم بدتره ؟


به نظر شما کدوم یکی از دو دسته ی پایین بدتره ؟1 مثلا فکر کنید بازی دوشنبه بازی رو ونگر ببازه یه سری هی تو ورزشگاه عمارات داد میزنن و میگن علی دایی  علی دایی و بعد از هر باخت میخوان سریع کل کادر فنی عوضشه
2 سال 2004 طرفدار ارسناله   سال 2006 میشه طرفداره مثلا میلان  2010 میشه طرفدار بارسا  و 2012 میشه طرفداره یووه . کلا حزب بادن این ادما !!!
کلا هوادارا این جوری شدن دیگه . یاد ممد بوقی بخیر


اینم یه عکس از فیس بوق ارسنالی ها

البته شرمنده ی خانومای توپچی (((((((:

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 20/2/1391 | 02:40 گفت:

اشکال نداره بده ما می بینیم :))

reza در 20/2/1391 | 00:58 گفت:

علی جون شیلتر

علی ارشدی در 19/2/1391 | 23:28 گفت:

رضا داداشم من عکستو نمی بینم لینک بده بی زحمت :)

سعيد توپچي در 19/2/1391 | 22:17 گفت:

من که از هر دو دستش حالم بهم مي‌خوره! خدا شفاشون بده
الـــــــــــــــــــــــــــــــبته! معتقدم که بين بدو بدتر هيچوقت انتخاب نکنم چون همينجوري 34 سال سرمون تو انتخابات کلاه رفته و برا من يکي درس عبرت شده که هيچوقت هيچوقت بد و بدترو آدم حساب نکنم

milad foadiyan در 19/2/1391 | 22:00 گفت:

راسی راجع به خود پست(ببخشید که کامنتارو شلوع کردم):به نظر من این 2 قشر همون بهتر که به کارای روزمرشون برسنو بیخیال فوتبال شن

kimia ketabchi در 19/2/1391 | 21:55 گفت:

میلاد این چه آواتاریه؟
مگه اینجا سینماس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
اینجا یه سایت ورزشیه!!!!!!!!!!!!
آواتارتو عوض کن!!!!!!!!!!!!!!
هر شب بیا اینجا تو سایت که دیگه انقدر پول اس ام اس ندیم!!!!!!!!!

milad foadiyan در 19/2/1391 | 21:49 گفت:

اوووووووو.الان من اب شدم(اصلا علی دایی سروره:-):-) ).

kimia ketabchi در 19/2/1391 | 21:44 گفت:

جدا از اینکه اخبارش برام جالبه
ما که تو سایتمون میلاد فوادیان نداریم که باهاش حال کنیم!!
اینجا تو هستی سرمون گرمه و وقتمونو میگذزونیم.
البته اونحا هم خیلی میرما ولی اونجا که میلاد نداره و همش باید بحثای فوتبالی بکنیم!!!

milad foadiyan در 19/2/1391 | 21:39 گفت:

اگه بگی چرا که من به شخصه واقعا خوشحال میشم

kimia ketabchi در 19/2/1391 | 21:33 گفت:

ای خدا من به این میلاد فوادیان چی بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟باشه هرچی شما بگی
میلاد میدونی من چرا میام اینجا؟

kimia ketabchi در 19/2/1391 | 21:31 گفت:

مصطفی واقعا ببخشید!
یه لحظه اعصابم به هم ریخت نفهمیدم چی میگم!
امیدوارم منو ببخشی

milad foadiyan در 19/2/1391 | 21:31 گفت:

متنمو بخون بعدش متوجه میشی چی میگم

kimia ketabchi در 19/2/1391 | 21:30 گفت:

میلاد جان چی میگی؟؟؟!!!

milad foadiyan در 19/2/1391 | 21:25 گفت:

شایان(کیمیا کتابچی):1.پاشو برو سایت خودتون تا صبح از علی دایی طرفداری کن(به خدا بایرنم کانون هواداری داره)
2.واقعا خجالت نمیکشی از اسم اون بنده خدا استفاده میکنی؟؟ہباز جای شکرش باقیه عکسشو برداشتی

مصطفی کاظمی در 19/2/1391 | 21:04 گفت:

...

kimia ketabchi در 19/2/1391 | 20:39 گفت:

این مصطفی اصلا شعور نداره

kimia ketabchi در 19/2/1391 | 20:30 گفت:

mosi dar morede ostureye keshvaret doros sohbat kon, to bayad bemiri asan

حسین در 19/2/1391 | 20:12 گفت:

گروه دوم عده ای هستن که فوتبال رو صرفا به خاطر سرگرمی دنبال میکنن و هر مقطعی هر تیمی قوی باشه در حرف طرفدار اون تیم هستن و البته من قبول ندارم باید برن بمیرن!!!چون قرار نیست همه فوتبالو حرفه ای دنیال کنن.طرفدارای حرفه ای و همیشه همراه تیم های بزرگ هم که جای خود دارن.

گروه اول هم خاص فوتبال ایران هستن و اینا تکلیفشونو با خودشونم نمیدونن.دنیزلی رو پرسپولیس با شعار همینا میاره اونوقت جلوی همین دنیزلی دایی دایی میکنن.مقصر وضعیت امروز پرسپولیس اون کاشانی بگم چی هست که کرانچار رو بیرون کرد.

(دایی اسطوره فوتبال ایرانه و شخصا دوستش دارم.)

محمد حسینی در 19/2/1391 | 20:02 گفت:

http://dnc.net84.net/photos/af4f1a5938b8.jpg

محمد حسینی در 19/2/1391 | 19:35 گفت:

منم 3 رضا تکامل :دی

مصطفی کاظمی در 19/2/1391 | 19:22 گفت:

علی دایی؟؟؟؟؟؟آدم کم بود؟؟
.
هر دو گروه باید برن بمیرن.

فرهاد در 19/2/1391 | 19:12 گفت:

بازیمون یکشنبه هست نه دوشنبه.
2
جونم عمارات!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sepehr najafian در 19/2/1391 | 18:57 گفت:

2

reza در 19/2/1391 | 18:56 گفت:

سه دیگه چیه خودم هم نمی دونم ؟ !!!!!

HOSSEIN در 19/2/1391 | 18:49 گفت:

3

مهدی افسرده در 19/2/1391 | 18:47 گفت:

3