سوال هوش: چرا ورتونگن ارسنال نمیاد ؟

نویسنده: reza

وبلاگ من
نویسنده: reza
من منم !!!
کل بازدید: 96,582 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

سوال هوش: چرا ورتونگن ارسنال نمیاد ؟

سوال هوش: چرا ورتونگن ارسنال نمیاد ؟


 واقعا وقتی دقیق میشید میبینیدیافتن علت نیامدن ورتونگن مثل یه سوال هوش میمونه !!!!

وقتی ارسنال رتبش بالا تر از تاتنهام هست
وقتی ارسنال داره تو سه جام معتبر بازی میکنه ولی تاتی ها دوتا . منظورم نبودن تاتی ها تو چمپیونز لیگ هستش
وقتی ارسنال یه مربی خیلی با تجربه و کهنه کار مثل ونگر داره
وقتی ارسنال تاتی رو 5 تایی کرده
وقتی ارسنال دومین تیم پر طرفدار انگلستانه
وقتی ارسنال یه استادیوم مثل رویا داره
وقتی اکر بیاد ارسنال به احتمال 80 درصد فیکسه


بازم بگم ؟

تنها دلیلی که به ذهنم رسید اینه که شاید تاتی پول بیشتر بده که من واقعا یک دقیقه بازی تو چمپیونز لیگ رو به دست مزد بیشتر نمی دم


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد على(اباى) در 22/2/1391 | 11:02 گفت:

baba ina hame bazie....alaki modir barnamehash mishe mige tatii ta arsen poolo bebare bala.......

hamed در 22/2/1391 | 10:45 گفت:

به نظر من لیاقت بازی در آرسنال رو نداره...

علی قاسمی در 22/2/1391 | 10:21 گفت:

به نظر من چون آرسنال ورمائلن رو داره و اون هم چپ پاست استفاده از دو چپ پا معقولانه نیست در یک نقطه و این میتونه مهم باشه

ehs در 22/2/1391 | 00:54 گفت:

واقعا دفاع خوبيه!اومدنش به ارسنال هم به نفع خودشه و هم به نفع ما!!

میثم در 22/2/1391 | 00:43 گفت:

هنوز چیزی قطعی نشده باید منتظر شد و دید
ولی عجب دفاعی هست خدایش

reza در 22/2/1391 | 00:20 گفت:

مرتساکر عجیب کنده و سرعتش خیلی کمه

حمید فرازی در 22/2/1391 | 00:06 گفت:

@ فرهاد خب وقتی ونگز بهش پیشنهاد داده و آخر سر میزنه یر همه چیز باید چیکار کنیم؟ توقع نداری برای بازیکنی که 1 سال از قراردادش باقی مونده 20 میلیون خرج کنیم؟!!

خودش تو مصاحبش گفته بود دوست دارم در تیمی که هستم فیکس باشم در آرسنال با حضور ورمالن، کوشلنی و مرتساکر یه کم کارش سخت بود و قاعدتا تاتنهام براش از نظر فیکس بازی کردن راحت تره.البته هنوز انتقالش به تانهام قطعی نشده ولی فعلا به این تیم نزدیکه و آرسنال هم هنوز برای جذبش امید داره.

سید محمد رضا در 22/2/1391 | 00:03 گفت:

زیاد فکر نکن چون هیچ کس نمیتونه حماقت یکی دیگه رو با هوشه خودش بفهمه!

سید سجاد حسینی در 21/2/1391 | 23:50 گفت:

خودش گفته اگه بیاد آرسنال مجبوره رو نیمکت بشینه و مثل تیم ملی زیر سایه ورمایلن باشه. (توی ورزش3) نوشته بود.

reza در 21/2/1391 | 23:47 گفت:

فکر نکنم ارمان جان ونگر کوشیلینی و اسکیلاچی و یا حتی ورمائلن رو به ورتنکن ترجیح بده ها

آرمان امیراحمدی در 21/2/1391 | 23:43 گفت:

حیلی سادست !!! تو تاتنهام جای بازی بیشتری داره !

فرهاد در 21/2/1391 | 23:40 گفت:

تنها دلیلش اینه که ونگر فکر میکنه به اندازه ی کافی دفاع داره درسته داره اما بجز ورما و یکمی کوشیلنی بقیشون لیاقت این پیراهن مقدس رو ندارن و تنها دلیل جام نگرفتن ما همین افکار ایشون هست

سعيد غلامي در 21/2/1391 | 23:28 گفت:

دستهاي پشت پرده D-:

(Hooman sam (Dark metal در 21/2/1391 | 23:21 گفت:

جالب گفتی...
منم آخرش نفهمیدم این بشر چرا اینقد مشنگه...

like \\m// like

HOSSEIN در 21/2/1391 | 23:19 گفت:

خاکبرسرش اگه نیاد آرسنال.اگه نیاد بهتره بره بمیره.مردک احمق بابا به قول یکی از بچه ها خرم ولش کنی اول میاد چمن اشبورتون رو میخوره نه وایت هارت رو.فکر کنم این یارو از خرم کمتره!!!!

hosein-gunner در 21/2/1391 | 23:07 گفت:

تنها کافیس تا ونگر جایگاهش را به عنوان بازیکن فیکس تضمین کند و چون این اتفاق نیوفتاده و مبرای فیکس بازی کردن به تاتنهام میره البته به نظر میرسه ببینه تاتنهام سهمیه میگیره یا نه

حامد مبينى در 21/2/1391 | 23:02 گفت:

اگه رئیس بخواد بیاد شده مفتی میاد شک نکن..