ایا ارسنال پدیده میشود ؟

نویسنده: reza

وبلاگ من
نویسنده: reza
من منم !!!
کل بازدید: 91,606 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ایا ارسنال پدیده میشود ؟

ایا ارسنال پدیده میشود ؟


سلام دوستای گلم

امسال دورتموند ترکوند و تبدیل به یک پدیده شدش . دورموندی ها تو نستند امسال یه دوگانه ی مشتی کنند . البته تازه مونده . سال بعد رقابت سنگینی هم برای چمپیونز دارن تا پدیده بودنشونو کامل تر کنند . امروز بایرنی که رئال با اون همه دبدبه و کبکبش نتونست ببره رو پنج تایی کردن !!!!!!

دیگر پیده ها میتوان به یونتوس اشاره کردش که یک رکورد عالی داشتن : قهرمانی لیگ بدون شکست !!!!!

و اما ارسنال 2012 و 2013 ؟
به نظرتون با برگشتن جکی و خرید پولدی و شاید ام ویا و چند نفر دیگه ارسنال میتونه یه تیم پدیده مثل ستاره های برلین (دورتموند)یا بانوی پیر ایتالیا (یوه) پدیده بشه و یک قهرمانی رکوردی و اسمی داشته باشه ؟

به نظرم نمی تونه شما چی ؟
خواهشا احساسی جواب ندین )))))):
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

شایان در 24/2/1391 | 17:36 گفت:

در کل بازهم میگم... اون لیگ آلمان 2..3 قطبی کجا لیگ انگلیس 8 قطبی کجا!!دورتموند هیچی نمیشه!! آرسنال هم یک تغیراتی بده دورتموند و یونتوس کی باشند؟؟؟ ما بهترین هستیم.. و بهتر از این هم میشیم!!!

reza در 24/2/1391 | 17:30 گفت:

اقا فرشاد و اقا مصطفی عزیز همیشه یه رابطه ی مستقیم بین لیگ یک کشور و تیم ملی هست . برای مثال بعد از افتزاح انگلیس تو جام جهانی میبینید لیگ انگلیس هم سطحش پایین میاد و تیم های اول و دوم لیگ که هر دو از شهر منچستر هستن حتی تو لیگ اروپا هم به هر دلیلی نمی تونند نتیجه ی خوبی بگیرند . ویا با درخشش اسپانیا میبینید که غول های فوتبال اسپانیا تا نیمه نهایی میان ( گر چه نتیجه نگرفتن و با اختلاف کم حذف شدن ) و لیگ اروپا شاهد یه فینال تمام اسپانیایی میشه . اما در مورد بازل و منچستر باید بگم من دقیق نمی دونم شرایط این دو در بازی هاشون مثل اب و هوای سرد سوئیس و مصدوم ها چه جوری بوده و لی بایرن در یک شرایط کاملا مساوی تونست یه بازی بهتر از رئال ارائه بده که این مهمه نه نتیجه .

حسین ملازینل در 24/2/1391 | 14:43 گفت:

فصل بعد پدیده که نه ولی صد در صد جام میگیره...مگر اینکه تابستون فاجعه بار دیگه ای مثل تابستون این فصلی که تموم شد پیش رومون باشه...

davood در 24/2/1391 | 12:54 گفت:

دورتموند ستارهاشو حفظ کرده و قهرمان هم شد ارسنالم اگه چند سال بازیکن نفروشه به راحتی قهرمان میشه

farshad در 24/2/1391 | 12:08 گفت:

برد بازل مقابل منچسترم سندیه بر قدرت بالای لیگ سوئیس!!

دمت گرم مصطفی.

محمد على(اباى) در 24/2/1391 | 11:53 گفت:

ishalllllllllaaaaa

Vishka در 24/2/1391 | 10:54 گفت:

ببین آخه دورتموند تو لیگ آلمان
آرسنال تو جزیره
این کجا اون کجا.مگه فوتبال آلمان جز بایرن تیم مطرح دیگه ای هم داره.

خدا عالمه اما الان دیگه انگلیس فقط آرسنال و چلسی و شانسچستر و لیور نیس
الان تاتی و نیوکاسل و سیتی هم برامون شاخ شدن.

کمک کم همین وست بروم و ویگان و .....هم میان واسه ما شاخ میشن

ما که دعا میکنیم
زنده باد آرسنال و آرسنالی

hamed در 24/2/1391 | 10:03 گفت:

بستگی به تعداد و کیفیت بازیکنایی که میخره داره...

امیدوارم این اتفاق بیفته...

مجتبی هانری در 24/2/1391 | 06:44 گفت:

راه حل تیم فقط خرید بازیکن....

یک هافبک بازیساز+مهاجم خوب در کنار رابین+ومهم تر از همه مدافع

سعيد توپچي در 24/2/1391 | 03:20 گفت:

در مورد آرسنالم فعلا بايد خدا خدا کنيم ونپرسي بمونه. پديده پيشکشمون! يا حداقل بحث درباره اون زوده

سعيد توپچي در 24/2/1391 | 03:18 گفت:

از بعضي دوستان تعجب مي‌کنم که همچين مثالهاي مضحکي مي‌زنن، بنظر آقايون اگه بارسا يا رئال برن بوندسليگا مسي و ‍CR7 بازم مي‌تونن 40تا گل بزنن؟ يا يه مثال بارزتر: اگه شماي نوعي بري آلمان مي‌توني 2 کلمه صحبت کني؟!
حسين جان دمت گرم که حق مطلبو گفتي.

حسین در 24/2/1391 | 01:53 گفت:

بله آرسنال پدیده میشه چرا که نه؟؟؟مثل دورتموند و ییوه امسال.

بازم این بحث قدیمی و با عرض معذرت بچگانه اگر فلان تیم بیاد توی این لیگ فلان میشه بهمان میشه!!!

رضا جان دوست گرامی خب معلومه اگر دورتموند بیاد انگلیس 4 و 5 یا حتی ممکنه رتبه بدتری هم نصیبش بشه این که کاملا عادیه.چون از اولین روز تاسیسش با خلق و خو و شرایط فوتبال آلمان وفق پیدا کرده معلومه نمیتونه بیاد انگلیس.ارسنال و من یو هم برن آلمان در بهترین حالت چهارم و پنجم میشن.اینکه بگیم فلان تیم بره فلان لیگ یه کشور دیگه افت میکنه یکی از بدیهی ترین مسائل فوتباله.مگه قراره اینطور نباشه؟؟؟

بدون شک دورتموند تیم قابل احترامیه و سال بعد یکی از قدرت های برتر اروپا هست.

شایان در 24/2/1391 | 01:40 گفت:

سال بعد شانسلونا چراغش خاموشه..یونتوس و ... چمپیونزلیگ هستند..عجب حالی بده..دیگه وقتشه

رضا توپچی در 24/2/1391 | 01:27 گفت:

فصل بعد که فصل ماست شک نکنید!!!
اگه ما امسال هم سوم بشیم با توجه به اتفاقات اوایل فصل(نامردی دوستان بی وفاو مصدومیت دو تا از بهترین هافبکها و اون نتایج تاریخی)بازم ترکوندیم چون بعد از ما تیم های قدرتمندی قرار گرفتن(تاتی،فینالیست اروپا!!!،لیوردوغ)

سید سجاد حسینی در 24/2/1391 | 01:24 گفت:

این آرسنال پدیده بشو نیست

مصطفی کاظمی در 24/2/1391 | 01:02 گفت:

برد بازل مقابل منچسترم سندیه بر قدرت بالای لیگ سوئیس!!

reza در 24/2/1391 | 00:57 گفت:

برد رئال توسط بایرن و تیم ملی المان سندیه بر قدرت بالای این لیگ

محمد حسینی در 24/2/1391 | 00:57 گفت:

هوم حوصله فک کردن به اگه و مگه ها ندارم

مصطفی کاظمی در 24/2/1391 | 00:56 گفت:

دورتموند رو قبول دارم ولی یووه امسال جام باشگاه ها نداشت و خیلی راحت هفته ای یه بازی میکرد و هیچ فشاری روش نبود،مطمئنا فصل دیگه کار سخت تری داره.
.
اما سوالت به نظر منم نه نمیتونه دو تا جام بیاره ولی مطمئنم که نتایجش از امسال بهتره و شاید یکی از دو جام کم ارزش رو بیاره ولی فصل بعدیش فصل ترکوندن ماست شک نکن.
البته به شرطی که امسال رابین بمونه و ناز نکنه.

شایان در 24/2/1391 | 00:51 گفت:

لیگ آلمان... لیگ در پیت آلمان رو با لیگ برتر یکی نکن!! اگه دورتموند بیاد لیگ انگلیس بازی کنه شرط میبندم چهارم یا پنجم میشه!!