مردی از جنس آرسنال

نویسنده: reza

وبلاگ من
نویسنده: reza
من منم !!!
کل بازدید: 95,964 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

مردی از جنس آرسنال

مردی از جنس آرسنال


مردی از جنس آرسنال

مردی از جنس توپخانه ی شمالی محکم مثل کوه و خلاق مثل اسمان و با دلی به وسعت دریا که همیشه برای ارسنال تپیده است و خواهد تپید در چشمانش طلوعی بی غروب خود نمایی میکند و امید روز های روشن را به ارمغان می اورد . 
در وصف او ایوان گازیدیس  زیبا میگوید
مطمئنا افرادی هستند که میتوان باشگاه را با آنها بسیار عالی تجسم کرد و دانستن اینکه آیا باشگاه آنها را خلق کرده یا آنها باشگاه را خلق کرده اند دشوار است. زمانی که او را ملاقات کردم٬ فهمیدم که پت رایس آرسنال است و آرسنال پت رایس. در ذهنم تمجیدی فراتر از این وجود ندارد. «ایوان گازیدیس»


 ؟پت رایس متولد 17 مارچ 1949 است


 . پت در سال 1964 وقتی تنها 15 سال داشت از واتفورد به آرسنال آمد و در سطحی از بازی قرار داشت که توانست در ترکیب آرسنال به صورت ثابت بازی کند و تا سال 1980 در آرسنال به بازی کردن ادامه دادمدافع راست تیم ملی ایرلند شمالی موفق شد در سال 1971 به همراه باشگاه دابل کن !!!!!!
همچنین سال 1979 جام حذفی را بدست آورد. در کل او 528 بار برای آرسنال در 14 سال به میدان رفت و موفق شد 5 بار در فینال جام حذفی حضور پیدا کند و همچنین یک بار فینال فیرز کاپ اروپا را تجربه نمود..

درست 4 سال پس از پایان دوران بازیگری او به عنوان مربی در آرسنال مشغول به کار شد و به عنوان سرمربی تیم جوانان فعالیت کرد و توانست به 2 قهرمانی در لیگ جوانان در سالهای 1988 و 1994 دست پیدا کند .

وقتی ونگر به لندن آمد در اولین کنفرانس خود رایس را به عنوان دستیار انتخاب کرد و از او به عنوان انتخابی مطمئن نام برد .اوج افتخارات رایس در کنار ونگر بدست آمد چرا که او موفق شد همراه با ونگر سه قهرمانی لیگ برتر در سالهای 1998 ، 2002 و 2004 و چهار قهرمانی در جام حذفی در سالهای 1998 ، 2002 ، 2003 و 2005 را بدست بیاورد .


 به حق او جزئی از تاریخ باشگاه به شمار میرود 16 سال بازی در آرسنال ( 1964 - 1980 ) و بیش از 24 سال مربی گری در این تیم (1984 - 2008 ) او را به مرد همیشه جاودان آرسنال تبدیل کرده است .

آیا شما ورزشکاری را میشناسید که بیش از 40 سال در کنار یک تیم فعالیت مستقیم و مستمر داشته باشد ؟!


اینو برای مدیران ارسمال گفتم که بدونن این تیم مثل تیم های دیگه نیست و دارای تاریخچست و فوتبال به این باشگاه مدیونه و نمی تونند به این تیم مثل یه شرکت برخورد کنند که هر ساله سود به جیبشون بریزه . چشم هزاران نفر به این تیم هست و افرادی همانند پت که عمرشئنئ برای این تیم گذاشتن با کمی تغیرhttp://enic.blogfa.com و arsenal .com    

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Vishka در 29/2/1391 | 17:12 گفت:

thanks

Vishka در 29/2/1391 | 17:12 گفت:

thanks

ehs در 29/2/1391 | 14:54 گفت:

پت به گردن ارسناليها خيلي حق داره!
مرسي رضا جان

hamed در 29/2/1391 | 14:06 گفت:

جالب بود...

مرسی...

سعيد توپچي در 29/2/1391 | 13:17 گفت:

مطلب مفيدي بود دمت گرم
عکسهاي جووني ونگر چه جالبه مثل استاد رياضي فيزيک دانشگاه مي‌مونه

parsa در 29/2/1391 | 12:08 گفت:

عالی بود

Ashkan در 29/2/1391 | 11:53 گفت:

merC , ghashang bod

محمد در 29/2/1391 | 10:14 گفت:

واقعا جالب بود
امیدوارم امثال پت رایس تو آرسنال همیشه وجود داشته باشن

M o o r I در 29/2/1391 | 09:05 گفت:

عالی بود . مرسی

M o o r I در 29/2/1391 | 09:05 گفت:

عالی بود . مرسی

توپچی جنوب در 29/2/1391 | 04:24 گفت:

ای ول حال کردم با این پست
واقعا مردی که تاریخ اسنال تا حالا به خود ندیده به نظر من باید مجسمه ونگر و پت رایس رو کنار هم میساختن واقعا لیاقتش رو داره........
یکی از عکسات من رو یاد فرهاد میندازه!!!!!

حمید فرازی در 29/2/1391 | 02:21 گفت:

جالب بود :)

واقعا به معنای واقعی اسطوره بود و 44 سال حضور در باشگاه اینو ثابت میکنه نباید روی هرکسی کلمه اسطوره رو گذاشت.جمله گازیدیس هم خیلی جالبه.

سید سجاد حسینی در 29/2/1391 | 01:13 گفت:

دمش گرم. واقعا یه آرسنالی تمام عیاره

hamid saadi در 29/2/1391 | 01:02 گفت:

عالی بود مخصوصا جمله ایوان گازیدیس. واقعا خوشم اومد.
ممنون از زحمتی که کشیدی

مهران کاظمی در 29/2/1391 | 00:27 گفت:

از غیرتش خوشم میاد

علی ارشدی در 29/2/1391 | 00:12 گفت:

عاشقشم
همین
:x

رضاشاماخ چوک بندر در 29/2/1391 | 00:11 گفت:

عکس اولی شبیه (((دکترجکول توفیلم برره))شده پت رایس..
زنده باشی پت رایس

sepehr najafian در 28/2/1391 | 23:40 گفت:

خيلي لايک

(Hooman sam (Dark metal در 28/2/1391 | 23:36 گفت:

مرسی...
جمله ی ایوان تنها راه توصیف رایسه...

like \\m// like