بایرن-ارسنال

نویسنده: reza

وبلاگ من
نویسنده: reza
من منم !!!
کل بازدید: 94,649 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بایرن-ارسنال

ارین روبن


سلام
همین تور که میدونید حدود 6 روز تا بازی ارسنال و بایرن باقی مونده و تصمیم دارم هر روز  یکی از بازیکنای کلیدی بایرن رو معرفی کنم و در موردش بحث کنم . 

به شخصه وقتی اسم بایرن مونیخ رو میشنوم اولین بازیکنی که چهرش تو ذهنم نقش میبنده ارین روبنه هلندی . روبن از رئال به مونیخ امد . اما مهمترین نکته در مورد بازی او سرعت دریبل زنی او همچنین شوت های پا چپش هست ولی هیچوقت نتونست در شرایط سخت از قابلیت هاش به خوبی استفاده کنه . شکست پنجتایی رئال رد برنابئو در برابر حریف قدیمیش و شکست سنگین بایرن در برابر دورتموند در فصل پیش پر از صحنه هاییست که همه خیره به ساق های بودند تا کاری بکند و همه ولی همه را دلسرد کرد . نمونه هایه زیادی از این اتفاقات در مورده او هست . بسیار تک رو است و تا مجبور نشه به کسیاس نخواهد داد . اما در ارسنال چه کسی مامور کنترل اوست ؟ این امر به ترکیب تیم بر میگرده ولی قطعا توماس که در نبود گیبس احتمالا دفاع چپ باشه با روبن درگیری زیادی خواهد داشت . این امر خیلی حساس هست چون بر کسی پوشیده نیست که اولین قدم برای بردن بایرن مونیخ مهار کردن دو بال بایرن هستش . در کل اگه توماس کمی تیز باشه میتونه خیلی موثر واقع بشه مخصوصا که زیاد دیده شده روبن به خاطر دریبل های اضافی خودش توپ رو از دست داده و فرصت ضد حمله به تیم مقابلش داده . 

اما این روزا کمی فضای ترس توی سایت ایجاد شده و برای خاتمه دادن به وضعیت باید یاد اوری کنم که یازی در اشبرتون هست و این ارسناله که شکارچیه و طعمه بایرنمونیخه . اگه چلسی تونسته پس ارسنال بی شک میتونه متمعنم که ولکات هم مثل دروگبا به پرواز در خواهد امد 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Farhad Rahbari در 27/11/1391 | 14:14 گفت:

ali@ رمزی گزینه مناسبیه

ali در 27/11/1391 | 13:55 گفت:

جلو ریبری کی میخواد واسته؟!!باک!!! سانیا خیلیییی افت کرده!!!

Farhad Rahbari در 27/11/1391 | 13:54 گفت:

موثرترین بازیکن بایرن شواینی هستش

امیدوارم نیمه اول گلی نخوریم...

در کل همه چیز تو نیمه اول مشخص میشه

به امید برد آرسنال

ناصر در 27/11/1391 | 12:26 گفت:

نبرد جکی و شوان اشتایگر دیدنیه

شاهین فدوی در 27/11/1391 | 09:38 گفت:

ریبری خیلی خطرناکه خیلیییییییییییییی...امیدوارم مصدوم بشه

farshad khadem در 27/11/1391 | 09:06 گفت:

روبن مشکل تیم نیست دوستان یادمون باشه شنبه در جام حذفی باید از بلکبرن عبور کنیم ونگر نشان داده هر موقع بازی مهمی در فاصله 72 ساعت در پیش داره به مهره های اصلی تیم استراخت میده با توجه به حساسیت جام حذفی واتفاقات پیش بینی نشده بنظرم خیلی مهمه که این بازی رو دست کم نگیریم به دو دلیل 1- با حذف بلکبرن به ادامه راه امیدوارانه پیش میریم 2- مهمتر اینکه با روحیه واعتماد بنفس بیشتر بدیدار بایرن میریم .در این بازی هماهنگی خطوط دفاعی با میانه زمین شرط اصلی نتیجه گیری است در مسابقه ای در این سطح هیچ مربی نمیاد برای مهاجم حریف دفاع من تو من قرار بده هماهنگی اینجا مهم میشه که ما دفاع را از خط حمله ویک سوم حریف شروع کنیم یعنی پرس در زمین حریف این روش به قدرت دونگی وبدنی نیاز داره یک دیابی اماده وویلشر اولی در نقش تخریب چی دومی که امید اول تیم محسوب میشه بعد از تصاحب توپ یک پاس تودر یه فرار از ولکات ودر نهایت گل اگه در این بازی گل نخوریم با اطمینان ازاین مرحله رفتیم بالا .ضمنا اقا رضا با نهایت شرمندگی با این جمله اخرت که وقتی چلسی میتونه پس ارسنال هم ... موافق نیستم چون در یک کلام ما ارسنالیم . توضیح بیشتر را علی اقا گل در پست قشنگش داده یه بار با دقت بخون.

jafar در 27/11/1391 | 07:56 گفت:

بنظر من مولر و ماندزویچ از همه خطرناکترن بخصوص مولر.

reza در 27/11/1391 | 01:06 گفت:

الان درستش میکنم ولی جروینیهو هم اونقدرا هم که شما میگید بد نیستش .
مونریال هم نمیتونه بازی کنه

reza در 27/11/1391 | 00:59 گفت:

حق با شماست اصلا حواسم نبود که گیبس نمیرسه

محمد مهدی در 26/11/1391 | 22:56 گفت:

اخبارت مال پارسال نبود؟

majid در 26/11/1391 | 22:30 گفت:

اقا مصطفي مون ريال هم نميتونه تو چمپيونز بازي كنه

مصطفی در 26/11/1391 | 22:25 گفت:

ما میبریم

مصطفی در 26/11/1391 | 22:23 گفت:

مونریال-ورمایلن-ساکر-سانیا
بازی میده
ویلشر-کازورلا-آرتتا
اگه جک برسه
پولدی-ژیرو-وولکات
نظر من ترکیب اینه

masoud mahmudpur در 26/11/1391 | 21:58 گفت:

اقا وقتی رضا بگه میبریم یعنی میبریم.پارسال بازی با میلان همه میگفتن میبریم فقط رضا گفت میبازیم که باختیم

رسول در 26/11/1391 | 21:06 گفت:

مازیار درست میگه روبن الآن داغونه ....................
مولر و ریبری روفرم هستند حسابی هم اذیتمون میکنن

مازیار در 26/11/1391 | 20:30 گفت:

روبن که ذخیره است . کجای کارید؟
الان سطحش در حد ژروینیو هم نیست
مولر راست بازی می کنه. البته اگه اشتایگر به بازی نرسه ممکنه کروس بره عقب تر . مولر هافبک تهاجمی و شکیری راست

سید محمد رضا در 26/11/1391 | 20:08 گفت:

ترکیب خط دفاعی بازی با بایرن به صورت
فرمایلن - کوشینلی - مرته ساکر - سانیا
خواهد بود

Pezhman در 26/11/1391 | 20:08 گفت:

dada etelaat nadari khob post nade...majbour nisti k

سید حسین در 26/11/1391 | 20:07 گفت:

مرته و کوشیلنی دفاع میانی هستن دفاع جپ فرمالن و راست هم سانیا فقت خدا کنه تو دفاع مصدوم ندیم واگرنه بدبختیم الان داشتم فکر میکردم گفتم برا جی سانتوسو فروختیم فهمیدم که ونگر برا اون بازی برای کنترل روبن میخواد فرمالنو بزاره دفاع جپ ...به امید پیروزی بدون گل خورده

sepehr najafian در 26/11/1391 | 19:50 گفت:

گيبز مصدومه.روبن هم خيلي افت کرده و خطرناک نيست.
ريبري خيلي خطرناکه

پیروز در 26/11/1391 | 19:32 گفت:

گیبس که به بازی نمیرسه!!!!! 6 هفته مصدوم شده...