بایرن-ارسنال

نویسنده: reza

وبلاگ من
نویسنده: reza
من منم !!!
کل بازدید: 96,627 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
اورنشتین: "من فکر می کنم که آرسنال هنوز روی به دست آوردن کایسدو یا کسی با آن سطح تمرکز می کند. فکر نمی کنم آنها در این مقطع زمانی تسلیم شده باشند." اورنشتین: "من فکر می کنم که آرسنال هنوز روی به دست آوردن کایسدو یا کسی با آن سطح تمرکز می کند. فکر نمی کنم آنها در این مقطع زمانی تسلیم شده باشند."
🗓 زمان برگزاری دیدارهای نیمه نهایی کانتیننتال کاپ مشخص شد 

آرسنال نوزدهم بهمن ساعت ۲۲:۴۵ از منچسترسیتی میزبانی خواهد کرد
🗓 زمان برگزاری دیدارهای نیمه نهایی کانتیننتال کاپ مشخص شد آرسنال نوزدهم بهمن ساعت ۲۲:۴۵ از منچسترسیتی میزبانی خواهد کرد
تبلیغات توپچی

     

بایرن-ارسنال

فرانک بلال ریبری


بریم تو کار ریبری . فرانک ریبری که این روز ها بهترین دوران ورزشی خودش رو داره میگذرونه کلیدیترین بازیکن بایرنه . در المان خیلی محبوبه و خودم به شخصه دوسش دارم . یه بار گفته بود که در کودکی به علت سوختگی صورتش خیلی مورد تمسخر قرار میگرفته و این امر در چیزی که الان هست خیلی تاثیر داشته و کلا مسیر زنگیشو و عوض کرده تا اینکه الان در این سطح بالا قرار گرفته . اما یه نکته ای هست اینه که باکاری سانیا بازیکن مقابل اونه . و همین طور که همه میدونید سانیا تو بد ترین فرمش از اول فصل تا الان قرار داره . تا جایی که خودش هم به این نکته اعتراف کرده . به احتمال قوی ونگر برای کنترل ریبری و مولر از سیستم چهار دو سه یک استفاده کنه که دو هافبک های دفاعی نیز  کمک کننده مدافعان گوش باشند تا بتونن بالهای بایرن رو مهار کنن و بقیه اش به خود بازیکنا بر میگرده که تا چه حد از پس ریبری و مولر بر بیان . ولی به نظرم یه گل از سمت راست از بایرن در یافت خواهیم کرد . برای مثال بوسکتس و راموس در بازی فرانسه و اسپانیا به خوبی انجام دادند و تونستن ریبری رو کنترل کنند و در مجموع دو بر هیچ هم بازی رو بردند . مورده دیگه ای که میتونه تو امر دفاعی کمکمون کنه تراکم بازیکنا در خط دفاعیه . باید یه خط دفاع منظم و متراکم داشته باشیم تا فضا از ریبری گرفته بشه .

اینم چنتا عکس که پست خیلی خشک نباشه :دی راستی این ادمین های پیج ارسنال هم خیلی باحالا . دمشون دما دم :D
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

reza در 28/11/1391 | 10:51 گفت:

فرانک ریبری «زخم صورتم بخشی از آن چیزی است که اکنون هستم.» ریبری در 2 سالگی حوالی «بولون سوقمه» تصادف کرد و دچار سوختگی از ناحیه صورت شد. یادگاری موجود روی صورت بازیکن بایرن، یادآور گذشته تلخ اوست. فرانک اکنون بدون هیچ شرمی از جراحی خودداری می‌کند

::Mostafa:: در 28/11/1391 | 08:22 گفت:

آرسنال بلكبرن
ليست كانالهاي پخش كننده بازي


http://upcity.ir/images/24818503301509660325.png

Mohamad Taran در 28/11/1391 | 01:41 گفت:

T.Vermaelen بوندسلیگا همیشه اولین بازی هفتش جمعه شبا میشه

محمد مهدی در 28/11/1391 | 01:33 گفت:

عزیزم مشکل صورتش سوختگی نیست، تصادف کرده تو دوران کودکی و اینم جای بخیه رو صورتشه.
عکس دیابی کولا ک بووووووود
توقف ریبری تنها راه پیروزی ارسناله، ریبری ستارشونه و تو لحظات سخت اونه که راهشونو باز میکنه. دقیقا مثه ون پرسی نصری فابرگاس و ... که از دست دادیم. بیخیال، سانیا باید رو فرم باشه

محمد مهدی در 28/11/1391 | 01:32 گفت:

عزیزم مشکل صورتش سوختگی نیست، تصادف کرده تو دوران کودکی و اینم جای بخیه رو صورتشه.
عکس دیابی کولا ک بووووووود
توقف ریبری تنها راه پیروزی ارسناله، ریبری ستارشونه و تو لحظات سخت اونه که راهشونو باز میکنه. دقیقا مثه ون پرسی نصری فابرگاس و ... که از دست دادیم. بیخیال، سانیا باید رو فرم باشه

T.Vermaelen در 28/11/1391 | 01:25 گفت:

بایرن دفاع قوی داره و همش تا توپ رو گرفتن سریع هوای پاس میدن به بال هاشون
وگرنه کل تیمشون کند هست
اگه بازی رو کنترل کنه با پاسکاری آرسنال اینا هیچی نمیتونن کنن
در ضمن واقعا هم عجیبه که بازی بایرن وسط هفته برگزار شد با ورسبورک..... لیگ برتر که همچین خبر هایی نیست

حمید pires در 28/11/1391 | 00:46 گفت:

مرسی آقا رضا .
موندم این بایرن اینقدر از ما میترسه که بازیشو انداختن امشب تا یک روز بیشتر استراحت کنن؟
به هرحال مهم نیست خدا روشکر چیزی که مهمه تنوع بازیکنا تو تیم ماست مطمئنم ونگر ترکیب فردا رو طوری میچینه تا مهره های کلیدی استراحت کنن و بازی فردا رو هم ببریم.

reza در 28/11/1391 | 00:05 گفت:

دمت گرم اقا مسعود :دی

⑧® H@M!D در 27/11/1391 | 23:25 گفت:

لواندوفسکی جان هم بایرن خریدش... خدا رحم کرد جام باشگاها نمیتونه بازی کنه

ahmad behrozi در 27/11/1391 | 23:04 گفت:

شک ندارم باک از پس ریبری بر میاد

ehsan zoola در 27/11/1391 | 23:01 گفت:

بچه ها لواندوفسکی رفت بایرن

ehsan zoola در 27/11/1391 | 22:59 گفت:

دیابی

masoud mahmudpur در 27/11/1391 | 20:51 گفت:

احتمالا سانیا تو این بازی رکورد فحش خوردن رو میشکنه

masoud mahmudpur در 27/11/1391 | 20:50 گفت:

مرسی