بایرن-ارسنال

نویسنده: reza

وبلاگ من
نویسنده: reza
من منم !!!
کل بازدید: 94,338 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بایرن-ارسنال

فرانک بلال ریبری


بریم تو کار ریبری . فرانک ریبری که این روز ها بهترین دوران ورزشی خودش رو داره میگذرونه کلیدیترین بازیکن بایرنه . در المان خیلی محبوبه و خودم به شخصه دوسش دارم . یه بار گفته بود که در کودکی به علت سوختگی صورتش خیلی مورد تمسخر قرار میگرفته و این امر در چیزی که الان هست خیلی تاثیر داشته و کلا مسیر زنگیشو و عوض کرده تا اینکه الان در این سطح بالا قرار گرفته . اما یه نکته ای هست اینه که باکاری سانیا بازیکن مقابل اونه . و همین طور که همه میدونید سانیا تو بد ترین فرمش از اول فصل تا الان قرار داره . تا جایی که خودش هم به این نکته اعتراف کرده . به احتمال قوی ونگر برای کنترل ریبری و مولر از سیستم چهار دو سه یک استفاده کنه که دو هافبک های دفاعی نیز  کمک کننده مدافعان گوش باشند تا بتونن بالهای بایرن رو مهار کنن و بقیه اش به خود بازیکنا بر میگرده که تا چه حد از پس ریبری و مولر بر بیان . ولی به نظرم یه گل از سمت راست از بایرن در یافت خواهیم کرد . برای مثال بوسکتس و راموس در بازی فرانسه و اسپانیا به خوبی انجام دادند و تونستن ریبری رو کنترل کنند و در مجموع دو بر هیچ هم بازی رو بردند . مورده دیگه ای که میتونه تو امر دفاعی کمکمون کنه تراکم بازیکنا در خط دفاعیه . باید یه خط دفاع منظم و متراکم داشته باشیم تا فضا از ریبری گرفته بشه .

اینم چنتا عکس که پست خیلی خشک نباشه :دی راستی این ادمین های پیج ارسنال هم خیلی باحالا . دمشون دما دم :D
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

reza در 28/11/1391 | 10:51 گفت:

فرانک ریبری «زخم صورتم بخشی از آن چیزی است که اکنون هستم.» ریبری در 2 سالگی حوالی «بولون سوقمه» تصادف کرد و دچار سوختگی از ناحیه صورت شد. یادگاری موجود روی صورت بازیکن بایرن، یادآور گذشته تلخ اوست. فرانک اکنون بدون هیچ شرمی از جراحی خودداری می‌کند

::Mostafa:: در 28/11/1391 | 08:22 گفت:

آرسنال بلكبرن
ليست كانالهاي پخش كننده بازي


http://upcity.ir/images/24818503301509660325.png

Mohamad Taran در 28/11/1391 | 01:41 گفت:

T.Vermaelen بوندسلیگا همیشه اولین بازی هفتش جمعه شبا میشه

محمد مهدی در 28/11/1391 | 01:33 گفت:

عزیزم مشکل صورتش سوختگی نیست، تصادف کرده تو دوران کودکی و اینم جای بخیه رو صورتشه.
عکس دیابی کولا ک بووووووود
توقف ریبری تنها راه پیروزی ارسناله، ریبری ستارشونه و تو لحظات سخت اونه که راهشونو باز میکنه. دقیقا مثه ون پرسی نصری فابرگاس و ... که از دست دادیم. بیخیال، سانیا باید رو فرم باشه

محمد مهدی در 28/11/1391 | 01:32 گفت:

عزیزم مشکل صورتش سوختگی نیست، تصادف کرده تو دوران کودکی و اینم جای بخیه رو صورتشه.
عکس دیابی کولا ک بووووووود
توقف ریبری تنها راه پیروزی ارسناله، ریبری ستارشونه و تو لحظات سخت اونه که راهشونو باز میکنه. دقیقا مثه ون پرسی نصری فابرگاس و ... که از دست دادیم. بیخیال، سانیا باید رو فرم باشه

T.Vermaelen در 28/11/1391 | 01:25 گفت:

بایرن دفاع قوی داره و همش تا توپ رو گرفتن سریع هوای پاس میدن به بال هاشون
وگرنه کل تیمشون کند هست
اگه بازی رو کنترل کنه با پاسکاری آرسنال اینا هیچی نمیتونن کنن
در ضمن واقعا هم عجیبه که بازی بایرن وسط هفته برگزار شد با ورسبورک..... لیگ برتر که همچین خبر هایی نیست

حمید pires در 28/11/1391 | 00:46 گفت:

مرسی آقا رضا .
موندم این بایرن اینقدر از ما میترسه که بازیشو انداختن امشب تا یک روز بیشتر استراحت کنن؟
به هرحال مهم نیست خدا روشکر چیزی که مهمه تنوع بازیکنا تو تیم ماست مطمئنم ونگر ترکیب فردا رو طوری میچینه تا مهره های کلیدی استراحت کنن و بازی فردا رو هم ببریم.

reza در 28/11/1391 | 00:05 گفت:

دمت گرم اقا مسعود :دی

⑧® H@M!D در 27/11/1391 | 23:25 گفت:

لواندوفسکی جان هم بایرن خریدش... خدا رحم کرد جام باشگاها نمیتونه بازی کنه

ahmad behrozi در 27/11/1391 | 23:04 گفت:

شک ندارم باک از پس ریبری بر میاد

ehsan zoola در 27/11/1391 | 23:01 گفت:

بچه ها لواندوفسکی رفت بایرن

ehsan zoola در 27/11/1391 | 22:59 گفت:

دیابی

masoud mahmudpur در 27/11/1391 | 20:51 گفت:

احتمالا سانیا تو این بازی رکورد فحش خوردن رو میشکنه

masoud mahmudpur در 27/11/1391 | 20:50 گفت:

مرسی