خدا را شکر باختیم

نویسنده: reza

وبلاگ من
نویسنده: reza
من منم !!!
کل بازدید: 94,109 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

خدا را شکر باختیم

سلام بچه ها
درست امروز تو خونه باختیم و باختمونم خیلی سنگین بود ولی من همیشه سعی میکنم نیمه ی پر لیوان را ببینم . نمیدونم شما هم مثل من امروز بعد بازی یاد 8 تای یونایتد افتادید یا نه . به نظر من اون 8 تا یه هدیه از طرف عمو فرگی بود که ثمرش چندتا خرید بود که مهمترینشون همین ارتتا بود که نبود به خوبی حس میشد . باخت امروزمونم تو خونه مقابل استون دست کمی از اون هشتا نداشت و هرچی که بود امیدوارم  اثراتش خوب باشه و حداقل دوتا بازیکن شماره یک به تیم اضافه بشه .
 

امروز هممون ناراحتیم هم به خاطر باخت و هم به خاطر نقل و انتقالات (البته بجز 
فرمائلن که بازی بعد فیکس شده :دی  ) ولی امیدوارم شادیمونم زودتر برسه

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

reza در 27/5/1392 | 19:27 گفت:

we were wrong
-----------------------------------------
coooooooooooooool

Enrique در 27/5/1392 | 18:05 گفت:

یه تبرییییییییییییک میگم به تموم هواداران "محبوب قبلهای" کاربران محترم آرسنال.آی آر ، یا همون :

"کوشیلنی" ، "کوش" ، "جان تری آرسنال" ، "محبوب قلبها" ، " ناجی آرسنال " ، "سوپر من دوران" و .............

حالا بازم بیاید ازش دفاع کنید !!!

من که جای شما خجالت میکشم !!!!

یادتون رفته این همون پدرسگ لایی خوره ؟؟؟ گل به خودیاشو یادتون رفته ؟؟؟ اندازه یه مهاجم تراز اول به خودمون گل زده

بی شعور !!! ولی بازم محبوب قلبهاس !!!

از همون فصل قبل تا همین الان من داد زدم که آقا ما مدافع نداریم. هر 4 تاشون فاجعه ان و خدای سوتی و لایی خوردن

حتی فرما !!! ولی دوستان گل من فرمایش میکردن که ما "کوش" رو داریم (محبوب قلبها رو عرض میکنم) ، کاپتان "فرما" رو

داریم ، "مرته" رو داریم (خداوندگار لایی خوری و جا موندن از مهاجما) و ......

بفرمایید : اینم از مدافعاتون !!! همگی ریدن !!!!

من بارها گفتم که ونگرو مث خدا می پرستم ولی نمیدونم ونگر خجالت نمیکشه کاپیتانی آرسنالو داده به " مرته ساکر " ؟؟؟

و یا قبلش به " آرتتا" ؟؟؟

این فصلم به ....... رفتیم !!!

ناصر در 27/5/1392 | 15:00 گفت:

we were wrong

محسن عاشوری در 27/5/1392 | 12:10 گفت:

فکرشو بکنید رئال فقط 2 سال قهرمان نشه ..
اونوقت چه بلایی سر مربی و پرز میاد ..

محمد يزداني در 27/5/1392 | 09:42 گفت:

بلاخره کیفیت رو فهمیدیم.مربی که دلشو به برد 3 بر 1 منچستر سیتی اونم بازی تدارکاتی خوش میکنه همین میشه دیگه.
از ما ساده تر طرفدار گیرشون نمیاد.خاک تو سر لندنیها که اونجا مثل سیب زمینی نشستن و تکون نمیخورن.حالم از هرچی کیفیت داره بهم میخوره.سال نهم ناکامی استارت خورد.

یاسر بحرینی در 27/5/1392 | 05:20 گفت:

تیم بد بود خیلی فقط جک و روسچکی تلاش میکردن مرته و سانیا و چسنی افتضاح بودن

محسن عاشوری در 27/5/1392 | 01:18 گفت:

مگه نمیدونی فرمالن 3 ماه مصدومه

هادی در 26/5/1392 | 22:16 گفت:

ون پرسی 2 گل زد.(هر بازی 2 گل )
آقای ونگر اگه حقوق ون پرسی زیاد می کردی الان تو تیم بود، نیاز نبود 25 تا بذاری رو پول فروشش سوارزو بخری(25 میلیون حقوق 3 تا 4 سالش می شد.). تازه اینم در نظر بگیرید که یه بازیکنی جدید پول حقوقشم سالیانه 5 تا 10 میلیون میشه!!!!!!
ما سر فروش ون پرسی 40 تا 50 میلیون ضرر کردیم (من نمی دونم ونگر چه جوری اقتصاد خونده1111111111111)

پسر20میلیونی در 26/5/1392 | 21:38 گفت:

علییییی دایی ،علیییییی دایی،علیییییی دایی

رشید رضایی در 26/5/1392 | 21:04 گفت:

بله ونگر درست میگه ما ۱۱تا بازیکن باکیفیت تو زمین و ذخیره های باکیفیت داریم فقط یه اسکولی مثل سانیا بلد نیست بدوه،بازیکن ذخیره هم فقط دفاع کنار و دفاع وسط و هافبک دفاعی و مهاجم نوک نداریم،به این میگن کیفیت و به خریدم اصلا نیاز نداریم!!!لعنتی....

علیرضا در 26/5/1392 | 21:00 گفت:

خخخخخخخخ..
باختیم...
کوفت اصلا هم خنده نداشت به چی می خندم...

majid r در 26/5/1392 | 20:46 گفت:فهرست مصدومین با احتساب بازی امروز!!! با این حساب برا بازی بعد واقعا کمبود داریمThomas Vermaelen Lower Back 69 Training 4 weeks
Mikel Arteta Thigh Strain 6 Training 5 weeks
Ryo Miyaichi Unknown 15 Match Any Day
Ignacio Monreal Unknown 51 Match 2 weeks
Abou Diaby Cruciate Ligament Tear 155 Match 3 months
Kieran Gibbs Head Injury 1 Match Any Day
Bacary Sagna Neck Injury 1 Match 2 weeks
Tomás Rosický Unknown 1 Match 2 weeks
Aaron Ramsey Ankle 1 Match Any Day

میثم محمودی در 26/5/1392 | 20:33 گفت:

صبر داشته باشین

سروش در 26/5/1392 | 20:32 گفت:

حتما یه هافبک دفاعی میخریم.یا حداقل یه دفاع.مثل زمانی که فابرگاس رفته بود و 8 تایی شدیم.

Bijan در 26/5/1392 | 20:25 گفت:

الآن همه آرسنالی ها یه بوم و دو هوا هستن !!!
ناراحت از امتیازات از دست رفته در خانه
خوشحال از به چشم اومدن ضعف تیم و خریدهای احتمالی

mehdi در 26/5/1392 | 20:12 گفت:

آقا میلاد باهات موافقم

koorosh در 26/5/1392 | 20:11 گفت:

خواهشا اگه کسی اطلاع داره جواب بده:
اگه امسال خرید نکنیم اون 70 میلیون پوندی که اول فصل قولشو داده بودن چی میشه?

masoud mahmudpur در 26/5/1392 | 19:59 گفت:

این ونگر بازیکن بخر نیست