چند نکته از بازی با بایرن

نویسنده: reza

وبلاگ من
نویسنده: reza
من منم !!!
کل بازدید: 96,622 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
اورنشتین: "من فکر می کنم که آرسنال هنوز روی به دست آوردن کایسدو یا کسی با آن سطح تمرکز می کند. فکر نمی کنم آنها در این مقطع زمانی تسلیم شده باشند." اورنشتین: "من فکر می کنم که آرسنال هنوز روی به دست آوردن کایسدو یا کسی با آن سطح تمرکز می کند. فکر نمی کنم آنها در این مقطع زمانی تسلیم شده باشند."
🗓 زمان برگزاری دیدارهای نیمه نهایی کانتیننتال کاپ مشخص شد 

آرسنال نوزدهم بهمن ساعت ۲۲:۴۵ از منچسترسیتی میزبانی خواهد کرد
🗓 زمان برگزاری دیدارهای نیمه نهایی کانتیننتال کاپ مشخص شد آرسنال نوزدهم بهمن ساعت ۲۲:۴۵ از منچسترسیتی میزبانی خواهد کرد
تبلیغات توپچی

     

چند نکته از بازی با بایرن

سلام به همه دوستای گلم

بازی امشب یه بازی خوب بود که تونست تا حدودی هواداران رو قانع کنه ولی بدشانسی بازی رفت باعث شد که ارسنال از لیگ قهرمانان حذف بشه . به نظر من اگر داور شزنی رو در بازی رفت اخراج نمیکرد ما الان صعود کرده بودیم ولی خب دیگه .....
بازی امروز به نظرم سه نکته ی برجسته داشت

اول اینکه بایرنیها نشان دادن که تنها روی زمین خطرناک نیستن و برنامه های متنوع و کارامدی هم برای ضربات کاشته دارن که در طول فصل بار ها به کمکشون امده . ولی در تیم ما ضربات کاشته و ایستگاهی انگار خیلی دقدقه نیست و برنامه خاصی هم براش وجود نداره که برای اثبات میشه به نسبت تعداد کرنر ها و موقعیت های ایجاد شده از کرنر ها در بازی قبل از بایرن مقابل اورتون اشاره کرد . حیف نیست که تیم ما با بازیکنایی قد بلند مثل جیرود و پولدی در حمله و مرتساکر و کوشلنی در دفاع که برای کاشته ها جلو میان و کاشته زن هایی مثل اوزیل و کازورلا هیچ طرحی برای این ضربات نداشته باشه . توی چند فصل پیش ارسنال روی ضربات دریافتی امار خیلی بدی داشت و دو  سه فصل طول کشید تا این مشکل ازبین بره . حالا باید دو سه فصل بگذره تا توی ضربات کاشته و ایستگاهی خطر ساز شیم ؟؟؟ 


دوم اینکه بعضی از تصمیماته ونگر برای ما هواداران کمی غیر قابل مفهومه که از مهمترینشون نیمکت نشینی لوکاس پودولسکیه . چند روز پیش مصاحبه ای از رابین ونپرسی پخش شد که در اون گفته بود علاقه زیادی برای فهمیدن دلیل تصمیمات مختلف سرمربی تیمشو داره . که چرا فلان تمرین رو باید کرد یا فلان کس فیکس باشه و غیره ....  . این حس توی منم وجود داره . چرا بازیکنی که به این خوبی گل میزنه و اصلا اهل کم کاری هم نیست باید بیرون باشه و به جاش بازیکنی کم تجربه ای مثل سانوگو که دومین بازیی هست که فیکسه تو بازی رفت با بایرن به میدان بره ؟؟؟؟
یکی از خصیصه های مهم پولدی پا چب بودنشه .
اگر امروز یک بازیکنه راست پا بود نمیتونست چنین گلی به این دربازبان قدر بزنه و کلا ساخته شده برای گوشه چب و به غیر از گل چندین سانتر هم از جناح چب  داشت 


سومین نکته هم بازی ضعیف اوزیل تو بازی های بزرگه. 
در جایی که همه از او انتظار دارن تفاوت ایجاد کنه به قدری بد بازی میکنه که تعویض میشه . امروز روسیچکی بزرگی روحش رو به همه ی ما نشون داد . امید تو ساق های این بازیکن قابل مشاهده بود . روحیه جنگندگیش بی نظیره. 
اوزیل با مصاحبه هاش و سبک بازیش یه حس بد رو بهم القا میکنه که انگار پشیمونه و اینجا خوشحال نیست . انگار خیلی نازک نارنجیه . طرف تو فینال جام جهانی پنالتی خرای میکنه اینقدر تو لک نمیر که این رفته . واقعا از نظر ذهنی باید رو خودش کار کنهاین سه نکته ای بود که به چشم من اومد و مصلما تو همچین بازی هایی هزاران نکته هست مثل پاسخ سریع ارسنال به گل دریافتی و بازی عالی چمبرلین و ورمائلن و مخصوصا ورمائل که به قول خودمون ربن رو خفه کرده بود و نکته های دیگه.
امید وار تیم به حذف از این رقابت ها پاسخ خوبی بده و بتونه دبل کنه


پیشاپیش عید همتون هم مبارک 
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهرزاد در 21/12/1392 | 20:36 گفت:

نقل قول : خب مرسی دوست خوبم ...

در مورد این بازی باید این رو بگم که ترسو بودیم و در مجموع باختیم
اگه مثل نیمه دوم بازی میکردیم و میتونستیم 45 دقیقه رو از دست ندیم و ریسک میکردیم ممکن بود جواب بده و تیم بتونه به مرحله بعد بره

من این رو به ضرس قاطع میگم
بایرن مونیخ به فینال نمیرسه و این تیمی که من دیدم به مراتب از سال قبل ضعیف تر و کم زهر تر به نظر میرسه
تیمی که بتونه پرس از جلوی زمین رو انجام بده بدون شک برابر بایرن پیروز خواد شد ...
پستی دراین رابطه تا ساعتی دیگه خواهم گذاشت


پاسخ شما : درباره ی پرس حرف شما 100% صحیحه.

به نظرم امسال رئال قهرمان می شه.

بایرن روش تبلیغات خیلیه!

mahmood در 21/12/1392 | 15:34 گفت:

همه حرفای ونگر بعد بازی بایرن بد جور قبول دارم
ضعیف کشی کردن

علی قاسمی در 21/12/1392 | 10:08 گفت:

خب مرسی دوست خوبم ...

در مورد این بازی باید این رو بگم که ترسو بودیم و در مجموع باختیم
اگه مثل نیمه دوم بازی میکردیم و میتونستیم 45 دقیقه رو از دست ندیم و ریسک میکردیم ممکن بود جواب بده و تیم بتونه به مرحله بعد بره

من این رو به ضرس قاطع میگم
بایرن مونیخ به فینال نمیرسه و این تیمی که من دیدم به مراتب از سال قبل ضعیف تر و کم زهر تر به نظر میرسه
تیمی که بتونه پرس از جلوی زمین رو انجام بده بدون شک برابر بایرن پیروز خواد شد ...
پستی دراین رابطه تا ساعتی دیگه خواهم گذاشت

Hossein در 21/12/1392 | 09:13 گفت:

راستی اینم بگم که خیلی پولدی رو دوسش دارم امیدوارم جلوی تاتنهام و چلسی و سیتی فیکس باشه.

Hossein در 21/12/1392 | 09:11 گفت:

با اینکه حذف شدیم اما اصلا ناراحت نشدم. چون نسبت به ترکیبی که داریم خوب نتیجه گرفتیم به اضافه اینکه بازی رفت هم حقمونو خوردن.
اما ببینید وقتی دفاع چپ تخصصیمون (گیبس) و بقیه بازیکنای کلیدیمون (والکات، رمزی، ویلشر) نبودن تونستیم جلو بایرن قد علم ( علم یا الم؟ ) کنیم. انشاالله توی لیگ و جام حذفی جبران میکنیم همه چی رو.

sadegh در 21/12/1392 | 08:45 گفت:

خوب بازی کردیم ولی باید قبول کنیم بایرن بیش از حد قویه.
چمبرلین هم که دیگه عشقه

mohsen abbasi در 21/12/1392 | 06:33 گفت:

الان نیمکت نشینی پولدی برا همه یه سواله چه جلو اورتون و چه بازی رفت فک کنم خوده ونگرم فهمیده چه گندی زده با بازیه دیشب
چمبو الیه این بشر با این توانایی فصل بعد با والکات چه زوجی میشن بی صبرانه منتظر درخشش در جام جهانیم

محمد مهدي نوروزي در 21/12/1392 | 06:30 گفت:

واقعا چرا پولدی رو نیمکته؟