چند نکته از بازی با بایرن

نویسنده: reza

وبلاگ من
نویسنده: reza
من منم !!!
کل بازدید: 94,329 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چند نکته از بازی با بایرن

سلام به همه دوستای گلم

بازی امشب یه بازی خوب بود که تونست تا حدودی هواداران رو قانع کنه ولی بدشانسی بازی رفت باعث شد که ارسنال از لیگ قهرمانان حذف بشه . به نظر من اگر داور شزنی رو در بازی رفت اخراج نمیکرد ما الان صعود کرده بودیم ولی خب دیگه .....
بازی امروز به نظرم سه نکته ی برجسته داشت

اول اینکه بایرنیها نشان دادن که تنها روی زمین خطرناک نیستن و برنامه های متنوع و کارامدی هم برای ضربات کاشته دارن که در طول فصل بار ها به کمکشون امده . ولی در تیم ما ضربات کاشته و ایستگاهی انگار خیلی دقدقه نیست و برنامه خاصی هم براش وجود نداره که برای اثبات میشه به نسبت تعداد کرنر ها و موقعیت های ایجاد شده از کرنر ها در بازی قبل از بایرن مقابل اورتون اشاره کرد . حیف نیست که تیم ما با بازیکنایی قد بلند مثل جیرود و پولدی در حمله و مرتساکر و کوشلنی در دفاع که برای کاشته ها جلو میان و کاشته زن هایی مثل اوزیل و کازورلا هیچ طرحی برای این ضربات نداشته باشه . توی چند فصل پیش ارسنال روی ضربات دریافتی امار خیلی بدی داشت و دو  سه فصل طول کشید تا این مشکل ازبین بره . حالا باید دو سه فصل بگذره تا توی ضربات کاشته و ایستگاهی خطر ساز شیم ؟؟؟ 


دوم اینکه بعضی از تصمیماته ونگر برای ما هواداران کمی غیر قابل مفهومه که از مهمترینشون نیمکت نشینی لوکاس پودولسکیه . چند روز پیش مصاحبه ای از رابین ونپرسی پخش شد که در اون گفته بود علاقه زیادی برای فهمیدن دلیل تصمیمات مختلف سرمربی تیمشو داره . که چرا فلان تمرین رو باید کرد یا فلان کس فیکس باشه و غیره ....  . این حس توی منم وجود داره . چرا بازیکنی که به این خوبی گل میزنه و اصلا اهل کم کاری هم نیست باید بیرون باشه و به جاش بازیکنی کم تجربه ای مثل سانوگو که دومین بازیی هست که فیکسه تو بازی رفت با بایرن به میدان بره ؟؟؟؟
یکی از خصیصه های مهم پولدی پا چب بودنشه .
اگر امروز یک بازیکنه راست پا بود نمیتونست چنین گلی به این دربازبان قدر بزنه و کلا ساخته شده برای گوشه چب و به غیر از گل چندین سانتر هم از جناح چب  داشت 


سومین نکته هم بازی ضعیف اوزیل تو بازی های بزرگه. 
در جایی که همه از او انتظار دارن تفاوت ایجاد کنه به قدری بد بازی میکنه که تعویض میشه . امروز روسیچکی بزرگی روحش رو به همه ی ما نشون داد . امید تو ساق های این بازیکن قابل مشاهده بود . روحیه جنگندگیش بی نظیره. 
اوزیل با مصاحبه هاش و سبک بازیش یه حس بد رو بهم القا میکنه که انگار پشیمونه و اینجا خوشحال نیست . انگار خیلی نازک نارنجیه . طرف تو فینال جام جهانی پنالتی خرای میکنه اینقدر تو لک نمیر که این رفته . واقعا از نظر ذهنی باید رو خودش کار کنهاین سه نکته ای بود که به چشم من اومد و مصلما تو همچین بازی هایی هزاران نکته هست مثل پاسخ سریع ارسنال به گل دریافتی و بازی عالی چمبرلین و ورمائلن و مخصوصا ورمائل که به قول خودمون ربن رو خفه کرده بود و نکته های دیگه.
امید وار تیم به حذف از این رقابت ها پاسخ خوبی بده و بتونه دبل کنه


پیشاپیش عید همتون هم مبارک 
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهرزاد در 21/12/1392 | 20:36 گفت:

نقل قول : خب مرسی دوست خوبم ...

در مورد این بازی باید این رو بگم که ترسو بودیم و در مجموع باختیم
اگه مثل نیمه دوم بازی میکردیم و میتونستیم 45 دقیقه رو از دست ندیم و ریسک میکردیم ممکن بود جواب بده و تیم بتونه به مرحله بعد بره

من این رو به ضرس قاطع میگم
بایرن مونیخ به فینال نمیرسه و این تیمی که من دیدم به مراتب از سال قبل ضعیف تر و کم زهر تر به نظر میرسه
تیمی که بتونه پرس از جلوی زمین رو انجام بده بدون شک برابر بایرن پیروز خواد شد ...
پستی دراین رابطه تا ساعتی دیگه خواهم گذاشت


پاسخ شما : درباره ی پرس حرف شما 100% صحیحه.

به نظرم امسال رئال قهرمان می شه.

بایرن روش تبلیغات خیلیه!

mahmood در 21/12/1392 | 15:34 گفت:

همه حرفای ونگر بعد بازی بایرن بد جور قبول دارم
ضعیف کشی کردن

علی قاسمی در 21/12/1392 | 10:08 گفت:

خب مرسی دوست خوبم ...

در مورد این بازی باید این رو بگم که ترسو بودیم و در مجموع باختیم
اگه مثل نیمه دوم بازی میکردیم و میتونستیم 45 دقیقه رو از دست ندیم و ریسک میکردیم ممکن بود جواب بده و تیم بتونه به مرحله بعد بره

من این رو به ضرس قاطع میگم
بایرن مونیخ به فینال نمیرسه و این تیمی که من دیدم به مراتب از سال قبل ضعیف تر و کم زهر تر به نظر میرسه
تیمی که بتونه پرس از جلوی زمین رو انجام بده بدون شک برابر بایرن پیروز خواد شد ...
پستی دراین رابطه تا ساعتی دیگه خواهم گذاشت

Hossein در 21/12/1392 | 09:13 گفت:

راستی اینم بگم که خیلی پولدی رو دوسش دارم امیدوارم جلوی تاتنهام و چلسی و سیتی فیکس باشه.

Hossein در 21/12/1392 | 09:11 گفت:

با اینکه حذف شدیم اما اصلا ناراحت نشدم. چون نسبت به ترکیبی که داریم خوب نتیجه گرفتیم به اضافه اینکه بازی رفت هم حقمونو خوردن.
اما ببینید وقتی دفاع چپ تخصصیمون (گیبس) و بقیه بازیکنای کلیدیمون (والکات، رمزی، ویلشر) نبودن تونستیم جلو بایرن قد علم ( علم یا الم؟ ) کنیم. انشاالله توی لیگ و جام حذفی جبران میکنیم همه چی رو.

sadegh در 21/12/1392 | 08:45 گفت:

خوب بازی کردیم ولی باید قبول کنیم بایرن بیش از حد قویه.
چمبرلین هم که دیگه عشقه

mohsen abbasi در 21/12/1392 | 06:33 گفت:

الان نیمکت نشینی پولدی برا همه یه سواله چه جلو اورتون و چه بازی رفت فک کنم خوده ونگرم فهمیده چه گندی زده با بازیه دیشب
چمبو الیه این بشر با این توانایی فصل بعد با والکات چه زوجی میشن بی صبرانه منتظر درخشش در جام جهانیم

محمد مهدي نوروزي در 21/12/1392 | 06:30 گفت:

واقعا چرا پولدی رو نیمکته؟