ستاره های بیفروغ

نویسنده: reza

وبلاگ من
نویسنده: reza
من منم !!!
کل بازدید: 94,331 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ستاره های بیفروغ

ستاره های بیفروغ


سلام دوستان

همونطور که میدونید سوارز بازدن 30 گل در 31 بازی تونست جایزه ی بهترین بازیکن لیگ جزیره رو در فصل 2013  2014 اذعان خودش بکنه  

همچنین اتحادیه ی فوتبالیست های حرفه ای لیگ برتر (PFA)  لیست  تیم منتخب این فصل از فوتبال لیگ جزیره را رونمایی کردن که به شرح زیر است :


پیتر چک

لوک شاو       کی هیل    کمپانی     کلمن 

لالانا             جرارد          توره           هازارد
        
                   سوارز         استوریچ

همین طور که میبینید هیچ خبری از ستاره های ارسنال نیست
نه بازیکنی در لیست بهترین های فصل و نه در لیست منتخبین سال
ستاره هایی که در نیم فصل اول با درخششون  توجه همه رو به خودشون جلب کرده بودن ولی در نیم فصل با بازی بی فروغشان  فقط تونستند توجه منتقدین رو جلب کنن !!!

سالهایی بود که شاید ارسنال دستش به جام نمیرسید ولی همیشه نماینده ای در بین بهترین ها داشت که حتی تونسته بودند اسم خودشون رو به عنوان نفر اول هم مطرح کنند . مثل رابین فنپرسی که با گلزنیه بی شمارش بهترین بازیکن شد و یا صمیر نصری که با پاس های ویرانگرش به این مهم دست یافته بود 

ولی الان نه تنها جامی در کار نیست بلکه بازیکنانمون هم به افتخارات شخصی نمیرسن که کمی دل هواداران گرم بشه . گرچه هر بازیکنی هم که تو ارسنال شکوفا شد گل و میوش برای تیم دیگه بود 

امید وارم حداقل امسال با یه جام به پایان برسه و هم باعث برگشت غرور ارسنالیمون بشه که این روزا به شدت کئر و خدشه دار شده و هم باعث انگیزه رقالت برای فصل بعد
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 10/2/1393 | 15:18 گفت:

نقل قول : نقل قول : انصافا جای شزنی و کوشیلنی خالیه.
حق این دو نفر بود توی یازده تای فصل قرار بگیرن


پاسخ شما : داداش وقتی تیم تو سه بازی 14 15 تا گل میخوره دیگه اون دفاع مرخصه


پاسخ شما : راست گفتی ها،اصلن حواسم به اون بازی ها نبود!!!

reza در 8/2/1393 | 23:12 گفت:

نقل قول : انصافا جای شزنی و کوشیلنی خالیه.
حق این دو نفر بود توی یازده تای فصل قرار بگیرن


پاسخ شما : داداش وقتی تیم تو سه بازی 14 15 تا گل میخوره دیگه اون دفاع مرخصه

ناصر در 8/2/1393 | 21:49 گفت:

انصافا جای شزنی و کوشیلنی خالیه.
حق این دو نفر بود توی یازده تای فصل قرار بگیرن

مهرزاد در 8/2/1393 | 20:46 گفت:

دوستان گزارش بازی رو توی پست پیش نمایش بازی بزاریم بد نیست.

مهرزاد در 8/2/1393 | 20:36 گفت:

نقل قول : صد در صد باید کوشینلی بجای کمپانی میبود، خداییش یدونه سوتی هم نداد این فصل

پاسخ شما :
وقتی بازیکنی تو اکثر بازی های مهم پنالتی می ده. دفاع هایی که تو بازی های بزرگ حماسه افریدند نباید انتظار داشت!

Alireza در 8/2/1393 | 20:36 گفت:

واقعا چرا یه بازیکن خوبو نمیتونیم تو تیم نگه داریم؟

کمیل در 8/2/1393 | 20:24 گفت:

حیف که رمسی مصدوم شد وگرنه تو لیست بود، سال بعد جبران میکنیم

Alireza در 8/2/1393 | 19:55 گفت:

صد در صد باید کوشینلی بجای کمپانی میبود، خداییش یدونه سوتی هم نداد این فصل

محمد مهدي نوروزي در 8/2/1393 | 17:04 گفت:

ترکیب واقعا نا عادلانه

چک این فصل نون دفاع خوب تیم چلسیو خورده

لالانا در حد رمزی نیست

کلا چرت پرته