وضعیت آرسنال

نویسنده: علیرضا فراهانی

وبلاگ من
نویسنده: علیرضا فراهانی
من از سال 1998 طرفدار متعصب آرسنالم و قهرمانی اون سال رو یادمه. و از هیچ چیز به اندازه منچستر تنفر ندارم!
کل بازدید: 2,887 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

وضعیت آرسنال

چرا آرسنالو نمیشه با بقیه تیما مقایسه کرد؟اول از همه انکه این اولین پستمه و ببخشید اگه مبتدیانه اس.

در مورد رفتن ستاره ها و شرایط الان باشگاه:
آرسنال تیمیه که چند ساله داره تو سطح اول فوتبال رقابت می کنه ولی هیچ جامی نمی بره. این هم هوادارا، هم بازیکنا رو مایوس می کنه. فابرگاس و آنری و ون پرسی مشخصا باشگاهو دوست دارن. اما وقتی می بینن که هر سال به جام نزدیک می شیمو در مهمترین لحظات امتیاز از دست می دیم، خب نا امید می شن دیگه.
به نظر من مشکل اصلی دقیقا همون "نگرش"ی که ونگر درباره اش می گه! خدا وکیلی 2008 و 2011 ما باید جام میگرفتیم. هیچ مشکل دیگه ای جز این روخیه ضعیف نبود. منچسترو نیگا کنید، با یه مشت بچه و گری گوری، تا لحظه آخر داشت با سیتی رقابت می کرد. چون به تیم امید دارن، چون روحیه جنگندگی رو فرگوسن بهشون یاد داده.

به نظر من وقتشه که یه تحولی فراتر از 2 تا بازیکن به تیم داده بشه. دیگه ونگر باید بره. یا حداقل نگرششو عوض کنه!

با این وضعیت واقعا ترجیح می دم فن پرسی بره و خودشو حروم نکنه
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حاکم 26 در 15/4/1391 | 15:06 گفت:

فرهاد سسکس فابرگاس کثيف ترين انسان دنياست كه قدر بازوبند و لباس رو ندونست ؛ در ضمن این سیاست به رییس ربطی نداره شما قبل 2005 هم به رییس همین حرف رو می زدي ؟ اون موقع هم هيلوود و گازيديس و ... بودن؛

jafar در 15/4/1391 | 14:29 گفت:

فرهاد جان چرت نگو ونگر بره که کی بیاد؟ همین اوایل فصل بود که بخاطر نتایج ضیفی که داشتیم بحث رفتن ونگر مطرح بود که یکی از جانشیناش کارلو آنجلوتی سرمربی فعلی پارسی ژرمن بود آیا واقعاً علاقه دارید که اون بیاد یه فصل لیگو بگیریم و فصل بعد بریم دسته پایینتر تقصیر ونگر چیه که اون مقامات همچون گازیدیس نفهم نمیذاره ونگر کار خودشو بکنه یکی به من بگه بودجه ای که برای خرید بازیکن در نظر گرفته شده چقدر است؟؟ 23 یا 24 میلیون پوند + فروش بازیکنا خواب حالا ونگر با این مقدار پول ونگر چندتا بازیکن میتونه بخره فرهاد جون @:

علی ارشدی در 15/4/1391 | 13:48 گفت:

اه اه

دوباره ای نبحث بی خود رفتن ونگر!!!! نمی دونم چرا بعضیا فکر می کنن اگه ونگر بره مدیرا دریای پول به پای مربی بعدی میریزن!!!!

احتمالا الان هیلوود یه کیسه پر از پوند رو به زور می خواد بده به ونگر ولی ونگر قبول نمی کنه

محمد در 15/4/1391 | 12:44 گفت:

ونگر هویت باشگاه آرسناله ثبات مربی یکی از بزرگترین عوامل موفقیت هر تیمیه
کافیه به وضعیت لیورپول و اینتر یه نگاهی بندازیم

فرهاد در 15/4/1391 | 11:51 گفت:

هشت سال بی جامی نابودمون کرده دیگه اگه جام هم بیاریم این زخم عمیق تسکین پیدا نمی کنه

فرهاد در 15/4/1391 | 11:50 گفت:

کاملا موافقم ونگر دیگه باید بره.نخواستیم بابا با تو جام بیاریم اگه مرد بودی نمی ذاشتی فابرگاس بره رابین هنوز از رفتن سسک ناراحته.

پويان در 15/4/1391 | 11:38 گفت:

كلا باهات مخالفم
شما در حدي نيستي كه در مورد ارسن ونگر بزرگ نظر بدي
بازيكناي ناسپاس گناه ونگر نيست

پويان در 15/4/1391 | 11:33 گفت:

كلا باهات مخالفم
شما در حدي نيستي كه در مورد ارسن ونگر بزرگ نظر بدي
بازيكناي ناسپاس گناه ونگر نيست

محمد جویبار در 15/4/1391 | 11:22 گفت:

به قول حمید فرازی:هیچ بازیکنی بزرگتر از باشگاه نیست.
این سیاست باشگاهه وخیلی به ونگر ربطی نداره به همین دلیل اگه ونگر بره وضع بدتر میشه که بهتر نمیشه.
هرکسی آرسنال رو دوست داره تو این تیم میمونه وبرای بردش تلاش میکنه مثل ماکه بدون مزد ومنت طرفدار این تیم هستیم وخواهیم بود.

arash sm در 15/4/1391 | 11:04 گفت:

شک نکن اگه ونگر نبود الان مثل لیورپول بودیم مشکل از روسای باشگاهه

sepehr khalili در 15/4/1391 | 10:54 گفت:

نه،ونگر باید بمونه
این باشگاهه که باید نگرششو عوض کنه

مصطفی کاظمی در 15/4/1391 | 10:48 گفت:

اولا هنری رو کنار فابرگاس و ونپرسی نزار،بازم میگم اینکه یه نفر بره اصلا ناراحت کننده نیست،فرآیند رفتنشه که حاله آدمو به هم میزنه.
.
دوما اینکه کدوم نگرشو میگی؟قشنگ مشخص کن منظورت از نگرش ونگر چیه؟

سید محمد رضا در 15/4/1391 | 10:16 گفت:

با رفتن ونگر هیچ چجیزی حل نمیشه