بازی 50ام

نویسنده: علیرضا فراهانی

وبلاگ من
نویسنده: علیرضا فراهانی
من از سال 1998 طرفدار متعصب آرسنالم و قهرمانی اون سال رو یادمه. و از هیچ چیز به اندازه منچستر تنفر ندارم!
کل بازدید: 2,787 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بازی 50ام

یه نوشته در مورد اون بازی مسخره 50 ام.سلام بچه ها. من به خاطر نثر ضعیفم ترجیح میدم پست نذارم اما تو مطلبی که راجع به رکورد 49 بازی بدون شکست آرسنال گذاشته شده بود چند تا نظر دیدم که یه مقدار تو ذوقم خورد.

1- آرسنال تا قبل بازی با منچستر صدر جدول بود. 5 امتیاز از چلسی و 8 امیتاز از منچستر بیشتر.
2- خوزه آنتونیو ریس اون موقع تو بهترین فرمش بود و تو 6 بازی اول فصل هر بازی گل زد.
3- از قبل بازی شایعات زیادی مطرح شد که منچستر هر جور شده می خواد بازی و ببره.

حالا برسیم به بازی:

بازی از اول خشن و فیزیکی شروع شد. مشخصا به بازیکنای منچستر گفته بودن تا دستتون رسید ریسو بزنید. داور به طرز واقعا تابلویی طرف منجستر بود. آرسنال اون بازی معرکه نبود اما به مراتب از منجستر بهتر بازی کرد. ریو فردینانند به خاطر خطای تک به تک روی لیونگبرگ باید اخراج می شد که داور حتی خطا هم نگرفت! گری نویل فقط ریسو میزد و باید اخراج می شد به خاطر دو تا خطای خشن.
و مهمترین صحنه هم پنالتی رونی بود که اصلا پنالتی نبود. کمپل اصلا تماس نداشت باهاش.

خواستم بگم اون بازی ما افتضاح نبودیم، رونی هم غوغا نکرد. اون بازی رو ما به داور و منچستر کثیف باختیم. از طرفدارای آرسنال بیشتر انتظار می ره!
یه ویدئویی قبلا تو یوتیوب بود خلاصه کرده بود بازیو الان پیداش نمی کنم. اگه یافت شد تو کامنت ها میذارم لینکشو.

به امید اینکه این فصل انتقام این چند سالو بگیریم.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علیرضا در 26/7/1392 | 16:50 گفت:

بازیو دوباره از یوتیوب دیدم.انصا فا باید سه تا از منچستریا اخراج میشدن.کمپبلم اصلا به رونی نخورد که پنالتی گرفت.فکر کنم انگار باید اون بازیو میباختیم

masoud mahmudpur در 26/7/1392 | 13:26 گفت:

مرگ بر منچستر کثافت

توپچی جنوب در 26/7/1392 | 00:09 گفت:

حق كاملا با تو عليرضا، در واقع اشتباهات داوري جزئي از منچستر يونايتد هست مخصوصا در گرفتن پنالتي!!!!!
ولي حيف شد بايد منچستر رو ميزديم و رُندش ميكرديم

majid در 25/7/1392 | 14:15 گفت:


مرسی علی جان خیلی عالی بود

امیر صفای نیکو در 25/7/1392 | 14:05 گفت:

سر اون بازی چقدر حرص خوردم...داور داشت همچین با اعصابم بازی میکرد که میخواستم جر وا جرش کنم...والا...امسال باید انتقام سختی ازشون بگیریم...این منچستر و بارسا به قدری نفوذ داوری دارن که راحت میتونن هر جامی رو بالا سرشون ببرن....

فرهاد در 25/7/1392 | 13:59 گفت:

راستی اگه کسی میتونه این ویدئو رو بذاره برا دانلود.مرسیییییییی

فرهاد در 25/7/1392 | 13:58 گفت:

بله تو اون بازی ستاره بازی آقای داور بود من کلا به این نتیجه رسیدم که داورها خیلی از مواقع به سمت منچستر غش میکنن

بهزاد کاویانی در 25/7/1392 | 13:00 گفت:

هفت بازیه پشت سر هم یک داور برای منچستر تو الترافورد پنالتی میگیره اخریشم این که دیدم. !!!!!!!!!!!!!
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من هنوزم نی خوام بگم تبانی بوده.
ولی حق بدین درخت سبز بشه رو سر آدم

بهزاد کاویانی در 25/7/1392 | 12:49 گفت:

من اون بازیو ندیده بودم ممنون که لینک گذاشتی.
الان فقط میتونم بگم
چه داور مهربونی چقدر بازیکنای منچستر رو دوست داره. ببین چه با ملایمت تذکر میده بهشون که یواشتر بزنن پای بازیکن آرسنال رو بشکنن.

saeid top در 25/7/1392 | 12:25 گفت:

خوب یادم هست.حرفات ردسته ردسته ردسته ردسته ردسته ردسته.

ناصر در 25/7/1392 | 11:57 گفت:

کاملا موافقم.ولی اون به تاریخ پیوست،الان باید یه تیم شکست ناپذیر دیگه بنا بشه

علیرضا فراهانی در 25/7/1392 | 11:31 گفت:

درسته که اونا مثل ما محسن قهرمانی ندارن ولی اینکه داور به تفع بگیره حتی تو انگلیس هم هست :دی

محمود دانسکین در 25/7/1392 | 11:22 گفت:

باهات کاملا موافقم.منم اون بازیو کاملا یادمه.ولی یعنی چی که داور کاملا طرف منچستر بود؟ اشتباهات فاحش قبول طرف منچستر بودن معنی نمیده

علیرضا فراهانی در 25/7/1392 | 11:10 گفت:

اینم لینک ویکیپدیای بازی:
http://en.wikipedia.org/wiki/Battle_of_the_Buffet

یه نکته جالب اینکه مایک رایلی داور بازی با پنالتی که تو اون بازی گرفت 7بازی پشت سر هم بود که تو اولترافورد برای منچستر پنالتی می گرفت.

علیرضا فراهانی در 25/7/1392 | 10:48 گفت:

اینم لینکش:

http://www.youtube.com/watch?v=mM747L9Wf8M