زلا تان از ارسن ترسیده

نویسنده: aliakbarhossine

وبلاگ من
نویسنده: aliakbarhossine
sallam man aliakbar hossine hastam man az 4salege ke perahan robin vanpersi ro kharida m ashegh arsena shodam man aslan nemidonestam football chie vali ba pirahan van persie hamechiz ra kamo bish fahmidam ma12 sall daram vabe omid pirozi arsenal
کل بازدید: 2,863 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

زلا تان از ارسن ترسیده

زلاتان در بازی با ارسنال گفته..


خبرگزاری پانا: زلاتان ابراهیموویچ مهاجم میلان با اشاره به عملکرد عالی ونگر در آرسنال گفت: در لیگ قهرمانان شانس پیروزی داریم.

به گزارش خبرگزاری پانا به نقل از فوتبال ایتالیا ، زلاتان ابراهیموویچ تصمیم دارد ماه آینده در لیگ قهرمانان رویای آرسن ونگر را نابود کند.آرسن ونگر یکبار از این بازیکن سوئدی برای پیوستن به آرسنال تست گرفته بود اما در نهایت به این تیم نپیوست.


آث میلان ماه آینده در لیگ قهرمانان به مصاف آرسنال می رود.ابراهیموویج در کتاب شرح حال خود اعلام کرده 10 سال پیش در زمین بازی لاندن کولنی آرسن ونگر را ملاقات کرده است. در آن زمان او ستاره مالمو، تیم سوئدی بود و توسط ونگر به آرسنال دعوت شده بود.


وی در این کتاب گفته است: از دیدن چشمان ونگر به خود لرزیدم. تمام تلاش خود را کرد تا به توانایی های من پی ببرد. از لحاظ روانی هم بازیکنان را مورد آزمایش قرار می دهد. اینکه شخصیتی احساساتی دارند یا محکم و پایدار. او هم مانند بسیاری از مربیان موفق دیگر عالی است. من درحالی که خجالت می کشیدم، خیلی آرام نشستم، اما پس از مدتی صبرم تمام شد. انگار رفتار ونگر باعث تحریک من شد. او دائم از پشت شیشه نگاه می کرد تا ببیند چه کسی بیرون منتظر او ایستاده است.


ابراهیممویج تا به حال در تیم های آژاکس، یوونتوس، اینترمیلان و بارسلونا بازی کرده است و در حال حاضر برای آث میلان توپ می زند و معتقد است که میلان می تواند فاتح لیگ قهرمانان شود.


وی درباره حضور میلان در لیگ قهرمانان گفت: وقتی به میلان آمدم، برنامه ای را به من تحویل دادند که هنوز هم طبق همان برنامه پیش می روم. فکر می کنم که ما در این فصل عنوان قهرمانی را کسب و رویای آرسن ونگر را نابود کنبم. باید ببینیم چه پیش می آید.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 28/9/1390 | 20:03 گفت:

بایدم بترسه!
صبر کنن و ببین چه طوری ونگر دوباره از پشت شیشه بهت لبخند میزنه و میگه:"تیم خوبی داشتید ولی سال بعد باید بیشتر تلاش کنید..."

محمد جویبار در 28/9/1390 | 19:36 گفت:

اقا سم براچی از دست ونگر عصبانی هستی.مگه بیچاره چز خوبی چیکار کرده.
نخریدن بازیکن اول سیاست باشگاهه بعد ونگر

sam baygan در 28/9/1390 | 19:14 گفت:

از چیه ونگر میترسه خدایی؟؟؟

محسن در 28/9/1390 | 14:09 گفت:

باید خواب قهرمانی رو ببینه. !!!!!!!

محسن در 28/9/1390 | 14:06 گفت:

باید خواب قهرمانی رو ببینه. !!!!!!!

حمید فرازی در 28/9/1390 | 13:47 گفت:

باید از آرسنال بترسه.ترسیدن از مربی فایده نداره

Vishka در 28/9/1390 | 12:59 گفت:

با اینکه آرسن ونگر رو دوس دارم اما نه ترسی نداره.ما باید بترسیم.

سید امین هاشمی در 28/9/1390 | 12:52 گفت:

عدی نیستی زلاتان برا خودنمایی مقابل آرسنال.در مجموع آرسنال 3-2 میبره

فرهاد در 28/9/1390 | 11:39 گفت:

مانچو از ونگر ترسیده زلاتان از ونگر ترسیده اینا چه تیتر هایی هست که میزنین هر دفعه هم که میبازیم

Saeed Milani در 28/9/1390 | 11:35 گفت:

از چی ترسیده؟! نترس زلاتان جان ما از قبل باخته ایم!