تیترخبرهای امروز

نویسنده: محمد جویبار

وبلاگ من
نویسنده: محمد جویبار
هیچ بازیکنی بزرگتر از باشگاه نیست.
کل بازدید: 75,082 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تیترخبرهای امروز

مارکا،گاردین،تریبال فوتبال،گل،میرور،دیلی میلمنچستریونایتد ومنچسترسیتی علاقمند به جذب پاپی سیسه بازیکن نیوکاسل با مبلغ 10میلیون یورو.

وزلی اشنایدر هدف منچستریونایتد ومنچستر سیتی.

تیم چلسی هالک را با قرارداد40میلیونی به احتمال90 درصد به خدمت خواهد گرفت.

تصمیم قطعی آرسنال برای خرید یک هافبک دفاعی در تابستان امسال،یان ام ویلا ونایجل دی یونگ از گزینه های ونگر برای این پست است.

الکس فرگوسن باپیشنهادی 5میلیون یورویی خواهان جذب نیک پاول شد.

منچستریونایتد پس از ناکام ماندن در جذب ادین هازاد فشار بیشتری به دورتموند برای جذب شینجی کاگاوا می آورد.

شالکه برای جذب ون در وارت پیشنهادی 12میلیونی ارائه کرد.

تیم بایرن مونیخ مشتری اول ادین ژکو بازیکن بوسنیایی منچستر سیتی شد.

تاتنهام هم خوهان آدام جانسن شد.

ساندرلند نزدیک به عقد قرارداد با آدام جانسن.

سوانسی وتاتنهام برسر انتقال جیووانی دوس انتوز به این تیم مذاکره خواهند کرد.

وست هم به دنبال یاسکلاینن  دروازبان تیم بولتون.

تاتنهام میخواهد قرارداد لدری گینگ را یک سال دیگر هم تمدید کند.

لیورپول به دنبال حمید آلتین تاپ بازیکن ترک تبار.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد على(اباى) در 11/3/1391 | 12:46 گفت:

مرسى داش

HAMED toopchi در 11/3/1391 | 09:56 گفت:

40 ميليون واسه هالك!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! مغز خر خوردن
حالا جويباري بيا بگو هدفت از بلاگ گذاشتن چيه؟؟؟ چي تو اون ذهن پليدت ميگذره؟؟؟؟؟

حمید فرازی در 11/3/1391 | 01:46 گفت:

نیک پاول مورد توجه آرسنال هم قرار داره و این قصل موفق شده 15 گل برای تیم کرو الکساندرا بزنه، 18 سالش هست و پستش هافبک تهاجمیه که آرسنال و چلسی و یونایتد به شدت در فکر جذبش هستن.


آلتینتاپ هم گفته میشه به گالاتاسرای ترکیه پیوسته و با این باشگاه به توافق رسیده.

سید سجاد حسینی در 11/3/1391 | 00:30 گفت:

دی یانگ!!!!

محمد در 11/3/1391 | 00:17 گفت:

خبر اولت خیلی جالبه
چون نیوکاسل با 12 میلیون اونو خریده بود
مرسی

مصطفی کاظمی در 11/3/1391 | 00:13 گفت:

مرسی جویبار.
.
آدام جانسون حیفه،هرچند شاید احتیاج نداشته باشیم ولی واقعا بازیکنه با ارزشیه.

Vishka در 11/3/1391 | 00:03 گفت:

ممنون اما بازم آرسنال در سایه ی سکوت

حاکم 26 در 11/3/1391 | 00:02 گفت:

آدام جانسون نباید بپره. الاقا؟

محمد جویبار در 10/3/1391 | 23:04 گفت:

بچه ها منم مثل شما.
ولی هنوز به این نتیجه نرسیدم که وقتی خبر زیاد از ارسنال هست در مورد جذب بازیکنه یا فروش؟
پارسال خبرهای زیادی از آرسنال بود ولی چه خبر هایی همه از جدایی بازیکنانمون.
امیدوارم ونگر وگازیدیس امسال هم دست رو دست نزارن تا روزهای آخر برسه واون موقع سرسری هرچی بازیکن مونده بگیرن و وضییتمون بشه این که به خاطر موندن یه بازیکن باید التماس کنیم و اون بازیکن با پول بیشتر هم حاضر به تمدید نشه.

soroosh در 10/3/1391 | 22:34 گفت:

ااااااااااااااهههههههههه آخه چرا آدام جانسون رو نمی خرن این احمق ها
هزار برابر والکات کودن استعداد داره به خدا

soroosh در 10/3/1391 | 22:24 گفت:

اعصاب آدم خورد میشه
تو هر سایت آشغالی که میری هیچ خبری از این آرسنال نیس
ااااااااااااااااااااااااههههههههههههه مسخرشو در اوردن به خدا

رضا توپچی در 10/3/1391 | 22:19 گفت:

محمد جان تشکر...

mohammad ali در 10/3/1391 | 22:09 گفت:

hichkhabari az ma nist

سید محمد رضا در 10/3/1391 | 22:08 گفت:

مرسی - حسته نباشی
واقعا کار مفیدی رو داری انجام میدی

nima در 10/3/1391 | 22:08 گفت:

اکثر اخبار در مورد السیتی و شانچستره!این وسطا شاید آرسنال هم دنبال یه بازیکن 12 ساله باشه که بیاد پرورشش بده بفرستتش تو السیتی یه 10 ساله دیگه!واقعا از فصل نقل و انتقالات بدم میاد...
میدونین چیه؟؟؟واقعا حسودیم میشه به تیمایی مثل چلسی و شانچستر...