تیترخبرهای امروز

نویسنده: محمد جویبار

وبلاگ من
نویسنده: محمد جویبار
هیچ بازیکنی بزرگتر از باشگاه نیست.
کل بازدید: 77,504 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تیترخبرهای امروز

مارکا،سان،تریبال فوتبال،تالک اسپورت،دیلی میل،اسکای،گلمنچستر یونایتد به دنبال اشلی کول بازیکن چلسی.

باشگاه یوونتوس حاضر است بالاترین دستمزد تاریخ باشگاه رو برای به خدمت گرفتن ون پرسی ارائه کنه.

با وجود تمایل زیاد تاتنهام برای به خدمت گرفتن هالک این بازیکن اعلام کرده دوست داره به چلسی بپیونده.

منچستر یونایتد برای جذب ژوا موتینیو با پورتو در حال مذاکره است.

بنفیکا آماده شروع مذاکرات برای جذب اندرسون بازیکن برزیلی منچستر یونایتد.

تاتنهام برای دائمی کردن قرارداد ادبایور با منچستر سیتی مذاکره خواهد کرد.

رئال بتیس پیشنهادی برای کمپل بازیکن جوان آرسنال داده است.

تاتنهام حاضر است برای یوریس دروازه بان لیون 13میلیون بپردازد.

پیشنهاد منچستر سیتی برای رابین 15 میلیون است.

تلاش گالیانی برای جذب جولیوس سزار درواره بان اینتر.

سوارز در لیورپول خواهد ماند.

نانی هنوز با سران منچستریونایتد به توافق نرسیده وخبر های حاکی از جدایی این بازیکن از این تیم به گوش میرسه.

کیوپی آر برای جذب پارک جی سونگ پیشنهاد 2میلیونی با حقوق هفتگی 60000 ارائه داده است.

فیورنتینا رو چاماخ وآلمونیا برای حضور در این تیم زوم کرده است.

بارسلونا برای جایگزینی داوید ویا به دنبال رابین ون پرسی.

آرسنال برای خرید جایگزین ون پرسی 32 میلیون خرج خواهد کرد.


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد على(اباى) در 18/4/1391 | 00:57 گفت:

کاوانی یا فالکاو باید جایگزین رابین بشن

رضا توپچی در 18/4/1391 | 00:40 گفت:

مثل همیشه عالی بود، تشکر...
ولی فکرکنم کمپل برای یه سال به صورت قرضی به بتیس رفت...

سعيد غلامي در 17/4/1391 | 23:21 گفت:

مرسي كارت درسته

sepehr najafian در 17/4/1391 | 22:50 گفت:

هيگواين خوبه

سينا در 17/4/1391 | 21:47 گفت:

32مليون!!!!!!!!!!!! فك كردن بهش خنده داره

يوريس بلاخره كدوم وريه؟؟؟اخبارش درباره ارسنال درسته؟؟؟؟

nima در 17/4/1391 | 21:26 گفت:

بابا کم خودمونو گول بزنیم،ما که همه میدونیم آرسنال بیشتر از 15 میلیون خرج نمیکنه پس این دیگه چیه؟؟؟

توپچی جنوب در 17/4/1391 | 20:53 گفت:

مرسی پسر حالیدم
ولی آرسنال و 32 میلیون..........

اميرحسين اباذري در 17/4/1391 | 20:51 گفت:

هییییییییییییییییییییما چقدر بدبختیم. منچستریا میخوان نصری رو بفروشن

soroosh در 17/4/1391 | 20:50 گفت:

درست میگی ولی ما که نمی خریمش

یه آرسنالی در 17/4/1391 | 20:31 گفت:

بنزما جانشين مناسبيه درست نمي گم؟

مصطفی کاظمی در 17/4/1391 | 20:25 گفت:

مرسی محمد جان،این روزا دیگه خبرا اون هیجان قبل رو واسه من ندارن.

soroosh در 17/4/1391 | 20:00 گفت:

ای خاک تو سر رابین کنم
قد بز واسه ما هوادارای بدبخت احترام قائل نیس

Morteza Bauer در 17/4/1391 | 19:57 گفت:

32میلیون؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!
جکی پیش نبود.