عبدالسلام ابراهیم

نویسنده: ♥Arsenal♥

وبلاگ من
نویسنده: ♥Arsenal♥
Instagram : Hamidpb 09375349187 whats app number
کل بازدید: 116,233 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

عبدالسلام ابراهیم

منبع اسکای اسپورت

Arsenal.ir و mancityfans.ir 

هردو جا گذاشتم:D

(عجــــــب آرسنالی ای هست این):Xستاره جوان تیم منچستر سیتی به تازگی به چند تیم لیگ برتر به خصوص آرسنال لینک شده است.

وی هم اکنون در تیم نرژی استرومگادست بازی می کند و تا پایان لیگ برتر در این تم حضور خواهد داشت.

آرسنال ، لیورپول ، فولهام ، سوانسی و وست هام تیم های هستند که از لیگ برتر خواهان وی شده اند و فعالیت های وی را زیر نظر گرفته اند. ابراهیم به آخرین سال قراردادش با من سیتی رسیده است.

این بازیکن که خاهان زیادی دارد در تابستان با تیم ملی زیر بیست و یک سال (نروژ) باید در مسابقات جام ملت های اروپای زیر بیست و یک سال که در کشور فلسطین اشغالی برگزار می شود حضور یابد.

ابراهیم می خواهد تا سران باشگاه سیتی درمورد آینده اش در این تابستان صحبت کند و وی اذعان کرده است که مورد توجه تیمی چون آرسنال قرار گرفته است بسیار خوش حال است ولی وی افزود که برای جام ملت های اروپا می جنگد و فعلا روی این مسئله تمرکز میکند

ابراهیم به اسکای اسپورت گفت :" من افتخاز می کنم که آرسنال خاهان من است و من به عنوان یک هوادار آرسنال بزرگ شده ام که بازیکن مورد علاقه ی من پاتریک ویرا بوده است زمانی که وی در آرسنال بازی می کرد.

"من از اینکه در تیم آرسنال بازی کنم بسیار خوش حال می شوم ، کار کردن زیر نظر آرسن ونگر تمام آرزوی فوتبالی من بوده است.

" او باعث پیشرفت جوانان بسیار زیادی شده است سال ها چنین کاری را انجام داده است و از آن ها در ترکیب اصلی استفاده کرده است ولی در این روزها من بیشتر به رقابت های پیش رو میپردازم تا بستن یک قرارداد با تیم جدید ، ماه آینده باید در فلسطین اشغالی حاضر شویم و من می خواهم بهترین نتیجه را کسب کنیم.

"در دو ماه آینده خواهیم دید چه اتفاقی می افتد و من یک سال دیگر با من سیتی قرارداد دارم.

"من باید سرمربی جدید را ببینم شاید قراردادم را تمدید کنم (مانوئل پلگیرینی) و با او راجع به این موضوع صحبت کنم.

" من 22سال سن دارم و می خواهم هفته به هفته در لیگ برتر بازی کنم.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Hadi A در 10/3/1392 | 22:59 گفت:

ابراهیم به اسکای اسپورت گفت :" من افتخاز می کنم که آرسنال (((((((((((خاهان))))))))))))) من است و من به عنوان یک هوادار آرسنال بزرگ شده ام که بازیکن مورد علاقه ی من پاتریک ویرا بوده است زمانی که وی در آرسنال بازی می کرد.


baba bikhi, sakht nagir eshteb mishe dggggg toammm

♥Arsenal♥ در 10/3/1392 | 20:09 گفت:

من همین الان چک کردم همین کلمه "خواهان" با اصل ترجمه کاملا درست نوشتم اونجا

♥Arsenal♥ در 10/3/1392 | 20:08 گفت:

شک ندارم ویرایش شده پستم

♥Arsenal♥ در 10/3/1392 | 20:07 گفت:

Hadoo:
خواهان = خاهان

؟؟

چرا اینطوری نوشته؟؟؟

همیشه خواهان می نویسم من

Hadi A در 10/3/1392 | 19:52 گفت:

خواهان = خاهان

♥Arsenal♥ در 10/3/1392 | 19:44 گفت:

یاسر بحرینی:
ﺑﻨﺪﻩ ﺍﺯ ﻣﺪﯾﺮ ﺳﺎﯾﺖ ﺳﻮﺍﻝ ﺩﺍﺭﻡ ﭼﺮﺍ ﺩﻭﺗﺎ ﭘﺴﺘﯽ ﮐﻪ ﮔﺬﺍﺷﺘﻢ ﺧﺬﻑ ﮐﺮﺩﯾﺪ ﻋﻠﺖ ﮐﺎﺭﺗﻮﻥ ﺭﻭ ﻧﻤﯿﺪﻭﻧﻢ ﻭﻟﯽ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺳﻌﯽ ﮐﻨﯿﺪ ﻋﺪﺍﻟﺖ ﺑﺮﻗﺮﺍﺭ ﮐﻨﯿﺪ
ﻣﻦ ﯾﮑﺴﺎﻟﯽ ﯾﺎ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺍﯾﻦ ﺳﺎﯾﺖ ﺭﻭ ﺗﺮﮎ ﮐﺮﺩﻡ ﭼﻮﻥ ﺳﺎﯾﺖ ﺑﻬﺘﺮﯼ ﺳﺮﺍﻍ ﺩﺍﺭﻡ ﻣﺎ ﺩﯾﮕﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺍﯾﻦ ﺳﺎﯾﺖ ﺭﻭ ﺗﺮﮎ ﺧﻮﺍﻫﻢ ﮐﺮﺩ
ﻓﻘﻂ ﺍﯾﻨﻮ ﺑﺪﻭﻧﯿﺪ ﺑﯽ ﻋﺪﺍﻟﺘﯽ ﺑﺪ ﺩﺭﺩﯾﻪ
ﻭﺍﻻ ﻣﺎ ﻣﯿﺨﻮﺍﺳﺘﯿﻢ ﮐﻤﮑﯽ ﮐﺮﺩﻩ ﺑﺎﺷﯿﻢ ﺑﺎﺷﻪ ﻣﺎ ﮐﻪ ﺭﻓﺘﯿﻢ

________

خیلی کار خوبی میکنی...!!! جدی میگم

اگه من هم اینجا چندتا رفیق پیدا نکرده بودم الان کی رفته بودم فقط به عشقه کاربرا اینجام.....!!

یه جورایی هر بار رفرش میکنم سایتو رو مخم فشار میاد حس میکنم ازا ین که از امکانات سایت استفاده میکنم دارم با کلیک زدن رو صفحه این امکانات رو میخرم...!!!

♥Arsenal♥ در 10/3/1392 | 19:42 گفت:

محمد علی:
tnx....

______________

خواهش میکنم....

♥Arsenal♥ در 10/3/1392 | 19:41 گفت:

سلام. خوب خائن سایت هم که لو رفت.

جدا الان تیم همه چی داره جز یه عبدی سلام. حمید بیکاری؟؟ 7 صب بلند میشی از عبدی سلام میگی واسمون.خخخ

_______

خائن؟؟

بی مهری آدمو اینجوری میکنه....!!

من یه مد کوتاه در خدمت خودتون بودم بی مهری شد من هم رفتم سایت من سیتی که اتفاقا تشکیلات خیلی خوبی هم داره تیم سیتی و تازه متوجه شدم....!!

کیفیت آرسنال یک سوم سیتی هم نیست...!!!!

اگه یه بازیکن عاقل پول برابر بخوان بهش بدن از تیم سیتی و آرسنال شک نکن سیتی رو انتخاب میکنه!!!!


نمونش همین عبدالسلام دوست داره بمونه ولی هم عشاق آرسناله و هم بازی بهش نمیرسه ولی باز هم علاقه به موندن داره اما سر ناچاری داره زور میزنه بیاد آرسنال...!

♥Arsenal♥ در 10/3/1392 | 19:38 گفت:

ای خائن اونجا هم میری؟

من ک نمیشناسمش ...راستی پستشم نگفتی هم پست پت ویراست ک اونو الگوش قرار داده؟

_______

هافبکن ایشون وسط هم هستند یا دفاعی

♥Arsenal♥ در 10/3/1392 | 19:37 گفت:

محمد :
امیدوارم اگه بازیکن خوبیه به تیم اضافه بشه
ولی یه سوالی این اگه 22 سالشه چطور میخواد برای تیم زیر 21 سال بازی کنه؟؟!!

_____________-

این سوال خودمم بود...

ممکنه هنوز به 22 نرفته باشه...!

چیزی که اسکای گفته بود همین بود...

یاسر بحرینی در 10/3/1392 | 17:37 گفت:

ﺑﻨﺪﻩ ﺍﺯ ﻣﺪﯾﺮ ﺳﺎﯾﺖ ﺳﻮﺍﻝ ﺩﺍﺭﻡ ﭼﺮﺍ ﺩﻭﺗﺎ ﭘﺴﺘﯽ ﮐﻪ ﮔﺬﺍﺷﺘﻢ ﺧﺬﻑ ﮐﺮﺩﯾﺪ ﻋﻠﺖ ﮐﺎﺭﺗﻮﻥ ﺭﻭ ﻧﻤﯿﺪﻭﻧﻢ ﻭﻟﯽ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺳﻌﯽ ﮐﻨﯿﺪ ﻋﺪﺍﻟﺖ ﺑﺮﻗﺮﺍﺭ ﮐﻨﯿﺪ
ﻣﻦ ﯾﮑﺴﺎﻟﯽ ﯾﺎ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺍﯾﻦ ﺳﺎﯾﺖ ﺭﻭ ﺗﺮﮎ ﮐﺮﺩﻡ ﭼﻮﻥ ﺳﺎﯾﺖ ﺑﻬﺘﺮﯼ ﺳﺮﺍﻍ ﺩﺍﺭﻡ ﻣﺎ ﺩﯾﮕﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺍﯾﻦ ﺳﺎﯾﺖ ﺭﻭ ﺗﺮﮎ ﺧﻮﺍﻫﻢ ﮐﺮﺩ
ﻓﻘﻂ ﺍﯾﻨﻮ ﺑﺪﻭﻧﯿﺪ ﺑﯽ ﻋﺪﺍﻟﺘﯽ ﺑﺪ ﺩﺭﺩﯾﻪ
ﻭﺍﻻ ﻣﺎ ﻣﯿﺨﻮﺍﺳﺘﯿﻢ ﮐﻤﮑﯽ ﮐﺮﺩﻩ ﺑﺎﺷﯿﻢ ﺑﺎﺷﻪ ﻣﺎ ﮐﻪ ﺭﻓﺘﯿﻢ

محمد علی در 10/3/1392 | 16:53 گفت:

tnx....

محمد مهدی در 10/3/1392 | 14:11 گفت:

سلام. خوب خائن سایت هم که لو رفت.

جدا الان تیم همه چی داره جز یه عبدی سلام. حمید بیکاری؟؟ 7 صب بلند میشی از عبدی سلام میگی واسمون.خخخ

ehsan zoola در 10/3/1392 | 13:48 گفت:

ای خائن اونجا هم میری؟

من ک نمیشناسمش ...راستی پستشم نگفتی هم پست پت ویراست ک اونو الگوش قرار داده؟

محمد در 10/3/1392 | 13:22 گفت:

امیدوارم اگه بازیکن خوبیه به تیم اضافه بشه
ولی یه سوالی این اگه 22 سالشه چطور میخواد برای تیم زیر 21 سال بازی کنه؟؟!!

♥Arsenal♥ در 10/3/1392 | 13:13 گفت:

خوشم میاد بابت پست مفید کسی کامنت هم نمیده

masoud mahmudpur در 10/3/1392 | 09:40 گفت:

اگه خوبه ما که از خدامونه بیاد

سید محمد رضا در 10/3/1392 | 08:55 گفت:

کارش درسته ، از برنامه جهان فوتبال دیدمش!