از تعهد تا وفاداری راه زیادیست!!!

نویسنده: El Pistolero

وبلاگ من
نویسنده: El Pistolero
اسم من حسین ملقب به ال پیستولرو . البته خودم این لقب رو پیدا کردم . به معنای توپچیه البته به زبان اسپانیایی. همیشه حامی آرسنال بودم حتی توی بدترین شکست ها . چون احساس میکنم این باخت های مقطعی مثل بازیکنهای جوون بهم تجربه فوتبالی اضافه کرده . چیزی که سایر تیم ها نداشتن. خلاصه کل آرسنال رو دوست دارم . از آرم باشگاه بگیر تا مربی و اکثریت بازیکن ها . ساکن کرج هستم و از فصل 2003/2004 هم طرفدار آرسنالم . البته رئال مادرید رو هم دوست دارم ولی نه به اندازه ی آرسنال . کلا آنتی بارسا هستم و معتقدم اگه اسمش شانسلونا یا یه چیزی توی این مایه ها بود بهتر بود .
کل بازدید: 41,764 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

از تعهد تا وفاداری راه زیادیست!!!

این عنوانی هست که امروز شامل حال رابین فان پرسی میشه.

آره رابین بازیکنی متعهد بود و به خاطر حرفه ای بودنش واقعا ازش ممنونیم ولی وفاداری گوهری کمیاب شده که مخصوصا توی تیم ما انگار نایاب هم هست.

دیدیم که بازیکنانی مثل فابرگاس و نصری همین تعهد رو هم نداشتند.بازم شانس آوردیم این دوتا اواخر آگوست رفتند وگرنه شاید توی اون بوهبهه رابین رو هم از دست میدادیم و دیگه معلوم نبود بدون اون الان وضعیتمون چه جوری بود.

بازم از رابین ممنونم که حداقل با تعهدش یک فصل دیگه مارو توی سطح اول رقابت های اروپایی نگه داشت تا گوش ناشنوای امثال هیلوود و گازیدیس یک سال دیگه هم ناشنوا بمونه و خوش خیال.

خوش خیال از بابت اینکه فکر میکنن هر سال همین جور خوب تموم میشه(با توجه به کاری که نسبت به سرمایه اتفاق افتاد البته).

نمی دونم ، نمی دونم اگه آرسنال هم مثل لیورپول که از نظر افتخار و هوادار جهانی از ما بهتر بود یک فصل و فقط یک فصل سهمیه اروپا رو بدست نیاره چی میشه؟

آیا تیمی درجه n رو خواهیم دید؟ یا سرمایه گذاری برای بهتر شدن؟

اگه واقع بین باشیم مورد اول محتمل تره.پس اون موقع چی به سر مکتب ونگر میاد؟

آیا اون میره؟پس اون موقع باید منتظر امثال روبرتو مارتینز یا دیوید مویس باشیم که هر سال تیم رو وسطای جدول نگه دارن تا یه موقع سقوط نکنه!!!!

تیمی که روزی بی شکست بود ، حالا باید منتظر سکوت کاپیتانش باشه که نگه یه موقع داره میره تا ترانسفر بازیکن هایی که چند سال بعد اگه به جایی رسیدن ، یاد جام گرفتن و کسب افتخار میفتن!!!!!

مگه تیم ما آسانسوره که تا رسیدی طبقه بالاتر ازش پیاده بشی؟هان؟

مطمئن باشید اگه ژیرود ،امویلا ، و ... اگه دو - سه سال بعد به کیفیت خوبی رسیدن و جاه طلبی نبینن تیم رو به مقصد تیم های خرپولی که حتی درآمد هم ندارن ترک میکنن.

توی یکی از پست های قبلیم گفته بودم که چرا نباید تیمی با این مربی توانامون بسازیم که رویای آخر حضور یک بازیکن باشه؟

اگه از کل بازیکن های باستعداد دنیا بپرسی که دوست داری نهایتا توی کدوم تیم بازی کنی ، فکر میکنید چند نفر آرزوی آرسنال رو داشته باشن؟

مسلما تعداد کمی هستن.ولی این آخر دنیا نیست و میشه با خریدی متوسط حدود 60 میلیون پوند توی یک سال یک تیم برای سه چهار سال بست و سال های بعدش با 10 تا 20 میلیون پوند تیم رو سرحال نگه داشت.

خرید های احتمالی ما ژیرود(15میلیون یورو) ، پودولسکی(13 میلیون یورو)،امویلا(20 میلیون یورو)،ماروین مارتین(10 میلیون یورو) و یک دفاع توی حدود 7 میلیون یورو سر جمع 65  میلیون یورو میشه و با فروش آرشاوین(10 میلیون یورو)ژورو(7 میلیون یورو)شاماخ(6میلیون یورو)ولا (7میلیون یورو) وپارک 4 میلیون یورو و فابیانسکی هم حدود 7 میلیون یورو و جذب جک بوتلند حدود 4 میلیون یورو میشه حدودا 20 میلیون یورو خرج کردن که میتونه تیمی خوب برای فصل بعد و تیمی مدعی برای دو فصل بعد ساخت .

هرچند بعید میدونم ولی میشه به گزینه هایی بهتر هم فکر کرد ولی با این سرعت عمل استادان مدیر بعید میدونم.

گفتم سرعت عمل ، چرا چون که این استادان گرام ، توی دو سه روز آخر نقل و انتقالات پارسال تازه پیشنهاد 30 میلیون پوندی به گوتزه و هازارد داده بودن و نمیدونستن که مدیران اون تیم ها به اندازه ی خودشون احمق نیستن که دقیقه نود بازیکن بفروشن.

البته اورتون رو استثنا بدونید چون مویس بالاخره یه کاریش میکنه در طول فصل...

درکل امسال شاید سال مهم تری از پارسال باشه چون دیگه واقعا مرزبندی تیم رو توی جاه طلبی مشخص میکنه.

رابین رو هم رفتنی بدونید چون یوونتوس عجیب عزمشو جزم کرده که اونو بخرهونمونش آخرین خبره که ندود رو فرستادن اردوی تیم ملی هلند تا ....

بازم حداقل جای شکرش باقیه که ژیرود رو زود جایگزینش کردن وگرنه باید توی تابستون منتظر بازار گرمی باشگاه های محترم مبدا میبودیم.

کاشکی این دست ونگر یه کم نمک داشت یا حداقل بازیکن ها میفهمیدن که به دست آوردن قلب هواداران یک تیم مهم تر از کسب جام هایی هست که فقط توی سایت ویکی پدیا ثبت میشه و شاید چندتا مدال هم تنگش باشه ولی بایه نگاه به همین دو دهه یاخیر میشه بازیکنانی مثل توتی و دلپیرو و بوفون رو پیدا کرد که شاید اگه به پیشنهاد های باشگاه های بزرگی مثل رئال ، بارسا ، منچستر و ... جواب مثبت میدادند الان دو سه برابر پر افتخارتر بودن ولی الان چیز مهم تری به اسم قلب هواداراشون رو دارن که حاضرن براشون بمیرن.

شاید بگید خوب رابین افتخارات کمی رو توی آرسنال تجربه کرده و الان مدیران بی عرضه هستن و حرفتون هم درسته ولی من میگم به خاطر هوادارها بمونه نه چیز های دیگه.مگه دلپیرو و توتی با مربی هایی که عوض میشدن توی تیمشون و نیمکت نشینشون میکردن نساختن و تحمل نکردن ، خوب اینم بدی تیم مائه و اگه کسی وفادار باشه با همه چیز میسازه.

در آخر بازم از رابین تشکر میکنم که حداقل حرفه ای بود ولی گلایه ی وفادار بودنش ته دلم میمونه چون توی این هشت سال تقریبا سه سالش رو مصدوم بود و با این حال ما پاش نشستیم ولی اون احتمالا نه...
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 24/3/1391 | 19:54 گفت:


میلاد کشوری@ عجب!!!! ولی تا جایی که من می دونم خرید های باشگاه تا زمانی که تو هایبوری بودیم خیلی خیلی بیشتر بوده ها

به نظرت عجیب نیست که از وقتی اومدیم اشبرتون این سیاستو پیش گرفتیم؟ به نظرت اینا هیچ رابطه ی معنا داری ندارن با هم؟؟؟؟؟

masoud mahmudpur در 24/3/1391 | 19:43 گفت:

خیلی خوب نوشته بودی.مرسی

میلاد کشوری در 24/3/1391 | 19:39 گفت:

نه علی جون، آینده رو تیره ندیده، اتفاقا روشن هم دیده. ربطی به قرض و بدهی نداره، سیاست باشگاه تا بوده همین بوده که بازیکن مطرح خیلی کم بخره و بیشتر روی پرورش بازیکنا تمرکز کنه؛ حالا قبلنا باشگاه اونقدری جذابیت داشت که امثال ویرا و هانری با وجود پیشنهادای وسوسه کننده ی رئال همیشه قهرمان توی باشگاه بمونن، چون تیم برای قهرمانی رقابت می کرد، اما الان موندن توی تیمی که برای چهارمی رقابت می کنه و انگیزه و شور و هیجان توش نیست، جذابیت کافی برای موندن بازیکنا به وجود نمیاره

El Pistolero در 24/3/1391 | 18:27 گفت:

من آینده رو تیره نمیبینم فقط یه سری فرض رو که احتمال وقوعش زیاده رو مطرح کردم وبعدش نتیجه گیری کردم

یه چیزی رو هم بگم اگه ارسنال دچار بحران هم بشه و حتی 20 سال هم جام نیاره بازم طرفدارش خواهم بود و هیچ وقت طرفدار ی تیم های تازه به دوران رسیده نخواهم کرد.

***************************************************************************
راستی اکثر سایت ها خبر از تکمیل قرارداد ژیرود دادن و همچنین مذاکرات رابین و یوونتوس

اگه تمام پول حاصل از فروش بازیکنامون رو خرج کنیم + اون پولی که مسئولان قول دادن فصل بعد میشه یه کارایی کرد

علی ارشدی در 24/3/1391 | 18:10 گفت:

خیلی تیره می بینی آینده رو

بذار بدهی مون تموم بشه من قول میدم وضع خیلی بهتر از الان میشه فقط چند سال دیگه صبر لازمه

(Hooman sam (Dark metal در 24/3/1391 | 18:02 گفت:

مرسی....
واقعا جمله هات برگرفته از عشق و تعصب به اسم آرسنال بود...
--------
یه نکته ای رو بگم : اگه ون پرسی بره هر تیمه دیگه ای جز (تیم های دیگه لیگ جزیره و بارسا ) عاشقش می مونم ، چون نشون داد این همه بدبختی از کجاس ، نشون داد که مسئولا اصلا خیالیشون نیس چند میلیون هوادار دارن هرسال بال بال میزنن واسه قهرمانی ، هشت سال بدون جام موندن کم نیستا !!!
رابین دست آشغالایی مثل گا...دیس رو روو کرد !!
حیف که لندن نیستم و الا ترتیبش رو میدادم !!!
unlike unlike

سينا در 24/3/1391 | 18:01 گفت:

ممنون عالي بود حرفاي دل منو زدي

واقعا بوفونو دلپيرو كفتي داغ دلم تازه شد تيم رفت دسته 1 مثه يه مرد پشت تيم وايسادن

حالا تيم ما امثال سسك ونصري و وجديدا رابين 2و3 سال صبر ندارن تا تيم يه جام بكيره فقط پول وجام شده زندكيشون


پويان در 24/3/1391 | 17:14 گفت:

با فرهاد و رضا و مصطفي موافقم
رابين هم هيچ جا نميره
رابين ون پرسي دوست داريم ما دوست داريم ما
همه با هم

iman sanaei در 24/3/1391 | 15:56 گفت:

ما خودمون اسطوره کم نداشتیم.نمونش دنیس-تونی آدامز-دوید سیمن...امیدواریم رابینم به صفه اسطوره ها بپیونده

milad foadiyan در 24/3/1391 | 15:27 گفت:

مگه جیرود قطعی شده که با این قطعیت میگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مصطفی کاظمی در 24/3/1391 | 14:54 گفت:

منم با فرهاد موافقم،اعتماد کردن به ونگر بهترین کاره،مطمئنا یه چیزایی هست که ما نمیدونیم،شاید وضعیت اقتصادیه باشگاه افتضاحه ما نمیدونیم،شاید یه کار بزرگی میخوان کنن که بازم نمیدونیم،مطمئنا ونگر و مدیرا و اینا هم حرفای ما رو میدونن و جام بردن رو هم مثل ما دوست دارن،ولی همین ندونستن دلیلشه که باعث میشه ما دیوونه شیم دیگه

رضا توپچی در 24/3/1391 | 14:46 گفت:

در اینکه دست ونگر نمک نداره شکی نیست،ولی ای کاش به بازیکنانمان شیر سگ بدیم تا وفاداری رو یاد بگیرن...
رابین در جایی قرار گرفته که قدم بعدیش یا اونو به اسطوره های باشگاه اضافه میکنه یا اسم اونو به لیست گربه صفت هایی مثل نصری و فابرگاس و آدبایور و اشلی کول...اضافه میکنه
ولی من و بوشرا و والدین رابین اعتقاد داریم رابین در آرسنال میمونه

Farhad Rahbari در 24/3/1391 | 14:29 گفت:

روزهای خوشی در راه آرسنال است
الکی فضارو مسموم نکن داداش کوچیکه!
تو مو میبینی ونگر پیچش مو

soroosh در 24/3/1391 | 14:27 گفت:

خیلی خوب بود ولی فک کنم یه کم قیمت های بازیکن هایی که می خواییم بفروشیم رو زیاد گرفتی
فابیانسکی عمرا 7 میلیون فروخته نمیشه (خیلی بشه 2-3 میلیون)
همچنین ژورو که نهایت به 5 میلیون برسه
******************************
به نظرم می تونیم با و سه تا خرید هوشمندانه و نگه داشتن رابین تیم رو واقعا واسه قهرمانی ببندیم
کافیه امویا + جیرود + پوولسکی + ژاگوئف یا دمپسی + یه دفاع که مثله اینکه عبدنور هست + موندن رابین یه تیم فوق العاده قوی بسازیم

soroosh در 24/3/1391 | 14:20 گفت:

ماروین مارتین رفت لیل تا جانشین هازارد بشه