گرونترین مدافعین تاریخ+آپدیت نقل و انتقالات اروپا

نویسنده: El Pistolero

وبلاگ من
نویسنده: El Pistolero
اسم من حسین ملقب به ال پیستولرو . البته خودم این لقب رو پیدا کردم . به معنای توپچیه البته به زبان اسپانیایی. همیشه حامی آرسنال بودم حتی توی بدترین شکست ها . چون احساس میکنم این باخت های مقطعی مثل بازیکنهای جوون بهم تجربه فوتبالی اضافه کرده . چیزی که سایر تیم ها نداشتن. خلاصه کل آرسنال رو دوست دارم . از آرم باشگاه بگیر تا مربی و اکثریت بازیکن ها . ساکن کرج هستم و از فصل 2003/2004 هم طرفدار آرسنالم . البته رئال مادرید رو هم دوست دارم ولی نه به اندازه ی آرسنال . کلا آنتی بارسا هستم و معتقدم اگه اسمش شانسلونا یا یه چیزی توی این مایه ها بود بهتر بود .
کل بازدید: 41,495 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

گرونترین مدافعین تاریخ+آپدیت نقل و انتقالات اروپا

گرونترین مدافعین تاریخ دنیای فوتبال


7 - چیگرینسکی - سال 2009 - از شاختار به بارسا - 19.6 میلیون پوند


به همراه داوید لوئیز - سال 2011 - از بنفیکا به چلسی - با همین مبلغ


 6 - کاروالیو - سال 2004 - از پورتو به چلسی - 21.2 میلیون پوند


5 - لسکات - سال 2009 - از اورتون به من سیتی - 24 میلیون پوند


4 - تورام - سال 2001 - از پارما به یووه  * نستا - سال 2002 - از لاتزیو به میلان


په په - سال 2007 - از پورتو به رئال  *  کوئنترائو - سال 2011 - از بنفیکا به رئال


این بازیکنان همگی با 23.5 میلیون پوند به تیم های جدیدشان پیوسته اند.


3 - دنی آلوز - سال 2008 - از سویا به بارسلونا - 28 میلیون پوند


2 - تیاگو سیلوا - سال 2012 - از میلان به پاریسن ژرمن - 33 میلیون پوند


1 - فردیناند - سال 2001 - از لیدز به من یونایتد - 33.1 میلیون پوند


اگه خاوی مارتینز هم با 40 میلیون یورو یا همون 33 میلیون پوند به تیمی فروخته بشه به این جمع اضافه میشه و در کنار تیاگو سیلوا قرار میگیره.
این هم آپدیت نقل و انتقالات اروپاس که به دلیل طولانی شدن پست لینکشو گذاشتم : 


ممنون که برای خوندن وقت گذاشتید!!!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

nima در 30/4/1391 | 20:39 گفت:

مرسی،خیلی جالبه لیدز این همه پول از یونایتد گرفت اونوقت نتونسته بیاد لیگ؟!؟با اون پول حداقل 5 بازیکن خوب برا دسته 1 میشه گرفت!!!

ehs در 30/4/1391 | 17:33 گفت:

خداییش هم ارزش پولشون رو داشتن
همشون مهرهای بسیار تاثیر گذارین!

محمد جویبار در 30/4/1391 | 14:23 گفت:

خوب هیچکدوم از این تیم ها هم ضرر نکردن(البته به جز بارسا وچیگرینسکی).

soroosh در 30/4/1391 | 14:15 گفت:

فک کنم فابرگاس 35 میلیون یورو بود نه پوند
حیف شد نتونستیم بارسا رو خوب تیغ بزنیم

علی ارشدی در 30/4/1391 | 14:01 گفت:

جالبه که برای یه مدافع اینقدر پول میدن

El Pistolero در 30/4/1391 | 13:02 گفت:

یک نکته ی دیگه راجع به بارسا اینه که اونا چیزی حدود 50 میلیون یورو برای پیدا کردن جانشین پویول خرج کردن که هیچ ثمره ای نداشته . این حرفو دکتر صدر میزد.علاوه بر این ، دونفر دیگه هم بودن که توفیقی نداشتن . اگه اشتباه نکنم یکی شون به اسم هکتور بود که مرتبا قرضی میرفت اینور و اونور و آخرش فروختنش.

یک نکته ی جالب دیگه انجام شدن پنج تا از گرونترین خریدهای تاریخ بارسا در زمان گواردیولا بود که به ترتیب زلاتان = اتوئو به علاوه ی 37 میلیون پوند ، فابرگاس 35 میلیون پوند ، ویا 34 میلیون پوند ، سانچز با بزخری 23 میلیون پوند و در آخر هم دنی آلوز.
مجموعا چیزی حدود 200 میلیون پوند میشه.

soroosh در 30/4/1391 | 12:47 گفت:

"چیگرینسکی"
بارسا واقعا یه بی شعوره !!!!!!!

امیر علی در 30/4/1391 | 12:09 گفت:

پسر شیث رضایی رو چرا ننوشتی(: