دانلود کاپ سه جانبه ی ایتالیا + کاریکاتور

نویسنده: El Pistolero

وبلاگ من
نویسنده: El Pistolero
اسم من حسین ملقب به ال پیستولرو . البته خودم این لقب رو پیدا کردم . به معنای توپچیه البته به زبان اسپانیایی. همیشه حامی آرسنال بودم حتی توی بدترین شکست ها . چون احساس میکنم این باخت های مقطعی مثل بازیکنهای جوون بهم تجربه فوتبالی اضافه کرده . چیزی که سایر تیم ها نداشتن. خلاصه کل آرسنال رو دوست دارم . از آرم باشگاه بگیر تا مربی و اکثریت بازیکن ها . ساکن کرج هستم و از فصل 2003/2004 هم طرفدار آرسنالم . البته رئال مادرید رو هم دوست دارم ولی نه به اندازه ی آرسنال . کلا آنتی بارسا هستم و معتقدم اگه اسمش شانسلونا یا یه چیزی توی این مایه ها بود بهتر بود .
کل بازدید: 41,468 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

دانلود کاپ سه جانبه ی ایتالیا + کاریکاتور

Trofeo TIM Cup | Inter - Juventus - Milan
trofeo.pngموج فوتبال| JSC Sport | wmv | 720x480 | 1 Mbps | Spanish |موج فوتبالIntrerMilan 1-0 Juventusi

:: Goals ::1-0e:: Coutinho ::
Mediafire


:: Highlight ::

Mediafireموج فوتبال


Juventus 1-0 AC Milani


:: Goals ::

1-0e:: Vucinic :: Mediafire


:: Highlight ::

Mediafireموج فوتبال

InterMilan 2-1 AC Milan
i


:: Goals ::

0-1e:: El Shaarawy :: Mediafire


1-1e:: Guarin ::
Mediafire


2-1e:: Palacio ::
Mediafire


:: Highlight ::

Mediafire

trofeo.png
حالا کاریکاتور!!!!!!!!!!!!تمایل فرگوسن برای جذب فان پرسی


http://p30up.ir/up/xhio2e29f4xa5ghdvt7l.jpgفشار بر روی تیم المپیک بریتانیا با گلزنی بکام


http://p30up.ir/up/vk79g441uyhm04jar3u9.jpgجشن در پاریسhttp://p30up.ir/up/5jv8aukdhw2eehofde.jpg


بدون شرح!!!!

http://p30up.ir/up/gqpys3o70830qta3g22o.jpg
تورس در لیست برترین های یوفا!!!!http://p30up.ir/up/d0s2t08vi925kqw51k7q.jpg


تلاش فان پرسی برای خروج
http://p30up.ir/up/x5tnfifliz2ub3etuczh.jpg
زلاتان ، نماد پاریسhttp://p30up.ir/up/sxm6zn4w1nhbc1djmjgt.jpg


من سیتی ، انتخاب مانچوhttp://p30up.ir/up/3o1c5mzwsc1pwcm7zo7c.jpg
گزینه های سرمربی گری روسیهhttp://p30up.ir/up/wq1fhqqxhd95arnqrtx.jpgاسکار در چلسی!!!!
http://p30up.ir/up/neqs5yzmh6ybo9eg8c0c.jpg

اولویت های برلوسکونیhttp://p30up.ir/up/wo7atn900ynmqtr6830e.jpg
کارول در راه خروج
http://p30up.ir/up/jqfquh34qtli335a9kj.jpg
بازم بدون شرح!!!!
http://p30up.ir/up/upfkd61dh95nz7y2g8.jpg
سرمربی گری دشان در فرانسه
http://p30up.ir/up/yx27f37e1ynokoj4o2e.jpg
شکستن رکوردها توسط اسپانیاhttp://p30up.ir/up/wowxl370q4gi2s81mju.jpg
دشان در تعطیلات ( مربوط به قبل از انتخابشه)
http://p30up.ir/up/9csv69130677eyzxw4nl.jpg
تعجب ونگر از رفتن فان پرسی (جدیش نگیرید!!!)
http://p30up.ir/up/hide42sxbub9mliktgbm.jpgاردوی سیتی در آلپhttp://p30up.ir/up/8s66dy5rwh531pau84s.jpgفان خال در دیگ جوشان مربی گری لاله هاhttp://p30up.ir/up/w3vj1eiprqoptrg2ealx.jpg


سه تا هم عکس خبری داریم امروز!!!!ژکو در فستیوال فیلم سارایووhttp://p30up.ir/up/akg2oe9o0c8bffo020o.jpg
http://p30up.ir/up/975vlscrmp0tz99n955i.jpg
http://p30up.ir/up/qaokj749yb9y3y2z0g6.jpg

امیدوارم لذت برده باشید!!!!


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

sepehr najafian در 1/5/1391 | 23:03 گفت:

کارول رو بخريم خوبه

سينا در 1/5/1391 | 19:38 گفت:

جالب بود ممنون

مصطفی عبداللهی در 1/5/1391 | 19:23 گفت:

تکراری بود ولی مرسی

El Pistolero در 1/5/1391 | 18:01 گفت:

خواهش میکنم!!!!!!!

مصطفی کاظمی در 1/5/1391 | 17:48 گفت:

ممونیم.

...* Ayda *... در 1/5/1391 | 16:56 گفت:

مرسی ممنون!!!!

? در 1/5/1391 | 16:10 گفت:

کپی از سایت گل!

soroosh در 1/5/1391 | 15:47 گفت:

ممنون
کارت عالی بود