شایعات6

نویسنده: mohamad

وبلاگ من
نویسنده: mohamad
mohamad heydari az arak bazikon sabegh tim mely iran va va ashegh arsenal va wenger
کل بازدید: 25,617 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شایعات6

سلام بچه ها محمدم با یک بلاگ دیگهمن نمی دونم بچه ها چرا خبر های غیر ارسنالی میزارن
ما امدیم اینجا که فقط فقط درباره ارسنال بحث کنیم
خواهشن از سایت گل کپی پست نکنید که بگید ما کامنت گذاشتیم
فقط درباره ارسنال
حالا شایعات
1.نیکلاس بنتنر بازیکن دانمارکی ارسنال مورد توجه چندین باشگاه از جمله مالاگا و انزی قرار گرفته
http://www.footballgossip.org.uk/index.php/2012/06/24/arsenal-
transfer-news-and-rumours-sunday-24-june/

2. قرار دادا الیور جیرود در این هفته نهایی می شود
اون کفته از پیوستن به ارسنال بسیار خوشحال است
http://www.tribalfootball.com/articles/giroud-i-am-happy-and-proud-be-joining-arsenal-3278461
3.بچه ها ارسنال به دنبال هافبک هجومی اتلتیکو که در این فصل عالی کار کرده هست اسم این بازیکن هست ادرین لوپز
http://www.footballgossip.org.uk/index.php/2012/06/24/arsenal-

transfer-news-and-rumours-sunday-24-june

4. مارکو رویس ستاره المانی گلاد باح که در زانویه با18 میلیون یورو به دورتموند پیوست و نیم فصل دوم را به صورت قرضی در گلاد باخ گذراند بد جور مورد توجه ونگر قرار گرفته
بیشتر خبر گذاری های  معتبر نوشتن این یکیش
http://www.footballgossip.org.uk/index.php/2012/06/25/arsenal-transfer-news-and-rumours-monday-25-june/
5.یوونتوسی ها  به دنبال ادن زکو افتادن با توجه به اینکه ون پرسی به من سیتی بپیونده  این کار را شدنی می دونن
http://www.tribalfootball.com/articles/juventus-leave-van-persie-man-city-land-dzeko-3278901
6.بلکبرن به شدت دنبال حفظ

N'Zonzi است کفته می شه ارسنال به شدت دنبالش هست و نزدیک به ان

http://www.tribalfootball.com/articles/blackburn-wont-block-arsenal-target-nzonzi-leaving-3278231
7.بچه ها گفته میشه من سیتی دنبال کاوانی هست حدا کنه اونو بگیرن از خیر رابین بگذرن
سوال روز چرا ما دنبال مونتلیوو -کاوانی- سوارز -مدریچ نمیریم
ما هم ستاره میخوایم
8 کفته میشه ارسنال به دنبال ستاره فرانسوی نیو کاسل کابایه است

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

parsa در 6/4/1391 | 00:44 گفت:

مرسی... خسته نباشید

mohsen abbasi در 6/4/1391 | 00:34 گفت:

با این همه خرید که السیتی می کنه فصل بعد خیلی شاخه

رضا توپچی در 5/4/1391 | 23:15 گفت:

تشکر...
به این میگن خبر و شایعه ی آرسنالی در فصل نقل و انتقالات
یه خبرهایی شنیدم درباره ی انتقال قرضی رمزی به فولهاماگه درست باشه میشه روی احتمال آمدن دمپسی حساب باز کرد از طرفی جا برای ام ویلا هم باز میشه،با کاهش ترافیک خط هافبک

amir در 5/4/1391 | 22:01 گفت:

دمت گرم عالی بود

Farhad Rahbari در 5/4/1391 | 20:17 گفت:

فقط آدریان لوپز
گرفتن کابایه مثل افسانست

رضاشاماخ چوک بندر در 5/4/1391 | 17:38 گفت:

شاماخم میمونه داداش

اميرحسين اباذري در 5/4/1391 | 17:36 گفت:

ممنون

محمد على(اباى) در 5/4/1391 | 16:16 گفت:

دیدین٭

محمد على(اباى) در 5/4/1391 | 16:14 گفت:

3.فوق العادیه این بازیکن
من یه بار اونو معرفی کردمبا یه بلاگ که کلی انتفاد شد ازم دیدن حالا ونگرم دنبالشه

حمید pires در 5/4/1391 | 16:13 گفت:

مارکو رئوس بعیده بیاد آرسنال چون : 1- حداقل باید 14 میلیون پوند براش داد که تازه مبلغیه که با دورتموند توافق کرده .
2- دورتموند کاگاوا رو رد کرد چون جایگزینش رئوس بود.3- چطور بازیکنی که هنوز تازه خریده شده و یک بازی هم برای تیمش نکرده بفروش برسه اونم رئوس که بعد از اوزیل بهترین استعداد تیم آلمانه.
دنبال مونتلیوو نمیریم چون یادم نمیاد ونگر اعتقادی به ایتالیایی ها داشته وبازیکنی از این کشور تو تیم بوده.دنبال کاوانی نیستیم چون جیرود رو گرفتیم و مدریچ هم بعیده چون خودش عشقه تاتیه و از آرسنال بدش میاد.

حمید pires در 5/4/1391 | 15:56 گفت:

مرسی آقا شهرام . آدریان لوپز بازیکن فوق العادیه و جز ارکان قهرمانی مادریدی ها تو اروپا بود.البته دمپسی یا زاگوئف هم هستن .هرکدوم ازاین سه مورد بیان مشگل گشان.

Ashkan در 5/4/1391 | 15:53 گفت:

مرسی , خبرا خوب بود

Morteza Bauer در 5/4/1391 | 15:53 گفت:

محمد جان منم خبرام از خبرگذاری های معتبره.
بلاگتم عالی بود.مرسی داداش ازخبرات.

توپچی جنوب در 5/4/1391 | 15:41 گفت:

.بچه ها ارسنال به دنبال هافبک هجومی اتلتیکو که در این فصل عالی کار کرده هست اسم این بازیکن هست ادرین لوپز
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
شدید به یه هافک بازی ساز و با هوش نیاز داریم حالا اگه هوجومی هم باشه که چه بهتر...

مرسی از بابت تذکر و پستت محمد.

حمید pires در 5/4/1391 | 15:14 گفت:

مرسی عزیزم ولی من خبرایی که گذاشتم از خبرگذاریهای معتبر خارجی ترجمه کرده بودم.

♥Arsenal♥ در 5/4/1391 | 15:11 گفت:

بابا کابایه 5ساله بسته آرسنال باید ون پرسی رو بفروشه تا بتونه بخردش