آرسنال - منچستريونايتد

نویسنده: مصطفي اكرامي

وبلاگ من
نویسنده: مصطفي اكرامي
es esi arsenal
کل بازدید: 24,039 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آرسنال - منچستريونايتد

دويست و چهارمين رقابت سنتي
آرسنال و منچستر يونايتد در حالي روز يک‌شنبه در ورزشگاه امارات برگزار
مي‌شود که آرسنالي‌ها براي جبران شکست تحقيرآميز 8-2 بازي رفت گام به اين
ميدان خواهند گذاشت.دو تيم آرسنال و منچستريونايتد روز يک‌شنبه در چارچوب هفته 22 ليگ برتر انگليس در ورزشگاه امارات مقابل يکديگر صف‌آرايي خواهند کرد. شکست تحقير آميز توپچي‌ها مقابل شياطين سرخ در ديدار رفت باعث شده که بازيکنان آرسنال با هدف جبران آن شکست گام به مسابقه بگذارند.

 رقابت بين منچستر يونايتد و آرسنال قدمتي طولاني دارد و به بيش از يک قرن پيش باز مي‌گردد. اين دو تيم اولين بار در تاريخ 13 اکتبر 1894 در برابر يکديگر صف‌آرايي کردند. منچستر يونايتد در آن زمان با نام نيوتن هيث شناخته مي‌شد و عنوان رسمي آرسنال هم، وولويچ آرسنال بود. اين مسابقه که در منطقه کلايتون در حومه شهر منچستر برگزار شد، با نتيجه تساوي 3-3 به پايان رسيد.


 ديدار اين دو تيم در سال 1948 در حضور 83260 تماشاگر برگزار شد که بر اساس آمار، پرتماشاگرترين بازي تاريخ ليگ انگليس بوده است. اين بازي در ورزشگاه خانگي تيم منچستر سيتي برگزار شد چون ورزشگاه اولترافورد در جريان بمب‌باران هوايي نازي‌ها در جنگ جهاني دوم آسيب‌ديده بود و در دست تعمير قرار داشت.


 از زمان تاسيس ليگ برتر انگليس در فصل 1992 – 1993 منچستر يونايتد و آرسنال همواره جزء مدعيان اصلي کسب عنوان قهرماني بوده‌اند که اين موضوع به افزايش حساسيت و هيجان مسابقه‌هاي دو تيم کمک کرده است. همچنين درگيري بين سر الکس فرگوسن، سرمربي منچستر يونايتد و آرسن ونگر، سرمربي آرسنال در سال‌هاي اخير يکي از ديگر عوامل افزايش حساسيت رقابت‌هاي اين دو تيم بوده است.


 ليگ برتر انگليس در فصل 2003 – 2004 شاهد يکي از جنجالي‌ترين رقابت‌هاي منچستر يونايتد و آرسنال بود. ديدار رفت دو تيم در ورزشگاه اولدترافورد بدون گل دنبال مي‌شد که پاتريک ويرا، کاپيتان وقت آرسنال، در دقيقه 80 با دريافت کارت زرد دوم از زمين بازي اخراج شد. در وقت‌هاي اضافه اين مسابقه، ديه‌گو فورلان مهاجم منچستر يونايتد در محوطه جريمه آرسنال سرنگون شد و داور به نشانه پنالتي در سوت خود دميد. رود فان نيستلروي پشت توپ قرار گرفت اما نتوانست دروازه آرسنال را باز کند. پس از آن، بازيکنان آرسنال به شادي پرداختند که اين موضوع منجر به درگيري بين بازيکنان دو تيم شد. پس از سوت پايان مسابقه، درگيري‌ها ادامه يافت و در نتيجه آن چهار بازيکن از دو تيم با کارت زرد داور جريمه شدند.


 درگيري بازيکنان و کادر فني دو تيم تا تونل ورزشگاه ادامه پيدا کرد. در اين لحظه، تکه‌اي پيتزا به طرف فرگوسن پرتاب شد که به صورت او برخورد کرد. اشلي کول، مدافع سابق آرسنال، در کتاب زندگي‌نامه خود لحظه برخورد پيتزا با صورت سرمربي منچستر يونايتد را اين گونه توصيف مي‌کند: اين تکه پيتزا از بالاي سر من عبور کرد و درست به صورت فرگوسن برخورد کرد. وقتي پيتزا به صورت فرگوسن اصابت کرد و از روي کت مشکي زيبايش پايين افتاد، همه از تعجب دهانشان باز مانده بود.


 پس از آن اتفاق، مسئولان اتحاديه فوتبال، ليگ برتر، وزير ورزش انگليس و حتي پليس از اين دو مربي خواستند که به درگيري با يکديگر پايان دهند و اين دو نيز قول دادند که ديگر به جنگ لفظي نپردازند. از آن پس، دو طرف قبول کردند که فقط در نشست‌هاي خبري پيش از بازي و پس از بازي درباره طرف مقابل اظهار نظر کنند. با اين حال، شعارهاي هواداران تيم‌ها عليه سرمربي تيم مقابل ادامه داشت. در دسامبر 2010 فرگوسن شخصا از طرفداران منچستر يونايتد خواست که ديگر عليه آرسن ونگر شعار ندهند و او را «مريض» خطاب نکنند.


 اين دو تيم تا کنون در رقابت‌هاي مختلف 213 بار عليه يکديگر قرار گرفته‌اند که سهم منچستر يونايتد 89 پيروزي و سهم آرسنال 78 پيروزي بوده و 46 بازي نيز به تساوي کشيده شده است. پرگل‌ترين ديدار دو تيم برد 8-2 منچستر يونايتد مقابل آرسنال در ديدار رفت فصل جاري ليگ برتر است که سنگين‌ترين شکست آرسنال مقابل منچستر يونايتد نيز محسوب مي‌شود. رايان گيگز، هافبک شياطين سرخ تا کنون در 46 بازي مقابل آرسنال به ميدان رفته که در نوع خود رکورد جالب توجهي است.


 در حال حاضر منچستر يونايتد با 48 امتياز و سه امتياز کمتر نسبت به منچستر سيتي صدر نشين در رده دوم ليگ برتر انگليس قرار گرفته است. در طرف ديگر، آرسنال در اين فصل وضعيت چندان مناسبي ندارد و با 36 امتياز در رده پنجم جدول قرار گرفته است. منچستر يونايتد هفته قبل در اولترافورد، بولتون را با سه گل شکست داد ولي آرسنال در خانه سوانسي با نتيجه 3-2 مغلوب اين تيم شده بود. با اين حال، هر دو تيم براي رويارويي با يکديگر از انگيزه بسيار بالايي برخوردار هستند.


 ديدار دو تيم آرسنال و منچستر يونايتد روز يک‌شنبه ساعت 19:30 به وقت ايران در ورزشگاه امارات شهر لندن برگزار مي‌شود.


 پيکار با منچستريونايتد شايد آخرين فرصت توپچي‌ها براي بازگشت به جمع مدعيان باشد چرا که اين ديدار به نوعي شش امتيازي است. در غير اين صورت با توجه به فاصله‌ي دوازده امتيازي بين دو تيم، شايد ديگر فرصتي براي بازگشت وجود نداشته باشد.

 
 تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

شاهین فدوی در 30/10/1390 | 18:57 گفت:

با تک گل چمبرلین بازی رو میبریم

سید سجاد حسینی در 30/10/1390 | 17:40 گفت:

خداکنه ولبک نباشه.بازیکن خطرناکیه!

hamed در 30/10/1390 | 17:29 گفت:

به امید پیروزی.........

تیمور احمدی در 30/10/1390 | 16:19 گفت:

بازی رو 2-1 میبریم 1گلو رابین میزنه اون یکی نمیدونم گل manu رو هم رونی میزنه اره داداش

میلاد رمضانی در 30/10/1390 | 14:28 گفت:

میشه بگید تیمی که الان میفرستیم تو زمین با تیم دور رفت چه فرقی داره ؟؟

جروین که نیست
ورما و آرتتا هم که ونگر گفته معجزه است اگه برسن حتی گفته ممکنه به بازی استون ویلا هم نرسن
سانتوس و گیبز و سانیا و جنکینسون هم که هیچی
ویلشر هم که ....
فقط یه مرته ساکر اضافه شده که اونم داغونه ...
کل بار تیم رو دوش رمسیه . بازی مون به بازی رمسی بستگی داره دیگه .

تا ببیننیم چه میکنه ....

ولی فکر نکنم بتونیم حتی مساوی بگیریم

♥Arsenal♥ در 30/10/1390 | 14:16 گفت:

دوست ندارم به باخت فکر کنم ولی مال خودمه:)

توپچی جنوب در 30/10/1390 | 14:12 گفت:

مصیو خیلی زیبا بود به سختی منچستر رو میبریم!!!!!!

Farhad Rahbari در 30/10/1390 | 14:05 گفت:

Viva GUNNERS

nima در 30/10/1390 | 13:51 گفت:

man delam mikhad bebazim.badam bebazim.dobare 8ta bokhoorim asan.injoori shayad ina befahman ke bayad bazikon bekharan

رضا در 30/10/1390 | 13:28 گفت:

خدا کنه از ۳ گل بیشتر نخوریم

حمید فرازی در 30/10/1390 | 12:59 گفت:

کاش یه قاب ایستا از اون بازی میذاشتیم

حمید فرازی در 30/10/1390 | 12:58 گفت:

خدا کنه یا برریم یا ببازیم شاید اینا یه ذره به فکر تقویت تیم افتادن.راستی اون تکه پیتزا رو فابرگاس پرت کرده بود.اینو تو مصاحبه پیرس خوندم ولی خیلی بازی به یادماندنی بود

سید سجاد حسینی در 30/10/1390 | 12:55 گفت:

خدا کنه کم گل بخوریم

رضا در 30/10/1390 | 12:28 گفت:

خدا کنه نبازیم!!!!