آرسنال _ چلسي

نویسنده: مصطفي اكرامي

وبلاگ من
نویسنده: مصطفي اكرامي
es esi arsenal
کل بازدید: 24,065 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آرسنال _ چلسي

فردا ساعت 16:15فردا ساعت ۱۶:۱۵

و
رزشگاه امارات


این دیدار از شبکه ۳ بطور مستقیم پخش خواهد شد.آرسنال
و چلسی تاکنون ۱۷۶ بار مقابل هم در جام های مختلف قرار گرفته اند.
۷۱ بازی را ت
وپچی ها پیروز شده اند. ۵۴ بازی را چلسی با پیروزی پشت سر
گذاشته و ۵۱ بازی دو تیم نیز با تساوی به پایان رسیده است. در کل بازی ها

آرسنال
۲۵۷ گل و چلسی ۲۲۸
دروگبا در برابر آرسنال بازی نخواهد کرد

روبرتو دی متئو اعلام کرد دروگبا به همراه چلسی به ورزشگاه امارات سفر نخواهد کرد او در این هفته دچار اسیب زانو شد.


همچنین دیوید لوئیز و برانیسلاو ایوانویچ تیمشان را همراهی نخواهند کردمصدومان توپچی ها در دیدار با چلسی.

میکل آرتتا( لیگامنت قوزک) پرمرتساکر (قورک پا) جک ویلشر (قوزک پا) و امانوئل فریمپونگ ( زانو)
بازی رقیبان....

نیوکاسل - استوک


رنجرر - تاتنهام

جدول لیگ تا قبل از بازی های این هفته.
۱.منچستريونايتد۳۴بازی ۸۲امتیاز
۲.منچسترسيتي ۳۴بازی ۷۷امتیاز
۳.آرسنال ۳۴بازی ۶۴امتیاز
۴.تاتنهام۳۳بازی۵۹امتیاز
۵.نيوکسل۳۳بازی۵۹امتیاز
۶.چلسي۳۳بازی۵۷امتیاز

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مصطفی کاظمی در 2/2/1391 | 14:18 گفت:

مرسي مصيو.

hamed در 2/2/1391 | 13:48 گفت:

عشق است آرسنال...

hamed در 2/2/1391 | 13:48 گفت:

جالب بود...

انشاالله ما می بریم...

انشاالله تاتنهام و نیوکاسل هم امتیاز از دست می دهند...

سید امین هاشمی در 2/2/1391 | 13:10 گفت:

به امید پیروزی.مرسی

کمیل رحیمی در 2/2/1391 | 09:21 گفت:

خدا رو شکر که دروگبا بازی نمیکنه، تو این چند سال خیلی اذیتمون کرد، اگه بدشانسی نیاریم و موقعیتامون گل بشن راحت میبریم

توپچی جنوب در 2/2/1391 | 08:02 گفت:

مر مصیو کارت درسته دستت درد نکنه.......

فرزین سلامي در 2/2/1391 | 06:43 گفت:

چلسي كه از بازي چهارشنبه خسته است ،اگه دفاعمون هم كوشيلني و ورمالن باشن خيلي خوب ميشه

مجتبی عابدی در 2/2/1391 | 03:08 گفت:

نبود ارتتا خیلی نگران کنندست سانتوس هم افت کرده روزیسکی هم افت کرده اما باید به تئو امیدوار بود به امید برد . خدایا شکرت که دیگه سندروس رو تداریم .

مجتبی عابدی در 2/2/1391 | 03:05 گفت:

نبود ا

آرمان الهیاری در 2/2/1391 | 01:21 گفت:

احتمال باخت زیاده
من خیلی میترسم

ehs در 2/2/1391 | 00:22 گفت:

فكر كنم فونتت مشكل داره!!
سفر بازيكنهاي چلسي به امارات يكم عجيب بود!!
ولي بهترين خبر نبود دروگباست!فكر كنم كلا مي خواستن براي بازي بارسا بهش استراحت بدن!
مرسي مصيو جان!راستي منهم سيالات خوندم!

احسان در 2/2/1391 | 00:07 گفت:

من از الان تو فکر اینم فردا چطوری کلاس کشتیمو تعطیل کنم بیام بازی رو ببینم

مصطفي اكرامي در 1/2/1391 | 23:48 گفت:

دروگبا در برابر آرسنال بازی نخواهد کرد