<آرسن ونگر>

نویسنده: ali

وبلاگ من
نویسنده: ali
من 15 سالمهدرست سنم کمه اما 6 سال واقاعا عاشق آرسنال
کل بازدید: 20,684 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

<آرسن ونگر>

نمیدونم چرا ونگر.......


اعتراض من

با عرض سلام بر خدمت همه بچه های گل و عرض تسلیت برای بازی افتضاحمون

من نه طرفدار ونگرم ونه ضد ونگر اما مگه 17 سال مربی ما نبوده ونیست پس قطعا

 باید از ما بیش تر میدونه اما واقعا میدونه و عمل نمیکنه به اون چیزی که همه نگرانشیم

آقای ونگر هافبک دفاعی نداریم پ چرا این ترکیب میزاری تو حالا که این ترکیب میزاری

چرا بازی کن های درست نمیزاری به نظرمن قوی ترین نیمکن داریم اما.... شما این 

                                                     ترکیب نگاه کنید:
                     
                                                           اوسپینا

گیبز(همیشه مصدوم)               لورنت                  مونریال                          بلرین

                                                                 چمبرز

سانچز                              ویلشر                         سانتی                         چمبو                                                        دنی (کمپل بدبخت)


تازه این ترکیبم تخصص ماست اما قطعا بهتر نتیجه میده حالا ما داریم اینجا خودمون ..

میدیم ونگر داره اعتبار میده به تیم حریف حالم از مورینو به هم میخوره اما بهترین مربی

جهان چون از کسی ترس نداره خوب نباشه بازیکن اول نیمکت بعدش بیرون این یعنی 

رسیک کردن و نترسیدن از نام های بزرگ.
 
                                                      ترکیب واقعی از نظر من
 
                                                         اوسپینا
گیبز                              لورنت                          چمبرز                         دبوشی


                 دیابی (اگه رمزی آدم نشه واینم مصدوم نشه) جکی


سانچز                       سانتی (آرون ومسوت  )                                 ولکات


                                            دنی(جیرود)
نظر

حالا به نظر شما چرا ونگر نمیتونه بازیکن هایی رو که افت میکنه رو بازیابی کنه؟


آیا زمان رفتن ونگر سر نرسیده؟ ولی واقعا دوسش دارم.!


اینم فکرو خیال یک آرسنالی میدونم شما هم مثل من هستید
تشکر شده توسط : ناصر ,

ثبت نظر شمانظرات پیشین

هادی در 26/6/1393 | 17:56 گفت:

همش اصرار...
اصرار بر تاریکی چیزی که اظهر من الشمسه...
خدا به هیچ لجبازی فرصت و قدرت لجبازی نده...
آمین...

حامد در 26/6/1393 | 17:26 گفت:

راست میگن با یه باخت نباید مربی رو کوبید وبا یه برد بره اسموووون ولی اینکه تو خونه ی حریف هیچیم چه ببریم چه ببازیم ضد حمله میخوریم گل زدن سخت واسمون اینا نه ربطی به برد داره نه به باخت

ما هجومی بازی نمیکنیم ما ناشیانه بازی میکنیم این بازی هجومی ما که 5 تا موقعیت گیر نمیاد فقط باعث گل خوردن چه افتخاری داره که بش مینازیم؟؟؟؟؟

همه حرفم اینه ما بهتر میشیم میبریم بالا میاییم تو کورس قهرمانی هم میریم ولی زورمون به عنوان نمیرسه چون تیم کامل نیست ربطی به هماهنگی نداره

ولی درباره بازی دیشب اخر بازی خوشحال بودم چون 2 بر صفر داشتیم میباختیم 6تا هم کم بود واسمون

میلاد در 26/6/1393 | 15:39 گفت:

نقل قول : سلام به همه... این باختو با همه درداش فراموش کنیم.و به بازی بعد فکر کنیم به امید سره عقل اومدنه اقای ونگر

پاسخ شما : فراموش کنیم که چی بشه؟؟؟فراموش کردن به درد نمیخوره!!!! تا وقتی از شکست درس نگیریم ، محکوم به شکست مجدد هستیم...فرض کن اصلا ما حافظمون رو شیفت+دیلیت کنیم!!! وقتی آقای ونگر سرش رو کرده تو برف و میگه ما کوالیتی داریم ، من یکی نمیتونم فراموش کنم...بس نیس اینهمه تحقیر شدیم؟؟؟؟؟

reza_amiri در 26/6/1393 | 14:01 گفت:

سلام به همه... این باختو با همه درداش فراموش کنیم.و به بازی بعد فکر کنیم به امید سره عقل اومدنه اقای ونگر

Vishka در 26/6/1393 | 14:00 گفت:

من الان درگیری فکری و ذهنیم اینه که پیرمرد هنوز تو قلب ماست دوستش داریم ولی ونگر دیگه ونگر قبل نیست . نه دلمون میاد بره و نه میشه گفت عملکردش مثبته .

بی شک تو نقل و انتقالاتمون نسبت به سالهای قبل از نظر کمی پیشرفت داشتیم . کیفیت بازیکنان هم بهتر شدن ولی نمیدونم چرا نیازهامون رو تو اولیویت نمیذاریم

ورما رو میفروشن بعد هافبک دفاعی اضافه نمی کنن . آرتتا در حد همون تیم قبلیشه . ولبک تمام کننده قوی تو منچستر نبود . فقط یک دونده ست .


من از بین خریدهای امسال فقط سانچز و چمبرز رو پسندیدم .


در کل ونگر تونست تو اوج بدهی ها تیم رو به بازی های لیگ قهرمانان برسونه ولی الان این نتایج هیچ منطقی برام نداره . فقط می تونم بگم مصدومیت ها زیاده و این بهانه رو داریم .


اینکه بازیکنا چرا تو پستای دیگه بازی میکنن . چرا بعضی از خوبامون نیمکت نشینن . اینا سوالهای بی جوابه . لطفا راهنماییم کنید .


چرا ما دیشب کمتر از 5 فرصت گل داشتیم و دورتموند بیشتر از 23 تا ؟

محمد يزداني در 26/6/1393 | 13:16 گفت:

خریدهای هوشمندانه :دیگو کاستا(4تا بازی 7تا گل تیم صدر جدول) ، فابرگاس(4تا بازی 6تا پاس گل)+کل خریدای این دو سال چلسی
خریدهای دهن خفه کن:دنی ولبک(دوتا بازی 3تا تک به تک خراب کردن) سانچز (6تا بازی 2تا گل)+ تمام بازیکنای که این دو سه سال خریده شدن.

میلاد در 26/6/1393 | 12:45 گفت:

بازی با سیتی هم شانس آوردیم 5-6 تا نخوردیم..گل هامون رو خلاقیت فردی بود....تیم دیگه شناور بازی نمیکنه......به قرآن من حاضرم 8تا 8تا گل بخوریم ولی قشنگ بازی کنیم...... دریغ از 5 تا پاس سالم.....ونگر جان دستت رو شده برا همه.... اینهمه فاکتور هجومی داری چینش بازیکنارو عوض کن!!!!
ونگر خدا نیست!!!!!! بیدار شید از این خواب!!!!!
ونگر بره یکی دیگه میاد نگران نباشید!!!...............فرگوسن که رفت،تیم قهرمان رو گذاشت و رفت، برا همین همه میگفتن کی میخواد جانشینش بشه؟؟؟ ولی ما دیگه از این بد تر که نمیتونیم باشیم!!!!

میلاد در 26/6/1393 | 12:33 گفت:

یعنی فقط من ببینم کسی تا بازی خوب بعدیمون از ونگر حمایت کنه و بگه 17 سال زحمت کشیده وفلان و بیسار،خودم میام میخورمش!!!!!!!
یا ما خیلی میفهمیم یا ونگر خیلی نمیفهمه.....
زبونمون مو دراورد از بس که گفتیم دفاع و هافبک دفاعی میخوایم، صد میلیون بار گفتیم پاشنه آشیل تیم همین جاس....وقتی تیم میکشه جلو،تو ضد حملات کی میخواد تیم رو جمع کنه؟؟؟ مرته ساکر؟ فلامینی؟ آرتتا؟؟(مجموع سنشون 91 ساله!!!!!سرعتشون از اینترنت ایران کمتره!!!)
چرا کاروالیو رو نخریدی آقای ونگر؟ چرا رابیوت رو نخریدی؟ چرا مانولاس رو نخریدی؟ چرا چرا چرا و هزاران چرای دیگه!!!!!اینهمه پول داریم تو باشگاه!!!! میخوای چکارش کنی؟
واقعا ونگر جان چرا لج بازی میکنی؟؟؟ولبک 2زار نمی ارزه.....چارچوب رو نمیشناسه...اون چیپی که بازی با سیتی زد نمونه اش بود،خیلی راحت باید گلش میکرد،یا همین دیشب،2 تا موقعیت نسبتا خوب داشت ولی حتی نتونست تو چارچوب شوت بزنه!!!
قبول دارم اوزیل وحشتناک افت کرده ولی سر جای خودش نیس...اینو همه فهمیدن غیر از ونگر!!
سانتی و چمبو و کمپل چرا بهشون فرصت نمیده؟؟؟ 4-1-4-1 به درد ما نمیخوره....وقتی ابزارش رو داریم چرا 433 یا 442 یا حتی 4231 بازی نمیکنیم؟؟؟
خسته شدیم اینقدر گفتیم ولی صدامون به هیچ کجا نمیرسه و ونگر هم فقط میگه کوالیتی داریم!!!
ونگر خواهشا برووووووووووووووووووووووووووووو

parsa در 26/6/1393 | 12:27 گفت:

نقل قول : ونگر بره کی بیاد؟

پاسخ شما : عمه من :دی
فکرمیکنی اگه به کلوپ یا سیمونه پیشنهاد بدیم نمیان؟؟
باکله قبول میکنند...البته الان نه آخرفصل منظورمه
تیم ما از نظر مهره دو برابر دورتمونده ولی....
مثلا کونته یووه رو ول کرد رفت ایتالیا...

Mohmmadhadi در 26/6/1393 | 12:25 گفت:

مثل همیشه بایه برد ونگر میره بالا بایه باخت ونگر با خاک یکسان میشه
حداقل تانیم فصل به تیم فرصت بدین

MHMD در 26/6/1393 | 12:16 گفت:

ونگر بره کی بیاد؟

parsa در 26/6/1393 | 12:11 گفت:

ونگر داره تیمو نابود میکنه...وقتی میبینی تیم هافبک دفاعی نداره چرا بازیکن نمیخری؟؟؟؟هااااا؟مگه میخوای از جیب خودت بدی که اینقدر لجباز و یک دنده ای
وقتی میبینی تیم اینقدر مصدوم میده چرا دفاع نخریدی؟؟؟؟؟چرا فرمایلن،جنکینسون ومیکل رو فروختی وقتی بازیکن بجاش نمیخری آقای لجباز؟؟؟؟
من آرتتا رو بگیرم زنده نمیزارمش مرتیکه الاغه...مرتساکر نگو اوسین بولت روگل دوم
اوبانیانگ رو اسکورت کرد،انگار به پاش قندیل بستن...
دورتموند از نظر مهره نصف ماهم نیس ولی کلوپ خودش یه تیم میرزه
اوزیل که هیچی،42میلیون پوند رو ریختیم سطل آشغال...
سسک رو بخاطر کی نگرفتیم؟؟؟؟؟!!!ای خداااااااااا
ونگر بروووووووو تا تیمو به فنا ندادی...برو آقای لجباز

parsa در 26/6/1393 | 12:10 گفت:

نه رویس بود نه هوملز نه گوندوقان و....ولی کل بازی تو قوطی بودیم
خدا پدر میختاریان رو بیامرزه که امشب نذاشت فاجعه دیگری رخ بده...
وقتی کاپیتان تیمت آرتتا الاغ ومرته باشند نباید انتظار دیگه ام از تیم داشت....!!!!!
ای خداااااااااا

Hossein در 26/6/1393 | 12:06 گفت:

اعصابم از این همه باخت خورده

مهرزاد در 26/6/1393 | 12:06 گفت:

نقل قول : دوستان لطفا توهین نکنید هر چی میخواین بگین به صورت محترمانه و بدون استفاده از توهین و کلمات نامناسب بگین

خیلی ممنون


پاسخ شما :
علی اقا دست رو پیش گرفته پس نیوفته! شوخی کردم. تذکر شما به جاست. خدا بازی با استون ویلا رو رحم کنه!

Hossein در 26/6/1393 | 12:05 گفت:

چه معنی داره بعد هر باخت این پستای تکراری هی تکرار میشه؟؟؟ ول کنین بابا با این پستا چیزی درست نمیشه.

اعصابم خورده

علی ارشدی در 26/6/1393 | 10:44 گفت:

دوستان لطفا توهین نکنید هر چی میخواین بگین به صورت محترمانه و بدون استفاده از توهین و کلمات نامناسب بگین

خیلی ممنون