تاریخچه بازی های آرسنال - اورتون

نویسنده: Keivan

وبلاگ من
نویسنده: Keivan
آرسنالو دوست دارم... چون از هر چیزی که فوتبال رو کثیف میکنه به دوره... به شدت عاشق آرسنالم دارم باهاش زندگی میکنم آرزو کنین به پای هم پیر شیم رمز خوشبختیمون اصالت...بی ریایی...بزرگی...و جوونی آرسناله آرزو میکنم که با هم قهرمان همزمان 3 جام بشیم...واقعا می بینم اون روزو!!! آرسنال فقط تیم نیست عشقه...زندگیه...احساسیه که لمسش نمیکنی... ************************** Arsenal IS MY Heart http://www.arse1e.ir/
کل بازدید: 100,482 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تاریخچه بازی های آرسنال - اورتون

بازم اومدم با تاریخچه بازیها
اینبار
آرسنال - اورتون


دو باشگاه آرسنال و اورتون تاکنون 196 بار مقابل هم در
جام های مختلف قرار گرفته اند. 97 بازی را توپچی ها با پیروزی پشت سر
گذاشته اند. 58 بازی را اورتون پیروز شده است و 41 بازی دو تیم نیز با
تساوی به پایان رسیده است. در کل بازی ها آرسنال 322 گل و اورتون 238 گل به
ثمر رسانده است.- آرسنال در بازی های خانگی خود مقابل اورتون 98 بار
به میدان رفته است که حاصل آن، 66 پیروزی، 15 تساوی و 17 شکست بوده است. در
این بازی ها 197 گل زده و 97 گل نیز دریافت کرده است.- اورتون در بازی های خانگی خود مقابل آرسنال 98 بار به
میدان رفته است که حاصل آن، 41 پیروزی، 26 تساوی و 31 شکست بوده است. در
این بازی ها 141 گل زده و 125 گل نیز دریافت کرده است.- این دو تیم تا به حال در زمین بی طرف با یکدیگر بازی نکرده اند.-----------------------------------------


رفت و برگشت (لیگ): 181 بازی، 89 برد آرسنال، 54 برد اورتون، 38 مساویدر خانه آرسنال (لیگ): 91 بازی، 61 برد آرسنال، 16 برد اورتون، 14 مساویدر خانه اورتون (لیگ): 90 بازی، 28 برد آرسنال، 38 برد اورتون، 24 مساوی-----------------------------------------رفت و برگشت (لیگ برتر): 39 بازی، 25 برد آرسنال، 5 برد اورتون، 9 مساویدر خانه آرسنال (لیگ برتر): 20 بازی، 16 برد آرسنال، 1 برد اورتون، 3 مساویدر خانه اورتون (لیگ برتر): 19 بازی، 9 برد آرسنال، 4 برد اورتون، 6 مساوی-----------------------------------------رفت و برگشت (جام حذفی): 3 بازی، 1 برد آرسنال، 2 برد اورتون، 0 مساویدر خانه آرسنال (جام حذفی):1 بازی، 1 برد آرسنال، 0 برد اورتون، 0 مساویدر خانه اورتون (جام حذفی): 2 بازی، 0 برد آرسنال، 2 برد اورتون، 0 مساوی-----------------------------------------رفت و برگشت (جام اتحادیه): 11 بازی، 6 برد آرسنال، 2 برد اورتون، 3 مساویدر خانه آرسنال (جام اتحادیه): 6 بازی، 4 برد آرسنال، 1 برد اورتون، 1 مساویدر خانه اورتون (جام اتحادیه): 5 بازی، 2 برد آرسنال، 1 برد اورتون، 2 مساوی-----------------------------------------در خانه اورتون (جام خیریه): 1 بازی، 1 برد آرسنال، 0 برد اورتون، 0 مساوی

* پر گل ترین بازی دو تیم، پیروزی 6-1 آرسنال در خارج از خانه و در فصل 2009/2010 بوده است.* پر گل ترین برد آرسنال مقابل اورتون برد 7-0 آن ها در خانه و در فصل 2004/2005 بوده است.* پر گل ترین برد اورتون در مقابل آرسنال، برد 6-1 آن ها در خانه و در فصل 1985/1986 بوده است.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

moeinem در 2/1/1391 | 00:49 گفت:

ایشاا.... با اختلاف 5 گل میبریم.میگی نه نیگا کن.لیور دوغ3-0 بردش ما که مایییم.اگه نبره هم فدای سرشون.

علی ارشدی در 1/1/1391 | 16:15 گفت:

باید ببریم باید ها یعنی بـــــــــــــــــــــــــایــــــــــــــــــــــــــــد

حمید فرازی در 1/1/1391 | 15:48 گفت:

مرسی به امید خدا میبریم

(Hooman sam (Dark metal در 1/1/1391 | 15:34 گفت:

ایشالا که میبریم...
خدا کنه بدشانس نباشیم ...
ممنون رفیق....
like like

مجتبی هانری در 1/1/1391 | 14:29 گفت:

این برد ارسنال هفت تا زدیم تو هایبوری یادش به خیر یادم نمیره اصلا.

Morteza Bauer در 1/1/1391 | 13:51 گفت:

Mer30000

farhood در 1/1/1391 | 13:33 گفت:

thanks