این بلژیک دوست داشتنی (پستی متفاوت)

نویسنده: Keivan

وبلاگ من
نویسنده: Keivan
آرسنالو دوست دارم... چون از هر چیزی که فوتبال رو کثیف میکنه به دوره... به شدت عاشق آرسنالم دارم باهاش زندگی میکنم آرزو کنین به پای هم پیر شیم رمز خوشبختیمون اصالت...بی ریایی...بزرگی...و جوونی آرسناله آرزو میکنم که با هم قهرمان همزمان 3 جام بشیم...واقعا می بینم اون روزو!!! آرسنال فقط تیم نیست عشقه...زندگیه...احساسیه که لمسش نمیکنی... ************************** Arsenal IS MY Heart http://www.arse1e.ir/
کل بازدید: 98,776 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

این بلژیک دوست داشتنی (پستی متفاوت)

حتما اکثرتون از شایعه های پی در پی خسته شده باشید از این رو پستی متفاوت از پست های دیگه رو براتون آماده کردم...
در این پست بازیکنانی رو به شما معرفی میکنم که شاید اکثرتون کم و بیش با اونها آشنایی داشته باشید ولی نمیدونستید که همه این بازیکنان خوب در تیم ملی بلژیک هستند،ستاره هایی که در آینده در مسابقات اروپایی و جهانی بیشتر از اونها میشنوید...تمامی این پست اعم از عکسها و مطالب از خودم هست و از هیچ جا کپی برداری نشده است...
=======================================================================


Simon Mignolet

سن:24
دروازه بان سابق تیم ساندرلند که به تازگی به لیورپول پیوست.
این دروازه بان 24 ساله که سه فصل در ساندرلند بود 101 بازی برای این تیم انجام داد و دوران موفقی را در این تیم سپری کرد و حالا با یک قدم رو به جلو به تیم لیورپول پیوست.


Thibaut Courtois
سن:20

این ستاره آینده دار تیم چلسی تا به حال هیچ بازی ای برای این تیم انجام نداده است و خیلی زود به صورت قرضی به اتلتیکو مادرید پیوست و بازیهای درخشانی برای این تیم انجام داد.

Vincent Kompany
سن:26
کاپیتان تیم ملی بلژیک که همگی با اون آشنایی کامل داریم.وینسنت کمپانی در سال 2008 از تیم هامبورگ به تیم دوم شهر منچستر پیوست و در فصل 2011-12 با این تیم قهرمان لیگ برتر شد.کمپانی برای من سیتی 200 بازی انجام داده و 7 گل نیز به ثمر رسانده است.


Thomas Vermaelen
سن:26

کاپیتان آرسنال که در سال 2009 از آژاکس به آرسنال اومد در سال 2008 اولین بازی ملی اش را انجام داد.ورمالن با رفتن رابین ون پرسی بازوبند کاپیتانی آرسنال رو به بازو بست.ورمالن برای آرسنال 129 بازی،15 گل و 5 پاس گل داده است.

Jan Vertonghen
سن:25

ورتونگن 6 فصل موفق را در آژاکس گذراند و 155 بازی برای این تیم انجام داد و در سال 2012 به تیم سوم لندنی پیوست و در اولین فصل حضورش 48 بازی برای تاتنهام انجام داد و 7 گل هم به ثمر رساند.


Marouane Fellaini
سن:24
یکی از ستاره های خط هافبک تیم ملی بلژیک که مشتری های زیادی در فصل نقل و انتقالات دارد.این بازیکن 25 ساله تیم اورتون در سال 2008 از استاندارد لیِژ بلژیک به اورتون پیوست و توانست در 138 بازی برای این تیم 25 گل یه ثمر رساند.


Axel Witsel
سن:23
این بازیکن که از همه نظر شباهت زیادی به مروانه فلینی دارد در سال 2012 از تیم بنفیکا به زنیت سنپترزبورگ پیوست و در 21 بازی برای این تیم 4 گل نیز به ثمر رساند.


Mousa Dembele
سن:25
ستاره تیم فولام که دو فصل خوب را در این تیم داشت و 62 بازی برای این تیم انجام داد و 5 گل برای این تیم در دوفصل به ثمر رساند سرانحام با وجود پیشنهاد های مختلف از جمله آرسنال به تیم تاتنهام پیوست و فصل ناموفقی را پشت سر گذاشت،29 بازی و تنها 1 گل برای این هافبک/مهاجم آمار ضعیفی بود.

Dries Mrtens
سن:25

ستاره تیم پی اس وی آیندهون در این تیم آمار خیره کننده ای بر جای گذاشت،این بازیکن 26 ساله در دو فصل حضور در این تیم در 86 بازی 45 گل به ثمر رساند و سرانجام با قراردادی 9/5 میلیون یورویی به تیم ناپولی پیوست.

Kevin De Bruyne
سن:21

این بازیکن 22 ساله در سال 2012 به چلسی پیوست و در همان فصل به صورت قرضی به تیم وردربرمن رفت.این بازیکن که سروصدای زیادی در آلمان به پا کرد آمار گلزنی فوق الغاده ای دارد و آینده درخشانی دارد،این بازیکن در 32 بازی در تیم وردربرمن 10 گل به ثمر رساند و در تیم ملی نیز در 12 بازی 3 گل به ثمر رسانده است.این بازیکن در تنها یک فصل بازی در آلمان لقب سوپر کوین رو از هواداران دریافت کرد به این دلیل که اکثر گلهای این بازیکن گلهای زیبایی هستند.از 10 گلی که کوین به ثمر رساند 4 گل به عنوان گل ماه آلمان انتخاب شدند.

Eden Hazard
سن:21

و اما ستاره بی چون و چرای تیم ملی بلژیک ادن هازارد در سال 2012 به چلسی پیوست.این بازیکن که 5 فصل در تیم لیل فرانسه توپ زد در محموع 192 بازی برای این تیم آمار خیره کنند 50 گل زده و 43 پاس گل رو برای خودش ثبت کرد و در تیم چلسی نیز در 62 بازی برای این تیم 13 گل و 26 پاس گل به ثمر رساند و به عنوان ارزشمند ترین بازیکن لیگ برتر انگلیس انتخاب شد.هازارد در تیم ملی در 36 بازی 5 گل و 6 پاس گل به ثمر رسانده است.

Christian Benteke
سن:21

این مهاجم 22 ساله فصل پیش از تیم خنک بلژیک به تیم استون ویلا پیوست و در اولین فصل حضورش در این تیم در 34 بازی 19 گل به ثمر رساند تا در فصل نقل وانتقالات مشتریان زیادی برای خود دست و پا کند.

Romelu Lukaku
سن:19

این بازیکن 20 ساله در سال 2011 به چلسی پیوست و 8 بازی برای این تیم انجام داد و در فصل قبل با قراردادی قرضی به تیم وست برومویچ پیوست و در 35 بازی 17 گل به ثمر رساند.

Kevin Mirallas
سن:24

این مهاجم سابق تیم المپیاکو که در این تیم در دو فصل 67 بازی و 34 گل به ثمر رسانده بود فصل پیش به تیم اورتون پیوست و در 33 بازی برای این تیم 9 گل به ثمر رساند.

=======================================================================

در آخر 3 والپیپر با کیفیت HD براتون میزارم که هر سه تارو خودم درست کردم...http://axgig.com/images/76370244057240953964.jpghttp://axgig.com/images/73471707531745031212.jpg

http://www.8pic.ir/images/33466471783574814036.png

صفحه من در ف--ی--س--ب--و--ک Arsenal IS MY Heart هست که اونجا والپیپرهای بیشتری هست...برای کسانی که ف...شکن دارن...
ممنون که وقت گذاشتید و این مطلب رو خوندید...♥
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

amin در 4/5/1392 | 22:17 گفت:

من خیلی وقت پیش Arsenal IS MY Heart رو لایک کرده بودملامصب این چلسی فقط با پول هرچی جوون خوب و با استعداد بوده خریده

amin در 4/5/1392 | 22:16 گفت:

پستت عالی بود . من از چنوقت پیش متوجه این شدم که تیم ملی بلژیک چقد عالی و آینده داره

Milan در 4/5/1392 | 14:10 گفت:

من تا قبل این پست فک می کردم بنتکه اینگیلیسیه

ناصر در 4/5/1392 | 12:16 گفت:

بازیکنای فوق العاده ایی هستن.اگه برای تیم ملی شون یه مربی موفق و سرشناس بیارن میتونن جزو قدرت های اروپا بشن.در ضمن "ناینگولن" رو هم فراموش کردی.

majid در 3/5/1392 | 16:01 گفت:


خداییش همین 2 روز پیش بود تو اینترنت داشتم دنباله ترکیب و بازیکنای معروف بلژیک میگشتم اما موفق نشدم پیداش کنم. یه چندتاییشون میشناختم اما مثلآ میگنولیت ,کوین دبروین, دمبله و کورتویس و نمیشناختم که الان شناختم ممنون

Rezvan Geran در 3/5/1392 | 15:13 گفت:

باریکلاااااااااااااااا...عالی بود

Nima در 3/5/1392 | 13:44 گفت:

و این بلژیک دوست داشتنی....

Vishka در 3/5/1392 | 13:25 گفت:

خیلی خیلی پست جالبی بود کیوان

بعد از مدتها اومدم رو بلاگها و این پست رو دیدم و لذت بردم


والپیر پر هات هم عالی بودن خیلییییییییییی ممنون

مهدی افسرده در 3/5/1392 | 12:18 گفت:

اگه مربیشون گند نزنه به تیم شاید بتونن تو جام جهانی شگفتی ساز بشن

حسین در 3/5/1392 | 11:45 گفت:

چقد پررون این پدرسگا:
الدریج(!)گفته که ویلشر روبه علاوه15 ملیون پوند بدید.تا تازه با هم حرف بزنیم. اینا چی فک کردن پیش خودشون؟
بعدشم گفته که معلوم نیس ارسنالیا تو امارات چی میگشن(از فعلsmokeاستفاده کرده)
واقعا معلوم نیس خودشون دارن تو انفیلد چی کار میکنن(بیشتر از این توضیح نمیدم چون دور از اخلاقه!)
منبع:http://hereisthecity.com/2013/07/24/liverpool-legend-give-us-jack-wilshere-plus-15-million-then-we-w/

sepehr najafian در 3/5/1392 | 11:43 گفت:

خيلي وقته به اين موضوع پي بردم.باور کن من خودم خيلي دوست دارم بلژيک بره بالا.حتي ميتونن به نيمه نهايي جام جهاني برسن.

farzam در 3/5/1392 | 11:36 گفت:

دمت گرم کیوان
چه شود این تیم
کاش میتونستیم هازارد رو بگیریم فوق العاده هست
راستی کسی نمیدونه دروازه بان اول بلژیک مینولته یا کورتیاس??

محمدرضا در 3/5/1392 | 11:24 گفت:

منم خیلی وقته پی بردم (ما اینیم دیگه)
ضمنا اکثر بازیکناشم جوونه
هی خدا چی میشد قهرمان بشه همه تیما رو ضایع کنه

amir در 3/5/1392 | 11:24 گفت:

Big Like

محمد در 3/5/1392 | 09:58 گفت:

خیلی جالب بود
انصافا بلژیک در حال حاضر یه نسل طلایی رو در اختیار داره
الانم تو مسابقات انتخابی جام جهانی تو اروپا تو گروهشون اولن اونم با 6 برد و یه مساوی از 7 بازی

محسن عاشوری در 3/5/1392 | 09:46 گفت:

خبر تازه : ..
سران آاس رم حاضر اند پابلو دنیل اوسوالدو را به عنوان بخشی از قرارداد ژروینیو، به باشگاه آرسنال واگذار کنند.

محسن عاشوری در 3/5/1392 | 09:46 گفت:

خبر تازه : ..
سران آاس رم حاضر اند پابلو دنیل اوسوالدو را به عنوان بخشی از قرارداد ژروینیو، به باشگاه آرسنال واگذار کنند.

Dariush در 3/5/1392 | 09:02 گفت:

مرسی عالی بود کارت هم اینجا لایک هم تو ف ی س . ایول خسته نباشی

محسن عاشوری در 3/5/1392 | 07:50 گفت:

نایس .. نایس .. کارت درسته

من خودم مدتی پیش به این تیم بلژیک و ستاره هاش پی برده بودم ، همون موقع معلوم بود که بلژیک حرف واسه گفتن داره
امسال هم تقریبا صعودش به جام جهانی قطعی شده و سال آینده بازیهاشو خواهیم دید ..

راستی دانیل فانبویتن رو از قلم انداختی (یادت رفت عکسش رو بزاری)

سید محمد رضا در 3/5/1392 | 07:35 گفت:

دمت گرم ، واقعا حال کردم با پستت

simone در 3/5/1392 | 06:50 گفت:

خیلی خوب بود خدا کنه بتونه بیاد جام حهانی بازیاشو ببینیم
مرسی

مهدی باقری در 3/5/1392 | 06:38 گفت:

چه تیمی جمع شده