خاطرات به یاد ماندنی

نویسنده: مهران کاظمی

وبلاگ من
نویسنده: مهران کاظمی
1
کل بازدید: 49,230 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

خاطرات به یاد ماندنی

سلامامشب چند تا عکس از برد های جالب و به یاد ماندنی آرسنال در مقابل تیم های
بزرگ تو این سال های بی جامی رو براتون گذاشتم، تجدید خاطره خوبیه.

فقط راستش من هرچی فکر کردم بازی دیگه ای یادم نیومد متأسفانه.


  آرسنال 2-1 منچستر  2007   عجب بازی بود با دو تا گل آنری و ون پرسی

لیورپول 3-6 آرسنال  2007   یا خدا کی هست که این بازی رو یادش بره، با 4 تا گل باپتیستا

میلان 0-2 آرسنال  2008    شاهکار فابرگاس و آدبایور

آرسنال 2-1 منچستر  2008   این بار هنر نمایی نصری

چلسی 1-2 آرسنال 2008   بعد از چندین شکست متوالی پر گل از چلسی این برد جالب و تقریباً شانسی با دو تا گل ون پرسی که یکیشم آفساید بود چسبید واقعاً. لیورپول 4-4 آرسنال  2009   چی کار می کنه آرشاوین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آرسنال 2-2 بارسلونا  2010   غیرت فابرگاس

آرسنال 3-1 چلسی  2010  بازم فابرگاس

آرسنال 2-1 بارسلونا  2011  هنر نمایی جکی

چلسی 3-5 آرسنال  2011   پرواز vantastic

آرسنال 5-2 تاتنهام 2012   تولد ققنوس وار روسیچکی در کنار درخشش ولکات

آرسنال 3-0 میلان  2012    آقایی روسیچکی و ظهور ستاره جدید آرسنال چمبرلین

خدایی بازی دیگه به ذهنم نرسید، یعنی اینقدر تو این سال ها کم از این بردها دیدیم یا حافظه من یاری نمی کنه؟؟

حالا یه عکس که حال گیری کنم.
وقتی که این عکس ها رو میبینم و نکته جالبشون هم اینه که تمام این خوشحالی به هیچ جامی ختم نشده و تعداد نمونه عکس آخری که یکی از تلخ ترین روزهای تاریخ آرسنال محسوب میشه خیلی بیشتر از عکس های خوشحالی آرسنال در مقابل تیم های بزرگ هست یه سوال تو ذهنم شکل می گیره.
که آیا هنوز هم واقعاً:


???? In Arsene We Trust


جواب این سوال رو نیم فصل میدونستم، جوابش نه بود، ولی حالا جوابی ندارم، من که تا شروع فصل جدید صبر می کنم ببینم ونگر چه جوری تیم رو می بنده اون وقت میشه گفت In Arsene We Trust یا نه.
مرسی که وقتتون رو گذاشتید.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehs در 6/3/1391 | 00:48 گفت:

هيچ كدوم هيجان بازي ارسنال منچستر (اولي)رو نداره!!!
هومن: این است ونگر، از شکست سنگین ترس نداره ، از بازی کثیف و زشت ترس داره !!!(خيلي باحال بود!!)
لحظات فوقالعادهي بود!!مرسي اقا مهران!
من هميشه نظرم در باره باخت 8-2 ارسنال يه چيز بوده:اونروز فهميدم ارسنال چه سهم بزرگي رو تو زندگيم داشت چون بعد بازي تا يه هفته هر كسي رو كه مي شناختم و از من يه اماري داشت با زنگ و اس ام اس و اي ميل و... به من تسليت گفت!!!
از ادمهايي كه سالها ازشون خبر نداشتم!!! اين يعني اگه اونها من رو هم يادشون رفته باشه يادشون نرفته من طرفدار ارسنالم!!!

مجتبی هانری در 5/3/1391 | 15:53 گفت:

چه بازی بود ارسنال لیورپول..
ارشاوین بهترین بازیش برای ارسنال کرد
ممنون

توپچی جنوب در 5/3/1391 | 14:24 گفت:

سروش این نظرت رو قبول دارم: هیچ کس بزرگ تر از باشگاه نیست .....

ولی پارگراف اولت نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه

البته اینم نظر منه همین داداش.

soroosh در 5/3/1391 | 14:11 گفت:

شهرام این نظر من بود صرفا...هیچ کس بزرگ تر از باشگاه نیست !!!

فرهاد در 5/3/1391 | 13:14 گفت:

بچه ها کسی خلاصه بازی با منچستر که 2-1 بردیم رو نداره سال 2007

توپچی جنوب در 5/3/1391 | 11:43 گفت:

سروش جان پاراگراف اولت شادم کرد یه جک به تمام معنا بود

عکسات خیلی خاطره انگیز بود و جالبی این عکس ها اینکه الان هیچ کدو به جز ونپرسی رو نداریم هیچ کدوم از بازیکنان و این میتونه ترسناک باشه واسه از دست دادن ونپرسی

با علی ارشدی هم موافقم: ولی برای من جام گرفتن مهم نیست(در مقابل فلسفه ای که ونگر به در فوتبال آرسنال ایجاد کرده)

هومن عجب جمله ای گفتی اگه من میدونستم این جملات از کجا میاد واست:
این است ونگر، از شکست سنگین ترس نداره ، از بازی کثیف و زشت ترس داره !!!


در ضمن به قول مهدی افسرده و محمد تا ابد In Arsen We Trust

پست جالب و زیبا و خوبی بود مهران من که لذت بردم..

soroosh در 5/3/1391 | 10:03 گفت:

من چندان دیگه نیازی به ادامه همکاری با ونگر نمی بینم
مربی فوق العاده ای هست قبول ولی مربی های تو قد و قواره اون هم زیاد هستن
امیدوارم اون چیزی که برا تیم پیش میاد بهترین باشه
***************************************
تو بازی 4-4 با لیورپول ستاره بازی آرشاوین بود ولی تو اون بازی رمسی هم فوق العاده بود
به زودی یه کلیپ درباره رمسی می زارم
تو رو خدا انقدر در حقش ظالم نباشید

میلاد کشوری در 5/3/1391 | 09:36 گفت:

دستت درد نکنه، خیلی از خاطراتو زنده کردی.

من که به شخصه ترجیح می دم به هر سبکی که ممکنه و با هر بازیکن و مربی حتی بی اخلاق هم که شده جام ببریم. هویت باشگاه ورزشی به پیروزی و افتخارات اونه، نه به سبک بازی و پرورش بازیکن برای سایر باشگاه ها.

اگه معیارت جام های فصل بعده که باز هم یه جورایی دور از دسترسه؛ سیتی باز هم خرج های میلیونی می کنه، چلسی قهرمان اروپا هم همینطور، منچستر هم که همیشه شاخه. خرید درست حسابی نکنیم، برای چهارمی باید با تاتنهام و نیوکاسل و لیورپول بجنگیم. تازه شانس بیاریم تیمایی مثل اورتون یا استون ویلا که هر از چندگاهی شاخ میشن، دور برندارن.

امسال واقعا باید خرید کنیم. و هر طور که شده رابین رو حفظ کنیم، وگرنه کلاهمون پس معرکست.

سید سجاد حسینی در 5/3/1391 | 01:45 گفت:

این عکس ها رو دیدم اشک تو چشمام جمع شد. فابرگاس و نصری چرا رفتین؟؟؟؟

Morteza Bauer در 5/3/1391 | 00:46 گفت:

عالی بود

علی ارشدی در 5/3/1391 | 00:42 گفت:

reza@ نه والا!!!! من نگفتم بده! فقط گفتم این فلسفه ی ونگر برام از جام با ارزش تره!!!!! مثلا می خوام تا 100 سال دیگه به شیوه مورینیو(اینتر) و چلسی لیگ قهرمانانو نبریم

reza در 5/3/1391 | 00:31 گفت:

علی جان مگه بده که در بخش خاطرات به جای برد های پر گل از کاپ هامون حرف بزنیم یا تو خیابونای لندن با کاپ دور افتخاری بزنیم ؟؟؟

محمد على(اباى) در 5/3/1391 | 00:30 گفت:

دمت گرم...من که هنوز عاشقه سسک ام
این فصل باید جام بگیریم

علی ارشدی در 5/3/1391 | 00:15 گفت:

مهران کاظمی@ اینو واقعا قبول دارم! اعتبار باشگاه چه خوشمون بیاد چه نه تا حد زیادی به افتخاراتشه! برای منِ هوادار این فلسفه ی ونگر خیلی دوست داشتنیه و حتی به باشگاه اعتبار هم میده اما متاسفانه عقل مردم تو چشمشونه! اون که گفتم برام مهم نیست از زاویه دید خودم بود وگرنه برای اعتبار باشگاه بله باید جام هم بدست آورد

مهران کاظمی در 5/3/1391 | 00:11 گفت:

آقا علی از نظر من اگه آرسنال تا یکی دو سال دیگه جام نگیره از بین تیم های درجه 1 اروپا میره کنار، جام برای یه باشگاه بزرگ خیلی مهمه، الان آژاکس نمونه خوبی برای حرف منه !

مهران کاظمی در 5/3/1391 | 00:01 گفت:

راستی مرسی از لطف همه

مهران کاظمی در 5/3/1391 | 00:00 گفت:

آقا هومن می خواستم آخرش رو با یه نتیجه گیری تموم کنم، هدف فقط تجدید خاطره نبود
درباره فابرگاسم خدایی تو اون بازی غیرت گذاشت، با پایه شکسته آنچنان پنالتی ای زد که گفتم پاش نصف شد.

(Hooman sam (Dark metal در 4/3/1391 | 23:35 گفت:

راستی یادم رفت بگم :
like like

(Hooman sam (Dark metal در 4/3/1391 | 23:35 گفت:

مرسی مرسی مرسی... عالی بود کارت..
----------
عکس اول » هـــــــــی هانری ، هــــــــــی !!!
عکس دوم » مگه میشه یادم بره ؟ تازه یه پنالتی هم خراب کرد باپتیستا .... چه سرعتی داشت اونموقع والکات...
عکس سوم » بازم هــــــــــی سسک ، هـــــــــی بی مرام...
عکس چهارم » اینم مثل جریان سسک !!
عکس پنجم » یادش بخیر واقعا...
عکس ششم » داغون کرد لیور رو ... اما آرشای اونموقع کجا آرشای الان کجااااااااااااااا ؟؟!!!
عکس هفتم » فابرگاس ؟؟ غیرت ؟؟!! شوخی میکنی ؟؟!!!
عکس هشتم » به قول علی سسک میتونه بره بمیره !!!
عکس نهم » هنر نمایی جکی و انگشت گاز گزفته شده ی رابین !!!
عکس دهم ، یازدهم و دوازدهم » حرفی واسه زدن باقی نزاشتن ...
عکس آخر »»» خدا بگم نصفت کنه ، آخه تو که کل پست رو به فنا دادی رفت ؟؟!!!
ولی من خیلی ناراحت نمیشم چون ما با آبرو بازی کردیم و نرفتیم تو لاک دفاعی و الا بیشتر از 3تا نمیخوردیم... این است ونگر، از شکست سنگین ترس نداره ، از بازی کثیف و زشت ترس داره !!!

nima در 4/3/1391 | 23:26 گفت:

عالی بود،مرسی!
خانواده ام شانس آوردن که بازیه با منچستر رو تلویزیون نداد وگرنه تمام خونه رو میریختم بهم...
یکی از بدترین خاطراتم تو این چند سال بعد باخت 8-2 امسال،فک کنم 2 سال پیش بود،اون بازیه آرسنال و لیورپول که تو امارات(اشبرتون) بود 1-1 شد که ما دیقه ی 95 گل زدیم و لیورپول دیقه 96 گل مساوی رو زد!اون همه شادی کردم بعدش،گل مساوی رو زدن نیم ساعت گریه کردم فقط...

فرهاد در 4/3/1391 | 23:24 گفت:

عالی

محمد در 4/3/1391 | 23:24 گفت:

اولی از فراموش نشدنی ترین هاست یادمه اون سال بازی افتاده بود تو محرم و من به خاطر بازی نرفته بودم مراسم
بلند ترین داد فوتبالیم رو هم بعد از گل هانری زدم
6-3 با لیورپول هم فوق العاده بود نکته ای که هیچ وقت یادم نمیره اینه که تو طنز باغ مظفر که اون زمان پخش میشد دوبار به این برد اشاره شده بود
بقیه هم در نوع خودشان خیلی از خاطرات قشنگ رو زنده میکنن
البته باریهای دیگه ای هم بود مثل برد 1-0 منچستر تو اولترافورد 2007 برد 3-1 تاتنهام تو وایت هارت لین 2008 ...
در ضمن به قول مهدی افسرده تا ابد In Arsen We Trust
ممنون از پست خوبت

علی ارشدی در 4/3/1391 | 23:05 گفت:

ضمنا، مرسی مهران جان خیلی خوب بود

علی ارشدی در 4/3/1391 | 23:05 گفت:

نمی دونم! ولی برای من جام گرفتن مهم نیست(در مقابل فلسفه ای که ونگر به در فوتبال آرسنال ایجاد کرده)

In ARSENE We Trust

parsa در 4/3/1391 | 23:04 گفت:

عالی بود
دمت گرم...

مهدی افسرده در 4/3/1391 | 22:58 گفت:

تا ابد In Arsene We Trust