آفرین

نویسنده: T.Vermaelen

وبلاگ من
نویسنده: T.Vermaelen
سلام دوستان عزیزم اسم من کورش مهرآیین، 25 ساله دانشجوی ارشد برق قدرت، از زمانی که عقلم میرسیده و فوتبال رو درک کردم طرفدار آرسنال و رئیس (استاد ونگر)بودم (شاید 13 سالی بشه( روش ونگر باب طبع من بوده و همه کسانی که معنی فوتبال و ورزش واقعی رو میفهمن, بازیکن سازی و کشف استعداد خاص مربیان بزرگ در هر رشته ورزشی ست, بخصوص فوتبال که کشف استعداد برابر با پیروزی و درآمدزایی ست . این روش مربیان بزرگی مانند ونگر، فرگوسن و ... مربیانی ست که در تیم های نه چندان مطرح لیگ جزیره دارن کار میکنن و خودشونو از خرید های چند ده میلیونی بی نیاز میکنن و در عوض همیشه فروشنده بازیکن به تیم های مثل بارسا و میلان(البته میلان داره روشه آرسنال و منچستر رو از امسال اجرا میکنه و جوون شده تیمش) و منچستر سیتی و چلسی و ... تازه به دوران رسیده های دیگه هستن. شما به هر تیم بزرگی نگاه کنید حداقل یک یا چند بازیکن آرسنال داره بازی میکنه واسش. کسب نتیجه و جام هم همه میدونن که آرسنال با بازیکنای ناشناس همیشه نتیجه خوب گرفته هم در لیگ جزیره هم در لیگ قهرمانان، سال های آینده آرسنال یک غول مالی و تیمی خواهد بود. آرسن ونگر با پول و بازیکنایی که تیم هایی مانند رئال و بارسلونا و چلسی و منچستر سیتی داره میتونه حتی با چشم های کور هم تمام جام های دنیارو بگیره ولی ونگر کاری که داره واسه آرسنال و فوتبال انگلیس و دنیا انجام میده, سال های آینده همه فوتبال دوستان درک خواهند کرد(همین طور که تا الان دیدن همه( پس ما باید ونگر و تیمشو هر لحظه حمایت کنیم چون فوتبال قشنگ و جوانمردانه و تماشاگر پسندو داره ارائه میکنه. *** عاشق آرسنال و ونگر باشیم ***
کل بازدید: 55,120 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آفرینبازی امشب هم بازی زیبایی بود مثه بقیه بازیهای
آرسنال, مخصوصا در نیمه اول و این نشون میده که بازی رفت به دلیل بی کیفیتی زمین
این 4 گل به سود میلان شد و بازیکنان آرسنال تلاش خودشون رو همیشه انجام میدن..


آفرین بر ونگر که با افتخار تیم آرسنال حذف حذف
شد


آفرین بر کوشلینی که عالی کار کرد..آفرین بر song که
با غیرت بازی کرد مثه همیشه...آفرین بر روسیچکی که با سرعت و ذکاوتش دفاع های باتجربه
میلان رو عصبی کرد...آفرین بر والکات که نشون داد با کیفیته ولی با نامردی الان
مصدومش کردن...آفرین با کاپتان که 4 نفری هم بزور کنترلش کردن دفاع میلان...آفرین
بر سانیا که زلاتان رو متوقف کرد به کمک کوشیلینی..


آفرین بو چمبلرلن که گل سوم رو ساخت.... و آفرین
بر جرینیو.. اما حیف که گل چهارم رو تو تک به تک نزد......


آفرین بر توماس فرمائلن که خطه حمله میلان رو از
کار انداخت و آفسایدگیری  های عالی   دفاع
ما....و میکسس از عصبانیت با آرنجش قصد مصدوم کردنش رو داشت و این کار خطرناک رو
انجام داد...


آفرین بر گیبس که جلوی سانتهای خطرناکو گرفت اما
در حملات فرم خوبی نداشت....


شاماخ و پارک هم که توپ به پاهاشون نخورد ولی
بازم دستشون درد نکنه....


این بازی هم مثه بقیه بازیها آرسنال جوانمردانه
بازی کرد و با کمترین خطا بر روی حریف بازی کرد اما تیم میلان تا تونستن خشونت
بکار بردن تا بازیکنای تکنیکی مارو مصدوم کنن چون توان کنترشونو ندارن......


به امید موفقیت های آینده به همراه ونگر که با
گروه بزرگ مصدومان باز هم تیمی به این بازیکنان گرانقیمتی رو شکست داد....


" آرسنال در فلب ماست و رئیس بزرگ
ونگر"


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علیرضا در 17/12/1390 | 15:17 گفت:

دم همه بچه ها گرم.............غیرتشونو نشون دادن.............
ونگر هم که جرات و دلیریش رو نشون داد.............مرسی بچه ها..............

hamed در 17/12/1390 | 13:56 گفت:

راست میگی یادم رفته بود که توی بازی رفت روی علف بازی کردیم به جای چمن...

محسن شعبانی در 17/12/1390 | 12:22 گفت:

زلاتان کثافت ابرام دماغ ، دقیقا سه بار خطا کرد و آفساید بود و بعد سوت داور توپ رو شوت میزد به یه طرف دیگه تا وقت بازی
تلف بشه . اینا کارت نداشت .... داورم که کشت بازیکنای مارو نامرد

(Hooman sam (Dark metal در 17/12/1390 | 10:11 گفت:

عالی بود...

Dariush در 17/12/1390 | 09:20 گفت:

دم همه بچه ها گرم مخصوصا ژسنی که واقعا غیرتمندانه دروازه بانی کرد همینطور سردار بزرگ رابین هود. جوونای ما پیر مردای میلان رو شکست دادن. رابین عاااااااااااااااااااااااااششششششششششششششششششقققققققققتتتتتتتتتتتتتممممممم

محمد حسینی در 17/12/1390 | 02:21 گفت:

آخ آخ سجاد گفتی
موندم کی نفرینمون کرد
یک بار شد داوری به نفع ما اشتباه کنه
حمید فرازی کجایی؟؟؟

محمد حسینی در 17/12/1390 | 02:17 گفت:

آخ آخ سجاد گفتی
موندم کی نفرینمون کرد
یک بار شد داوری به نفع ما اشتباه کنه

محمد حسینی در 17/12/1390 | 02:14 گفت:

علی این کنترل c زیادیش مضره ها هر جا میریم این کامنتو گذاشتی

Lotfali khan zand در 17/12/1390 | 02:11 گفت:

اگه اون داور گاو تو بازی رفت پنالتی رو ی فن پرسی رو میگرفت الان صعود کرده بودیم. حسرت این بدلمون موند که یک بارم داور به نفع ما اشتباه کنه. تف تف تف تو ذات اون یوفایی های بارسایی کثیف. حالم از این فوتبال کثیف به هم میخوره.

saeed asghary در 17/12/1390 | 01:50 گفت:

درود بر روسیچکی
درود بر آرسنال
و ای کاش بازی رفت 1گل زده بودیم !!!!!!!!

علی ارشدی در 17/12/1390 | 01:50 گفت:

برنامه ی ما لیگ قهرمانان نیست.میخوردیم به رئال و بارسا داوری کله مون میکرد.

ونپرسی هم فدای سرش..پنالتی گل زدنش سخت بود..داور کلی سرش قر اومد...بحثم حمایت نیست.این بازی کلی مصدوم میدیم..انرژی تیمو تاتی و لیور گرفتن..بازم به غیرت بازیکنا..

چه جراتی داشت ونگر...شاماک و پارک رو هم آورد !!!!

خیلی خوبه که فقط بخاطر 1 گل حذف شدیم. اینم در نظر بگیرید انتحاری بازی کردیم.1گل میلان یعنی پایان بازی.
کپی از مسعود اسدی

Amirhosein در 17/12/1390 | 01:45 گفت:

واقعا آفرين به آرسنال .

واقعا دلم سوخت كه حذف شديم . دلم سوخت كه چرا بازي رفت رو انقدر راحت چهار تا خورديم .

hesam در 17/12/1390 | 01:42 گفت:

واقعن اين همه ما رو زدند ولي كارتهاي ما بيشر بود!من به داوريم معترضم چون همون كاري كه رابين سال پيش فقط يكبار كرد و كارت زرد دوم رو گرفت امشب زلاتان بعد از سه بار انجام دادن هم كارت نگرفت.تف به اين داوراي بيشرف

Lotfali khan zand در 17/12/1390 | 01:37 گفت:

آخه خدا بگم چیکارت کنه رابین مگه تو زیدانی که بخای به بوفون چیپ بزنی؟ اشکمو درآوردی رابین. دستم ضرب دید با مشت هم چی زدم به دیوار که فک کنم جاش چند ماهی بمونه.

علی ارشدی در 17/12/1390 | 01:36 گفت:

فونتش