ونگر

نویسنده: T.Vermaelen

وبلاگ من
نویسنده: T.Vermaelen
سلام دوستان عزیزم اسم من کورش مهرآیین، 25 ساله دانشجوی ارشد برق قدرت، از زمانی که عقلم میرسیده و فوتبال رو درک کردم طرفدار آرسنال و رئیس (استاد ونگر)بودم (شاید 13 سالی بشه( روش ونگر باب طبع من بوده و همه کسانی که معنی فوتبال و ورزش واقعی رو میفهمن, بازیکن سازی و کشف استعداد خاص مربیان بزرگ در هر رشته ورزشی ست, بخصوص فوتبال که کشف استعداد برابر با پیروزی و درآمدزایی ست . این روش مربیان بزرگی مانند ونگر، فرگوسن و ... مربیانی ست که در تیم های نه چندان مطرح لیگ جزیره دارن کار میکنن و خودشونو از خرید های چند ده میلیونی بی نیاز میکنن و در عوض همیشه فروشنده بازیکن به تیم های مثل بارسا و میلان(البته میلان داره روشه آرسنال و منچستر رو از امسال اجرا میکنه و جوون شده تیمش) و منچستر سیتی و چلسی و ... تازه به دوران رسیده های دیگه هستن. شما به هر تیم بزرگی نگاه کنید حداقل یک یا چند بازیکن آرسنال داره بازی میکنه واسش. کسب نتیجه و جام هم همه میدونن که آرسنال با بازیکنای ناشناس همیشه نتیجه خوب گرفته هم در لیگ جزیره هم در لیگ قهرمانان، سال های آینده آرسنال یک غول مالی و تیمی خواهد بود. آرسن ونگر با پول و بازیکنایی که تیم هایی مانند رئال و بارسلونا و چلسی و منچستر سیتی داره میتونه حتی با چشم های کور هم تمام جام های دنیارو بگیره ولی ونگر کاری که داره واسه آرسنال و فوتبال انگلیس و دنیا انجام میده, سال های آینده همه فوتبال دوستان درک خواهند کرد(همین طور که تا الان دیدن همه( پس ما باید ونگر و تیمشو هر لحظه حمایت کنیم چون فوتبال قشنگ و جوانمردانه و تماشاگر پسندو داره ارائه میکنه. *** عاشق آرسنال و ونگر باشیم ***
کل بازدید: 53,307 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ونگر1 - اول در مورد فروش رابین بگم که
تو کدوم تیم و چه بازیکنی قبلی که مذاکرات درمورد قراردادش یا پیشنهادی به تیمش
بشه بگه بیاد بگه من نمیخام واستون بازی کنم؟ به نظرتون چه مربی میتونه حرف
بازیکنی به این گستاخی رو قبول کنه؟ رابین ترسیده مشتری گیرش نیاد این حرفو زده،
وگرنه ونگر رو من همیشه به عنوان یه مربی با شعور و کسی که همیشه و در هر زمانی
محترمانه حرف  میزنه میشناسم. رابین یادش
رفته که ونگر اونو به دنیای فوتبال معرفی کرده و وقتی چلاق بود ونگر صبور بود.حالا اگه رابین جام میخاست خب میموند و با همکاریه بقیه جام
میگرفت؛ حالا یه فصل فیکس تونست بازی کنه دیگه فک کرده خیلی بهش اجهاف میشه تو
آرسنال( البته ما از زحمات رابین متشکریم)رابین فقط دستمزد خواسته مثه بقیه آرسنالی هایی که واسه پول
رفتن.2- در مورد ونگر بگم که باید یه باشگاه خیلی خوش شانس باید
باشه که همچنین مرد بزرگ و زیرکی مربیش بشه ، چون اگر به کشف های ونگر در همین ده
گذشته و 2 سال پیش تا حالا بندازین میبینید که هیچ مربی به زیرکی رئیس نخواهید
یافت، ونگر در فروش بازیکنان هم تبهر خاصی داره و هر روز داره بهتر میشه، دوستانی
که انتقاد میکنن میگن ونگر بازیکنا رو بد موقع اجازه خروج بهشون میده یک نفر به من
بگه چندتا از بازیکنایی که ونگر فروخته تو تیم جدیدشون عملکرد بهتری داشتن؟ تنها
اشلی خوب کار کرد که اینهم ونگر دیگه مجبور شد بفروشه. یه مربی نام ببرید که به
اندازه ونگر و فرگوسن خبره باشن تو بازیکن فروختن (تازه همه هم میدونیم که ونگر
استعداد یابی و پرورش استعداد هاش از فرگوسن خیلی سر تره مثلا استعداد هایی که
ونگر تو سال های گذشته پیدا کرده : سونگ , سانیا , فرمائلن, گیبس , ویلشر , رمسی ،
ادواردو , فریمبونک ، کاسیلنی ، سسک , نصری ، آدیبایور , ولکات و چمبرلن , ژسنی (
کشف دروازه بان به این خوبی کار هر کسی نیست ) ، فلامینی ، کول ، توره ، هلب  و.... بسیاری دیگر که درصد کمی از اینها امکان
داشت ستاره شن مولی ونگر ستاره دارشون کرد و وقتی هم رفتن پول خوبی ازشون به ذخایر
باشگاه اضاف کرد و اگه میموندن شاید سربار باشگاه هم میشدن.. اما در مقابل بازیکنانی
جوانی که فرگوسن به تیم اصلی آورد : والنسیا , نانی , چیچاریتو ، برباتوف ،
اندرسون... که واقعا قابل مقایسه هستن با کشفیات ونگر؟ و وقتی از منچستر برن به
اندازه بازیکنا ونگر پول واریز میکنن به حساب تیم؟برا خرید بازیکن هم ونگر با پولی که میده بهترین خرید ها رو
انجام میده, ونگر به اندازه توان مالی باشگاه خرید میکنه ولی متاسفانه به قول خودش
پول نفت و گازی که از قطر میاد نمیشه بهاهاش فعلا رقابت کرد ولی تا کی؟ آیا آینده
آرسنال روشنتره یا چلسی و سیتی ؟ آرسنال در حال حاضر هم طراز مالیش بالاتر از این
تیم های بی سرو ته , تو هر کاری مهم بالا بردن درآمده که آرسنال روشش بهترینه و
هیچ تیمی به اندازه آرسنال از بازار نقل انتقالات سود عایدش نمیشه. حالا به نظر
شما ونگر بره ابراهیم ویچ رو تو این سن با اون مبلغ خنده دار که پ ری سن ژ خریده
بخره خوبه؟ ونگر باهوشه و هیچوقت خنگ بازی در نمیاره و همینه که بینظیرش کرده.و یک دلیل ونگر هم برای فروش اینه که از بازیکنهایی که وارد
حاشیه میشن خوشش نمیاد، مگه آدیبایور یادتون رفته بعد از رفتن به سیتی اولین گلی
که به آرسنال زد چه حرکاتی از خودش نشون داد؟( نصری هم از اینجور آدم هاست ) اصلن
چرا ما طرفدار آرسنالیم؟ مگه نه بخاطر اینه که آرسنال و بازیکناش همیشه دوست
داشتنی و متواضع بودن؟( هنوز هم بازیکنان قدیمی و اینا که در تیم های دیگه مشغولن
بازیکنای با اخلاقی هستن) پس اگه طور دیگه بود همه میرفتیم طرفدار چلسی یا منچستر
میشدیم..3 با وجود اینکه تیم ما تقریبا کامله با بعضیا هی میگن چرا
ونگر بازیکن نمیخره.. آخه یه مربی بازیکن زیادی کیخاد چیکار ؟ بشینن تو رختکن؟ یه
عده فک میکنن فقط جام گرفتن بازیکنا رو خوشحال میکنه ولی میبینیم که ژکو از سیتی
راضی نیست چون سیتی از بس مهاجم خوب خریده داره استعداد عالیش نابود میشه.. وقتی
ونگر گفت منچستر باید فک ولبک و چیچارتو باشه که چجور باید بازیشون بده خیلی
خندیدن ولی حرف ونگر هوشمندانست چون میدونه اگه اینا الان بازی نکنن دیگه هیچوقت
پیشرفت نمیکنن بخاطر همینه که آرسنال همیشه بازیکنای جوونش قرضی تو تیم های دیگه
بازی میکنن...در ضمن منچستر هم باخت قابل توجه بچه هایی که نگران رابین
30 ساله هستن.ببخشید طولانی شد و اشتباه زیاد داشتم.آرسنال بی نظیره و ونگر مرد بزرگیست.تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

بهزاد کاویانی در 31/5/1391 | 19:39 گفت:

حرفات کاملا منطقی بود

farshad در 31/5/1391 | 18:21 گفت:

باشگاه به فلسفه خودش ادامه خواهد داد.
این ایمان ماست وما باید این ایمان را تا آخر حفظ کنیم.

farshad در 31/5/1391 | 18:21 گفت:

باشگاه به فلسفه خودش ادامه خواهد داد.
این ایمان ماست وما باید این ایمان را تا آخر حفظ کنیم.

علی آقاشاهی در 31/5/1391 | 14:29 گفت:

پست خیلی خوبی بود ولی نقد بهش خیلی وارد هست(به پستت )
البته به ونگر هم نقد وارده ولی بعضی ها خیلی شلوغش می کنن

hossein Y حرص نخور منچستر شما هم بالاخره می بره تازه اول فصله

good luck

Hossein Y در 31/5/1391 | 13:48 گفت:

رررررییییییییییییدددددددددیییییییییییییییی
حالم از ونگر به هم میخوره

عرفان در 31/5/1391 | 13:10 گفت:

به این میگن پست خوب! دمت گرم پسر عالی بود!

pouyan در 31/5/1391 | 12:05 گفت:

متشکرم. حرف دل یه آرسنالی واقعی بود.

jafar در 31/5/1391 | 09:37 گفت:

عالی بود واقعاً ازت بابت این تحلیل خوب و دقیق ممنونم

توپچی جنوب در 31/5/1391 | 09:05 گفت:

کاملا با حرفات موافقم پسر خیلی خوب نوشتی و تحلیل کردی دمت گرم خوشحالم که تو اینجایی

ali-r در 31/5/1391 | 07:59 گفت:

آرسنال بی نظیره و ونگر مرد بزرگیست.

مرسی کورش