نقد مدیران و عملکرد آرسنال

نویسنده: T.Vermaelen

وبلاگ من
نویسنده: T.Vermaelen
سلام دوستان عزیزم اسم من کورش مهرآیین، 25 ساله دانشجوی ارشد برق قدرت، از زمانی که عقلم میرسیده و فوتبال رو درک کردم طرفدار آرسنال و رئیس (استاد ونگر)بودم (شاید 13 سالی بشه( روش ونگر باب طبع من بوده و همه کسانی که معنی فوتبال و ورزش واقعی رو میفهمن, بازیکن سازی و کشف استعداد خاص مربیان بزرگ در هر رشته ورزشی ست, بخصوص فوتبال که کشف استعداد برابر با پیروزی و درآمدزایی ست . این روش مربیان بزرگی مانند ونگر، فرگوسن و ... مربیانی ست که در تیم های نه چندان مطرح لیگ جزیره دارن کار میکنن و خودشونو از خرید های چند ده میلیونی بی نیاز میکنن و در عوض همیشه فروشنده بازیکن به تیم های مثل بارسا و میلان(البته میلان داره روشه آرسنال و منچستر رو از امسال اجرا میکنه و جوون شده تیمش) و منچستر سیتی و چلسی و ... تازه به دوران رسیده های دیگه هستن. شما به هر تیم بزرگی نگاه کنید حداقل یک یا چند بازیکن آرسنال داره بازی میکنه واسش. کسب نتیجه و جام هم همه میدونن که آرسنال با بازیکنای ناشناس همیشه نتیجه خوب گرفته هم در لیگ جزیره هم در لیگ قهرمانان، سال های آینده آرسنال یک غول مالی و تیمی خواهد بود. آرسن ونگر با پول و بازیکنایی که تیم هایی مانند رئال و بارسلونا و چلسی و منچستر سیتی داره میتونه حتی با چشم های کور هم تمام جام های دنیارو بگیره ولی ونگر کاری که داره واسه آرسنال و فوتبال انگلیس و دنیا انجام میده, سال های آینده همه فوتبال دوستان درک خواهند کرد(همین طور که تا الان دیدن همه( پس ما باید ونگر و تیمشو هر لحظه حمایت کنیم چون فوتبال قشنگ و جوانمردانه و تماشاگر پسندو داره ارائه میکنه. *** عاشق آرسنال و ونگر باشیم ***
کل بازدید: 53,300 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نقد مدیران و عملکرد آرسنال

سلام بر دوستان آرسنالی
بعد باخت مقابل سوانسی دیگه حوصله سایت رو زیاد نداریم اما چه میشه کرد آرسنال رو نمیشه رها کرد...




چند مورد رو می خواستم مطرح کنم برا دوستان عزیزم که امیدوارم وقته خوندنشو داشته باشین :

1 ) اول در مورد کاربران و مدیران سایت :
دوستان
عزیز خواهش داریم از فحاشی و حرف هایی که در شآن شما و کل گروهی که اینجا
هستیم نیست، پرهیز کنید چون هرچی هم آدم ناراحت باشه باید کنترل کنه
خودشو.. به هر حال فوتبال همینه باید تو این کار صبور بود...
و مدیران
عزیز هم نمی دونم این دوستان که حرف ناجور نوشتن رو از کاربری سایت حذف
کردن یا نه ولی باید بهشون تذکر بدن و چیزی حذف نشه چون ما همه اینجا به
عشق آرسنال اومدیم.... ما هم نباید مثه مدیرهای آرسنال دیکتاتوری خودمونو
بارز کنیم و فقط حرف حرف خودمون باشه...
ضمناً باید به دوستان عزیزی که فحاشی کردن هم یادوری کنم که اینجا آزاد ترین سایت ورزشی هستش که به نظر من
داره فعالیت میکنه چون ما هم داریم پست میذاریم هم هر نظری خاستم میدیم و
اگر تو اروپا بودید و فحاشی میکردید تو صفحه تون شما رو بازداشت میکردن و
جریمه سنگین پس مراعات کنید و قانون مند باشید...

2) دوم: در مورد باخت و ترکیب تیم در این 2 بازی اخیر
دوستانی که اینجا دیدیم گفتن آرسنال قشنگ بازی نکرد
اگه
بازی رو دیده باشن آرسنال هافبکاش عالی کار کردن فقط وینگ هاش و مهاجمش
نتونست کار پیش ببره اون هم واسه یارگیری شدید مدافعان سوانسی بود
ژسنی هم که عالی کار کرد مگه یه دروازبان چندتا سیو باید داشته باشه تو یه بازی که بگن عالی بود...
تنها
مشکل ما بال چپ و بال راست دفاع بودن که گیبس زیاد رفت جلو و جنکینسون کم
تجربه نشون داد و سانت های اشتباه زیاد داشت اگه چندتا پاس هوایی دقیق رو
دروازه سوانسی فرستاده بودن از چپ و راست راحت به گل میرسدن ولی افسوس که
فقط میخواستن( مقابل تیمی که استاد پاس و بازی زمینی هست) زمینی توپ رو
بگردونن جلو دروازه سوانسی!!!

پس مرتساکر و ورما عالی شاید کار کردن هم تو دفاع هم حمله شرکت به موقع
داشتن ولی با اشتباهات بالهای چپ و راست دیگه کاری نتونستن کنن رو دریافت
گل ها.
مدافعان سوانسی هم خیلی عالی بودن از شانس بد ما،






















ژسنی هم که بهترین دروازه بان لیگ در سیو کردن شوت ها هستش تا اینجا





اما
پودولوسکی و ژِیرود که نوک حمله بودن وقتی توسط وینگ ها و هافبک ها درست
تغذیه نشن کاری میتونن کنن؟ ژِرود یکی از فرصت طلب ترین مهاجمایی هستش که
میبینیم تو لیگ برتر ولی درست suport نمیشه بیچاره....
تو این بازی اگه آرشاوین رو بازی داده بود واقعا کارساز بود اما نمیدونم چش شده ونگر...
ما نباید بگیم چرا این بازیکن رو نخریدیم اونو نداریم باید از هیمن بازیکنایی که داریم درست استفاده کنیم مطمئن باشید نتیجه می گیریم.
در
مورد ترکیب هم باید به ونگر حق داد که ورمالن رو بازی نداد با ویلشر چون
بازی ها تو این چند هفته فشرده ترن و اگه مدافع هامون یا هافبک ها مصدوم شن
چه کار میشه کرد؟
این مختص آرسنال هم نیست، تو این هفته گرت بیل مصدوم
شد و تاتنهام دیگه هافبک هجومی نداره جاش... منسیتی هم کلیچی رو نداره....
میبینید هم که نتایجشون تو این هفته ها مطلوب نخواهد بود...

3 ) سوم هم در مورد امور مالی، درآمد و بدهی های باشگاه

ما که دقیق بدهی باشگاه رو نمیدونیم واسه همین من میگم کاش حداقل حدودش رو درست و حسابی به هوادارا اعلام میکردن تا تکلیف خودمون رو بدونیم
افتخار
ما اینه که بازیکنامون رو خودمون میسازیم به هر حال بازیکن که ساخته شد
باید خوباش بمونن متوسط هاش فروخته بشن برا درآمد زایی، اگر ما از سال 2007
تا الان ستاره هایی که ساخته بودیم نگه داشته بودیم الان همه به جای اینکه
بگن بارسا میگفتن آرسنال چون اینقد هماهنگ شده بود آرسنال که هیچ تیمی توان
مقابله باهاش رو نداشت... کاری که بارسا از 2003 به بعد انجام داد و الان موفقه.....
من میگم همین ژیرود..سانتی...پودلوسکی .... ولکات... ویلشر...آرتتا...چمبرلن بمونن بهترین تیم لیگ جزیره میشیم... اما با این وضعیت مالی میمونن؟
باید بیان به طرفدارا بگن چرا تمدید نمیکنن با بازیکنا... چون هیچ تیمی بدون هوادار هیچی نیست باید روراست باشن...
بعضی سایت ها بدهی آرسنال رو بیان میکنن که آدم نمیدونه چه آینده ای داره که راست هم میگین.



 ما هوادارا به اندازه کافی صبر کردیم....
امسال
هم که رد شده اما فصل 2013-2014 چه برنامه ای دارن مدیرا؟ همین حالا باید
به فکر باشن که ژانویه خریداشونو کنن واسه هماهنگ شدن تا شروع فصل بعد اگه
نکردن و قراردادا بازیکن های کلیدی تمدید نشد پس سال آینده دیگه نباید بازی آرسنال رو نگاه کرد.....
اما
باز هم نمیشه دست از سر آرسنال برداشت و طرفدار تیم دیگه ای شد چون
اصیله.... طرفدارای آرسنال خاص هستن..... ونگر هم مربی خاصی هست و این مرد
بوده که آرسنال رو با این مدیران دیکتاتور نگه داشته و تیم رو ساخته و
همیشه برا تیم ها مقابل ترسناک بوده.... اگر ونگر این تیم رو ترک کنه همه خواهند فهمید این چه مرد مهربان و از خود گذشته ایه.....
به امید موفقیت در champion لیگ اروپا...


REfrens :

FArsnews http://www1.skysports.com
http://uk.eurosport.yahoo.com/football/premier-league/2012-2013

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شما



نظرات پیشین

محمد يزداني در 14/9/1391 | 12:00 گفت:

پست جالب و خوبی بود خسته نباشی پهلوان.چندروز قبل هم تو یکی از نظراتم گفتم اعلام اینکه آرسنال ورزشگاه ساخته و بدهی زیادی داره تنها یه بهانه واسه اعضای هیأت مدیره و آرسن ونگر هستش تا بتونن از زیر بار انتقادات خارج بشن وگرنه آرسنال هم درآمد بلیت فروشی خوبی داره هم از اسپانسرهاش خوب داره پول میگیره هم از بخش تبلیغات خوب استفاده میکنه البته شاید در مقایسه با بعضی تیمها کمتر بگیره ولی درآمداش خیلی خوبه.دستشونم درد نکنه هرسال حداقل 2تا از بهترین بازیکناشونو میفروشن که امسالم اینکارو کردن شایدم بشه 4تا (والکات و سانیا).

به نظرم بجای اینکه آرسنال بیاد 5 تا بازیکن معمولی بگیره بهتره بیاد 2 تا بازیکن تاپ بخره تا از لحظه ها بیشترین استفاده رو ببرن.مثل فن پرسی که تو بازی با آرسنال یه موقهیت 20% رو به گل تبدیل کرد در عوض مهاجمای ما بگیر نگیر دارن و اصلا بهشون اعتماد نیست.الانم که صحبت از زاها و یورنته و... میشه که به نظر من تو این زمان به درد ما نمیخورن.بنظرم آرسنال بایستی تابستون رو دمبابا دست میزاشت تا جای خالی فن پرسی اصلا احساس نشه.

ali jamshidi در 14/9/1391 | 10:26 گفت:

موافقم

farzam در 14/9/1391 | 03:20 گفت:

آخه مگه یه ورزشگاه چقدر آخرش خرج داره 390 میلیون یورو? مگه میخوای یه کشور بخری!
بهانه خوبیه واسه مدیرای دزد باشگاه
والا اگه اینجوریه برم با شهرام قویدل صحبت کنم بگم دیگه از ساخت استادیوم واسه داماش منصرف بشه اگه اون بخواد استادیوم بزنه دیگه فکر کنم تا 50 سال بعد داماش بازیکن نخره!

محمد مهدی در 13/9/1391 | 20:48 گفت:

کوروش ولی جدا از این پست که خداییش خوب بود. بیشتر پست بزار. تو هم از فعالایه اینجایی دیگه داداش

بهزاد کاویانی در 13/9/1391 | 20:47 گفت:

اشتباه تایپی مهم نیست برا همه پیش میاد بازم مرسی برای پست

arash در 13/9/1391 | 19:46 گفت:

85/07/02 - 08:15
نترسمون تاریخش که مال سال 85 هستش..!
ممنون پست مفیدی بود!

morteza در 13/9/1391 | 19:39 گفت:

خب بابا تاریخ بالای مطلب رو هم ببینید
85/07/02 - 08:15

T.Vermaelen در 13/9/1391 | 19:34 گفت:

حالا از همون سال دیگه بدبختیمون شروع شده دیگه
باید ببنیم مشکل چیه چو بدهی رو مقدارشو الان که نمیگن فقط میگن کاهش دادیمش
نمیدونم والا خودمم هنگیدم با این وضع تیم

T.Vermaelen در 13/9/1391 | 19:29 گفت:

والا مهم اینه که آرسنال بدهکاره
حالا تاریخش مهم نیست
الان شاید بیشتر هم بدهی داشته باش

T.Vermaelen در 13/9/1391 | 19:27 گفت:

محمد مهدی:
.........................................
من دیروز این رو خوندم.. چکار به عکش داری.. سایت ورزش 3 و فارس تصویراشونو آپ نمیکنن.
این لینکش
.......................
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8507010561

.............................................................................................

محمد مهدی در 13/9/1391 | 19:01 گفت:

دیروز
یه افتخار دیگه به افتخار این خبر گزاریه ت...می اضافه شد.
بابا این مال 2006. هم مطمئنم هم اینکه درسته عکس دلیل نمیشه ولی عکسشو نگا

T.Vermaelen در 13/9/1391 | 15:28 گفت:

در ضمن محمد مهدی این خبر دیروز رو سایت فارس نیوز اومده

T.Vermaelen در 13/9/1391 | 15:19 گفت:

محمد مهدی:
ولی این بدهی که نوشتی مال سال بوقه(2006)........
............................................
محمد من هم میگم که نیمیدونیم این بدهی ها که اعلام میکنن معلوم نیست ماله کی هستش.. من هم نوشتم که باید دقیق بیان بگن به هوادارا یا حداقل حدودشو که ما نیایم اینجا سر بدهی مردم یحث کنیم... حالا واقعا شما از بدهی دقیقشون خبر دارید؟

T.Vermaelen در 13/9/1391 | 15:16 گفت:

ولکات که خوب دریبل میکنه جاش همین وینگ خوبه.. یا اصلا بعضی مواقع ما با 2 مهاجم .. مثلا ولکات و ژیرود بازی کنیم تا دفاع حریف نتونه یه مهاجم رو کنترل کنه و بازی قابل پیش بینی نباشه واسشون...
ممنون از دوستان که اشتباهات املایی و تایپی رو گرفتید آخه من تند تند تایپ کردم و عکسارو سریع آپلود کردم بهم ریخت

masoud mahmudpur در 13/9/1391 | 15:11 گفت:

مرسی.اما اگه ما 390 میلیون پوند بدهی داشته باشیم باید به صورت وام پرداخت نکنیم نه اینکه یه جا همه ی پول رو بدیم.در ضمن اسپانسر باشگاه هم که تمدید کرد اسم ورزشگاه هم که تمدید شد و مطمئنا پول خیلی کلانی (خیلی بیشتر از 390 میلیون پوند) به باشگاه میرسه پس باید دو سه تا بازیکن عالی تو فصل نقل و انتقالات بگیریم

nima در 13/9/1391 | 15:05 گفت:

پست کاملی بود مرسی

ehsan zoola در 13/9/1391 | 15:02 گفت:

مرسی از پست جامع و کاملت

فک کنم فحاشی درست باشه ها

در مورد ترکیب هم بگم که ما وینگای خوبی داریم ( والکات -چمبو-پولدی-ژروینیو ) ولی ازشون خوب استفاده نمیکنیم

من اگه جای ونگر بودم تو این مقطع از فصل بصورت چرخشی و با احتساب حساسیت بازی ها از بازیکنان استفاده میکردم

وقتی والکات داره داد میزنه منو بزارین نوک و ونگر باهاش لج میکنه و پولدی رو جاش میزاره چی میشه کرد ؟؟

وقتی اون رمزی احمق هیچی مخ فوتبال نداره و ونگر اصرار داره بهش بازی بده چیکار میشه کرد ؟

خدا وکیلی اون جنکینسون سر گل دوم چ اشتباهی کرد تیم تو حمله بود و اگه میتونست یه سانتر ساده بکنه شاید تیم رو به بازی برمیگردوند اما عین بازیکنان درجه چندم رو به عقب حرکت کرد و قدرت بدنی کم اورد و گل دوم رو خوردیم

محمد مهدی در 13/9/1391 | 14:58 گفت:

مرسی کوروش.
ولی این بدهی که نوشتی مال سال بوقه(2006). الان امار دقیقی نیست و تنها امار دقیق اینه که ارسنال چهارمین باشگاه ثروت مند دنیاست ولی از نظر خرید باید بگم که بخدا رویانیان بیشتر خرج میکنه

parsa در 13/9/1391 | 14:54 گفت:

عالی بود
دمت گرم

بهزاد کاویانی در 13/9/1391 | 14:47 گفت:

پست خوبی بود مرسی
فقط من اشتباه دیدم یا... (وحاشی)؟؟؟

T.Vermaelen در 13/9/1391 | 13:17 گفت:

خواهش قابلی نداشت برای دوستان آرسنالی هستش

توپچی جنوب در 13/9/1391 | 13:10 گفت:

پست خوبی بود تا آخرش رو خوندم حسابی لذت بردم
دمت گرم.