چند تا آمار

نویسنده: T.Vermaelen

وبلاگ من
نویسنده: T.Vermaelen
سلام دوستان عزیزم اسم من کورش مهرآیین، 25 ساله دانشجوی ارشد برق قدرت، از زمانی که عقلم میرسیده و فوتبال رو درک کردم طرفدار آرسنال و رئیس (استاد ونگر)بودم (شاید 13 سالی بشه( روش ونگر باب طبع من بوده و همه کسانی که معنی فوتبال و ورزش واقعی رو میفهمن, بازیکن سازی و کشف استعداد خاص مربیان بزرگ در هر رشته ورزشی ست, بخصوص فوتبال که کشف استعداد برابر با پیروزی و درآمدزایی ست . این روش مربیان بزرگی مانند ونگر، فرگوسن و ... مربیانی ست که در تیم های نه چندان مطرح لیگ جزیره دارن کار میکنن و خودشونو از خرید های چند ده میلیونی بی نیاز میکنن و در عوض همیشه فروشنده بازیکن به تیم های مثل بارسا و میلان(البته میلان داره روشه آرسنال و منچستر رو از امسال اجرا میکنه و جوون شده تیمش) و منچستر سیتی و چلسی و ... تازه به دوران رسیده های دیگه هستن. شما به هر تیم بزرگی نگاه کنید حداقل یک یا چند بازیکن آرسنال داره بازی میکنه واسش. کسب نتیجه و جام هم همه میدونن که آرسنال با بازیکنای ناشناس همیشه نتیجه خوب گرفته هم در لیگ جزیره هم در لیگ قهرمانان، سال های آینده آرسنال یک غول مالی و تیمی خواهد بود. آرسن ونگر با پول و بازیکنایی که تیم هایی مانند رئال و بارسلونا و چلسی و منچستر سیتی داره میتونه حتی با چشم های کور هم تمام جام های دنیارو بگیره ولی ونگر کاری که داره واسه آرسنال و فوتبال انگلیس و دنیا انجام میده, سال های آینده همه فوتبال دوستان درک خواهند کرد(همین طور که تا الان دیدن همه( پس ما باید ونگر و تیمشو هر لحظه حمایت کنیم چون فوتبال قشنگ و جوانمردانه و تماشاگر پسندو داره ارائه میکنه. *** عاشق آرسنال و ونگر باشیم ***
کل بازدید: 53,309 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چند تا آمار

سلام گفتم چند تا آمار از توبچی ها بزارم از حال و هوای نقل و اتتقالات در بیایماینارو گذاشتم تا تا حداقل یه تنوعی بشه و هم یادمون باشه چه هافبک ها و دفاع ارزشمندی مثه کاپتان فرما داریم...
عشق من توماس فرما و توماس روسیچکی... سبک بازیشون باش حال می کنیم واقعا......
کازورلا که دیگه چه کارا که با پاها کوتاش نمیکنه....دوست داشتنیه...


این آمار از میکل جان تا اینجای فصل
اینم از کازولا
خوشتیپ

کاپتان که دیگه واقعا با صورت جدیش معرکه

 

اینم از امتیازات هافبک های لیگ برتر


و تیم منتخب لیگ جزیره در هفته 15
که نشون میده ما هفته گذشته بسیار ضعیف عمل کردیم دیگه تیم منتخب هم اسم کازولا و آرتتا نباشهاین هم تیم منتخب هفته 16


REFrens

Official Site of the Premier League | premierleague.com

حالا این هم تیم منتخب لیگ جزیره در هفته 16 از نظر skysports که یکی از معتبرترین سایت های اروپاست و میکل هم جا گرفته در تیم
پس آرتتا خوب کار کرده این هفته
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

parsa در 22/9/1391 | 14:47 گفت:

باید بریم بمیریم
به درد لای جرز هم نمیخوریم
با تیم اصلی از بردفورد خوردند

فرزین سلامي در 22/9/1391 | 11:54 گفت:

تو ليگ قهرمانان ما دوست داريم بخوريم به مالاگا، مالاگا هم دوست داره بخوره به ما . واقعا كه

arash در 22/9/1391 | 02:06 گفت:

کاش حداقل با تیم اصلی نمیرفتیم تو ((((
همیشه حمایت و بازم حمایت ولی چیزی که گیرمون میاد هیچیه!!! ولی بازم ادامه میدیم..به امید روزی که بیشتر خوشحالمون کنن!!!!! خداییش یه روانپزشک واسه بچه های سایت استخدام کنیم هممون داریم افسرده میشیم..آخه چرا باید این همه ناراحتی داشته باشیم؟؟؟

پیروز در 22/9/1391 | 02:03 گفت:

یادمه فینال با بیرمنگهام خیلی ها گفتن باختیم هم باختیم اگه قراره جامی که ببریم کارلینگ کاپ باشه همون نبریم بهتره. اما حالا ببینید چی شده. له له میزنیم واسه همون جام که مفت از دست دادیم. به خدا اینا بازیکن نیستن. دیگه چی؟ حالا بگین ما بازیکن نداریم. خوب دیگه با این بازیکن ها برادفورد رو نبردیم! با این بازیکن ها یه تیم دسته دومی رو نبردیم، اونوقت 3 تا ستاره درجه یک هم بخریم بازم به تیم های بزرگ لیگ برتر می بازیم. این تیم بیماره. بیمارررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر!!!

T.Vermaelen در 22/9/1391 | 02:02 گفت:


بله

پیروز در 22/9/1391 | 01:59 گفت:

چی چی بهتر؟ با این خستگی بازی بعد هم خارج خونه باختیم.
8 سال بدون جام خواهیم شد.برادفورد رو باتیم اصلی نبوردیم! کیو می خوایم ببریم؟ بارسا؟ مالاگا؟ به همه می بازیم. این بازیکن ها همشون ادعا هستن. برن گمشن. شب خوش. بای

arash در 22/9/1391 | 01:57 گفت:

نها شانسمون واسه تموم شدن 8 سال بی جامی!!!!!
بازیکنای باتجربه مون خراب کردن (((((((((((((((((((((((

T.Vermaelen در 22/9/1391 | 01:57 گفت:

بازی قشنگی بود
اما دیگه ایجور به پنالتی کشید

omid در 22/9/1391 | 01:56 گفت:

اولین و اخرین جامی که میتونستیم بگیریم

پیروز در 22/9/1391 | 01:56 گفت:

پوففففففففففففففففففففففففففففففففف

پیروز در 22/9/1391 | 01:56 گفت:

پوففففففففففففففففففففففففففففففففف

پیروز در 22/9/1391 | 01:56 گفت:

پوففففففففففففففففففففففففففففففففف

پیروز در 22/9/1391 | 01:56 گفت:

پوففففففففففففففففففففففففففففففففف

T.Vermaelen در 22/9/1391 | 01:55 گفت:

ورمالن هم ضد به تیر دروازه
تا حذف بشیم
خدارو شکر بهتررررررر

omid در 22/9/1391 | 01:54 گفت:

بد باختیممممممممممممممممممممممممممممم

T.Vermaelen در 22/9/1391 | 01:54 گفت:

آفرین ژسنی
اگه این رو گل کنیم بردیم

T.Vermaelen در 22/9/1391 | 01:53 گفت:

آفرین چمبو

T.Vermaelen در 22/9/1391 | 01:52 گفت:

آفرین ژسنی

T.Vermaelen در 22/9/1391 | 01:51 گفت:

شاماخ زد به تیر دروازه

T.Vermaelen در 22/9/1391 | 01:50 گفت:

2- 0 به نفع بردفورد

T.Vermaelen در 22/9/1391 | 01:50 گفت:

گرفت ضربه تند کازولا رو

T.Vermaelen در 22/9/1391 | 01:49 گفت:

کازورلا

T.Vermaelen در 22/9/1391 | 01:49 گفت:

ژسنی تشخیص دارد اما نشد بگیرش

T.Vermaelen در 22/9/1391 | 01:48 گفت:

بازیکن ها برد فورد ایجور دارن میکنن

farshad در 22/9/1391 | 01:48 گفت:

پنالتی اول برای اونا

T.Vermaelen در 22/9/1391 | 01:48 گفت:

اولین پنالتی رسیچکییییی

T.Vermaelen در 22/9/1391 | 01:47 گفت:

تماشاگرا آرسنال


T.Vermaelen در 22/9/1391 | 01:45 گفت:

تماشاگرا بردفورد

پیروز در 22/9/1391 | 01:45 گفت:

بازم بگم. برادفورد 8 بار پیاپی هست که تو پنالتی ها برده :دی

T.Vermaelen در 22/9/1391 | 01:44 گفت:

برد فورد

farshad در 22/9/1391 | 01:44 گفت:

تمام ضربات پنالتی

پیروز در 22/9/1391 | 01:44 گفت:

رفت پنالتی واووووووووووووووووووووووووو

T.Vermaelen در 22/9/1391 | 01:44 گفت:

تمام
پنالتیییییی

omid در 22/9/1391 | 01:42 گفت:

T.Vermaelen در 22/9/1391 | 01:40 گفت:

وایس وای چه بازی سنگینی شد آخرش
وایییی

T.Vermaelen در 22/9/1391 | 01:39 گفت:

دیگه وقتی نمونده

محمد مهدی در 22/9/1391 | 01:35 گفت:

namarda inghad esteres vareed nakonin.
penaltiha ro khoob gozaresh konidaaaaaaaaa

T.Vermaelen در 22/9/1391 | 01:33 گفت:

چه کنیم حالااااااااااا

پیروز در 22/9/1391 | 01:33 گفت:

میزنیم ایشالا

T.Vermaelen در 22/9/1391 | 01:31 گفت:

وای این تیم جادو شده

T.Vermaelen در 22/9/1391 | 01:31 گفت:

وایییییییییییییی شوت کازولا به تیرک وایییییییییی

T.Vermaelen در 22/9/1391 | 01:30 گفت:

وایییییی
شاماخ ضربه سرش نرفت تو دروازه
این تیم ها خیلی لامصبا نمیشه بهشون گل زد

T.Vermaelen در 22/9/1391 | 01:29 گفت:

ای ول رسیچکی
کرنر برا ما

sepehr najafian در 22/9/1391 | 01:28 گفت:

از زمينو زمان داريم بهشون حمله ميکنيم.ولي توپ لا مصب نميره تو گل

T.Vermaelen در 22/9/1391 | 01:27 گفت:

کثافت داور رسیچکی پشت محوطه بود سوت پایان رو زد

T.Vermaelen در 22/9/1391 | 01:24 گفت:

این تیم ها واقعا مثه سریش میمونن
ای ول کازولا

پیروز در 22/9/1391 | 01:24 گفت:

تیم برادفورد 8 بار پشت سر هم هست که تو ضربات پنالتی برنده شده

پیروز در 22/9/1391 | 01:24 گفت:

تیم برادفورد 8 بار پشت سر هم هست که تو ضربات پنالتی بنده شده

farshad در 22/9/1391 | 01:21 گفت:

چمبرلین ریده

T.Vermaelen در 22/9/1391 | 01:21 گفت:

وایییییییییییی
شوت گیبس Duk گرفتش
عجب شاخ شده دروازبانش برا ما

farshad در 22/9/1391 | 01:18 گفت:

جکی تک به تک رو با توپ رفت بیرون

T.Vermaelen در 22/9/1391 | 01:18 گفت:

ویلشر رفت تو بغل عکاس پشت دروازه

پیروز در 22/9/1391 | 01:18 گفت:

نباید بزاریم به پنالتی بره!

پیروز در 22/9/1391 | 01:17 گفت:

آره والا! اصلا میشن خدای فوتبال! انگار بازی مرگ و زندگی شونه! بعد جالبه تو یه تیکه جا نمیزنن زیرش! پاسه کوتاه میدن و تکنیکی کار میکنن. شانس ماست دیگه

T.Vermaelen در 22/9/1391 | 01:17 گفت:

آفرین برین تیم که حال میکنه آدم نگاه پاسکاریاش میکنه

sepehr najafian در 22/9/1391 | 01:13 گفت:

نميدونم چرا آرسنال با هر تيمي بازي داره دروازه بانشون ميشه کاسياس

T.Vermaelen در 22/9/1391 | 01:12 گفت:

ایه شاماخ تیر چراغ برق هم بهترشه

T.Vermaelen در 22/9/1391 | 01:11 گفت:

وقت اضافه اول شروع شد

T.Vermaelen در 22/9/1391 | 01:08 گفت:

بابا این تیم گل بخور نیست چیکار دارین به آرسنال بدبخت
این تیم خر دفاع و خر دروازه بان داره

T.Vermaelen در 22/9/1391 | 01:07 گفت:

وایییییییییییییی کازورلا

farshad در 22/9/1391 | 01:07 گفت:

آخرین موقعیت ربهه استگاهی

T.Vermaelen در 22/9/1391 | 01:07 گفت:

سحال کن با همکاری کازورلا و رسیچکی

sepehr najafian در 22/9/1391 | 01:07 گفت:

نداره.تيم خوب بازي ميکنه خوب کنترل ميکنه.دفاع هم اونجوري که فکر ميکنيد بد نيس.ولي انتظار ميره بردقورد رو له کنيم

محمد مهدی در 22/9/1391 | 01:06 گفت:

engar tebghe mamool ridim

T.Vermaelen در 22/9/1391 | 01:05 گفت:

سپهر این گل شادی نداره؟
حال کن با بازی قشنگ آرسنال برا خودت
اگه ببازیم هم عالی بازی میکنن
مالکیت توپ 85 به 15 هستش

پیروز در 22/9/1391 | 01:05 گفت:

واقعا هم شادی نداره! اما شادیمون غریزیه

T.Vermaelen در 22/9/1391 | 01:04 گفت:

4 دقه وقت تلف شده یالاااااااااااا

sepehr najafian در 22/9/1391 | 01:03 گفت:

ايت گل اصلا شادي نداره

T.Vermaelen در 22/9/1391 | 01:02 گفت:

همش پا قدمه رسیچکی دوست داشتنیه
رمزی نحس بخدا نحسه

T.Vermaelen در 22/9/1391 | 01:02 گفت:

ایییییییییییوووووووووووول

farshad در 22/9/1391 | 01:02 گفت:

هیچکس شادی نمیکنه

پیروز در 22/9/1391 | 01:01 گفت:

گلللللللللللللللللللللل! هله هله هله هله هله!

omid در 22/9/1391 | 01:01 گفت:

کی گل زدددددددددددددددددددد
verma

پیروز در 22/9/1391 | 01:01 گفت:

گلللللللللللللللل :دی

farshad در 22/9/1391 | 01:00 گفت:

ورمایلن گل

محمد مهدی در 22/9/1391 | 01:00 گفت:

bale bale bale bale

پیروز در 22/9/1391 | 01:00 گفت:

برو بابا!!! وقت تلف میکنن چیه! بابا تیم اصلیمون داره به یه تیم دست دویی می بازه!

T.Vermaelen در 22/9/1391 | 00:58 گفت:

تیم های کثیفی مثه اینا وقت تلف میکنن آرسنال بیچاره چیکار کنه

پیروز در 22/9/1391 | 00:57 گفت:

آقا میشه فحش داد؟ خداییش این نتیجه دیگه فحش داره! بخدا فحش داره....

sepehr najafian در 22/9/1391 | 00:57 گفت:

وقتي بردفوردو نتونيم ببريم اونوقت ميخوايم منچسترو ببريم

farshad در 22/9/1391 | 00:54 گفت:

مثل آب خوردن توپ هارو خراب میکنیم

پیروز در 22/9/1391 | 00:54 گفت:

توروخدا بازیکن ها مارو نگاه کن! همشون *********. اونوقت دستمزد آنچنانی هم می خوان. ***** تو همشون.

T.Vermaelen در 22/9/1391 | 00:50 گفت:

خدایا این بردفورد واسه ما شاخ شده تو نیم متر 10 تا پاس ردوبدل میکنن

T.Vermaelen در 22/9/1391 | 00:46 گفت:

ونگر نمیدونه که با این تیم باید هوایی بازی کرد
اینا بسته بازی میکنن

T.Vermaelen در 22/9/1391 | 00:45 گفت:

هیچ تاکتیکی برا گل زدن نداره آرسنال

farshad در 22/9/1391 | 00:44 گفت:

الله اکبر

sepehr najafian در 22/9/1391 | 00:44 گفت:

روسيچکي جاي رمزي
چمبو جاي پولدي

T.Vermaelen در 22/9/1391 | 00:43 گفت:

رسیچکی به جا رمزی لجن
چمبو به جا پولدی
نتیجه این بازی رو می بازیم

farshad در 22/9/1391 | 00:42 گفت:

تیم به هم ریخت با بیرون رفتن کوکلن

sepehr najafian در 22/9/1391 | 00:41 گفت:

لابد يه دليلي داره ديگه

farshad در 22/9/1391 | 00:41 گفت:

شاماخ فقط توپ لو میده

T.Vermaelen در 22/9/1391 | 00:39 گفت:

من نمیدونم چرا شاماخ رو آورد به جا کوکولائن که داشت بازی سازی میکرد

T.Vermaelen در 22/9/1391 | 00:36 گفت:

این داور کثیف هم گذاشت برا ما تو این بازی

sepehr najafian در 22/9/1391 | 00:36 گفت:

شاماخ جاي کوکلين

T.Vermaelen در 22/9/1391 | 00:35 گفت:

ونگر دیونه شده با این تعویض کردنش
ژیروینهو باید بره بیرون
کاش رمزی چشش کور شه بره بیرون

T.Vermaelen در 22/9/1391 | 00:34 گفت:

کولائین خوب بازی میکنه
کاش یه مهاجم میاورد تو بازی جای این رمزی کثیف

farshad در 22/9/1391 | 00:34 گفت:

یکی از بهترین بازیکن هامون رفت بیرون

محمد مهدی در 22/9/1391 | 00:34 گفت:

chi shod paaaaaaa? gozaresh kone yeki.

محمد مهدی در 22/9/1391 | 00:31 گفت:

mohamad-sadegh manam vase venger va entekhabesh (gervinho) moteasefam vali khob oon sen ro melak gharar dade

آرمان الهیاری در 22/9/1391 | 00:19 گفت:

مرسی محمد صادق
اگه ونگر تو زمستون هافبک دفاعی نخره آخر فصل جام ک هیچ؛سهمیه لیگ اروپا هم نمیاریم

omid در 22/9/1391 | 00:14 گفت:

از رمسی خیلی بهتر بود

mohammad-sadegh در 22/9/1391 | 00:14 گفت:

آرمان جان کوکلیئن خوبه.. بهتر از اون جروینیو بیشعور هستش.. دفاع همه ضعیف.. پودولسکی خوب نیس.. کازورلا میتونه بهتر باشه.. فقط جک خوبه و کوکلییئن

sepehr najafian در 22/9/1391 | 00:13 گفت:

طرفداراي آرسنال در فيسبوک شاماخ رو ميخوان

آرمان الهیاری در 22/9/1391 | 00:12 گفت:

بهترین بازیکن تا اینجا کی بوده؟
کاکولن چطور بازی میکنه?

arash در 22/9/1391 | 00:08 گفت:

خدای من بد جوری استرسی شدم..45 دقیقه تا رهایی از فاجعه فرصت داریم..امیدوارم نیمه دوم از لحاظ بدنی تحلیل برن ما استفاده کنیم..بحر حال دسته یکم نیستن دسته دون..باید یه فرقی با ما داشته باشن (((
تازه دقیقه آخر نزدیک بود یکی دیگم بخوریم میلیمتری رد شد!!!

omid در 22/9/1391 | 00:06 گفت:

Norwich 1 - 1 Aston Villa

mohammad-sadegh در 22/9/1391 | 00:05 گفت:

یعنی واقعا متاسفم واسه ونگر که بین جروینیو و آرشا اون میمون رو انتخاب میکنه
دروازه خالی نزد
خدایا به امید تو
نیمه ی دوم به کمک خدا میبریم
یه نگاه به دل شکستمون کنه خدا

T.Vermaelen در 22/9/1391 | 00:04 گفت:

ورمالن توپ های هوای صفر
هافبک هامون چون توپ هوایی صفرین تو لیگ جزیره اگه هوایی خوب کار نکی فاتحت خوندست

omid در 22/9/1391 | 00:04 گفت:

اگه دقت کنیم میشه گل زد

T.Vermaelen در 22/9/1391 | 00:03 گفت:

نیمه اول تمام آرسنال0-بردفورد1
گل تامپسون

farshad در 22/9/1391 | 00:01 گفت:

کلا دفاع وسط هامون عالین

omid در 22/9/1391 | 00:01 گفت:

فرمالن صفرررررررررررررر

omid در 21/9/1391 | 23:59 گفت:

دروازه خالی زد بیرون gervin

محمد در 21/9/1391 | 23:59 گفت:

وای جروینهو دروازه خالی رو نزد

T.Vermaelen در 21/9/1391 | 23:58 گفت:

خاک بر سر جرینهو کثیف که در وازه خالی پاس در عرض عالیه گیبس حتی توپ رو لمس هم نکرد

T.Vermaelen در 21/9/1391 | 23:54 گفت:

وایییییییییییی چه دریبلی از کوکوائین و شوتش به تیرک خورددددددد

T.Vermaelen در 21/9/1391 | 23:48 گفت:

بردفورد خوب بازی میکنه قشنگ دفاع می کنن
ناجوره گل زدن پیش اینا

T.Vermaelen در 21/9/1391 | 23:45 گفت:

پولدی خوب زد
حالا کرنر برا بردفورد

T.Vermaelen در 21/9/1391 | 23:43 گفت:

خطا پشت محوطه بدفو رو کازولا برا ما

T.Vermaelen در 21/9/1391 | 23:39 گفت:

وایی نزدیک بوداااااااااااا گیبز دورش کرد

T.Vermaelen در 21/9/1391 | 23:39 گفت:

کرنر برا بردفوردددددددد

T.Vermaelen در 21/9/1391 | 23:38 گفت:

این رمزی تو بازی باشه گند میزنه به بازی احمق

farhad bj در 21/9/1391 | 23:33 گفت:

man 123123bar goftam bazam migam har santi biad goal mikhorim!!!!!

omid در 21/9/1391 | 23:32 گفت:

گلللللللل خوردیم

T.Vermaelen در 21/9/1391 | 23:31 گفت:

گل خوردیم رو یه سانت و ضربه آزاد

T.Vermaelen در 21/9/1391 | 23:30 گفت:

فک کردم گل زدن

morteza در 21/9/1391 | 23:28 گفت:

Subs: Mannone, Jenkinson, Squillaci, Rosicky, Arteta, Oxlade-Chamberlain, Chamakh.

morteza در 21/9/1391 | 23:28 گفت:

ترکیب
Team in full: Szczesny, Sagna, Mertesacker, Vermaelen, Gibbs, Wilshere, Coquelin, Ramsey, Cazorla, Podolski, Gervinho.

آرش فتاح زاده در 21/9/1391 | 23:27 گفت:

چرا شايعه پراكني ميكني؟؟

T.Vermaelen در 21/9/1391 | 23:23 گفت:

'ggggggooaaaaaaaaaaaaaalllllllllll

T.Vermaelen در 21/9/1391 | 23:23 گفت:

'ggggggooaaaaaaaaaaaaaalllllllllll

T.Vermaelen در 21/9/1391 | 23:23 گفت:

'ggggggooaaaaaaaaaaaaaalllllllllll

T.Vermaelen در 21/9/1391 | 23:23 گفت:

'ggggggooaaaaaaaaaaaaaalllllllllll

T.Vermaelen در 21/9/1391 | 23:21 گفت:

http://www.thefirstrow.eu/watch/158360/1/watch-bradford-city-vs-arsenal.html

T.Vermaelen در 21/9/1391 | 23:21 گفت:

آره سایت ها نشون نمیدن
باید نشون بدن چون تبلیغش رو میکردن

مهدی افسرده در 21/9/1391 | 23:18 گفت:

چرا هیچکدوم از سایتا بازیو نشون نمیده

T.Vermaelen در 21/9/1391 | 23:15 گفت:

من میتونم بذارم اما دوستان هم باید کمک کنن

مهدی افسرده در 21/9/1391 | 23:14 گفت:

کسی نمی خواد پسته گزارش زنده بزاره

T.Vermaelen در 21/9/1391 | 23:12 گفت:

ولی من خودم بیشتر آمار سایت premierleague.com رو قبول دارم چون رو سایت نیومده بود هفته 15 رو گذاشتم فعلا.. الان تو اسکای دخیا بهترین دروازه بان شده با این که 2 گل خورده ولی ژسنی دروازش بسته بود و چندا سیو عالی داشته اما اسم این گاگول اومده تو اسکای پس منتظر میمونیم پریمر لیگ بذارش

T.Vermaelen در 21/9/1391 | 23:07 گفت:

الان از سایت اسکای تیم منتخب هفته 16 رو گرفتم و ویرایش کردم پست رو و یه مقایسه ای خودتون بفرمایید!!!!!!!!

T.Vermaelen در 21/9/1391 | 22:53 گفت:

فرهاد این تیم منتخب تو هفته 16 نیست که دیروز آخرین بازیش فولام-نیوکاسل بود
این مال هفته 15 هستش که به سوانسی باختیم، تیم هفته 16 هنوز رو سایت پریمر لیگ نیومده .. تو اسکای هم پیداش نکردم
آرتتا هم به سبک آرسنال می خوره....

محمدرضا در 21/9/1391 | 22:41 گفت:

Team in full: Szczesny, Sagna, Mertesacker, Vermaelen, Gibbs, Wilshere, Coquelin, Ramsey, Cazorla, Podolski, Giroud.

hamid saadi در 21/9/1391 | 22:39 گفت:

صد البته فرهاد جان.سانگ هم خیلی حیف شد. ولی دادا نمیشه که این حرفا رو اینجا زد وگرنه بهمون انگ منچستری میزنن اونوقت وارد بحث هایی میشیم که نباید بشیمو خودت دیگه درک کن

فرهاد در 21/9/1391 | 22:31 گفت:

کم مونده که آرتتا رو بزارن توی تیم هفته؟ آرتتا در حد این چیزا نیست.......شما ها هم گول اون همه پاس های نیم متریش رو خوردین..........بابا چشماتون رو باز کنید......آرتتا اصلا در حد تیمی مانند آرسنال نیست

hamid saadi در 21/9/1391 | 22:26 گفت:

چرا آرتتا نیست. چغدر احمقانست این انتخاب.باید هم آرتتا هم کازورلا باشن

فرهاد در 21/9/1391 | 22:21 گفت:

البته نباید از بازی های ساده لوحانه ی آرتتا هم گذشت.........واقعا در سطح آرسنال و در سطح یک هافبک دفاعی نیست..... چشماتون رو باز کنید و به بازیش دقت کنید.......چقد توان بدنیش ضعیفه.........توی هر بازی هم هزار تا پاس رو به عقب به دروازبان یا به دفاع ها میده............الکس سونگ کجا و این آرتتای پیرمرد کجا

sepehr najafian در 21/9/1391 | 22:17 گفت:

تيم هفته مزخرفه