Team of the Week 28,29 ,30

نویسنده: T.Vermaelen

وبلاگ من
نویسنده: T.Vermaelen
سلام دوستان عزیزم اسم من کورش مهرآیین، 25 ساله دانشجوی ارشد برق قدرت، از زمانی که عقلم میرسیده و فوتبال رو درک کردم طرفدار آرسنال و رئیس (استاد ونگر)بودم (شاید 13 سالی بشه( روش ونگر باب طبع من بوده و همه کسانی که معنی فوتبال و ورزش واقعی رو میفهمن, بازیکن سازی و کشف استعداد خاص مربیان بزرگ در هر رشته ورزشی ست, بخصوص فوتبال که کشف استعداد برابر با پیروزی و درآمدزایی ست . این روش مربیان بزرگی مانند ونگر، فرگوسن و ... مربیانی ست که در تیم های نه چندان مطرح لیگ جزیره دارن کار میکنن و خودشونو از خرید های چند ده میلیونی بی نیاز میکنن و در عوض همیشه فروشنده بازیکن به تیم های مثل بارسا و میلان(البته میلان داره روشه آرسنال و منچستر رو از امسال اجرا میکنه و جوون شده تیمش) و منچستر سیتی و چلسی و ... تازه به دوران رسیده های دیگه هستن. شما به هر تیم بزرگی نگاه کنید حداقل یک یا چند بازیکن آرسنال داره بازی میکنه واسش. کسب نتیجه و جام هم همه میدونن که آرسنال با بازیکنای ناشناس همیشه نتیجه خوب گرفته هم در لیگ جزیره هم در لیگ قهرمانان، سال های آینده آرسنال یک غول مالی و تیمی خواهد بود. آرسن ونگر با پول و بازیکنایی که تیم هایی مانند رئال و بارسلونا و چلسی و منچستر سیتی داره میتونه حتی با چشم های کور هم تمام جام های دنیارو بگیره ولی ونگر کاری که داره واسه آرسنال و فوتبال انگلیس و دنیا انجام میده, سال های آینده همه فوتبال دوستان درک خواهند کرد(همین طور که تا الان دیدن همه( پس ما باید ونگر و تیمشو هر لحظه حمایت کنیم چون فوتبال قشنگ و جوانمردانه و تماشاگر پسندو داره ارائه میکنه. *** عاشق آرسنال و ونگر باشیم ***
کل بازدید: 53,458 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

Team of the Week 28,29 ,30

سلام دوستان خوبم
پیشاپیش سال نو هم تبریک میگم و امیدوارم همیشه شاد باشید.
این هفته تیم عملکرد نسبتا خوبی داشت به خصوص خط دفاعی.
هر هفته ای خط دفاع منظم بازی کرده و تیم هماهنگ بوده بازی هارو بردیم مانند هفته 26 که خط دفاع عالی کار کرد.


هفته 30 لیگ برتر تمامی تیم های
مهمان  شکست خوردند به جز آرسنال و فولام که میزبان ها رو شکست دادند
و نوریچ از ساندرلند(میزبان) تساوی گرفت.


واقعا عملکرد آرسنال در خارج خونه عالی بوده ولی نمیدونم این ورزشگاه امارات چه رمز و رازی داره که نه بازیها رو توش می بریم نه تا الات جام گرفتیم در این.....

تیم منتخب هفته از دیدگاه سایت های skysports و  whoscored.com رو گذاشتم هرچند که از نظر من اعتبار و آمار EA Sport بهتره پس از سایت premierleague هم گذاشتم تا مقایسه ای بشه.
در ضمن هفته 29 ما بازی نداشتیم و به تعویق افتاده.

ابتدا آمار تیم های برتر لیگ
Top Teamas
http://www.whoscored.comTop Players
http://www.whoscored.comرده بندی فورواردهای لیگ جزیره

EA SPORTSرده بندی هافبک های لیگ جزیره

EA SPORTS
Team of the Week 28
http://www.whoscored.com

Team of the Week 28
skysports.com
Team of the Week 28
EA Sport
http://www.premierleague.com


Team of the Week 29
http://www.whoscored.com

Team of the Week 29
skysports.com

Team of the Week 29
EA Sport
http://www.premierleague.com


Team of the Week 30
http://www.whoscored.com

Team of the Week 30
skysports.com

Team of the Week 30
EA Sport
http://www.premierleague.com 

   

ستاره های 5 لیگ معتبر دنیا
www.whoscored.com

تیم منتخب 5 لیگ معتبر دنیا
www.whoscored.com
 

عکسی که اسکای آخر این هفته از کاسیلنی گذاشت و عملکردش رو شرح داده... که میچو نتوانست هیچ راهی برای گذشتن از دفاع آرسنال پبدا کنه...!!! 
            
داره برمیگرده به فرم بهتر....      


  
     
        
           
               


RefRens:
http://www1.skysports.com
http://www.whoscored.com
http://www.premierleague.com


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

T.Vermaelen در 29/12/1391 | 19:17 گفت:

ما که زیاد سر میزنیم اما کم پست میذارم محمد محدی...
......
ما هم مخلصیم ایر جان
سال نو هم بر تمامی فارسی زبانان بخصوص آرسنالیاش تبریک....

amir در 29/12/1391 | 15:38 گفت:

داداش کوروش دمت گرم عالی بود پیشاپیش سال نو رو به داداش کوروش عزیز و بقیه ی دوستاهای گلم تبریک میگم
انشالا سالی توام با موفقیت و کامیابی داشته باشید

محمد مهدی در 29/12/1391 | 14:18 گفت:

کوروش دمت گرم. بیشتر سر یزن

توپچی جنوب در 29/12/1391 | 12:30 گفت:

ای ول کورش حال کردم اساسی ولی حیف که تو این آمار ها اسم بازیکنان آرنال کمتره و اسم تیممون هم کمتر قبلنا کم کمش یه نماینده تاپ داشتیم تو آمار ولی الان .
ولی برمیگردیم کم کم برمیگردیم به اوجمون و دوباره آمار ها مال ما میشه.

رسول در 29/12/1391 | 12:25 گفت:

lمرسی عزیز دمت داغ...............
این شکلکهات منو کشته!!

محمد در 29/12/1391 | 12:07 گفت:

بسیار بسیار عالی
دستت درد نکنه

T.Vermaelen در 29/12/1391 | 02:16 گفت:

حمید pires:
مرسی کوروش تیم منتخب 5 لیگ برتر انتخابش خیلی سخته ولی حضور دو بازیکن از لورکوزن عجیبه.
....................................................
من خودم هم سایت whoscored.com زیاد قبول ندارم اما اینا بیشتر به تعداد بازیهای هر بازیکن در این فصل از لیگشون نگاه میکنن و عملکرد کلی و تعداد پاس گل و گل
مثلا اگی جک ویلشر از اول فصل بازی کرده بود و اکثر بازی ها بودش مطمئن باشید تو این تیم منتخب هر هفته جاش بود ...

T.Vermaelen در 29/12/1391 | 02:14 گفت:

قابلی نداشت دوستان

M o o r I در 29/12/1391 | 02:03 گفت:

داداش دمت گرم فک کنم خیلی زحمت کشیدی

دمت گرم

حمید pires در 29/12/1391 | 01:57 گفت:

مرسی کوروش تیم منتخب 5 لیگ برتر انتخابش خیلی سخته ولی حضور دو بازیکن از لورکوزن عجیبه.

حسن ویلشر در 29/12/1391 | 01:16 گفت:

مرسی کورش...بار اول که خوندم لایک

T.Vermaelen در 29/12/1391 | 01:04 گفت:

حسن نمره کازورلا 7.8 هستش

ویرایش کردم عکس رو

حسن ویلشر در 28/12/1391 | 23:13 گفت:

مرسی...یکی بگه نمره کاسورلا تو ترکیب جهان چنده

محمد حسین عبادی در 28/12/1391 | 22:28 گفت:

مرسي بابت پستت

jafar در 28/12/1391 | 22:03 گفت:

دستت درد نکنه پست خیلی خوبی بود ازش بهرهکامل رو بردم

امیر صفای نیکو در 28/12/1391 | 21:49 گفت:

خیلی زحمت کشیدی.ممنون

T.Vermaelen در 28/12/1391 | 21:37 گفت:

خواهش میکنم قابل نداشت دوستان گل توپچی

ابوالفضل در 28/12/1391 | 21:29 گفت:

مرسی
حرف نداشت

عليرضا عمراني در 28/12/1391 | 21:24 گفت:

بسيــــــــــــــــــــار عالي

ممنون

علی در 28/12/1391 | 21:15 گفت:

دمت گرم داداش
ایول داری خداییشششششششششششش