چرا لاسانا دیارا رفت ؟؟؟؟؟؟

نویسنده: saeed asghary

وبلاگ من
نویسنده: saeed asghary
اسمم سعید ، 12 سالی میشه عاشق آرسنالم ، استوره ی زندگی فوتبالیم تیری آنری همیشه فکر میکردم TT از آرسنال بره دیگه آرسنال برای من تمومه ولی وقتی که رفت علاقم به آرسنال 2 برابر شد . درود بر همه ی توپچی ها
کل بازدید: 1,413 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

چرا لاسانا دیارا رفت ؟؟؟؟؟؟

رچرا لاسانا دیارا رفت ؟؟؟؟؟؟به نظره من لاسانا بازیکن خوبی بود یه هافبکی بود که به درد آرسنال میخورد هم جنگنده بود هم بازی سازیشم بد نبود حداقالش بهتر از دیابی و دنیلسون بود . من که بدم نمی اومد میموند و نمیرفت رئال فرانسویم بود نمیدونم چرا ونگر ردش کرد 3 سال پیش .
نظر شما چیه بروبکس ؟؟؟؟؟؟

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ایمان بهادران در 24/10/1390 | 12:07 گفت:

be khoda chan roze mikhasam begam ras mige az khaili bazikonamon behtar bod vali venger besh bazi nemidad

saeed asghary در 23/10/1390 | 20:59 گفت:

مرسی بچه ها حالا که فکر می کنم با حرف های شما خوب شد رفت ((((:
ولی به درد ذخیره سانگ می خورد .

mostafaa در 23/10/1390 | 16:32 گفت:

چون می دونست سانگ هست که ازش خیلی هم بهتره

علی ارشدی در 23/10/1390 | 14:04 گفت:

من که خیلی ازش خوشم نمیومد ولی مسلما ما یک هافبک دفاعی خیلی خوب کم داریم الان فقط سانگ هست

سید امین هاشمی در 23/10/1390 | 11:14 گفت:

سعید جان دیارا که اصلا درحد آرسنال نبود.ونگر بهش بازی داد ولی خیلی بد کار کرد.ممنونم

♥Arsenal♥ در 23/10/1390 | 11:01 گفت:

بابا بازیکن کثل لاس زیاد داشتیم و لاس با شانس اینکه رئال هافبم وسطاش چپ و راست مصدوم میشدند تونست خودی نشون بده!!!
نه بهتر که رفت!!!آره اینطوری بهتره که رفته دستش درد نکنه!!

saeed asghary در 23/10/1390 | 03:51 گفت:

چشات باحال میبینه داش سجاد مخلسیم

سید سجاد حسینی در 23/10/1390 | 03:09 گفت:

به احتمال زیاد به خاطر پول رفت.راستی عکست و ژستی که گرفتی خیلی باحاله

سید سجاد حسینی در 23/10/1390 | 03:08 گفت:

به احتمال زیاد به خاطر پول رفت.راستی عکست و ژستی که گرفتی خیلی باحاله