سکوت

نویسنده: Farhad Rahbari

وبلاگ من
نویسنده: Farhad Rahbari
از حوالی ۲۰۰۰ عاشق آرسنال شدم و این عشق همچنان پابرجاست
کل بازدید: 225,770 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

سکوت

هنوز تو کف تعویض ونگرم!به احترام خارق العاده ترین تعویض سال 2012 یک هفته سکوت......................................................................................................................................................
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 3/11/1390 | 21:47 گفت:

حسین درباره من رو از ویرایش نمایه تو امکانات لیست کاربریت درست کن

hosein در 3/11/1390 | 20:47 گفت:

چند تا نکته رو با هم بگم...
فحشم هم بدین باز برمیگردم!!! :-)))) چون 2-3 روز خواستم از سایت دور باشم دیدم نمیشه. شاید روزی 10 بار سر میزدم!!! در کل ... مخلص همه هستیم. ونگر پرست باشه یا آنتی ونگر. دم همه آرسنالیا گرم.
در مورد توضیحات پروفایلم ... اولش اینجوری نوشتم، ولی الان .... هم نیست اون فابرگاس و ... اگه میدونید چطور میشه تغییرش داد بگید لطفا ...

و در مورد این مطلب ... نگید دارم از موضعم میام پایین. نه. من کماکان قدردان زحمات ونگر هستم. ولی بابا جان من دیگه لااقل واقع بین باشیم. ونگرن گاهی بد می .... نه دیگه!!! تا قبل 1-1 چمبرلین OK بود، بد یهو اوف شد!! بد خودش و رابین و کل استادیوم کف کرده بودن از این تعویض. ونگر ترسید و به همین 1-1 قانع شد. در حالیکه فرگی اومده بود برای برد. من تیم فرگوسن رو تحسین میکنم. رفقا توجه داشته باشن که در غیاب ویدیچ، فردیناند و با مصدومیت جونز چه دفاعی کردن جلوی ما... پس نگید مصدومامون زیاده... به نظرم باید بگیم رهبر نداریم!! تیم Leader میخواد.

امیررضا در 3/11/1390 | 19:39 گفت:

کی با کی تعویض شدن؟؟دیدم تو سایتا نوشتن ولی نفهمیم کی با کی تعویض شده

(Hooman sam (Dark metal در 3/11/1390 | 18:58 گفت:

گل گفتی بخدا...

سجاد عطابخش در 3/11/1390 | 18:08 گفت:

تاریخ مصرف ونگذ تمومه.بره تو یه تیم دیکه جوون گرایی کنه.ما دیگه جوون گرایی نخواستیم.بابت جوون گرایی این چند سالم ازش ممنونم.به قران دیگه مویی رو سرم نمونده.همش ریخته تو این چند سال از بس حرص ارسنالو خوردم.بزارین این 2 نخ شیوید واسم بمونه

M o o r I در 3/11/1390 | 16:21 گفت:

vaghean k .... be jaye iknke too in lahazate sakht az arsenalo wenger hemayat konid , mishinid fosho naseza migid behesh . akhe khob age shomam timet inghad masdom dasht behtar az in natije nemigerefti . hala badansazi b wenger hich rabti nadare . age eddea mikonid R3nali hastid bayad hame joore arsenali bashid . az hame chiz v hame kase R3nal hemayat konid .

arash در 3/11/1390 | 15:12 گفت:

یه روونی جای یه ون پرسی مغرور داشتیم
ون پرسی از رونی مغرورتر نیستا!

محسن در 3/11/1390 | 14:17 گفت:

تو مصاحبه بعد از بازی ونگر گفت که چمبرلین به دلیل بیماری که تو طول هفته داشت قادر نبود نود دقیقه بازی کنه و علت تعویضش هم همین موضوع بود ما اینجاییم و از وضعیت آمادگیه بازیکنا خبر نداریم پس پست الکی نذارید

♥Arsenal♥ در 3/11/1390 | 14:12 گفت:

دست بردارین

حمیدرضا در 3/11/1390 | 14:06 گفت:

اینو طرفدار های حریفامونگفتن نه من. بخدا راست میگم.

حمیدرضا در 3/11/1390 | 13:54 گفت:

آره حقمون اینه که حریفامون به خاطر بی شرف بازیای ونگر اینجوری بهمون تیکه بندازن. اگه آرسنالی هستی اینو بخون حتی اگه اشکت در میاد اینو بخون و به ونگر ناسزا بگو چون خیلی بی شرفه

ریمیکس آهنگ یاس در راستای شکست آرسنال ( مختص فوتبالیاش )

از چی بگم؟
شاید آرسنال دوس داری
قصه ی همون آرسنال هشت تایی
اگه قصه تلخه گناه واقعیت
داستان آرسنال و باخت امشب
که نشستن تو الامارات و با افسوس کاشکی
یه روونی جای یه ون پرسی مغرور داشتیم
روونی موقعیت ساخت و آرسنال گر گرفت
اتشی که کل الامارات رو مثله گرگ گرفت
یه آرسنالی با داد و فریاد گفت زود
حمله کنید و گل بزنید ولی وقتم کم بود
چشمام خشک شد یکم بهم اشک بده ایزد
این آرسنالی ها واسه اولترافورد چطور برنامه بریزن

حمیدرضا در 3/11/1390 | 13:51 گفت:

جواد جان میشه دهنتو ببندی ممنون میشم. اگه بهتر از ما بازیکنا رو میشناخت اکنون ما به این فلاکت نمیفتادیم. آخه کجای چمبرلین در حد آرشاوین که آرشاوین به خاطر اون نیمکتنشین شده؟ آره بپذیریم که 90درصد ما حالمون از ونگر بهم میخوره. با این جوون گرایی های مسخرش. من آرسنالیم و آرسنالی میمونمو میمیرم. ولی دوست ندارم آرسنال به نا حق اسیر بی شرف بازیای ونگر بشه.

javad sbo در 3/11/1390 | 13:41 گفت:

الکی قضاوت نکن. اون حداقل از منو تو بهتر بازیکنارو میشناسه.
ما مو میبینیم اون پیچش مو