پیراهن

نویسنده: Farhad Rahbari

وبلاگ من
نویسنده: Farhad Rahbari
از حوالی ۲۰۰۰ عاشق آرسنال شدم و این عشق همچنان پابرجاست
کل بازدید: 227,341 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

پیراهن

کدومشو دوست دارین؟

من آخرین پیراهنو دوست دارم

اگه خاطره ای هم دارین بنویسد

ممنونمتشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

احسان در 22/11/1390 | 16:25 گفت:

O2 زرده

رضاشاماخ چوک بندر در 22/11/1390 | 00:09 گفت:

من زردپارسالی رودوست دارم

مهران کاظمی در 21/11/1390 | 22:31 گفت:

بچه ها نمی خوام دلتون رو بسوزونم ولی من پیرهن زرده O2 با اسم و شماره تیری آنری رو دارم که از فروشگاه خود آرسنال تو لندن برام خریدن، انقدر لطیف و با کلاس هست که نگو، دلم نمیاد بپوشمش

حمید فرازی در 21/11/1390 | 22:24 گفت:

من که عاشق لباس زرده هستم.دیگه هم گیرم نمیاد

saeed asghary در 21/11/1390 | 22:18 گفت:

من پیراهن زرد O2 رو بیشتر از همه دوست دارم و خاطرات زیادیم دارم باهاش همه جا با همون بازی میکردم با شماره 14
خریدنشم داستان داشت سفارش دادم 2ماه طول کشید تا دستم رسید وقتی رسید از ذوق داشتم میترکیدم
قرمز O2 ام حال میده
آبی O2 حس خوبی ندارم چون اون بازی که منچستر بردای پشت سره هم آرسنالو شیکوند آبی پوشیده بود آرسنال

morteza در 21/11/1390 | 21:48 گفت:

اون آخری با زرد بالاییش

masoud mahmudpur در 21/11/1390 | 21:23 گفت:

اخریه.یادش بخیر

reeza در 21/11/1390 | 21:17 گفت:

فقط jvc

♥Arsenal♥ در 21/11/1390 | 21:12 گفت:

اشک آدم تو چشاش حلقه میزنه.......

من اون لباس آخریه و یکی مونده به آخریه رو دارم......

علی ارشدی در 21/11/1390 | 20:58 گفت:

من اون پیراهن زردهo2 رو دوست دارم خیلی قشنگه

Saeed Milani در 21/11/1390 | 20:57 گفت:

JVC

ايمان عليمي در 21/11/1390 | 20:52 گفت:

من از پيراهن سوم از آخر بيشتر خوشم مياد.آخه ازش خاطره هاي خوبي دارم.