تفکرات عمو میشل!

نویسنده: Farhad Rahbari

وبلاگ من
نویسنده: Farhad Rahbari
از حوالی ۲۰۰۰ عاشق آرسنال شدم و این عشق همچنان پابرجاست
کل بازدید: 227,100 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تفکرات عمو میشل!

فوتبال اروپا از سوسوی پدیده های دیروز و ستاره های امروز متوجه شد آینده درخشان قاره سبز در گرو جوانان مستعد فعلی است.در همین راستا من بعنوان رئیس عالی ترین مرجع تصمیم گیری فوتبال اروپا(یوفا)با در نظر گرفتن ظرفیت سیاسی،اقتصادی،اجتماعی و ورزشی قاره،11راهکار برای پیشرفت و تضمین آینده فوتبال در این منطقه ارائه می کنم:1)اول فوتبال
به عقیده من اولویت سران ورزشی اروپا باید و باید فوتبال باشد،چون در این رشته رگه هایی از اقتصاد،سیاست و ... نمایان است و بنابراین همانطور که یک ریشه قدرتمند درختی خوش فرم می سازد،پرداختن به فوتبال می تواند به بارور شدن استعدادها در تمام سطوح بیانجامد.

2)مثلث همکاری
چنانچه فیفا،یوفا و اتحادیه کشورهای مختلف همکاری پیوسته و مناسبی داشته باشند،حلقه ارتباطات تنگ تری می یابند و انبساط فکری درنهایت روند پرورش استعدادها و آموزش را تسریع می کند.

3)اتحاد و رهبری
یوفا دیکته نمی گوید و با این که ذاتا سلطه جوست اما بر وفاق بین تمام اعضایش تاکید دارد.همه ارکان فوتبال یک کشور(لیگ،باشگاه ها و بازیکنان)در تصمیم گیری ها نقش دارند.اصلا شاید به همین دلیل کمیته ای ویژه تشکیل شده تا از میان نظرات مختلف،بهترین تصمیمات را استخراج کند.هدف،برقراری ارتباط نزدیک با هواداران است،حتی در فصول تعطیلی فوتبال.

4)حکومتی دموکرات
یوفا و اعضایش یک حکومت قدرتمند هستند(بر منکرش لعنت!)،حکومتی معتقد به دموکراسی،آزادی و شرح وظایف مشخص.اتحادیه فوتبال اروپا همیشه و با تمام توان از زیرمجموعه هایش دفاع کرده و حق زدن حرف آخر و اتخاذ تصمیم نهایی را برای آن ها محفوظ نگه داشته است.البته هیچ محدودیتی هم فرا روی زیرمجموعه ها قرار ندارد.

منبع:ماهنامه نیمکت

ادامه دارد...
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 6/2/1391 | 14:46 گفت:

مرسی مهندس عزیز.

ehs در 6/2/1391 | 13:25 گفت:

ياد سوسيالسيت افتادم!!!تا قبل عملي شدنش بهترين نظام زندگي و سياسي بود ولي بعد از انجام شدنش همه فهميدن كه....
اين عمو ميشل هم قطعا يه مشت دري وري تحويل مردم داده!!
1_گردش مالي در فوتبال بالاست و علاقه مردم بهش بيشتر!اين ناخداگاه باعث ميشه اركان سياسي و اقتصادي رو به اين ورزش بيارن!نمونش مالكان روس گردن كلفت تو انگليس تا بلوسكونيه ميلان!!
2_هههههههه چه جكي!اينها سر يه داور به توافق نمي رسن!حالا صحبت از هماهنگي ميكنن!!
3_اين يدونه رو قبول دارم واقع سعيشون رو كردن و يه تكوني به خودشون دادن
4_بله حكومت دموكراتيك براي اهداف يوفا!(مثل قهرماني بارسا!!!)
قطعا كار درستي بود كوتاه كردن پست!بچه ها هم حداقل نظر مي دن!!مرسي فرهاد جان منتظر ادامه جوكهاي پلاتيني هستيم!!

حمید فرازی در 6/2/1391 | 02:10 گفت:

مرسی فرهاد جان بحث خیلی خوبیه.

به طور کلی فوتبال همینطور که در متن نوشته هم اومده تاثیرات گوناگونی داشته ولی فیفا بر خلاف این اظهارت سال به سال داره بیشتر شبیه یه بنگاه معاملاتی میشه که شاید مسائل پشت پرده نشات گرفته از همین امر باشه

(Hooman sam (Dark metal در 6/2/1391 | 01:24 گفت:

بالاخره دیدیم که بارسا با اینکه جان تری رو اخراج کردن و یه پنالتی واسه بارسا گرفتن بازم نتونستن جلو یه تیم انگلیسی دووم بیارن و زیر پاشون رو خیس کردن...
امیدوارم همیشه همینجور بشه و حق به حقدار برسه...
بارساییها اگه جرات دارن بازم بگن داور با ما یار نبود!!!خودم ترتیبشون رو به بهترین نحو ممکن میدم !!!دیییی
اینقد انرژی گرفتم که دلم نمیخواد تا 2روز بخوابم....
یــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــس آی لایک ایت !!!


like \\m// like

آرمان الهیاری در 6/2/1391 | 01:24 گفت:

مرسی عزیزم؛دمت گرم
باخت شانسلونا رو به همه تبریک میگم

مجتبی هانری در 5/2/1391 | 20:48 گفت:

ممنون
فنی،زیبا،وعالی

مصطفی کاظمی در 5/2/1391 | 20:47 گفت:

اداممممممه.

محمد حسینی در 5/2/1391 | 20:30 گفت:

وعده آب برق خونه ی کذایی...
ممنون

amir reza در 5/2/1391 | 20:14 گفت:

مرسی پستت عالی بود..
ادامه رو سریع تر بذار

توپچی جنوب در 5/2/1391 | 20:08 گفت:

براوو پسر پست های که میزاری بی نظیرن بی صبرانه منتظر ادامه این پست میمونم فر هاد جان.

Farhad Rahbari در 5/2/1391 | 19:54 گفت:

سعید جان بیشتر توپچی ها از پستهای طولانی من گله مند میشن
پس حرف اکثریت بچه هارو زیر پا نمیذارم
پ.ن:ممنونم از نظرت

Saeed Milani در 5/2/1391 | 19:45 گفت:

مرسی ممنون به خاطر مطلب فنی ، لطفا ادامه اش رو هم در همین پست بذار