یعنی چی؟!

نویسنده: Farhad Rahbari

وبلاگ من
نویسنده: Farhad Rahbari
از حوالی ۲۰۰۰ عاشق آرسنال شدم و این عشق همچنان پابرجاست
کل بازدید: 215,766 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

یعنی چی؟!

از سایت رسمی باشگاه خبر مصدومیت سانیارو گذاشتم بعد پاک میشه!!!

_____________________________________________________________آقایون روشنفکر بیایید جواب بدید....................................................

به چه حقی پست پاک میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!

ای روزگار.................................................................................

ببین دنیا عجب جایی شده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

reza در 18/2/1391 | 14:52 گفت:

چه اواتاری زدی ارمان !!!!!
میگم اسم کل بچه های تحریریه رو یه جا بذاری خوب میشه وا . این حمید و علی بیچاره شدن از بس به خاطر کاری که نکردن باید جواب بدن

فرزین سلامي در 18/2/1391 | 12:34 گفت:

ممنون.اميدوارم با كمك هممون سايت روز به روز پيشرفت كنه

اشکان در 18/2/1391 | 12:29 گفت:

فرزین جان علی در این مورد توضیح داد. چون تکرار مکررات بوده این اتفاق نیافتاده. خود شما میگی آرمان به خاطر اون کیس خاص از شما عذرخواهی کرده٬ پس اینبار هم اگه مورد خاصی میبود این اتفاق می افتاد. ولی چون همونطور که علی گفت قبلا راجع این موضوع بحث شده دیگه صحبتی نشده برای این مورد. این نارحتی هموطنور که گفتم بر اساس ناهماهنگی اتفاق افتاد. خبر رو سایت بوده٬ فرهاد دوباره زده٬ پستش حذف شده٬ ناراحت شده. در صورتی که قبلا راجع خبر نذاشتن اطلاع رسانی شده بود.

فرزین سلامي در 18/2/1391 | 12:19 گفت:

آقا اشكان;خب كسي كه فكر ميكنه پست بايد پاك بشه نبايد بياد بهم بگه ميخواد پست من رو پاك كنه؟همينجور بيان پاك كنن و برن ؟؟ يا بعد پاك كردنش لااقل دو كلمه رو ديوارم بنويسه كه چرا اينكارو كرده

اشکان در 18/2/1391 | 12:12 گفت:

فرزین جان کسی از کسی نمیترسه اینجا!

مورد دوم هم اینکه حتی اگه دوستان تو بلاگ خبر رو زودتر بزنن٬ پس تو هایبوری که مخصوص بحث فنیه چی باید بشه؟ خبر نباشه؟ یا نهایت یکی از دوستان خبر شما رو بزنه رو سایت. در این صورت هم هر کی بخواد خبر برنه اول باید بلاگ رو زیرُ رو کنه و ببینه چی هست چی نیست! که عملا غیرممکنه و اتلاف وقت.

بلاگ از ابتدا هم کاربری خبر گذاشتن نداشته و برای کار دیگه بوده که متاسفانه از چهارچوبش خارج شد که حمید در موردش صحبت کرد.

واقعا این دو شاخه بودن اخبار گذاشتن هم کار بچه های تحریریه رو سخت میکنه و هم باعث ناراحتی میشه.

فرزین سلامي در 18/2/1391 | 10:32 گفت:

منم حدود يه هفته پيش يه خبر از سايت باشگاه گذاشتم (و تا اون لحظه اون خبر اينجا ترجمه نشده بود) ولي بعد چند ساعت بدون هيچ حرف يا عذرخواهي اومدن پاكش كردن(نميدونم كي؟)
خيلي قبل تر هم يكي از پست هاي من رو خود آرمان به خاطر مطالبش كه بوي سياست ميداد پاك كرد ولي با كمال ادب دليلشو گفت و عذرخواهي كرد منم كاملا قبول كردم.ولي الان بدون اينكه چيزي بگن همينجور ميان پست پاك ميكنن .اگه ميدونين كارتون درسته چرا ميترسين بگين كي بوده يا يه كلمه بياين به خود آدم بگين كه چرا ميخواين پستو پاكش كنين.
آدم اينجوري دلسرد ميشه اينجا كار كنه

علی ارشدی در 18/2/1391 | 03:32 گفت:

راجع به هایبوری باید بگم من خودم اول از اونجا خوشم نمی اومد چون تجربه نداشتم که چه فضاییه اما وقتی که تجربه کردم دیدم مثل همینجا بچه ها خونگرم و صمیمین ولی امکاناتش 100 برابر اینجاست حمید کامل توضیح داد که هدف بلاگ چی بوده دیگه تکرار نمی کنم ولی خواهشا همه بیایین تو هایبوری عضو بشین قول میدم خوشتون بیاد

من از وقتی اونجا فعالیت می کنم فعالیتم اینجا یه ذره کمتر شده چون اونجا همه چیز سر جای خودشه و راحت تر میشه بحث کرد

علی ارشدی در 18/2/1391 | 03:29 گفت:

شاهين@ نه پسر منظورمو بد گرفتی من چیز دیگه ای می خواستم بگم
منظورم این بود که راجع به خیلی موضوعات قبلا بحث شده اما بعضیا به هر دلیلی تو جریان اون بحثا نبودن و بعدا که اتفاق مشابه تکرار بشه سر اون بحثو باز می کنن و در حالی که اطلاعاتی که قبلا تو بحث قبلی بیان شده ندارن فقط همین ضمنا حرفم کلی بود و صرف این بلاگ نبودش

Farhad Rahbari@ خودت خوب می دونی که چقدر دوست دارم اما حرفت ناحقه عزیزم اول اینکه این ماجرا امشب تصویب شد هر کس زودتر از تحریریه تو بلاگش خبر گذاشت پاک نمیشه حداقل توسط من!!!
دوم اینکه شما خبرو دیرتر از سایت گذاشتی
http://arsenal.ir/Newsdetails.aspx?NewsId=5913&title=%D8%B3%D8%A7%D9%86%D9%8A%D9%80%D8%A7%20%D9%8A%D9%88%D8%B1%D9%88%202012%20%D8%B1%D8%A7%20%D8%A7%D8%B2%20%D8%AF%D8%B3%D8%AA%20%D8%AF%D8%A7%D8%AF!

لطفا تاریخ و ساعت خبرو ببین

حمید فرازی در 18/2/1391 | 02:38 گفت:

در مورد خبری هم که فرهاد گذاشته باز عرض میکنم بلاگ ها به منظور این کار به وجود نیومده که ابتدا در مرحله کامل شدن بود و به خاطر همین از مسیر اصلی خودش منجرف شده و الان در حال تکمیل هستش و فیلترهایی که خود مدیران اصلی مدنظر قرار دارن به مرور داره گذاشته میشه که دیگه اون به تصمیم خودشون مربوطه.

امیدوارم روزی برسه که همه آرسنالی ها زیر یه پرچم و در یک مکان واحد دور هم جمع بشیم و بیش از این پراکندگی به وجود نیاد.

حمید فرازی در 18/2/1391 | 02:33 گفت:

شهرام جان ببین عزیز من، الان خود من مدت هاست که اینجا هستم در هایبوری هم هستم و واقعا هر دو محیط رو دوست دارم چون در واقع یکی هستن ولی بلاگ ها به منظور کار دیگه ای به وجود اومده و برعکس امکاناتش خیلی محدوده و این ذهنیتی که در مورد هایبوری داری به دلیل اینه که تجربه حضور در اونجا رو نداشتی وگرنه یه محیط آزاد و با همه نوع امکانات هستش.حتی صحبتای آزاد و غیرفوتبالی هم داره.همه نوع بحثی هم درش هست و اتفاقا مثل اینجا بچه های خیلی خوبی هم داره.

نظر من اینه که اول تجربش کنید و بعدش قضاوت کنید.

اشکان در 18/2/1391 | 02:27 گفت:

آقا شهرام چرا نشد تو هایبوری عضو بشی؟ غیرممکنه.

هایبوری از سال ۲۰۰۹ شروع به کار کرده و تمام بحث های فنی اونجا بوده. قانون این بوده که خبری رو بلاگ زده نشه بعد خبر سایت که در این مورد عین قانون عمل شده.

از نظر امکانات هم به ضرس قاطع میگم که امکانات هایبوری بسیار بیشتر از بلاگ هاست. شما بدون تجربه هایبوری میگی این فضا راحت تره و بچه های باحال تری داره.

توپچی جنوب در 18/2/1391 | 02:19 گفت:

حرف های حمید و اشکان صحیح و کاملا منطقی اما چرا پستی که فرهاد ترجمه کرده و گذاشته باید پاک بشه؟؟؟؟
میگی چون خبر محسن گذاشته خوب گذاشته باشه...
اینجا میتونستن خیلی از بچه هایی که تو هایبری عضو نیستن رو همین موضوع بحث کنن ونظر بدن پس اینجا حق با فرهاده و نبایدپستش پاک میشده البته این نظر شخصی منه...
من عضو سایت گانرز هستم ولی هیچ فعالیتی نمیکنم چون اون فضا رو دوست ندارم.......
من قبلا 3بار سعی کردم در هایبری عضو بشم اما نشد و دیگر هم اینکار رو نمیکنم و اصلا از اونجا خوشم نمیاد
اگه قراره همه یه جا جمع بشن بهترین مکان همینجاست هم امکاناتش بهتره هم کار کردن تو این فضا راحت تر هست و هم بچه های باحالی داره و هم رسمیت بیشتری داره.......
من همینجا رو به همه سایت های دیگر آرسنال ترجیح میدم.
امیدوارم سوتفاهم ها هرچه زودتر برطرف بشه و همه با هم برای بالا بردن اسم ارسنال تلاش کنیم.

شایان در 18/2/1391 | 01:51 گفت:

خطاب به آرمان امیراحمدی: سلام ،آرمان مگه اینجا کانون هواداران تحت نظرباشگاه نیست؟؟خب ببین آقا آرمان،تقریبا2سال پیش اینجا سیستم بلاگ نویسی وجود نداشت، خدا وکیلی خیلی عالی بود!حتی سال های خیلی قبل تر حالتی بود که زیرهر خبر کامنتی میشد بدی،آرمان از من میشنوی یا به طور جدی درتکاپو باش که فرهنگ سازی کنی برای بلاگ نویسی،یا این که جمع کن سیستم بلاگ نویسی رو،و برگرد به دوران قدیم!فقط اطلاع رسانی!!‏هرکسی دورماند از اصل خویش،بازجوید روزگار وصل خویش!!‏ شبتون ستاره انگیزیه

اشکان در 18/2/1391 | 01:30 گفت:

در مورد خبر سانیا٬ تو هایبوری اعضای تحریریه تاپیکی تحت عنوان "لیست اخبار در حال نگارش دارن"٬ محسن صفایی درست بعد از ترجمه مصاحبه آرسن ونگر خبر سانیا رو برای ترجمه اعلام کرده و ساعت ۸:۱۸ دقیقه گذاشته روی هایبوری و بعد روی سایت. اول اینکه شما ظاهرا پستتون امروز حذف شده و حداقل ۲۴ ساعت از زمان انتشار خبر توسط محسن میگذره.

- مورد دوم هم اینکه اصلا خبر گذاشتن باید زودتر ممنوع میشد چون بچه های تحریریه خبرها رو برای ترجمه تو هایبوری هماهنگ میکنن٬ و اصلا کسی بلاگ ها رو نمیخونه که ببینه آیا خبر زده شده یا نه! وقعا هم امکان خوندن وجود نداره چون هماهنگیش از دو جا غیر ممکنه.

- در مورد اینکه شما میگی خبر من رو کپی کردن! فقط با ماشین زمان میشه این کار رو کرد چون شما ۲۴ ساعت بعد خبر رو زدی.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

- واقعا برای تک تک صحبت های دوستان عزیزی که تو بلاگ فعالیت میکنن تاپیک تو هایبوری وجود داره. من هم به عنوان یه دوست ازتون میخوام بیاین تو هایبوری ثبت نام کنین که تاپیک هایی مثل صحبت های آزاد و فوتبالی که مخصوص اعضاست رو هم بتونین ببینین. بعد خودتون بیاد در مورد اخبار٬ صحبت ها و متمرکز بودن در یک جا قضاوت کنید و مطمئنا دیگه ناهماهنگی هم وجود نخواهد داشت.
همونطور که حمید گفت بهتره از دو دستگی خارج بشیم و همه یه جا متمرکز باشیم.
مرسی.

حمید فرازی در 18/2/1391 | 01:11 گفت:

اما در مورد این پست که باز توضیح میدم:

فرهاد جان با توجه به اینکه شما از کاربرای خیلی خوب و قابل احترام اینجا هستید اون کنایه رو با دید وشخی نگاه کردم و امیدوارم جز این نباشه ولی یه نگاه به تاریخ و ساعت خبری که رو سایت اومده بنداز:

شنبه ساعت 8:18 یعنی فورا به محض اومدن رو سایت رسمی ترجمه شده که فکر نکنم شما زودتر از این ترجمه کردین.پس بهتره قبلش دقت بیشتری میکردی.صحبتام رو هم فقط به عنوان یه دوست بیان کردم.

حمید فرازی در 18/2/1391 | 01:11 گفت:

اول نظرمو در مورد گذاشتن خبر در بلاگ عرض کنم:

ببینید دوستان فروم این سایت یعنی همون هایبوری چندسال هست که راه افتاده و یه محیط سالم و باز و آزاد هستش که در مورد هر مساله ای میشه اونجا تبادل نظر کرد ولی قسمت بلاگ نویسی مدتی پیش به منظور گذاشتن مقاله ها و تحلیل های دوستان گذاشته شد که کم کم از مسیر خودش خارج شد و طبیعی هم بود چرا که برای اولین بار هست که در بین سایتای ورزشی فارسی زبان راه اندازی شده و یه چیز نو و جدید هستش که باید همت کرد تا اون رو به مسیر اصلی خودش برگردوند.

در مورد مطالبی هم که مد نظر شماست هایبوری دقیقا به منطور همین کار انجام شده.اصلا چرا باید ما هوادار دو دسته باشیم؟ چرا همه یه جا جمع نشیم؟ مگه هدفمون چیزی جز هواداری از آرسناله؟ پس بهتر نیست در قدیمی ترین و کامل ترین محل بحث های آرسنالی دور هم باشیم و بلاگ ها رو مخصوص همون هدف اصلی به وجود اومدنش کنیم؟ اهداف بزرگی برای کانون هواداری آرسنال وجود داره که بدون کمک تک تک دوستان میسر نیست.پس امیدوارم بیش از پیش در کنار هم باشیم.Farhad Rahbari در 18/2/1391 | 00:58 گفت:

شاهين @ وقتی مسئولین سایت ازت میخوان قانونی که همین ماه(دیشب یا شایدم امروز) نوشته شده و روح هیشکی هم ازش خبر نداره اجرا کنی و تازه قبل از این که به خودشون بیان خبرو بذارن یکی دیگه میذاره-بیشترین ادبو به خرج دادم-چی گفتم مگه داداشم؟

شاهين در 18/2/1391 | 00:53 گفت:

خواهشا اگه انتقادی هست ، منطقی و آرام مطرح کنید نه با توهین و ...

شاهين در 18/2/1391 | 00:51 گفت:

آقا فرهاد لطفا یه کم مودبانه تر ...

Farhad Rahbari در 18/2/1391 | 00:50 گفت:

شاهين @ این قانونو دیشب خوابیدن صبح پا شدن گذاشتن
خیلی زحمت میکشن فقط باید به به و چه چه کنیم

ehs در 18/2/1391 | 00:49 گفت:

علي ارشدي@:علي جان تو ميگي خبر نذاريم بعد ميگي خبر اطلاعاتيه كه بايد موثق باشه،نتيجه گيريش اينه كه يعني ما نبايد خبر موثق رو بذاريم!!!!پس فقط مجازيم اخبار نامربوط رو بي ربط و تو بلاگهامون بذاريم!!!!

شاهين در 18/2/1391 | 00:47 گفت:

فقط یه چیزی ...

علي جان @ منظورت از بی اطلاعی ، همون ضعف اطلاعات رسانی دیگه ... اگه قوانین تغییر می کنه ، بایستی اول اطلاع رسانی
بشه ، بعد اقدام بشه ، نه برعکس ...

Farhad Rahbari در 18/2/1391 | 00:44 گفت:

خب علی صورتی منم وقتی خبرش تو سایت درج نشده بود پست دادم!
الان چی داری بگی؟!
آرمان خان جواب بده

سعيد توپچي در 18/2/1391 | 00:42 گفت:

آرمان امیراحمدی : فرهاد خان خبری که هست که لازم نیست دوباره زده بشه ...
بلاگ ها برای اینکه
1- تکمیل کنید بخش خبررسانی رو با اطلاعات جدید خودتون
2-نظرات و احساساتتون رو بیان کنید
----------------------------------------------------------------------------------------------------
من با نظر آرمان کاملا موافقم اللخصوص با شماره 2 که فکر نمي‌کنم تو درج خبر اهميتي داشته باشه

علی ارشدی در 18/2/1391 | 00:37 گفت:

ehs@ 2. آره با آرمان صحبت کردم اخباری که قبل از سایت گذاشته بشن پاک نمیشن :)

1. خبر باید موثق باشه وگرنه رونالدو هم با 100 میلیون قرار بوده بیاد آرسنال =))

ehs در 18/2/1391 | 00:35 گفت:

علي ارشدي@:1_بر خلاف نظر تو من فكر مي كردم خبر چيزي در باره موضوعي كه درست يا غلط باشه،كه خيلي فرقي با تعريف شايعه نداره!!!
2_من همين الان قسمت قوانين كه ارمان گذاشت رو خوندم!!كلا نفهميدم شما ميگيد خبر رو تو بلاگ نذاريد بعد ارمان ميگه بذاريد!!!جدا نفهميدم!!علي جان منظورت از قسمت اخبار قسمت مربوط به خود سايته ديگه همون كه به ما ربطي نداره!!!!
از نظر من تنها اخباري رو نبايد گذاشت كه خود سايت قبلا پوشش داده باشه!!(و البته نه بعدش!!!!!)

علی ارشدی در 18/2/1391 | 00:26 گفت:

شاهين@ به هر حال هر کسی مختاره :دی

خواهش میشه من هر اتفاقی که بیفته وظیفه ی خودم می دونم توضیح بدم(گرچه زیادی وقت گیره:) اگر ه مجایی اشتباه کنم می پذیرم ولی انصافا خیلی از سو تفاهم ها از رو بی اطلاعیه

مطمئن باشد هیچ پستی از رو حساب سلیقه پاک نمیشه و دلیل خودشو داره حالا شاید بعضیا مخالف باشن با این دلایل که این یه بحث دیگه ای هستش هر کس با این قوانین مخالفه من واقعا خوشحال میشم با دلیل علت مخالفتشو بگه بحث می کنیم به یه جایی می رسیم دیگه

aragorn_strider5000@yahoo.comFarhad Rahbari در 18/2/1391 | 00:23 گفت:

سعيد توپچي@ من یا هر کس دیگه ای که مطلب فنی گذاشته تعداد نظرات دورقمی هم نشده! علی ارشدی خودش شاهده
الان افتاد؟!
ehs@ با این سن بیشتر از کسایی که تو این سایت کار میکنند درک داری-دمت گرم
آرمان امیراحمدی@ بهتره رو آپدیت بودن نوچه هات بیشتر وقت بذاری
حرف آخر:حیف اوقاتی که تو سایت واسه گذاشتن پستهای فنی و باارزش گذاشتم
با آرشیو خوش باشید

شاهين در 18/2/1391 | 00:15 گفت:

من با این شرایط ترجیح می دم که دیگه تو قسمت بلاگ نویسی فعالیت نکنم ....

علی ارشدی عزیز ، ممنون بابت توضیحاتت .

علی ارشدی در 18/2/1391 | 00:13 گفت:

ehs@ شایعات با اخبار فرق دارن! نه؟ اسمش روشه شایعه

ضمنا کسی که دنبال اخباره قسمت اخبارو می خونه برادر نه بلاگ ها رو

مگه ما خبر نمی ذاریم؟؟؟؟؟

آرمان امیراحمدی در 18/2/1391 | 00:12 گفت:

http://arsenal.ir/users/Policy.aspx

ehs در 18/2/1391 | 00:10 گفت:

خبر نذاريم تو بلاگ!!!!!!!!!!
پس چي كار كنيم؟؟
اصولا همه كسايي كه ميان اينجا دنبال اخرين خبرها از ارسنالن،اگه خبر نذاريم كه همين مقدار كه كمي هم كه بلاگ بار فني داره از بين مي ره!!مثلا شايعات روز وحيد قطعا يكي از مهمترين قسمتهاي سايت بود حتي خيلي از سايتهاي ديگه مي اومدن و ازش كپي مي كردن!!(قطعا قبول دارين كه به اينجور پستها پستهاي خبري مي گن!!)

آرمان امیراحمدی در 18/2/1391 | 00:09 گفت:

فرهاد خان خبری که هست که لازم نیست دوباره زده بشه ...
بلاگ ها برای اینکه
1- تکمیل کنید بخش خبررسانی رو با اطلاعات جدید خودتون
2-نظرات و احساساتتون رو بیان کنیدعزیز من :X

حمید فرازی در 18/2/1391 | 00:05 گفت:

ظاهرا در مورد خبر مصدومیت سانیا بوده که سایت رسمی زده و همون شب محسن صفایی ترجمش کرد.( تاریخش هم موجوده) و فکر نمیکنم دیگه نیازی بود باز زحمت بکشیم و احتمالا خود مدیریت پاک کرده.

حمید فرازی در 18/2/1391 | 00:03 گفت:

کامنتا رو نخوندم و از چیزی هم خبر ندارم.نه من و نه علی پستی پاک نکردیم و نمیدونم محتواش چی بوده و اگه هم مربوط به ترجمه اخبار هست ممکنه رئیس تحریریه پاک کرده باشه.

دوستان عزیز همونطور که علی گفت اگه کسی توانایی و علاقه به ترجمه اخبار داره میتونه بیاد تو تیم تحریریه تا اونجا کمک کنه.در مورد این پست هم باز تاکید میکنم نمیدونم کی پاک کرده و جز ما فقط مدیریت سایت میتونه پاک کنه که دیگه به جای اون نمیتونیم جوابگو باشیم.

ehs در 18/2/1391 | 00:02 گفت:

من هم به شدت با سانسور و حذف به هر شكلي و با هر دليلي مخالفم!!
1_اصولا هر چيزي يه راهكاري داره ، اگه سرت درد كنه نمي آي قطعش كني بعد بگي حالا ديگه درد نمي گيره!!
خيلي وقتها ميشه با سياستهايي مثل تذكر يا ، كم محلي(نديدن و استقبال نكردن از اون بلاگ) كم كم قوانيني كه دوست دارين اينجا وجود داشته باشه رو پياده كنيد نه با زور و سانسور!!
2_مثلا شما مي خوايد خبر از سايتهاي ديگه رو اينجا كپي نكنن،من خودم به شدت استقبال مي كنم كه هر كسي از خودش مطلب بزاره و البته سطح سايت هم ميره بالا ولي نمي شه اينجا مهمترين سايت ارسنال باشه ولي بعضي از اخبار يا حواشي رو پوشش نده!!مسلما ارمان و بقيه گروه تحريريه تمام سعيشون رو مي كنن ولي قطعا وقت كافي براي پوشش تمام اخبار رو ندارن و در واقع هدف از اين بلاگها هم همينه!!ميشه يه نفر رو گفت كه در طول روز يا هفته تمام اتفاقات مهم مربوط به ارسنال با ذكر منبع بذاره!!وقتي يه نفر زحمت ترجمه رو كشيده چرا من بايد دوباره برم و وقت بذارم ترجمه كنم ميشه منبع رو گذاشتو با اين كار از اون ادم تشكر كرد!!
3_من خبرت رو نخوندم فرهاد جان ولي اگه از سايت اصلي ارسنال باشه بايد خود سايت زودتر خبر رو ترجمه ميكرد!و اصولا مهمترين كار سايت ما هم همينه!!
4_مي دونم بحث مربوط به سانسور بارها مطرح شده ولي من دوست داشتم نظراتم رو حتما بار ديگه بگم!!!

سعيد توپچي در 17/2/1391 | 23:54 گفت:

آقا خب راست مي‌گن ديگه بلاگ که جاي خبر گذاشتن نيس، حالا مثلا زحمت کشيدي خبر ترجمه کردي و گذاشتي، ملتم ميان مي‌خونن، ديگه جائي برا بحث و تبادل نظر نميمونه چون فقط يه خبره. من به علي حق مي‌دم. اينجا مطلبي رو بزارين که بشه روش بحث کرد و درنهايت فرهنگسازي کرد و صميميتهامون بيشتر شه نه که يه خبر بزاريو ما بخونيم بريم. افتااااااااااااااد؟؟؟!!!!

علی ارشدی در 17/2/1391 | 23:53 گفت:

شاهين@ نکته ی خوبی رو اشاره کردی

این قوانینی که اونجا می بینید ارزشی ندارن الان چون مال یه ماجرای دیگه بودن الان توضیح میدم
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

زمانی که تازه سیستم بلاگ نویسی راه افتاده بود یه تغییر کوچیک هم تو شیوه ی قرار دادن اخبار بوجود اومد اون هم اینکه همه ی کاربرا می تونستن خبر بذارن تو خود سایت و نه تو بلاگ اما این ماجرا جمع شد(به دلایلی مثل اینکه خیلی شلوغ کاری میشد خود م الان تو تحریریه یک جایی داریم که قبل از تزجمه ی خبر لینکشو میذاریم اونجا تا بقیه هم ترجمه اش نکنن و دلایل دیگه)

این قوانین هم مال همون موقع است و نمی دونم چرا هنوز رو سایته
خب شاهین جان ابهام شما بر طرف شد؟

Farhad Rahbari@ چرا تهمت میزنی برادر؟؟؟؟؟

هیچ کس از نویسنده های سایت خبر هاشو کپی نمی کنه همه اش ترجمه ی خود بچه هاست بله قبول دارم بعضی وقتا خبر با تاخیر میاد رو سایت که طبیعیه ملت مشغله دارن کار و زندگی دارن نمیشه که دائما آنلاین باشن که شاید الان یه خبر بیاد

لطفا بی حساب حرف نزنید دوستان
نمی دونم چرا بعضیا فکر می کنن این کارا برای من و امثال من سود داره!!! به جان خودم ضررش(مادی) بیشتر از سودشه تنها چیزی که باعث میشه ادامه بدیم عشق آرسناله قصدم منت گذاشتن نیست کار ما انجام وظیفه است یه مسئولیتی رو قبول کردیم و باید پاش وایسیم ولی باور کنید این مسئولیتو فقط برای عشقمون قبول کردیم و هیچ سودی برامون نداره

reza@ د اگه اینم پاک کنیم که میگن آزادی بیان وجود نداره!!!!!!!!!
ضمنا من ترجیح میدم تا جایی که وقتم اجازه میده پاسخگو باشم نسبت به وظیفه ام

شاهين در 17/2/1391 | 23:51 گفت:

آره دیگه ....
ماشا ا... چقدر رضا داریم ....

شایان در 17/2/1391 | 23:41 گفت:

چقد غلط املائی دارم!!! دی: دی:

شایان در 17/2/1391 | 23:40 گفت:

کلا بعضی از آقایون که اسمشون رو نمیبرم و تو همین سایت کار میکنن یک مقدار حس تملک دارند!! ما همه آرسنالی هستیم... نباید تو سر و کله هم بزنیم!! الان باشگاه تو بهترین وضعه! اگه سوم بشه حدودا 60 میلیون پاند پاداش میگیره! و این 60 میلیون شک نکنید به تیم سر و سامون میده... بشینید سال دیگر هم نظاره گر باشیم!

reza در 17/2/1391 | 23:35 گفت:

جون عزیزت دوباره از این بحثا نکنید . یه سوال چرا پس وقتی پسته یکی پاک میشه پست اعتراضیش پاک نمیشه ؟
مثل اینکه بروبچ مسئول هم از این حرفا بدشون نمیادا !!

شایان در 17/2/1391 | 23:32 گفت:

آقا شاهین با من موافقی؟؟

شاهين در 17/2/1391 | 23:29 گفت:

البته با رضا شرفتیان D: ....

شاهين در 17/2/1391 | 23:27 گفت:

کاملا با رضا موافقم ...

آرمان جان وقت کردی یه سری هم به سایت بزن ... !!

شایان در 17/2/1391 | 23:26 گفت:

خدایی از زمانی که آرمان کمتر میاد اینجا( به دلیل کارها و مشغله ای که داره) کیفیت سایت اومده پایینه!! اون روزها که میومدم اینجا دوز و کلک در کار نبود!! بلاگ ای در کار نبود!! یکی بنویسی یا پاک بشه یا آمار بازدید از 400 بره بالا بگن دنبال آمار بازدید هستی!! در کل سایت درسته از لحاظ مدل و امکانات داره هر روز بهتر میشه اما خب مثل قدیم نیست!

شایان در 17/2/1391 | 23:25 گفت:

خدایی از زمانی که آرمان کمتر میاد اینجا( به دلیل کارها و مشغله ای که داره) کیفیت سایت اومده پایینه!! اون روزها که میومدم اینجا دوز و کلک در کار نبود!! بلاگ ای در کار نبود!! یکی بنویسی یا پاک بشه یا آمار بازدید از 400 بره بالا بگن دنبال آمار بازدید هستی!! در کل سایت درسته از لحاظ مدل و امکانات داره هر روز بهتر میشه اما خب مثل قدیم نیست!

شایان در 17/2/1391 | 23:21 گفت:

این جمله آخرم درباره میتینگ D: گونه بود!! برم فیفا داره صدام میکنه فعلا

Farhad Rahbari در 17/2/1391 | 23:20 گفت:

محمد رضا@ تو باغ نیستیا!!!!!!
خبرچندروزه اومده-من ترجمش کردم پست گذاشتم-بعد پاکش کردن به اسم خودشون گذاشتن تو سایت
مثل همه جای ایران اینجاهم هیشکی براساس شایستگی روی کار نیست
برنده اصلی: آرمان امیراحمدی
والسلام

شایان در 17/2/1391 | 23:18 گفت:

آقا من با این موضوع پاک کردن پست ها خیلی مخالفم!.... آقا سروش اون موقع تو خوشحالی برد بودم نفهمیدم چی کار کردم و نیباید پست رو میذاشتم... شرمندتم! ببخشید! چند بار عذر خواستیم اما توجه ای نکردی! .... در کل باید تو میتینگ شهریور ماه بشینیم ببینیم چرا پست ها باید پاک بشه

سید محمد رضا در 17/2/1391 | 22:43 گفت:

خب واسه این که خبر رو خود سایت زده و دیگه نیازی به پست شما نیست
یه کم دقت کن به سایت بعد اعتراض کن داداش

MohamadAmin در 17/2/1391 | 22:32 گفت:

هر جایی که نظارت باشه یکسری اختلاف سلیقه ها هست نباید زیاد جدی گرفت

شاهين در 17/2/1391 | 22:23 گفت:

جالبه ما ایرانیا قانون می ذاریم ، بعد بهش عمل نمی کنیم ....

( bijan@ اگه کسی علاقه داره خبر ترجمه کنه می تونه با آرمان صحبت کنه بیاد اگه قبول کردن بیاد تو تحریریه

n بار گفتم بازم میگم خبر نزنید تو بلاگ ها )

4) عزیزانی که این بخش نشان دهند توانایی ترجمه های قوی را دارند به جمع تحریریه اضافه میشوند.

5) برخی از مطالبی ارسال شده تا امروز در حد 3 یا 4 خط و خبر هایی بسیار پیش پا افتاده و ناقص بوده است، عزیزان این نوع خبر ها در سایت منتشر نمیشود . میتوانید آنها را در بلاگ خود پست کنید .

پس حداقل قانون رو عوض کنید !!!!

شاهين در 17/2/1391 | 22:19 گفت:

رضا جان کجای قوانین یه همچین چیزی نوشته !!!!
اصلا خودت قوانین رو خوندی !!!!!

قوانین

ترجمه اخبار توسط شما عزیزان و قوانین آن ...


1) خبر باید از جمله بندی صحیح و درستی برخوردار باشد و اگر نباشد تیم تحریریه اجازه ویرایش آن را برای خود میداند

2) افزوده شدن این بخش برای این نبوده که عده ای به قسمت های مختلفی از آن معترض شوند و نظرات شخصی خود را در بحث مدیریت آن ارائه کنند.

3) خبر های شما نهایتا تا 2 ساعت بعد از افزوده شدن در سایت نمایش داده میشود.

4) عزیزانی که این بخش نشان دهند توانایی ترجمه های قوی را دارند به جمع تحریریه اضافه میشوند.

5) برخی از مطالبی ارسال شده تا امروز در حد 3 یا 4 خط و خبر هایی بسیار پیش پا افتاده و ناقص بوده است، عزیزان این نوع خبر ها در سایت منتشر نمیشود . میتوانید آنها را در بلاگ خود پست کنید .

6) در صورتی که نیاز باشد ، کانون هواداری اجازه ویرایش این مطلب را دارد.

7) اخباری که توسط مترجم گوگول ترجمه میشوند در سایت قرار نمیگرید - این سیستم هنوز توانایی جمله بندی های صحیح را ندارد .

8) مطالبی که از دیگر سایت ها کپی میشود در سایت نمایش داده نمیشود

9)حتما آدرس هبر انگلیسی رو کامل قرار دهید
مثال صحیح : منبع : http://www.setanta.com/ie/Articles/2011/09/11/Skipper-happier-after-spending-spree/gnid-108555/

رضا در 17/2/1391 | 22:14 گفت:

این که نباید در پست بلاگ ها خبر بذارین قبلا به عنوان قانون وضع شده بوده و گفته شده بوده که هر کس خبر بذاره پاک میشه پس حالا حق شکایت نداری دوست عزیز چون خلاف قوانین سایت عمل کردید

مصطفی کاظمی در 17/2/1391 | 22:14 گفت:

...

شاهين در 17/2/1391 | 22:12 گفت:

( من که نبودم :)) نمی دونم کی پاک کرده ولی دستش درد نکنه !!!!! )

واقعا جای تاسف داره ....

آرمان جان یه پیشنهاد ...
یه کاری کن که هر بلاگی قبل از نمایش عمومی ، تائید مدیران محترم را نیاز داشته باشه ...

Bijan در 17/2/1391 | 22:09 گفت:

دست گل همتون درد نکنه !!!

Farhad Rahbari در 17/2/1391 | 21:54 گفت:

سایت رسمی باشگاه هر لحظه خبرای جدید میذاره و هیچ وقتم نشده همرو بذارید تو این سایت
واسم جالبه بچه ها زحمت ترجمرو میکشن بعد آقایون به اسم خودشون میذارن
دقیقا هر خبری ترجمه شده همون انتخاب میشه واسه درج تو سایت!
علی صورتی هم مثل هم قطارای خودشه دیگه حاج مهران خودتو ناراحت نکن-ارزششو ندارن

محمد على(اباى) در 17/2/1391 | 21:47 گفت:

aghayoon yebar dg migam 2ta akane ba Esme MOHAMMAD ALI vojood dare mage mishe?

مهران کاظمی در 17/2/1391 | 21:41 گفت:

دستش درد نکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!
خیلی ممنون واقعاً

علی ارشدی در 17/2/1391 | 21:41 گفت:

bijan@ اگه کسی علاقه داره خبر ترجمه کنه می تونه با آرمان صحبت کنه بیاد اگه قبول کردن بیاد تو تحریریه

n بار گفتم بازم میگم خبر نزنید تو بلاگ ها

علی ارشدی در 17/2/1391 | 21:34 گفت:

من که نبودم :)) نمی دونم کی پاک کرده ولی دستش درد نکنه

دوستان بارها گفتم خبرا رو خود سایت میذاره چرا دوباره کاری؟؟؟

اگه می خواین راجع به اخبار بحث کنید بیایین هایبوری

بلاگ کاربریه خبر گذاشتن نداره

soroosh در 17/2/1391 | 21:12 گفت:

در مورد پستت هم یه جورایی حق با تو هست

soroosh در 17/2/1391 | 21:08 گفت:

من خودم پاک کردم
رضا هم خودش
من از این به بعد خیلی کمتر میام
این اتفاقا ربطی به ادمین های عزیز و با غیرتمون نداره

Bijan در 17/2/1391 | 21:03 گفت:

اگه ندیدی الآن بیان همین جا بگن : "ما که خبرشو تو اخبار سایت زدیم ، مال تو اضافی بوده پاکش کردیم."

Bijan در 17/2/1391 | 20:58 گفت:

دوست عزیز منم همین مشکلو با آقایان روئسا داشتم و به همین دلیل دیگه تو بلاگم پست نمیذارم

اگه شما قبل از سایت آقایون خبر رسمی رو اعلام کنید احتمال %90 به بالا پاکش خواهند کرد
می تونن چون مالکیت دارن، دلشون هم نمی خواد احترام به کسی بذارن
این بار N ام هست و تو نفر N+1 هستی
آخرین نفر هم نخواهی بود

(اگر دوستان رو ناراحت کردم عذر می خوام اما این حرف قلبم بود)

مهران کاظمی در 17/2/1391 | 20:53 گفت:

آره منم نفهمیدم برای چی پاک شد!!!!!!!!!!!!!
شاید اشتباه شده فرهاد جون

HAMED toopchi در 17/2/1391 | 20:45 گفت:

ای دریغا که همه مزرعه ی دلها را

علف هرزه ی کین پوشانده است...

هیچ کس فکر نکرد

که در آبادی ویران شده دیگر نان نیست

و همه مردم شهر

بانگ برداشته اند

که چرا سیمان نیست؟

و کسی فکر نکرد که چرا ایمان نیست..

و زمانی شده است

که به غیر از انسان

هیچ چیز ارزان نیست..!!