بشه یا نشه! مسئله این است

نویسنده: Farhad Rahbari

وبلاگ من
نویسنده: Farhad Rahbari
از حوالی ۲۰۰۰ عاشق آرسنال شدم و این عشق همچنان پابرجاست
کل بازدید: 225,640 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بشه یا نشه! مسئله این است

تو چی فکر میکنی توپچی؟آقا سریع میرم سر اصل مطلب

دوست دارید چلسی تو فینال مونیخ چه نتیجه ای کسب کنه؟

من دوست دارم ببازه(مخصوصا تو ضربات پنالتی)
دوست ندارم هیچ تیم لندنی دیگه ای به جز سرورشون آرسنال زودتر قهرمان این جام بشه

پ.ن: دقت کردین بیشتر تیمهای پایتخت نشین اروپا قهرمان این جام معتبر نشدن؟!
لندن-رم-پاریس-برلین-آنکارا-بروکسل-اسلو-استکهلم-وین-برن-مسکو- ...
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد على(اباى) در 21/2/1391 | 12:12 گفت:

نشه اشالاه.......لايك

ali mhm در 21/2/1391 | 12:04 گفت:

اگه انشاالله سوم سیم حتما دوست دارم چلسی ببره چون واقعا حقش بوده یه قهرمانی و 3سال می تونست بگیره که2 بار با ناداوری( لیورپول و بارسا تو نیمه نهایی) حذف شد یه بارم که شانچستر تو فینال با پنالتی شانسی برد( تری خورد زمین)

مصطفي اكرامي در 21/2/1391 | 11:30 گفت:

من اصلا دوس ندارم چلسی ببره
چون
چیزی رو ک چلسی بازی میکنه اسمش فوتبال نیس
ب نظر من هم تیمی ک فوتبال نکنه
ارزش جام گرفتن هم نداره
ب نظر من بایرن ب مراتب لیاقتش برای این جام بیشتره

علی ارشدی در 21/2/1391 | 02:42 گفت:

مسلمه که بایرن

فقط اون مادریدی های کهکشانی(مثلا) قهزمان شدن از پایتخت نشینا

hamed در 20/2/1391 | 23:09 گفت:

جالب بود.

راست میگی من خودم قبلا میگفتم چلسی قهرمان بشه ولی حالا که می بینم دوست دارم بایرن قهرمان بشه...

(Hooman sam (Dark metal در 20/2/1391 | 22:47 گفت:

منم دوس دارم اگه سوم شدیم چلسی قهرمان شه...

like \\m// like

محمد رستگار در 20/2/1391 | 22:36 گفت:

چلسی بشه. چون نماینده لیگ انگلیسه

milad foadiyan در 20/2/1391 | 20:37 گفت:

کلا به ارسنال بستگی داره:
اگه ارسنال سوم شه دوس دارم چلسی قهرمان شه به 2 دلیل:1.قدرت لیگ انگلیس یه بار دیگه به همه ثابت شه.2.تاتنهام نیاد لیگ قهرمانان
ولی اگه ارسنال سوم نشه قطعا ارزو میکنم بایرن ببره.
پ.ن:ورتونگنم میتونه بره بمیره که بین ارسنالو تاتی تاتیو انتخاب کرد.واقعا این انتخابش هیجوره تو کتم نمیره.

ناصر در 20/2/1391 | 19:56 گفت:

نمیدونم
یه حس دوطرفه اس
از یه طرف من طرفدار تیمای انگلیسی توی لیگ قهرمانانم و از آلمانیا متنفرم
از یه طرف دیگه نمیخوام موقعیتمون برای لیگ قهرمانان به خطر بیافته

رضا توپچی در 20/2/1391 | 18:58 گفت:

دوست دارم بایرن قهرمان بشه چون این همه شده،اینم روش ولی اگه چلسی بشه خیلی شرایط فرق میکنه و خیلی از افتخارات ما زیر سوال میره
البنه انشاالله ما سوم میشیم و نیوکاسل چهارم

میثم در 20/2/1391 | 18:57 گفت:

اگه سوم بشیم دوست دارم قهرمان بشه تا مرغا حذف بشن آی حال میده

reza در 20/2/1391 | 18:33 گفت:

بستگی داره . اگه سوم شی انشالله ببره

توپچی جنوب در 20/2/1391 | 18:23 گفت:

من دوست دارم بایرن قهرمان بشه ولی اگه تاتنهام 4 بشه اونوقت هست که از ته قلبم دوست دارم چلسی قهرمان بشه چه حالی میده اونوقت قیافه ردنپ رو ببینی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

مجتبی هانری در 20/2/1391 | 18:07 گفت:

درسته قهرمانی چلسی به سودمان نیست!
ولی یه جورایی دوست دارم قهرمان بشه.....

رضاشاماخ چوک بندر در 20/2/1391 | 17:23 گفت:

انشاالله آرسنال سوم میشه چلسی هم به عنوان تیم (انگلیسی )قهرمان میشه

مصطفی کاظمی در 20/2/1391 | 17:01 گفت:

6 تا بخوره.

حمید فرازی در 20/2/1391 | 16:55 گفت:

قطعا قهرمانی بایرن بهتره.

کیهیل هم گفته میشه به این بازی میرسه

سينا در 20/2/1391 | 16:49 گفت:

باير خوبه بشه من اساسا باهاش حال ميكنم هر جي هست بهتر ازchelsea

فرهاد در 20/2/1391 | 16:33 گفت:

اگه چلسی قهرمان بشه واقعا من یکی بیچاره میشم

parsa در 20/2/1391 | 16:00 گفت:

اگه آرسنال سوم شد دوست دارم چلسی ببره چون حالم از آلمان وبایرن بهم میخوره

ehs در 20/2/1391 | 15:41 گفت:

3-1 مي بازه!!

محمد حسینی در 20/2/1391 | 15:33 گفت:

جالب بود نمی دونستم
بدون کیهیل و تری، نمی تونن جلو خط حمله بایرن تاب بیارن تو 90 دقیقه بازی تموم میشه