پکیج نامترادف!!!

نویسنده: Farhad Rahbari

وبلاگ من
نویسنده: Farhad Rahbari
از حوالی ۲۰۰۰ عاشق آرسنال شدم و این عشق همچنان پابرجاست
کل بازدید: 215,790 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

پکیج نامترادف!!!

____________________________________________________________________________________روزی کوروش در حال نیایش با خدا گفت: خدایا به عنوان کسی که عمری پربار داشته وجز خدمت به بشر هیچ نکرده از تو خواهشی دارم. آیا میتوانم آن را مطرح کنم؟خدا گفت: البته!

- از تو میخواهم یک روز، فقط یک روز به من فرصتی دهی تا ایران امروز رابررسی کنم.سوگند میخورم که پس از آن هرگز تمنایی از تو نداشته باشم.

- چرا چنین چیزی را میخواهی؟ به جز این هرچه بخواهی برآورده میکنم، اما این را نخواه.

- خواهش میکنم. آرزو دارم در سرزمین پهناورم گردش کنم و از نتیجه ی سالها نیکی و عدالت گستری لذت ببرم. اگر چنین کنی بسیار سپاسگذار خواهم بود واگر نه، باز هم تو را سپاس فراوان می گویم.

خداوند یکی از ملائک خود را برای همراهی با کوروش به زمین فرستاد و کوروش را با کالبدی، از پاسارگاد بیرون کشید. فرشته در کنار کوروش قرار گرفت.کوروش گفت: «عجب!اینجا چقدر مرطوب است!» و فرشته تاسف خورد.

- میتوانی مرا بین مردم ببری؟ میخواهم بدانم نوادگان عزیزم چقدر به یاد من هستند.

و فرشته چنین کرد. کوروش برای اینکار ذوق و شوق بسیاری داشت اما به زودی ناامیدی جای این شوق را گرفت. به جز عده ی اندکی، کسی به یاد او نبود.کوروش بسیار غمگین شد اما گفت: اشکالی ندارد. خوب آنها سرگرم کارهای روزمره ی خودشان هستند. فرشته تاسف خورد.

در راه میشنید که مردم چگونه یکدیگر را صدا میزنند: عبدالله! قاسم! …

- هرگز پیش از این چنین نام هایی نشنیده بودم!

فرشته گفت: این اسامی عربی هستند و پس از هجوم اعراب به ایران مرسوم شدند.

- اعراب؟!

- بله. تو آنها را نمیشناسی. آن موقع که تو بر سرزمین متمدن و پهناورایران حکومت میکردی و حتی چندین قرن پس از آن، آنها از اقوام کاملا وحشی بودند.

کوروش برافروخت: یعنی میگویی وحشی ها به میهنم هجوم آورده و آن را تصرف کردند؟!پس پادشاهان چه میکردند؟!

فرشته بسیار تاسف خورد.

سکوت مرگباری بین آنها حاکم شده بود. بعد از مدتی کوروش گفت: تو می دانیکه من جز ایزد یکتا را نمی پرستیدم. مردم من اکنون پیرو آیینی الهی هستند؟

- در ظاهر بله!

کوروش خوشحال شد: خدای را سپاس! چه آیینی؟

- اسلام

- چگونه آیینی است؟

- نیک است

و کوروش بسیار شاد شد. اما بعد از چندین ساعت معنی در ظاهر بله را فهمید …

- نقشه فتوحات ایران را به من نشان می دهی؟ می خواهم بدانم میهنم چقدر وسیع شده.
وفرشته چنین کرد.

- همین؟!

کوروش باورش نمی شد. با نا باوری به نقشه می نگریست.

- پس بقیه اش کجاست؟ چرا این سرزمین از غرب و شرق و شمال و جنوب کوچک شده است؟!

و فرشته بسیار زیاد تاسف خورد.

- خیلی دلم گرفت ، هرگز انتظار چنین وضعی را نداشتم. میخواهم سفر کوتاهی به آنسوی مرزها داشته باشم و بگویم ایران من چه بوده شاید این سفر دردم راتسکین دهد.

فرشته چنین کرد، تازه به مقصد رسیده بودند که با مردی هم کلام شدند. پس ازچند دقیقه مرد از کوروش پرسید: راستی شما از کجا می آیید؟ کوروش با لبخندی مغرورانه سرش را بالا گرفت و با افتخار گفت:

ایران!

لبخند مرد ناگهان محو شد و گفت : اوه خدای من، او یک تروریست متحجّر است!

عکس العمل آن مرد ابدا آن چیزی نبود که کوروش انتظار داشت. قلب کوروش شکست…

- مرا به آرامگاهم باز گردان.

فرشته بغض کرده بود: اما هنوز خیلی چیزها را نشانت نداده ام، وضعیت اقتصادی، فساد، پایمال کردن …

کوروش رو به آسمان کرد و گفت: خداوندا مرا ببخش که بیهوده بر خواسته ام پافشاری کردم، کاش همچنان در خواب و بی خبری به سر می بردم.کوروش تو نخواب که ملتت در خواب است

آرامـــگـهـت غـــرقــه بـه زیـــر آب اسـت


ایـنبار نـه بیــگانه که دشـمن ز خـود است

صد ننـگ به ما کـه روح تو بی تاب است

_________________________________________________________________

تقدیم به تمامی سربازان ایران به امید انکه هرچه زودتر سربازیشون تموم شه
معروف است که رضا شاه هراز گاهی با لباس مبدّل و سرزده به پادگان های نظامی ميرفت تا از نزدیک اوضاع را بررسي کند؛در یکی از این شبها که سوار بر جيپ به طرف پادگانی میرفت، در بين راه سربازی را که يواشکي جيم شده بود و بعد از
عرق خوري های فراوان، مست و پاتیل، به پادگان بر میگشت را سوار کرد؛

رضا شاه با لحني شوخ و برای آنکه از او حرف بکشد، به سرباز گفت: ناکس! معلومه کمی دمی به خُمره زدی؟

سرباز با افتخار گفت: برو بالا... یعنی بیشتر

رضا شاه: يه ليوان زدی؟

سرباز: برو بالا

رضا شاه: یه چتول زدی؟

سرباز: برو بالا

رضا شاه: يه بطر زدی؟

سرباز: بزن قدّش

بعد رضا شاه میگه: حالا ميدونی من کیم؟

سرباز کمي جا میخورد و میپرسد که: نکند که گروهبانی؟

رضا شاه: برو بالا

سرباز: افسری؟

رضا شاه: برو بالا

سرباز: تيمسار؟

رضا شاه: برو بالا

سرباز: سردار سپه؟

رضا شاه: بزن قدّش

همینکه رضا شاه به او دست میدهد، لرزش دستان سرباز را احساس میکند. از او میپرسد:
چیه؟ ترسیدي؟

سرباز: برو بالا

رضا شاه: لرزیدی؟

سرباز: برو بالا

رضا شاه: ري د ي؟

سرباز: بزن قدّش

__________________

ایرانیان سرزمین پارس ، 5000 سال قبل چشم مصنوعی ساخته اند !!!

    دانشمندان ایرانی و ایتالیایی، چهره اسکلت کشف شده متعلق به یک زن را که در شهر باستانی سوخته در استان سیستان و بلوچستان ایران کشف شد، بازسازی کردند.
    چهره این زن ایرانی که 5 هزار سال پیش در شهر سوخته زندگی می کرده و صاحب قدیمی ترین چشم مصنوعی جهان است، در موزه ملی هنر شرقی در رم به نمایش درآمد.

    این یکی از بزرگترین دستاوردهای علمی است که نشان می دهد ایرانیان در 5 هزار سال پیش، از تکنیک های مختلف پزشکی استفاده می کرده اند، ازجمله ساخت یک چشم مصنوعی برای یک زن 30 ساله ایرانی که برای تزئین آن از مفتول های طلا به قطر نصف موی سر انسان به جای مویرگ ها استفاده شده است.

    پروفسور لورنزوکوستانتینی، رییس آزمایشگاه بیو باستان شناسی موزه ملی هنر شرقی رم ومجری این طرح نیز با بیان اینکه بازسازی چهره صاحب قدیمی ترین چشم مصنوعی جهان با استفاده ازجدیدترین علوم جنایی و پردازش های رایانه ای تحقق یافته، گفت: بازسازی چهره این زن ایرانی که اسکلت وی در کاوش های باستان شناسی شهر سوخته کشف شده، حاصل کار مشترک محققان ایرانی و ایتالیایی است و بدون همکاری کارشناسان ایرانی تحقق این طرح امکان پذیر نبود.

    کوستانتینی گفت: دکتر سید منصور سجادی سرپرست هیئت باستانشناسی شهر سوخته و مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی نور در ایران سهم بسزایی را در تحقق این طرح بر عهده دارند.

    بعد از این خبر غرورانگیز و افتخاری دیگر برای تاریخ و هویت مردمان سرزمین پارس و مسکوت ! توسط رسانه های دولنی ایران !!! منتظر خبری باشید در زمینه علم و تکنولوژی که در جهان برای اولین بار در طول تاریخ طی چند روز آینده اتفاق خواهد افتاد و فقط شما عزیزان ساکن ایران یا کشورهای حاشیه دریای جاویدان پارس و خاورمیانه شاهد آن خواهید بود !
____________________________________________________

پ.ن:به دلیل عدم استقبال از داستان های بزرگ فوتبال از ادامه دادن آن معذورم
از این روی این مطالب را گردآوری کردم تا کمی از موضوع رابین فاصله بگیریم...
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

moeinem در 17/4/1391 | 11:54 گفت:

به به میبینم ک خونه سنیا ب جوش اومده!
فرهادجان دمت گرم!

♥Arsenal♥ در 17/4/1391 | 08:07 گفت:

پی نوشت رو دوست داشتم آره همینا بهتره........

♥Arsenal♥ در 17/4/1391 | 08:00 گفت:

در مورد داستان اولت با عرض پوزش عین حقیقت بهت بگم این یه سری چرت و پرته...........

ولی در کل دمت گرم......!!

آخه کشک چی؟؟ کوروش و خدا پیغمبر.........×××

در ضمن به معانی نام ها رجوع کن..؟؟؟قاسم ، زهرا ، فاطمه ، عبدلله......؟؟؟

علی ارشدی در 16/4/1391 | 21:43 گفت:

مرسی داستان سربازه عالی بود!

سعيد توپچي در 16/4/1391 | 18:13 گفت:

مشکلتم هرچي باشه با مشورت گرفتن و کمي حوصله حل مي‌شه عزيز دل برادر

سعيد توپچي در 16/4/1391 | 18:11 گفت:

رضاشاماخ@ حرفات دقيقا درسته، من کلا از تعصب و طرفداري بي منطق(هموني که به عشق تعبير ميشه) بيزارم. همون عربهايي که ما مي‌کوبيمشون! بهشت خاورميانه رو ساختن و سال به سال معتبرتر از ما ميشن.
اونا پول نفتشونو خرج راحتي مردمشون مي‌کنن ولي تو اين مملکت با مردم بيش از 70درصد زير خط فقر! اختلاسي مي‌شه که مي‌شد بحران اقتصادي چند کشور اروپائي رو حل کرد

رضاشاماخ چوک بندر در 16/4/1391 | 16:12 گفت:

بچه هامن یه مشکل بزرگ دارم طوریکه زندگیموبه هم ریخته اعصابم خورده

رضاشاماخ چوک بندر در 16/4/1391 | 16:08 گفت:

البته من ایران روازعرب بیشتردوست دارم به جزبرخی مسائل وگرنه منظوربدی نداشتم

رضاشاماخ چوک بندر در 16/4/1391 | 16:04 گفت:

نه سعیدجان من نبودم به خدا

رضاشاماخ چوک بندر در 16/4/1391 | 16:03 گفت:

ببینیدبچه هامن منظوربدی ندارم نظرمن فقط رووزش وکشورشونه اوناازهرلحاظ ازمابالاترن مثلاتوفوتبال تیمهای عربستانی وقطری تیمهای ایرانی روله میکنن یامثلاتوامارات بچه ای که به دنیامیادتا7سالگی دولت خرجش رومیده ولی توکشورمااگه بچه به دنیابیادخرج 7سالشوازش میگیرن.وقتی رفتم دبی یه چیزجالب دیدم مسجدوکاباره تویه خیابون هرکس دوست دارمیره مسجدهرکس دوست نداره میره مسجد به همین راحتی یاموقع نمازتانیم ساعت قبل ازنمازمسجدشون پرشده ولی بیشترین دزداتوامارات ایرانی هستن .تودبی عربهاازیه منطقه ازایران خوششون میاداونم منطقه قشم هست که خودشون میگن جسم.پارسال70نفرازایرانیهاروبه خاطردزدی ازدبی انداختن بیرون

رضا توپچی در 16/4/1391 | 15:52 گفت:

فرهاد جان :جالب بود ولی 100% بی ربط...
همونطور که در نظرات پست مربوط به بخش مقدمه کتاب واست نوشتم،خیلی به مطالب اون کتاب علاقه دارم فقط به دلیل مشکلات شخصی نمیتونستم بخونمش به همین دلیل بهت گفتم کارت عالیه و ادامه بده تا آخرین فصل کتاب(الآن هم منتظرت بودم یه پست بزاری تا پست های قبلیتو بخونم)
ولی این نکته رو هم درنظر بگیر :
بخاطر خبر های این چند روزه واقعا" بچه ها دچار شک شده بودن
انگار که آب توی لانه ی مورچه ریخته باشن،همه به جنب و جوش افتاد بودن،از صغیر تا کبیر داشتن به صورت 100% تکراری،پست های تحلیلی درباره ی دلایل رفتن رابین و مشکلات پیش رو میذاشتن...
شما فرصت بده تکلیف رابین و والکات و عثمانوف روشن بشه،بعد همین پست
arsenal.ir/blog/post.aspx?BlogId=232&PostID=4447
بدون نظر رو دوباره بزار ببین بچه ها چه استقبالی بکنن...

سعيد توپچي در 16/4/1391 | 15:48 گفت:

آقاي رضا شاماخ شما نبودي که برا تغيير اسم خليج فارس به خليج عربي پست گذاشتي و مي‌گفتي يه نفع ايران رأي بدين؟ حالا چي شد؟!!البته بعدا يه جاي ديگه خوندم که اون سايت يه کلاهبرداري بوده

مهدی افسرده در 16/4/1391 | 15:40 گفت:

بی زار بودن از عربا کمه باید ازشون متنفر باشیم

حالم ازشون بهم می خوره

توپچی جنوب در 16/4/1391 | 15:29 گفت:

کلا چون رضا شاماخ به اعراب نزدیکه از ته دلش دوسشون داره اگر بیشتر از ایرانی ها نه ولی کمتر از ایرانی ها هم نه..
کاملا برعکس من که از هرچی عرب هست بی زارم...........

ولی من با داستان اولت به مراتب بیش از دو داستان آخرت حال کردم فرهاد من دیوانه وار عاشق کورش پیامبر ایرانی ها هستم کسی که خداوند اون رو برای گسترش عدل و عدالت و نیکی واقعی در جهان آفرید.

کورش یک انسان واقعی بود که به همه ادیان و مذاهب احترام میگذاشت و هیچگاه در هیچ کتابی ذکر نشده که کورش کسی رو به زور زردتشت یا یکتاپرست کرده باشه......

درود بر ایران و ایرانی ...........

sepehr najafian در 16/4/1391 | 15:12 گفت:

چيش لذت بخشه يه دليل بيار

رضاشاماخ چوک بندر در 16/4/1391 | 15:01 گفت:

میدونی خوشحالیه من کی به اوج رسیدوقتی تیم ملی نتونست قطروشکست بده یاتیمهای باشگاهیه ایران توسط تیمهای عربی حذف میشن واقعالذت بخشه.
البته ناراحت نشین ولی دلیل دارم.دوست دارم اوناموفقترباشن تاایران

سعيد توپچي در 16/4/1391 | 14:54 گفت:

اتفاقا من از اينجور مطالب خيلي هم استقبال مي‌کنم. شايد اينجور دانستنيهارو بشه تو فيسبوکم (بقول aso) پيدا کرد اما لذتش همينه که بدون ف.ي.ل.ت.ر شکن به اينا دسترسي داشته باشي و از همه مهمتر از طرف دوستاي آرسنالي‌مون گذاشته بشه.
هر چقدر بگم عالي کم گفتم.
ازت خوشم مياد که مثل من ديدگاه ناسيوناليستي داري. فرهادجون خيلي گلي.

رضاشاماخ چوک بندر در 16/4/1391 | 14:52 گفت:

متأسفم فقط همین

aso در 16/4/1391 | 14:51 گفت:

manam bet haq midam dada
amma manam ye bar , ye post ke kollan arsenali bod gozashtam , hazf kardan!!!
fek konam wwase shomaram hazf mikonan

حسین در 16/4/1391 | 14:02 گفت:

ممنون خوب بود خیلی خوب.

راستش من کاملا موافق این مطالب هستم درسته اینجا سایت آرسناله ولی میشه از این مطالب هم گذاشت.

خبر و مطلب در مورد فوتبال و آرسنال توی کلی سایت و رزونامه میشه پیدا کرد ولی مطالب ناب که یکی از کاربرا برای بقیه بذاره رو نمیشه.سایت نباید حالت روزمرگی و تکراری پیدا کنه.البته تاکید میکنم خوبه توی پست های اینچنینی مطالبی فوتبالی و آرسنالی هم گذاشته بشه و به همراهش مطالبی مثلا تحت عنوان "منهای فوتبال" گذاشته بشه.

اگر خدا خواست و توفقیش بود من اینکارو میکنم به زودی و بلاگ نویسی رو شروع میکنم

Farhad Rahbari در 16/4/1391 | 13:26 گفت:

منم به خدا هرچی مطالب فنی و فوتبالی میذارم هیشکی نظری نمیده و آدمو دلسرد میکنه!
اینو ببین
arsenal.ir/blog/post.aspx?BlogId=232&PostID=4447
بخاطر حجم زیاد مطالب تکراری این پست نامترادفو گذاشتم

aso در 16/4/1391 | 13:21 گفت:

بابت پستت ممنون من که لذت بردم، اما به خدا اینجا سایت آرسناله نه فیسبوک!