ایجنت+عکس+دل نوشته ی زمینی

نویسنده: Farhad Rahbari

وبلاگ من
نویسنده: Farhad Rahbari
از حوالی ۲۰۰۰ عاشق آرسنال شدم و این عشق همچنان پابرجاست
کل بازدید: 214,419 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ایجنت+عکس+دل نوشته ی زمینی

___________________________________________________________ اجـِـــنـــــت !!!


بازیکنان فوتبال نیاز زیادی به اجنت دارند ، اجنت کسی است که به باشگاه یا بازیکن برای کار و حرفه و تجارت کمک می کند . بازیکنان و باشگاه نیز حقوقی به اجنت داده تا او بتواند به آنها کمک کند . فیفا نیز برای اجنت ها قوانین خاصی دارد . به گفته فیفا هر اجنت می تواند :

1- جذب بازیکن برای باشگاه ، اگر آن بازیکن برای باشگاه دیگری بازی نکند . ( با باشگاه دیگری قراردادی نداشته باشد )

2-موافقت با باشگاه سَر مبلغ و حقوق هفتگی بازیکنان .

3- به طور کلی کسب کار و تجارت برای بازیکن ، اگر خود بازیکن از او ( اجنت ) بخواهد .


در گذشته قانون خاصی برای اجنت ها وجود نداشت . آنها میتوانستند هر کار و عملی که دوست داشتند انجام دهند . اما اکنون فیفا ، لیست مخصوصی از اجنت ها دارد و آنها به هیچ وجه نمی توانند قوانین فیفا را بشکنند . اگر بازیکن یا باشگاهی ، از اجنتی استفاده کند که آن اجنت در لیست فیفا وجود نداشته باشد ، هر دوی آنها ( بازیکن یا باشگاه به همراه اجنت ) باید مبلغ زیادی پول ، به عنوان جریمه به فیفا پرداخت کنند و حتی فیفا میواند هر دوی آنها را از ادامه کار در فوتبال محروم کند .

در اینجا مثال راحتی در مورد کار اجنت ها گفته شده است : به عنوان مثال باشگاه X میخواهد بازیکنی را از یک باشگاه بریتانیایی خریداری کند . باشگاه X به اجنت آن بازیکن میگوید که چه مبلغی برای بازیکن می خواهد . اگر باشگاه X بخواهد به آن بازیکن 1 میلیون دلار بدهد و بازیکن مقابل هم قبول کند ، اجنت یک میلیون و دویست هزار دلار از باشگاه X درخواست می کند . پس اجنت در اینجا دویست هزار دلار به عنوان حقوق از دو طرف دریافت خواهد کرد .

روزی یکی از اجنت ها که نامی از او گفته نشده گفت : در انگلستان دو نوع اجنت وجود دارد ، یا او در لیست فیفا وجود دارد یا او اریک هال (Eric Hall ) است . این یک حقیقتی بیش نیست . او از قوانین خاصی برای خودش در این کار استفاده می کرد . به عنوان مثال هال در لیست فیفا وجود نداشت و نمیتوانست با باشگاهی در مورد مبلغ درخواستی بازیکنی صحبت کند ، اما او میتوانست با همسر آن بازیکن در مورد این موضوع گفت و گو کند ، بنابراین او همسر بازیکن رو با خود برای صحبت به باشگاه میبرد . هنگامی که همسر آن بازیکن با مسئولین آن باشگاه ملاقات می کرد ، چون هال نمیتوانست صحبت کند ، گوشه ای در اتاق می نشست و به صحبت های آنها گوش می کرد .

هال مردی بسیار جالبی بود . او عادت داشت لباس های ضخیم و کلفتی بپوشد و سیگار های چاق و بزرگ را بکشد . او گفت : من بازیکنان فقیر را پولدار و ثروتمند می کنم و بازیکنان ثروتمند را ثروتمند تر . دیگر اجنت ها اریک هال رو دوست نداشتند زیرا او در لیست فیفا وجود نداشت . اریک هال در این مورد گفت : " من همه ی آنها رو دوست دارم . آنها از من وحشت زده اند ، اما من مدت زمان طولانی است که به کار و تجارتم مشغول هستم . من فکر می کنم یک بازیکن توانایی تصمیم گیری که چه کسی اجنتش شود را دارد . شاید این درست باشد اما هر کاری قوانین خاص خودش را دارد . آیا فوتبال با این تفاوت دارد ؟ "

اگر اریک هال نوعی از اجنت ها باشد ، فیل و جان اسمیت دقیقا مقابل هال قرار دارند . آنها اولین کمپانی هنری را در اختیار داشتند . فوتبال قسمت بزرگی از تجارت است اما انها همیشه با تیمهای دیگر ورزش ها در انگلستان کار میکردند . مردم اسمیت ها را دوست داشتند . آنها در کارشان بسیار خوب و مورد پسند بودند . انها با بیش از 30 بازیکن و باشگاه لیورپول کار کردند .بعضی مردم فکر میکنند اجنت ها با کار در فوتبال ، زندگی فوق العاده ای دارند ، این به این معنی است که انها با بسیاری از معروف ترین بازیکنان فوتبال ملاقات می کنند و بسیار پول و ثروت جمع می کنند . اما در واقع این کار بسیار طولانی و مشکل است و همیشه اون چیزی که شما میخواید اتفاق نمی افته . این هم یک داستان در این مورد درباره انتقال Joey Beauchamp به Oxford در West Ham که فیل اسمیت اجنت او بود .

همه چیز برای حرکت Beuchamp به وست هم اماده بود . شب قبل از انتقال ، فیل اسمیت منتظر Beauchamp بود . انها باید برای ملاقات مهمی به وست هم روانه می شدند . اما اسمیت با تماس Beauchamp بسیار شوکه شد . او به اسمیت گفت : " سر من امشب خیلی شلوغه فیل ، آیا میتونه این اتفاق فردا انجام بشه ؟ "

بعد از 2 ماه هنوز هیچ اتفاقی برای Beauchamp رخ نداد . روزی بیلی باند ، سرمربی وست هم گفت او هنوز Beauchamp را میخواهد . اما باشگاه Swindon Town خیلی به Beauchamp علاقه داشت . باند نیز قبول کرده بود که مبلغ بیشتری نسبت به Swindon Town بپردازد .

Beauchamp پیشنهاد Swindon رو میپسندید زیرا ان باشگاه در نزدیکی خانه اش قرار داشت. اما او قبول کرد که به باشگاه وست هم برود . هشت نفر از سران وست هم به هتل Heathrow رفتند و تمام کارهای انتقال را انجام دادند . وست هم 1 میلیون دلار برای انتقال Beauchamp خرج کرد .

همه چیز عالی پیش میرفت تا اینکه در بعد از ظهر بعدی ، Beauchapm به اسمیت تلفن کرد و گفت : " من نمیخواهم در وست هم بازی کنم ، من میخواهم در Swindon بازی کنم چون این باشگاه بسیار به خانه من نزدیک تر است " . اسمیت در جواب گفت : " این غیر ممکن است ، وست هم برای تو فوق العاده است . تو می توانی در لیگ برتر بازی کنی . "

اما Beauchamp در باشگاه جدیدش خوشحال نبود ، اما با تیمش به جاهای مختلفی سفر کرد ، اما نمیخواست به همراه تیم به تور اسکاتلند برود . او میخواست هر شب به خانه خود برود . طرفدار های وست هم نیز بابت این رفتارها ، از او خوششان نمی امد . انها در آخر بر عیله او شعار میدادند . وست هم نیز پس از این اتفاقات با اسمیت تماس گرفتند و با او دوباره صحبت کردند. قرار داد وی را در آخر لغو کردند . اسمت مجبور شد با Swindon صحبت کند ، اما این باشگاه نمیخواست مبلغ زیادی به Beauchamp بدهد . او نیز نمیتوانست به خوبی تصمیم بگیرد . در اخر مجبور شد به تیم سابقش آکسفورد یونایتد برگردد .

شغل اجنت ، همیشه آسان نیست ....!!!!
__________________________________________________
نظرتون در مورد این عکس چیه؟


_____________________________________________________

یه کلینیک خدا رفتم تا چکاپ همیشگی ام را انجام دهم، فهمیدم که بیمارم ...

خدا فشار خونم را گرفت، معلوم شد که لطافتم پایین آمده.

زمانی که دمای بدنم را سنجید، دماسنج 40 درجه اضطراب نشان داد.

آزمایش ضربان قلب نشان داد که به چندین گذرگاه عشق نیاز دارم، تنهایی سرخرگهایم را مسدود کرده بود ...

و آنها دیگر نمی توانستند به قلب خالی ام خون برسانند.

به بخش ارتوپد رفتم چون دیگر نمی توانستم با دوستانم باشم و آنها را در آغوش بگیرم.

بر اثر حسادت زمین خورده بودم و چندین شکستگی پیدا کرده بودم ...

فهمیدم که مشکل نزدیک بینی هم دارم، چون نمی توانستم دیدم را از اشتباهات اطرافیانم فراتر ببرم.

زمانی که از مشکل شنوایی ام شکایت کردم معلوم شد که مدتی است که صدای خدا را آنگاه که در طول روز با من سخن می گوید نمی شنوم ...!


خدای مهربانم برای همه این مشکلات به من مشاوره رایگان داد.
_____________________________________________________

شیطان گفت:گفت پروردگارا به سبب آنكه مرا گمراه ساختى من [هم گناهانشان را] در زمين برايشان زیبا جلوه می دهم و همه را گمراه خواهم ساخت جز بندگان پاک و برگزیده تو را

الحجر-آیه40


و از آن زمان جنگ بر علیه نوع بشر آغاز شد...

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Vishka در 20/4/1391 | 17:42 گفت:

فرهاد@
من حول شده بودم بیخود نت یه لحظه قطع شد و بعد چندتایی فرستاد

...* Ayda *... در 20/4/1391 | 16:54 گفت:

آخه قابل گفتن توی پستت نیست
وگرنه تو که ارزش نداشتی میگفتم!!!
تو خیلی خوب بلدی نظر بدی پس!!!!

nima در 20/4/1391 | 13:00 گفت:

آیا میدانید ما بیشتر از هر چیز به مدافع احتیاج داریم

Farhad Rahbari در 20/4/1391 | 12:50 گفت:

Ayda@آخه مگه بلدی نظر بدی؟؟؟؟؟؟

...* Ayda *... در 20/4/1391 | 12:37 گفت:

فرهاد خوب بود!!! یه نظری هم برای عکست دارم
ولی ترجیح میدم نگم!!!!
ولی به هر حال

Farhad Rahbari در 20/4/1391 | 12:30 گفت:

vishka@ خیلی هول شده بودی واسه کامنت گذاشتن نه؟


پاک نمیکنم

Vishka در 20/4/1391 | 12:18 گفت:

فرهاد خودت زحمت بکش سه تاشو (کامنت)پاک کن

Vishka در 20/4/1391 | 12:16 گفت:

سعدی میگه
گفته بودم چو بیایی غم دل با تو بگویم چه بگویم که غم از دل برود چون تو بیایی

Vishka در 20/4/1391 | 12:14 گفت:

سعدی میگه
گفته بودم چو بیایی غم دل با تو بگویم چه بگویم که غم از دل برود چون تو بیایی

Vishka در 20/4/1391 | 12:13 گفت:

سعدی میگه
گفته بودم چو بیایی غم دل با تو بگویم چه بگویم که غم از دل برود چون تو بیایی

Vishka در 20/4/1391 | 12:13 گفت:

سعدی میگه
گفته بودم چو بیایی غم دل با تو بگویم چه بگویم که غم از دل برود چون تو بیایی

Vishka در 20/4/1391 | 12:13 گفت:

سعدی میگه
گفته بودم چو بیایی غم دل با تو بگویم چه بگویم که غم از دل برود چون تو بیایی

مریم تجدد در 19/4/1391 | 23:21 گفت:

جمله اخریه خیلی زیبا بود

علی ارشدی در 19/4/1391 | 21:26 گفت:

Farhad Rahbari@ خب همین مورد تاییدای فیفا هم که تو مملکت ما باز همون کار دلالا رو می کنن

soroosh در 19/4/1391 | 21:00 گفت:

خدا لعنتت کنه سعدی رو

Farhad Rahbari در 19/4/1391 | 20:43 گفت:

بابا عکس خیلی هنری تر از این حرفاست! بگذریم
آرمان الهیاری@مخصوصا دوروبر باغ ارم
یه بستنی فروشی توپ+فست فودی شلوغ
اونجا بهترین خیابون دنیاست
علی ارشدی@نه علی صورتی!!!!!!! ایجنت رسمی و مورد تایید فیفاست ولی دلال...

علی ارشدی در 19/4/1391 | 20:27 گفت:

Farhad Rahbari@ در مورد سعدی عالی گفتی

این ایجنتا همون دلالای فوتبال خودموننا! درست میگم؟

در مورد عکس هم باید بگم که منم با مصطفی موافقم احتمالا به این اشاره داره که بزودی انسان ها نه برای پول که برای غذا کشته میشن

پایان بندیت هم عالی بود

آرمان الهیاری در 19/4/1391 | 20:23 گفت:

فرهاد جون؛
شیراز 1 آب و هوایی داره که از هرجای جهان بیان شیراز؛تنبل میشن؛واقعا به این نکته پی بردم؛
فکر نکنین شوخی میکنم؛فقط 1هفته بیاین شیراز؛فقط 1 هفته

سينا در 19/4/1391 | 18:48 گفت:

از عكس ميتونم برداشت كنم كه اگه ناهار ماكاراني بود(چون پس زمينه روشنه ناهاره)و ناهارو حيف و ميل كردي مامانت مياد

سراغت با سنجاق و غلاب و ...خلاصه ميزنتت واگه هم جواب نداد با اسلحه ميكشتت درسته؟؟؟؟


فرهاد جان خيلي با اين ايه قران هم حال كردم مرد مرد

Farhad Rahbari در 19/4/1391 | 18:29 گفت:

ممنونم دوستان
رضاشاماخ@خب اسمشو بگوبشناسیمش-الان تهرانه نه؟!
آرمان الهیاری@خیلی باحال گفتی
لااقل اون قسمتهای کوتاهشو میخوندی
همیشه تو شیرازیا سعدیو ستایش میکنم
انصافا همت بلندی داشته تو اون زمان جهانگردی کرده

آرمان الهیاری در 19/4/1391 | 18:05 گفت:

متن طولانی و انسان شیرازی
شما فکر میکنید این دوتا به هم میان؟

رضا توپچی در 19/4/1391 | 17:37 گفت:

لینکه=اینکه

رضاشاماخ چوک بندر در 19/4/1391 | 17:34 گفت:

من یکی رومیشناسم ایرانیه اسمشم تولیست فیفاهست باهاشم ملاقات داشتم

مصطفی کاظمی در 19/4/1391 | 17:34 گفت:

فرهاد جان دمت گرم،خوب.
.
.
عکستم جالبه،به هرکدوم از اعضای خونه نشون میدم یه برداشت میکنه.
.
خودمم یه چیزایی فکر میکنم ولی با قاطعیت نمیتونم بگم منظورش چیه.

فکر میکنم منظورش کشتنه همنوعان به خاطر مسئله ی خوراکه!!

رضا توپچی در 19/4/1391 | 17:33 گفت:

تشکر...
مثل لینکه قانون جنگل هم به آشپزخانه سرایت کرده

مهدی افسرده در 19/4/1391 | 16:27 گفت:

عکسه باره فنیش بالا بود من چیزی نفهمیدم

iman sanaei در 19/4/1391 | 16:11 گفت:

عالی بود

nima در 19/4/1391 | 16:09 گفت:

دستت درد نکنه،من خیلی احتیاج داشتم به شناخت ایجنت!!!به خوبی نمیدونستم کارش چیه؟!!
بقیه اش هم خوب بود،فقط عکس هیچی ازش حالیم نشد!؟!
مرسی فرهاد!!!