بمب

نویسنده: Farhad Rahbari

وبلاگ من
نویسنده: Farhad Rahbari
از حوالی ۲۰۰۰ عاشق آرسنال شدم و این عشق همچنان پابرجاست
کل بازدید: 215,686 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بمب

اولا فیفا 13
دوما معرفی گربه سیاه
سوما ...
چهارما تحلیل بازی دوستانه اخیر
و در آخر یکی از اسطوره های بزرگ باشگاه به عنوان حسن ختام
EA Sports امروز اعلان کرد، بازی FIFA 13 دارای قسمتی برای تیم های ملی نیز در Career Mode خواهد بود. شما قادر خواهید بود تا بازی های دوستانه، بازی های مهم و... را در آخرین نسخه از این فرانچایز انجام دهید.
همچنین امروز FIFASoccerBlog خبری مبنی بر "قسمت های جدید اضافه شده در Career Mode" را منتشر کرد که در آن، امکان تغییر قدرت بازیکن ها، مشاهده‌ی Online نتایج دیگر بازی ها در هنگام انجام بازی خود و... نیز به چشم می‌خورد.
قسمت های اضافه شده به این نسخه:
قسمت تیم های ملی

    با توجه به اعتباری که در Career Mode کسب کرده اید، امکان دارد پیشنهادی مبنی بر مربی گری تیم ملی در کنار تیم باشگاهی حال حاضر خود، دریافت کنید.
    تجربه و اعتباری که به عنوان یک مربی در CM دارید، تاثیر مستقیمی بر روی تیمی که به شما پیشنهاد خواهد داد، دارد.
    ملیت و لیگی که در حال حاضر در حال فعالیت در آن هستید نیز تاثیر بسزایی بر روی تیم ملی که به شما پیشنهاد خواهد داد، دارد.
    قبل از این که شما پیشنهادی دریافت کنید، شایعاتی مبنی بر اینکه شما به چه کشوری علاقه مند هستید در قسمت اخبار(Press) منتشر می‌شوند.
    ترکیب تیم و بازیکن هایی که انتخاب می‌کنید بر روی وظایفی که برروی دوش شما گذاشته خواهد شد، تاثیر دارد. برای مثال حداقل یک هفته قبل از بازی های دوستانه و یک ماه قبل از تورنمنت ها وظایفتان را دریافت می‌کنید.
    مسابقات ملی در بین بازی های باشگاهی انجام شده و این بدان معناست که شما می‌توانید در دوره‌ی مربی گری خود، مربی گری تیم ملی را دریافت کنید.
    قسمت تیم ملی در CM دارای "هاب" مجزایی نسبت به تیم باشگاهی و کشور شما دارد.


قسمت Online    Alan Mcinally و Geoff Shreeves خبر هایی به صورت صوتی از دیگر بازی ها نیز به شما خواهند داد.
    این خبر ها شامل گل ها، کارت های قرمز و ضربات پنالتی می‌شود.
    برای مثال Shreeves: بله در ورزشگاه آنفیلد گل داشتیم، دمپسی با ضربه‌ی آزاد در دقیقه‌ی هفتاد و سوم نتیجه را به 2-1 تغییر می‌دهد.
    شما حق انتخاب برای برگزیدن بازی هایی که می‌خواهید اخبار آن ها را بشنوید، دارید.مسایل بازیکن ها

    مسایل بازیکن ها در مواقعی که شما بازیکن کلیدی را می‌خرید یا می‌فروشید و همچنین نتایج بدی می‌گیرید ممکن است بعد از چند ماه دوباره تکرار شوند.
    فعل و افعالات بازیکن ها بسیار واقعی تر شده و همراه با بازخوردی بسته به تصمیمات شما خواهد بود.
    مشکلاتی برای بازیکنان حتی در مواقعی که کنترل تیم ملی را در دست دارید، رخ می‌دهد و این به آن معناست که شما باید هم تیم باشگاهی و هم تیم ملی را در حالت شاد(Happy) نگه دارید.
    حال طرفداران تیم نیز تاثیر بسزایی در اخباری که در قسمت Press منتشر می‌شوند، دارند.


قسمت Be A Player    وقتی شما بازیکن خود (چه Virtual Pro و چه واقعی) را انتخاب می‌کنید، وظایف و دستوراتی از سوی مربی خواهید گرفت که این موارد در مواقع مختلف (برای مثلا اگر هافبک باشید یا دفاع یا... ) متفاوت خواهند بود.
    همچنین در یک فصل و هر 4 بازی یکبار، شما وظایفی از قبیل: گل زدن، گل نخوردن، پاس دادن، تکل زدن و... دریافت خواهید کرد.
    اگر شما ناراضی بودید، می‌توانید در خواست ترک کردن تیم و یا به طور قرضی رفتن به تیمی دیگر را کنید.
    اگر با یک Vitual Pro ضعیف به یک تیم قدرتمند بپیوندید، درترکیب اصلی قرار نخواهید گرفت و ابتدا برای کسب تجربه باید به صورت قرضی به تیمی دیگر بروید.
    اگر شما بد بازی کنید، حال مربی می‌تواند بازیکن شما را تعویض کند.
    موقعی که در عرض چند روز، چندین بازی انجام می‌دهید؛ می‌توانید از مربی خود تقاضای استراحت کنید.


رده بندی نتایج    بعد از هر بازی در CM شما رده بندی نتایجی را به صورت صوتی دریافت خواهید کرد.
    جدول لیگ نیز مانند بازی هایی که در پیش خواهید داشت به شما و به صورت صوتی داده می‌شود ولی این قسمت کمتر از رده بندی نتایج اتفاق میافتد.
    هنگامی که پیام های صوتی را می‌شنوید می‌توانید تمامی کار های خود را انجام دهید و از این حیث هیچ محدودیتی ندارید.


دفتر مربیان


    حال شما قادر خواهید بود تا از طریق "تابلوی کارها" تیم هایی که امکان دارد مربی خود را تعویض کنند را ببینید و در میانه‌فصل به تیمی که دوست دارید بپیوندید.
    حال مربی خود را می‌توانید در ابتدای بازی طراحی کنید و وی را در کنار زمین و در بازی ها مشاهده کنید.


نقل و انتقالات    اینبار قسمت نقل و انتقالات به طور کامل از نو ساخته شده است.
    حال شما می‌توانید به بازیکنان پیشنهاد پول بیشتر داده و آن ها با CPU معامله خواهند کرد.
    وقتی بازیکنی را قرض می‌گیرید، می‌توانید مبلغی برای خرید وی پس از پایان قرار داد مشخص کنید و با او قرارداد دایمی امضا کنید.
    وقتی CPU به بازیکن شما پیشنهادی می‌دهد می‌توانید از قسمت جدیدی که برای درخواست پول بیشتر است استفاده کنید و CPU حق انتخابی برای قبول یا رد کردن این درخواست خواهد داشت.
    برای قرارداد و مذاکرات، رییس باشگاه به شما مشورت داده و به شما گوشزد می‎کند که هدف باشگاه و بازیکن چیست.
    وقتی شما به بازیکنی پیشنهاد می‌دهید می‌توانید یکی از سه حالت: بازیکن مهم، بازیکن آینده و بازیکن سرسخت استفاده کنید. این حالات برروی بازیکن و توقع وی تاثیر خواهد گذاشت و تعیین خواهد کرد که بازیکن به تیم شما خواهد آمد یا خیر.
    قبل از اینکه به کسی پیشنهاد بدهید می‌توانید از باشگاه بازیکن پرس و جو کنید که آیا بازیکن را می‌فروشند یا خیر و باشگاه چه قیمتی برای وی در نظر گرفته است.
    حال شما می‌توانید به بازیکنان از طریق پیام های صوتی که با LS امکان پذیر است، خیلی راحت پیشنهاد دهید.
    با استفاده از قسمت "سخت گیری مالی" که در ابتدا قابل انتخاب/عدم انتخاب را دارد می‌توانید درصدی از بازیکنان فروشی را محدود کنید تا به بودجه نقل و انتقالات شما برگردند.


اخبار متفرقه

    در قسمت CM شما با ظاهری و استایل جدیدی از Sky Sports نیز مواجه خواهید شد.


تغییر بازیکن ها

حال شما قابلیتی مبنی بر تغییر شکل ظاهری بازیکنان در CM نیز خواهید داشت.

خط ارتباطی بازیبازان

    حال شما می‌توانید اخبار صوتی را در هنگام پیش رفتن بازی بشنوید.
    اولین باری که به منوی CM بروید، شاهد یک آموزش خواهید بود که هر قسمت را برای شما معرفی می‌کند.


FIFA 13 در تاریخ 28 سپتامبر عرضه خواهد شد.
باید اعتراف کنم که اصلا از EA انتظار نداشتم تا این حد جزییات فیفا منجر رو به منجر مود فیفا اضافه کنه اما داره این کارو می کنه و باید گفت EA با این کار یه گام بزرگ دیگه برای یکه تازیه فیفا بر میداره ... اضافه کردن قسمت ملی به مربیگری و همینطور نشون دادن مربی کنار زمین چیزی بود که خیلی از Gamer ها درخواست کرده بودن و EA هم طبق معمول داره به حرف Gamer ها گوش میده ... واقعا جای تحسین داره ...

همونطور که اعلام شده گیم پلی اصلیه بازی تغییری نکرده و مال همون فیفا 12 هست ... و این تصمیم فوق العاده ای بود! گیم پلی فیفا 12 واقعا بی نظیره ... من خودم بعد از 10 ماه کامل بازی کردن هنوزم احساس می کنم گیم پلی بازی برام تازگی داره و خسته کننده نیست ... و این اولین باره که این اتفاق برام میفته ... با اضافه کردن همین Feature های جزیی جدید و درست کردن باگ های Physical Impact Engine، می تونم خیلی راحت بگم فیفا کاملا دست نیافتنی میشه ... PES هم بره جلو بوق بزنه

یه تعریف هم از جو ورزشگاه بکنم بی نظیره! یعنی قشنگ جو ورزشگاه رو تیم مهمان تاثیر میزاره. بارها شده سر ضربه ی پنالتی تماشاگرا اینقدر سوت زدن طرف زده آسمون زمانی که حتی بازی مساویه توپ رو که تیم مهمان میگیره تماشاگرا شروع می کنن سوت زدن ... اینو خیلی دوست دارم بازم می تونن خفن ترش کنن فشار بیشتر بشه ... اینو البته واسه تصمیمات مشکوک داوری هم باید بزارن ... گل هم که بزنی ورزشگاه قشنگ منفجر میشه کلا راضیم کاملا ... یه ذره دیگه خفن ترش کنن بی نظیر میشه ...

در کل از EA ممنونم. لذت فوق العاده ای با فیفا به آدم میده. امیدوارم این لذت تو فیفا 13 بیشترم بشه.

پ.ن: تاریخ دقیق برای انتشار دمو هنوز اعلام نشده. یه سری سایت های خارجی زدن آخر آگوست لینک دانلود می زارن یعنی یه ماه دیگه. بازی هم رسما 27 سپتامبر منتشر میشه یعنی دقیقا دو ماه دیگه.
___________________________________________________________________

باشگاه فوتبال ساندرلند در سال 1879 تاسيس شد و در سال 1898 در راکر پارک مستقر شد.

ساندرلند در سال 1996 به ليگ برتر راه يافت.

با انتقال تيم به استاديوم لايت در سال 1997، هواداران شاهد سقوط اين تيم بودند.

ساندرلند در سال 1999 صعود دوباره به ليگ برتر را تجربه کرد.

اين حضور با کسب دو مقام هفتمي در ليگ برتر به پايان رسيد.

در سال 2003 ساندرلند با کسب تنها 4 پيروزي از مجموع بازي هاي خود در ليگ به دسته پايين تر سقوط کرد.

گربه هاي سياه با هدايت ميک مک کارتي در فصل 05-2004 به ليگ برتر بازگشتند، اما داستان سقوط دوباره اين تيم تکرار شد.

حالا اين تيم اميدوار است با صعود دوباره به ليگ برتر و با هدايت روي کين عملکرد درخشان تري داشته باشد.

نام باشگاه : ساندرلند
لقب باشگاه : Black Cats گربه های سیاه
سال تاسيس : 1879
رئيس باشگاه : باب موری
آدرس:
Stadium of Light GB - Sunderland SR5 1SU
+44-191-5515000 : تلفن
+44-191-5515123 : فكس
سايت : [Only registered and activated users can see links. ]
ايميل : [Only registered and activated users can see links. ]

لباس : قرمز و سفید
اسپانسر : Boylesports.com
اسپانسر ورزشي : Umbro
ورزشگاه : The Stadium of Light

آدرس ورزشگاه :

Sunderland(England)
ظرفيت ورزشگاه : 48300
ابعاد زمين : 105m x 68m

ركورد حضور تماشاگر : 42079

مدير مطبوعاتي : لسلی کالاهان

افتخارات

1892,1893,1895,1902,1913,
1936

ركوردها

بهترین گلزن یک فصل :
دیو هالیدی 43 گل 1929-1928

بزرگترین خرید :
توره آندره فلو 6.75 میلیون پوند سال 2002 رنجرز

بزرگترین فروش :
مایکل بریجز 5.6 میلیون پوند سال 1999

بیشترین حضور تماشاگر :
42079 نفر در مقابل نیوکاسل در لیگ برتر Fa، 5 فوریه 2000
________________________________________________________________________
خب همونجور که میدونین ما با منچستر سیتی بازی داریم و باید خودمونو محک بزنیم
این جور بازی های دوستانه خیلی میتونه به ما کمک کنه تا خودمونو بهتر بشناسیم و نقاط ضعف و قدرتمونو تشخیص بدیم .
خب بازی سختی پیش رو داریم که امیدوارم پیروز از این بازی برگردیم و این که منچستر سیتی هم کار سختی رو برابر ما داره .
خب اینم چکیده خبر های امروز آرنال که به تشریحش میپردازیم .

1- میکل آرتتا از نشان دادن هیجان و علاقه ی خود به این انتقال ابایی ندارد...

" او را به عنوان یک بازیکن سطح بالا می شناسم... بسیار بالا... او استعداد بالا و کیفیتی باور نکردنی دارد. "

همچنین رئیس با تایید و پذیرش این موضوع که خرید های تابستانی ادامه خواهد داشت اشاره ای به داستان کازورلا می کند:

"در مورد کازورلا با آرتتا هم نظر هستم... او بازیکن بزرگی است.

ما اولیویه ژیرو و لوکاس پودولسکی را خریدیم، اما این پایان کار ما در نقل و انتقالات نیست... ما همچنان در پی تزریق بازیکن به تیم هستیم و این کار را خواهیم کرد. "

خب این خیلی خوبه که ونگر هنوز دست از خرید برنداشته و میواد چند تا بازیکن خوب رو به تیم اضافه کنه پس باید کازورلا رو هم تقریبا ارسنالی بدونیم من که به شخصی چیز خاصی از این بازیکن نمیدونم اگه کسی اطلاعات دقیقتری راجع به این بازیکن داره اینجا بگه تا بقیه بخونیم .


مانچینی افزود:"در این لحظه دشوار است که در مورد این موضوع چیزی بگویم،چرا که او بازیکن آرسنال است و بازیکن ما نیست."

"ما میدانیم ونپرسی مهاجم فوق العاده ای است اما ما 4 مهاجم داریم و با همین مهاجمان فصل گذشته توانستیم قهرمان لیگ شویم.
اما با این حال ،ونپرسی بازیکن بزرگی است.ما در این مورد چیزهای مختلفی میتوانیم بگوییم اما او بازیکن آرسنال است

خب خدا رو شکر این مردک هم از خرید ون پرسی داره منصرف میشه حالا میمونه منچستر یونایتد و یوونتوس اما یه نکته ای اینجا بگم اینه که اگه فن پرسی تمدید کنه من دیگه بهش به چشم اون فن پرسی قدیمی نگاه نمیکنم . نباید بهش لقب برگکمپ رو بدیم و ... چون خیلی ما رو تو این چند هفته اذیت کرده
اما در مورد هانری :
همه ما مسلما خیلی دوست داریم که اونو دوباره در آرسنال ببینیم
اما به نظرم خوب نیس که دوباره هانری به عنوان یک بازیکن به ارسنال برگرده اگه به عنوان مربی برگرده بهتره
تا کی این هانری باید بیاد برامون بازی کنه ؟ جایگاه هانری تو قلبمونه و هیچ وقت جاشو به کسی نمیدیم اما به نظرم باشگاه باید هانری های جدیدی رو بسازه و به دنیای فوتبال معرفی کنه
و در آخر هم برای ارسنال مقابل من سیتی آرزوی موفقیت میکنم
_____________________________________________________________________________
در مورد بازی دوستانه: بازی رو تونستیم با دو گل دقایق پایانی ایزفیلد و آنه ببریم . منتخب مالزی در این بازی واقعا خوب کار کرد ولی خب بازی دوستانه بود و هدف تیم ما آمادگی و هماهنگ شدن بیشتر بوده و همچنین آشنایی بیشتر با بازیکنان جوونمون که در این بازی عملکرد خوبی داشتند . آیزفیلد و انه که تونستند گل بزنند . میکل در دفاع ، یناریس در خط هافبک ، ریو میایچی از جمله خوب های این بازی بودند که مطمئنا در آینده حرف های زیادی برای گفتن خواهند داشت .

در این بازی فقط مانونه تعویض نشد که جالب بود . روز خوبی هم داشت و روی گل هم اصلا مقصر نبود چون واقعا شوت غیر قابل مهاری بازیکن مالزی زد . در این بازی سانگ باز هم از اون پاس های فوق العادش یه دونه برای یناریس انداخت که همون توپ هم گل شد واقعا فوق العاده هست این سانگ . بازی بدی در کل نبود و امیدوارم رئیس به هدف هاش در این بازی رسیده باشه . چون بازی تعویض های زیادی داشت خب نمیشه زیاد بحث فنی کرد و فقط هدف نشون دادن جوون هامون هست که باید در این بازی های دوستانه خودشون رو خوب نشون بدن تا بتونند به ترکیب اصلی برسند . بازی بعدیمون هم که مطمئنا خیلی مهم خواهد بود با من سیتی هست در روز جمعه ساعت 18:30 که بازی واقعا دیدنی میتونه باشه .

دیگه زیاد در مورد بازی صحبت نمیکنم و میریم سراغ خبرها که این روز ها در مورد کازورلا واقعا داغ هست :
اول در مورد کازور لا صحبت کنم ، توافقات بین دو باشگاه انجام شده و همه چی اوکی هست فقط میمونه اعلام رسمیش . اینطور که شنیده میشه این بازیکن تا 30 جولای اعلام رسمی میشه و قراردادش رو باهامون میبنده . مطمئنا بازیکن بدردبخوری برامون خواهد بود . توانایی بازی در چندین پست هافبک رو داره و ضربات آزادش فوق العاده هست و بازیکن خلاق و باهوشی هست که امیدوارم تو تیممون نتیجه بده . اینجور که شنیده میشه داریم براش پول خوبی میدیم و حتی شاید گرون ترین بازیکن آرسنال بشه امیدوارم ارزشش رو داشته باشه . وی الان 27 سالش هست و تجربه بالایی چه در تیم باشگاهی و چه در تیم ملی اسپانیا داره . خود رئیس هم امروز تو کنفرانس مطبوعاتیش یه جوری به خرید کازورلا اشاره کرد در کل تموم شده است این انتقال

 رئیس گفته هنوز خرید هامون تموم نشده و خرید های بیشتری خواهیم کرد . یکیشون که کازورلا بوده مطمئنا بعد از رفتن رابین یک خرید هم در خط حمله خواهیم داشت و در صورت نیاز منظورم اینه که اگر دیابی و ویلشر اوضاعشون خوب نباشه یه خرید در خط هافبک دفاعی خواهیم داشت که مطمئنا ام ویلا خواهد بود . کلا تابستون جالبی داشتیم خیلی دوست دارم ببینم در پایان چه اتفاقاتی رقم میخوره . الان جیرود و پودولسکی رو خریدیدم و کازورلا تو راه هست و خرید های دیگری هم خواهیم داشت و این نشون میده که تیم بسته شده برای قهرمانی و دیگر بهونه ای باقی نمیمونه که آرسنال پول خرج نمیکنه و تو تیم تجربه وجود نداره و جوون گرایی بیش از حد هست اگر دقت کنیم میبینیم که اصلا اینطور نبوده و فصل متفاوتی رو در پیش خواهیم داشت .تیری هانری میخواهد به آرسنال برگردد
خبر عجیبی که اسکای اعلام کرد این بود که تیری هانری میخواد دوباره برگرده آرسنال ، تو مصاحبه اش اعلام کرده دوست داره دوباره قرضی بیاد و حتی سمتی در کادر فنی بدست بیاره ، خیلی ها تیری هانری رو هنوز دوست دارند و یکی از اسطوره های بزرگمون ازش یاد میکنند که مطمئنا همینطور هست . هیچ وقت گلش به لیدز در فصل قبل رو یادم نمیره

هدف آرسنال و لیورپول در بارسلونا می ماند
حتما میدونید که یکی از گزینه های خریدمون ابراهیم افلای بود که ویلانووا صراحتا گفت علاقه ای به فروشش نداره و تو تیم نگهش میداره که به نظرم خریدش برامون زیاد هم واجب نبود چه برسه که الان کازورلا رو به خدمت گرفتیم .


لورن کوسیلنی تعهد خود را به باشگاه آرسنال با تمدید بلند مدت قرارداد خود اعلام کرد.
یکی از خبر های خوب این روز ها تمدید قرار داد لورانت کوسلینی بود که تا 2017 شنیده میشه باهامون تمدید کرده . در فصل پیش بدون شک یکی از بهترین هامون بود و زوج استثنایی رو با ورمائلن تشکیل داده بود و تمدید قرار دادش یکی از بهترین خبرها بود .


جک ویلشر به شدت تلاش می کند تا پایان ماه آگوست به میادین برگردد.
بازیکنی که همه دوسش دارن و خیلی دوست دارند هر چه زود تر با پیراهن آرسنال ببیننش کسی نیست جز جک ویلشر که واقعا دیگه داره طولانی بودن مصدومیتش دیوونمون میکنه . خودش دیروز مصاحبه ای انجام داد و گفته که تا پایان ماه آگوست کامل بهبود پیدا میکنه و میتونه بازی کنه که امیدوارم اینطور بشه و همون جکی سابق باشه . اگر جک آماده بشه مطمئنا در خط هافبک دیگه هیچ کمبودی نخواهیم داشت .


بشیکتاش علاقه به شماک را رد کرد
هی میخوایم شماک رو بفروشیم انگار نمیشه ؟!! هر تیمی میخوادش تکذیب میکنه ، شنیده میشه هدف بعدیمون یورنته هست با این شرایط نمیدونم نگه داشتن شماک چه سودی برامون داره ؟!! امیدوارم شماک و پارک رو هر چه سریع تر بفروشیم تا یه پولی بدست بیاریم و یه مهاجم بهتر بگیریم شنیده میشه تیم های عربی دنبال پارک هستند ایشالا که بیان و ببرنش

دیگه خبر آنچنان مهمی نیست و خبر مهم این روز ها همون کازورلا بود که در موردش صحبت کردم . واقعا باشگاه تو این تابستون داره عالی یارگیری میکنه و بازیکن های خوبی به خدمت گرفته . الان ما در همه نقاط غنی هستیم و مشکل آنچنانی نداریم و ستاره ها و بازیکنان خوبی داریم . در مورد رابین هم شنیده میشه دوشنبه هفته بعد پروفسور میاد لندن تا وضعیت رابین رو مشخص کنه مطمئنا وضعیت رابین مشخص شه همه چی روبراه میشه و اگر بره میریم دنبال جانشینش و هیچ غمی هم نخواهیم داشت چون عادت کردیم به ترک ستاره هامون و خودمون رو آماده کردیم برای این اتفاق ولی اگر موندنی شد که چه بهتر ، تیم بسته میشه برای قهرمانی و فصل بعد یه تیم رویایی رو خواهیم داشت . بیشتر نگرانیم در خط دفاع هست ای کاش میشد جورو رو رد میکردیم و یه مدافع تنومند و خوب به خدمت میگرفتیم ما هر فصل مشکل مصدومیت داشتیم و میترسم در دفاع به این مشکل بخوریم و خیلی به ضررمون تموم شه چون اصلا جورو مدافع مطمئنی نیست ...
________________________________________________________________________تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد على(اباى) در 7/5/1391 | 14:32 گفت:

مرسی داش

شاهين در 7/5/1391 | 05:36 گفت:

ممنون ....

هادی در 6/5/1391 | 15:32 گفت:

کاش آنری بیاد چون بازی آخرش تلخ بود(بازی رفت با میلان)

میلاد آرشام در 6/5/1391 | 14:29 گفت:

عزیز من توو این دنیا دیگه معرفتی نمونده که بشه هانری های جدید ساخت

برای هانری شدن اول باید معرفت داشت... بازی خوب و تکنیک اولویت آخره

Gatsbi در 6/5/1391 | 13:30 گفت:

عالی بود فرهاد، خوندنش هم لذت‌بخشه

sepehr najafian در 6/5/1391 | 12:46 گفت:

بسيار عالي بود.من بي صبرانه منتظر اومدنشم.چه منيجر مودي امسال بازي کنيم ما.

hamid saadi در 6/5/1391 | 12:32 گفت:

منم با اومدن تیتی موافقم. حداقل از لحاظ روحی به تیم خیلی کمک میکنه.
اما درباره ونگر و تیم. هنوز مشکل اصلی پا برجاست. وقتی باشگاههای دیگه به بازیکنهای طراض دومشون بیشتر از بازیکنهای طراض اول ما حقوق میدن روحیه تیمی و مخصوصا بازیکنهای بزرگمون پایین میاد.
اونا وقتی میبینن بزرگ تیم کمتر از بازیکنی مثل زابالتا حقوق میگیره چه نتیجه ایی باید بگیرن
اولش اینه که تیم قصد رغابت نداره و قهرمانی در دسترس نیست.

soroosh در 6/5/1391 | 12:17 گفت:

در مورد هانری باهات موافق نیستم
مگه منچستر اسکولز رو از بازنشستگی نیاورد ؟؟؟؟؟
من حتی با انتقال دائمی اش هم موافقم
به بازیکن هایی مثه چمبرلین، ویلشر، رمسی، کوکوئلین و ... می تونه خیلی کمک کنه

iman sanaei در 6/5/1391 | 11:19 گفت:

واقعا استفاده کردم ممنون

آرمان الهیاری در 6/5/1391 | 10:57 گفت:

ای ول فرهاد
عجب بلاگی بود؛فوق العاده بود؛
منم بی صبرانه منتظر فیفا 13و کازورلا و ام ویلا هستم
راستی تو که وسط متن گفته بودی کازورلا رو نمیشناسی؛چند خط بعدش هم همه ویژگی هاشو گفتی؛در نوع خودش جالب بود