صبر ، سیاست ، اینده !؟!!!!!!!

نویسنده: جواد تی تی

وبلاگ من
نویسنده: جواد تی تی
.
کل بازدید: 9,448 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

صبر ، سیاست ، اینده !؟!!!!!!!

بدهی و سازندگی فقط یک بهانه هست مگه بارسلونا سازنده نیست ولی در کنارش فابرگاس و الکسیس رو میخرن و همین الکسیس اگه این فصل نبود معلوم نبود وضعیت بارسا چی میشد
بحث ما سیاست گذاری های باشگاه و ونگر هست که مثل روز مشخصه اشتباهه اما همچنان ادامه پیدا می کنه و در کمال تعجب طرفدار هم داره !!!!!!!!!!!!!
 
 میگن بدهی داریم به خاطر استادیوم الان ااس رم هم داره استادیوم میسازه اما همین فصل ده بازیکن جدید گرفتن و یا بایرن مونیخ مگه استادیومش رو با ما افتتاح نکرد اونا پشت سر هم قهرمان میشن و دو سال پیش فینال اروپا رو برگزار کردن و این همه ستاره هم خریدن .

میگن باید دو سه سال صبر کرد تا چمبرین و ... رشد کنن و شکوفا بشن بله درسته ولی
اولا که این بازیکن ها تا مطرح شدن مثل فابرگاس و نصری و ... ول می کنن میرن
ثانیا ایا اشکال داره الان  که فابرگاس و نصری رفتن یکی دو بازیکن مثل گوتزه یا هازارد رو جایگزینشون کنن تا تو همین دو سه سال هم مدعی موند اگه اشکال داره بگید

اومدیمو سه سال هم صبر کردیم باز یک سال موفق و دوباره رفتن ستاره ها و جایگزین نشدن اونها و اغاز ناکامی ها . مگه همین 7-8 سال اینجوری نبوده یک سال نسبتا خوب و چند سال ضعیف

این یک اصل در تمامی تیم های بزرگ هست : وقتی ستاره ای باشگاه رو ترک میکنه باید ستاره ای دیگر جایگزینش شود

بدهی فقط یک بهانه برای توجیه ناکامی هاست همین یونایتد پارسال اعلام شد 200-300 میلیون بدهی دارن این جور بدهی ها برای تیم های بزرگ طبیعیه

ونگر یا باید بره و یا باید سیاست های باشگاه رو عوض کنه و خریدهای گسترده ای انجام بدن که من میگم بمونه ولی تغییر سیاست بده بهتره ولی چون ونگر یک دنده و لجوجه و قبول نمیکنه پس بره بهتره !!!

قابل توجه به ظاهر وفادارها و با تعصب ها خود هواداران ارسنال تو امارات ونگرو هو می کنن چه برسه به ما !

سیاست های ونگر احمقانه است احمقانه است احمقانه است
 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

saeed در 28/11/1390 | 01:16 گفت:

just gooooooooooooooooooo

سید امین هاشمی در 28/11/1390 | 00:30 گفت:

مشکل از مدیریت باشگاس

ایمان بهادران در 27/11/1390 | 22:19 گفت:

agha toro khoda bikhod az venger tarfdari nakonin gand zade be tim 7 sale

♥Arsenal♥ در 27/11/1390 | 21:52 گفت:

سیاست ونگر خوبه عالیه حرف نداره ولی اینکار نیاز به پول بیشتر داره.....

شما بازیکن میخرید با قیمت پایین و بعد که قوی شد با قیمت بالا اون رو از شما میخرند چون شما پول ندارید نگهش دارید.....

یا نمیخواید با پول بالا نگهش دارید.....

خداحافظکاپیتان....

Hossein Y در 27/11/1390 | 20:27 گفت:

يه هفته دو هقته ونگر حموم نرفته!!!!!
دي:

El Pistolero در 27/11/1390 | 16:31 گفت:

آره داداش. آرسنال یه هوای تازه لازم داره.و با این مدیریت و تیمداری موفقیت تقریبا غیر ممکنه.

به نظر من ونگر باید مدیر تیم های پایه باشه و جایگزینش هم یه مربی خوب مثل یورگن کلوپ باشه.

خود گواردیولا هم بد نیست و فلسفش با ما میخونه.

Saeed Milani در 27/11/1390 | 15:43 گفت:

موافقم