تاتنهام باخت

نویسنده: محمدرضا

وبلاگ من
نویسنده: محمدرضا
تمام زندگیم آرسناله !!! و هیچ وقت نمیتونم به تیمی به غیر از آرسنال فکر کنم
کل بازدید: 6,888 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تاتنهام باخت

در بازی دو تیم نوریچ و تاتنهام که دقایقی پیش به پایان رسید نوریچ با نتیجه 2-1 به پیروزی رسید !!!در بازی دو تیم نوریچ و تاتنهام که دقایقی پیش به پایان رسید نوریچ با نتیجه 2-1 به پیروزی رسید !!! البته نیوکاسل هم 2-0 بولتون رو برد و هم امتیاز تاتی شد و 2 امتیاز از آرسنال کمتر دارن جفتشون !!! چلسی هم امشب با فولام داره که به نظر بیاد بازی سختی براش باشه !! نیوکاسل چه شاخ شده. حالا خدا کنه ما با ولوز نتیجه بگیریم تیمی که تو امارات 1 امتیاز ازمون گرفت و الان برای نیوفتادن تلاش میکنه!! به امید برد جلوی ولوز
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ali jamshidi در 22/1/1391 | 09:08 گفت:

امید به خدا این فصل کابوس وار رو با سومی تموم می کنیم

farshad khadem در 22/1/1391 | 08:21 گفت:

دوستان به امید خدا سوم میشیم اهمیت این جایگاهو هم بازیکنان وهم مربی ارسنال کاملا میدونن بنظرم این مقام کمتر از اولی نیست وقتی به هزینه های تیمهای مثل سیتی تی تی وچلسی نگاه میکنی عظمت ارسنال رو متوجه میشیم به امید سرفرازی توپجیها

M o o r I در 22/1/1391 | 00:55 گفت:

بچه ها تا دقیقه 62 چلسی 1 فولهام 0


دعا کنید مساوی شه

hamed در 22/1/1391 | 00:42 گفت:

خدا کنه بازی با ولوز رو ببریم...

HOSSEIN در 22/1/1391 | 00:41 گفت:

جدایی آرسنال از همشهریان،پیش به سوی دومی.
ما منتظر لغزشش(منظور انسیتی است!!!!!)و دومی هستیم،هیجا نمیریم همین جا هستیم

ehs در 21/1/1391 | 23:47 گفت:

واقعا خدا رو شكر همه تيمها بجز ارسنال عجيب افت كردن كه يه جورايي خيلي عجيبه فقط يونايتده كه شانسي شانسي بازيهاش رو مي بره!!

مجتبی هانری در 21/1/1391 | 23:37 گفت:

میبریم وفاصله مون بیشتر می کنیم!! ان شا الله

Morteza Bauer در 21/1/1391 | 23:25 گفت:

انشالله چهارشنبه ببریم و فاصلمون5 امتیازبشه

مهران کاظمی در 21/1/1391 | 23:24 گفت:

از این بهتر دیگه نمیشد، مرسی
سربازی هم شد 21 ماه، از این بدتر هم میشه؟

سید امین هاشمی در 21/1/1391 | 23:13 گفت:

مرسی محمد رضا جان.کاش تاتی چنتا اخراجی و مصدوم میداد!

(Hooman sam (Dark metal در 21/1/1391 | 22:54 گفت:

خداروشکر.....
like like

M o o r I در 21/1/1391 | 22:22 گفت:

دمش گرم . تاتی بازم باخت :))))))))

پرچم بالاسسسسسسسسسسسسس

مجید در 21/1/1391 | 22:18 گفت:

سومیم

soroosh در 21/1/1391 | 22:13 گفت:

بابا این سیسه تو نیوکاسل داره شاهکار می کنه ... رسما دمبا رو گذاشته تو جیبش ... موندم اینو چرا ما نخریدیم ... تو نقل و انتقالات زمتانی نیوکاسل با 10 میلیون پوند خریدش ... فقط 10 تا
تو 9 بازی که انجام داده 10 گل زده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خدا کنه چلسی یه حالی به نیوکاسل بده

شاهين در 21/1/1391 | 22:12 گفت:

اگه چلسی هم ببره ، سه تا تیم 59 امتیازی ، پشت آرسنال قرار می گیرند که این یعنی رقابت خیلی خیلی حساس ...
کوچکترین اشتباه از سوی هر تیمی منجر به سقوط به رتبه حتی ششم خواهد شد .

vahid در 21/1/1391 | 21:51 گفت:

خدا را سپاس

توپچی جنوب در 21/1/1391 | 20:52 گفت:

ها ها ها این هفه عجب هفته با حالی داره میشه!!!!!!!!!!!

پويان در 21/1/1391 | 20:43 گفت:

اهاااا...
حالا شد
ايشالا تاتي 4ام هم نشه
باخت فحيع تو امارات تركوند ردنپ و مرغ سوخته رو
جكي داره شرط بندي و ميبره

iman sanaei در 21/1/1391 | 20:41 گفت:

چرا 4030 ببره؟؟

iman sanaei در 21/1/1391 | 20:41 گفت:

چرا 4030 ببره؟؟

سید محمد رضا در 21/1/1391 | 20:41 گفت:

من که فقط به بازی های السیتی و امتیاز از دست دادنش فکر میکنم
این تیم ها برام مهم نیستن چون فعلا آرسنال داره در یه سطحی بالاتر از تیم های لیگ برتری بازی میکنه

hesam در 21/1/1391 | 20:39 گفت:

Man doost daram chelsea bebare tati beshe 5,ma ham taht har sharayet bayad bebarim ba hatrivke rabin!

حسین در 21/1/1391 | 20:37 گفت:

تاتی بعد از داربی نابود شد.


وقتی اون شب بازی 5-2 شد از قیافه ردنپ میشد پیش بینی این روزا رو کرد.

حسین در 21/1/1391 | 20:35 گفت:

به سلامتی!

iman sanaei در 21/1/1391 | 20:33 گفت:

ایشالا 4030 هم میبازه. :دی