دانلود خلاصه و گلهای بازی آرسنال در طول فصل

نویسنده: آرش فقیهی

وبلاگ من
نویسنده: آرش فقیهی
آخه این چیه که باید پر کنیم!!!!
کل بازدید: 1,667 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

دانلود خلاصه و گلهای بازی آرسنال در طول فصل

لینک دانلودهای تمامی مسابقات آرسنال را از لینک زیر دریافت نمایید 


جهت سهولت دسترسی شما اعضای کانون لینکهای دانلود مربوط به تمامی مسابقات آرسنال این تاپیک تعبیه شده و بعد از پایان هر مسابقه گلهای بازی ، خلاصه بازی با کیفیت بالا و کل 90 دقیقه برای دانلود قرار داده خواهد شد.


هم اکنون کلیپی زیبا از خلاصه فصل 2013-2014 قرار داده شده و میتوانید با لینک مستقیم آن را دانلود کنید 
تقریبا 18 دقیقه 
حجم تقریبا 383 مگابایت


ثبت نظر شمانظرات پیشین

arsenal در 24/5/1393 | 21:42 گفت:

اینو ببینین حتما
http://www.tarafdari.com/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86/%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87/158552/%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%AA%D8%A7%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A2%D8%B1%D8%B3%D9%86%D8%A7%D9%84%D8%9F

آرش فقیهی در 24/5/1393 | 20:49 گفت:

نقل قول : اگه میشه واسه هر بازی یه لینک پخش زنده بازی رو هم بذارید تا بازیارو بتونیم رو اینترنتم ببینیم

پاسخ شما : لینکها برای هر بازی از سایتهای متنوعی هست و نمیشه از جاهای مشخصی لینک گذاشت اما تو تاپیک بحثهای مربوط به بازی دوستانی که با لینک میبینن معمولا لینکاشونو به اشترام میذارن برای همدیگه و میتونید معمولا از اونجا درخواست لینک بدید و لینکای خودتونو با دیگران شیر کنید -- اینجا --->

http://highbury.ir/forumdisplay.php?fid=28

آرش فقیهی در 24/5/1393 | 20:46 گفت:

ممنون از لطف دوستان

midya در 24/5/1393 | 19:24 گفت:

به نظر میاد ونگر می خاد یه بازیکن بزرگ بخره

حامد **رنگی** در 24/5/1393 | 18:50 گفت:

مشتی باشی خیلی به جا بود

نیما در 24/5/1393 | 17:50 گفت:

اگه میشه واسه هر بازی یه لینک پخش زنده بازی رو هم بذارید تا بازیارو بتونیم رو اینترنتم ببینیم

محمد طایفی در 24/5/1393 | 17:38 گفت:

ایشالا دانلود قهرمانی آخر فصلمونم همینجا می بینیم ما خیلی از لیگ برتر طلبکاریم

arsenal در 24/5/1393 | 16:29 گفت:

ونگر گفتش اگه به مرحله گروهی لیگ قهرمانان صعود کنیم (که حتما میکنیم ایشالا) بازیکن میخره حتما

midya در 24/5/1393 | 11:38 گفت:

Arsenal hopeful on Cavani, Reus & Khedira
Arsenal hope that by waiting until the end of the transfer window they can conclude deals for Cavani, Reus and Khedira. Cavani would cost €63.5 million, while Reus's value is decreasing with a €25m release clause looming.

سید محمد رضا در 24/5/1393 | 10:52 گفت:

مرسی , عالی بود , لینک سیو شد تو مرورگرم!

علیرضا در 24/5/1393 | 10:08 گفت:

بسیار عالی

توپچی جنوب در 24/5/1393 | 04:20 گفت:

مرسی آرش جان بابت این همه زحمت ک میکشی
واقعا من شخصا هایلایت بازی ها رو نیاز دارم

محمود در 24/5/1393 | 01:55 گفت:

خیلی خیلی عالیه سپاس

آرش فقیهی در 23/5/1393 | 23:44 گفت:

نقل قول : یعنی اگه بازی پخش زنده نداشت فیلم بازی بعد تموم شدنش میاد رو سایت؟؟؟؟؟؟

تو کدوم قسمت سایت؟؟؟

اگه اینجور بشه چی میشه از سرگردونی در میایم


پاسخ شما : چه بازی پخش زنده داشته باشه چه نداشته باشه این لینکها قرار داده خواهد شد برای مثال میتونید لینک بازیهای قبلی رو با کلیک روی خط آخر مطلب نوشته شده ( نوشتم کلیک کنید) این لینکا رو ببینید

حامد در 23/5/1393 | 23:10 گفت:

یعنی اگه بازی پخش زنده نداشت فیلم بازی بعد تموم شدنش میاد رو سایت؟؟؟؟؟؟

تو کدوم قسمت سایت؟؟؟

اگه اینجور بشه چی میشه از سرگردونی در میایم

ناصر در 23/5/1393 | 23:07 گفت:

کلیپ بسیار زیبایست.به دوستان توصیه میکنم حتما دانلودش کنن
مرسی آرش جان

آرش فقیهی در 23/5/1393 | 22:40 گفت:

نقل قول : اسپم.مدیرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ شما : دوست عزیز کانون در نظر داره لینک دانلود بازها رو در اختیار کاربرا بذاره و این اطلاع رسانی برای شماست که بدونید چه بخشی لینک دانلودها وجود داره