منطقه آمار: منچستریونایتد - آرسنال

نویسنده: حسین

وبلاگ من
نویسنده: حسین
آرسنالی ...
کل بازدید: 45,961 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

منطقه آمار: منچستریونایتد - آرسنال

رویارویی آرسنال و منچستر در الدترافورد* تصویر سمت چپ مربوط به توپگیری ها و تصویر سمت راست مربوط به مناطقی است که آرتتا در بازی با لیورپول حضور داشت

سپر اسپانیایی

در غیاب متیو فلامینی ، آرتتا به سد دفاعی آرسنال تبدیل شده بود و بدون شک یکی از بهترین بازی هاش رو برای آرسنال انجام داد .

با توجه به اینکه پست قبلی او انتقال سریع توپ از دفاع به حمله بود ، در آرسنال وظایفش بیشتر دفاعی شد و مقابل لیورپول و دورتمند فوق العاده بود .

او در بازی با لیورپول 17 ریکاوری (مثلث زرد) انجام داد که موجب بازپس گیری توپ برای توپچی ها شد .

او بیشتر از هر بازیکنی (118 بار) توپ را لمس کرد ، بیشتر از هر بازکنی (105 بار) پاس داد و به عنوان دومین پاس دهنده ی دقیق با 94.3% شد .


رقابت اصلی : آرتتا و رونی

یکی از وظایف اصلی امروز آرتتا کنترل رونی هست که تا به حال 10 بار به آرسنال گل زده و این فصل هم در 14 بازی 7 گل به ثمر رسونده . با توجه به اینکه آرتتا 58.2 % از دوئل ها رو برده ( رونی 34 % ) میتونیم امیدوار باشیم . ضمنا آرتتا 63 % از 12 تکلی که امسال انجام داده موفق بوده .

اما در هر صورت رونی که امسال 16 موقعیت برای هم تیمی هاش ایجاد کرده و هر 149 دقیقه یک گل زده میتونه خیلی خطرناک باشه .

نکات جالب بازی 

منچستر فقط یکی از نه بازی اخیرش در لیگ مقابل آرسنال شکست خورده 
آرسنال دو بار از 3 باری که مقابل منچستر در اولدترافورد برده قهرمان شده 
ون پرسی در 4 رویارویی قبلی گلزنی کرده ( برای هر تیم 2 تا )
آرسنال تنها تیمی هست که در 10 بازی قبلی گلزنی کرده 
رمزی در 7 بازی قبلی 6 گل زده و 3 پاس گل داده 

پخش بازی 

این بازی رو میتونید از شبکه ورزش سیما و ایدمان آذربایجان به صورت رایگان تماشا کنید

مصدومان 

آرسنال: فلامینی ، ویلشر ، والکات ، چمبرلین ، سانوگو ، ویلشر ، دیابی
منچستر: اوانس ، رافائل ، کلورلی ، ولبک

حاشیه!

فریمپونگ باز هم نشون داد که براش مهم نیست مردم دربارش چی فکر میکنند و خودش رو شاید برای یه جریمه ی دیگه آماده کرده . او در اینستاگرام خود این عکس رو منتشر کرده :
 

دقیقه 70

در تصویر زیر دقایقی که دوتیم در این فصل گلزنی کردند نشان داده شده . شاید دقیقه 70 حساس ترین لحطات بازی باشد 


به امید پیروزی ...
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Enrique در 20/8/1392 | 21:54 گفت:

بنده شخصا با وجود اینکه رئیسو مث خدا می پرستم ولی ما دیشب به "ترس" رئیس باختیم و نه هیچ چیز دیگه ای !!!!
از یک هفته قبل از این بازی جو رسانه ای تمااااااااااااااام انگلستان و جهان در مورد این بازی طوری بود که همه میگفتن که آرسنال به احتمال بسیار زیاد بازی رو می بره ولی... ولی... ولی....
"رئیس دیشب ترکیبو طوری چیده بود که ما نبازیم"
ما دیشب با 2 هافبک دفاعی بازی کردیم (فلامینی + آرتتا) چرا ؟؟؟؟؟
وقتی فلامینی رو داریم چرا باید آرتتای کثافت که فقط پاس رو به عقب بلده ، اونم تو زمین باشه؟؟؟
ما دیشب وینگ میخواستیم !!! وینگ... دیشب گنابری باید از اول بجای آرتتا بازی میکرد. همه هم دیدن که با اومدن نبری و جکی تیم چطور متحول شد...
ولی متاسفانه رئیس دیر به فکر افتاد و جکی و نبری رو دیر به زمین آورد. در ضمن به نظر من تعویض سانتی شدییییییییییییدا اشتباه بود !!! مخصوصا یا بنتنر !!!!!!!!!!!!

mehdi در 20/8/1392 | 19:50 گفت:

دیشب بدترین شب زندگیم بود روز رو با خیال اینکه امشب شب ماست با روحیه شروع کردم اما بازم سوختم اخه اینقدر خوب تیمت بازی کنه ولی ببازی؟این انصاف نیست اگه یه مهاجم خوب و تمام کننده و نترس مثل سوارز داشتیم با اختلاف 4 گل برده بودیم اما باختیم دیروز تولدم بود اما ارسنال هدیه خوبی بهم داد شبمو خراب کرد تو روز تولدم غمگینترین ادم جمع بودم. بچه ها یه سوال دارم چرا اوزیل 2 3 بازیه که نمیدرخشه؟؟؟میشه یکی واقعا جوابمو بده؟اخه دیشب یه پاس عمق معمولیم نتونست بده لطفا یکی جوابمو میده؟؟؟؟؟؟؟

کمیل در 19/8/1392 | 22:20 گفت:

یعنی منچستر بره دسته 2 باز آرسنال نمیتونه ببرش نمیدونم چرا ونگر هیچ موقع جلو منچستر نتونسته نتیجه بگیره تو این چند سال، باختمون فقط و فقط به خاطر نداشتن بازیکنی مثل فن پرسی بود، تیم ما همه چیز داره جز یه مهاجم خوب و پا به توپ، چوب خشک خاصیتش از ژیرود بیشتره، چند بار گفتم بازم میگم ژیرود در حد آرسنال نیست به خدا نابودمون میکنه، اینقد تو بازی ها از این ژیرود حرص میخورم به خدا موهام داره سفید میشه، کند که هست، توپ ها رو همه لو میده، سرعت بازی رو میگیره، سرعت حمله رو میگیره، من نمیدونم چرا بعضیا میگن ژیرود خوبه، آخه چیش خوبه؟ جنگندگی؟ قدرت سر زنی؟ در اختیار تیم بودن؟ بابا خودتونو گول نزنید یه مهاجم باید گل بزنه قدرت پا به توپ داشته باشه، ما اگه یه مهاجم مثل سوارز داشتیم تیمی حریفمون نمیشد متاسفم که حالا حالا ها باید ژیرود رو تحمل کنم ناراحتی اعصاب گرفتم دیگه

کمیل در 19/8/1392 | 22:19 گفت:

یعنی منچستر بره دسته 2 باز آرسنال نمیتونه ببرش نمیدونم چرا ونگر هیچ موقع جلو منچستر نتونسته نتیجه بگیره تو این چند سال، باختمون فقط و فقط به خاطر نداشتن بازیکنی مثل فن پرسی بود، تیم ما همه چیز داره جز یه مهاجم خوب و پا به توپ، چوب خشک خاصیتش از ژیرود بیشتره، چند بار گفتم بازم میگم ژیرود در حد آرسنال نیست به خدا نابودمون میکنه، اینقد تو بازی ها از این ژیرود حرص میخورم به خدا موهام داره سفید میشه، کند که هست، توپ ها رو همه لو میده، سرعت بازی رو میگیره، سرعت حمله رو میگیره، من نمیدونم چرا بعضیا میگن ژیرود خوبه، آخه چیش خوبه؟ جنگندگی؟ قدرت سر زنی؟ در اختیار تیم بودن؟ بابا خودتونو گول نزنید یه مهاجم باید گل بزنه قدرت پا به توپ داشته باشه، ما اگه یه مهاجم مثل سوارز داشتیم تیمی حریفمون نمیشد متاسفم که حالا حالا ها باید ژیرود رو تحمل کنم ناراحتی اعصاب گرفتم دیگه

مهدی در 19/8/1392 | 21:56 گفت:

خاک بر سر جیرود

خاک بر سر جیرود

خاک بر سر جیرود

توففففف تو روهش خاک برسرش مترکه کور دیوونع

سروش در 19/8/1392 | 21:50 گفت:

Man U 1 - 0 Arsenal

واقعا این منچستر چه شخصیتی داره که همه ازش میترسن؟؟؟
حداقل 2 تا میتونستیم از بعد حضور نبری بزنیم.
دوستان ناراحت نشن....

mohammad javad در 19/8/1392 | 21:04 گفت:

بیچاره اونایی که تو برج میلادن.

مجتبی در 19/8/1392 | 20:54 گفت:

خاک تو سر ارسنال که از اسم انچستر ترسیده

...* Ayda *... در 19/8/1392 | 20:52 گفت:

سلام به همگی... لطفأ یکی بگه چند چندیم؟؟؟؟

mehrad در 19/8/1392 | 20:45 گفت:

اره امروز باز به این انچستر میبازیم

میثم محمودی در 19/8/1392 | 20:43 گفت:

بازی رو میبازیم

مهدی قائمی در 19/8/1392 | 19:23 گفت:

شانس ماست دیگه جفتشون سرما خوردن, هی گفتم لباس گرم بپوشین گوش نمیدن که

مهدی قائمی در 19/8/1392 | 19:23 گفت:

شانس ماست دیگه جفتشون سرما خوردم, هی گفتم لباس گرم بپوشین گوش نمیدن که

مهدی قائمی در 19/8/1392 | 19:18 گفت:

نه پر هست نه روسیچکی کجان اینا؟؟؟

maryam در 19/8/1392 | 19:16 گفت:

ایها الناس!! مرته کجاست؟! پرا رو نیمکتم نیست!نکنه ناکار شده باز!
تئو هم نیست رو نیمکت!

فرهاد در 19/8/1392 | 19:07 گفت:

ARSENAL: Szczesny, Sagna, Koscielny, Vermaelen, Gibbs, Arteta, Flamini, Ramsey, Cazorla, Ozil, Giroud

Subs: Fabianski, Jenkinson, Monreal, Hayden, Gnabry, Wilshere, Bendtner

فرهاد در 19/8/1392 | 18:54 گفت:


De Gea; Smalling, Vidic, Evans, Evra; Valencia, Jones, Carrick, Kagawa; Rooney, van Persie
Subs: Lindegaard, Giggs, Chicharito, Nani, Cleverley, Fellaini, Januzaj.

علی افرایی در 19/8/1392 | 18:26 گفت:

آقا من بد استرس دارم.خدا کنه ببریم

Lotfali khan zand در 19/8/1392 | 17:51 گفت:

باید مثل دورتموند باشون بازی کنیم. یعنی اداره بازی تو نیمه اول و از تب و تاب انداختن اونا. وقتی هم که گل اولو بزنیم میتونیم بجا دفاع کردن زهردار تر باشیم و به فکر گلای دیگه باشیم انشألله

سالار لاری در 19/8/1392 | 16:46 گفت:

چه های سایت من 2تا بلیط دارم که به دلیل مشکلی نمیتونم برم مجانی میدم برید ببینید حداقل حروم نشه هرکی خواست رو دیوارم بنویسه

مجتبی در 19/8/1392 | 16:44 گفت:

اگر بچه ها با همون غیرتی که با لیورپول و دورتموند بازی کردند ، بازی کنند ما میبریم 120%
در ضمن از دوستانی که بلیت بازی رو تهیه کردن و میرن درخواست دارم که با تشویقاشون برج رو منفجر کنند و اجازه حرف زدن به منچستری ها رو ندن

علی افرایی در 19/8/1392 | 14:57 گفت:

ایشالا برنده ایم

حامد **رنگی** در 19/8/1392 | 14:41 گفت:

به امید برد با گلای رمسی و جیرود

سالار لاری در 19/8/1392 | 13:48 گفت:

از بچه های سایت اگر کسی بلیط گیرش نیومده من 2تا دارم همون قیمت سایت میفروشم خودم مشکل دارم نمیتونم برم

محمد علی در 19/8/1392 | 12:50 گفت:

ونگر گفت فلامینی هست که

حسین در 19/8/1392 | 11:59 گفت:

mohsen abbasi:
فلامینی ویلشر والکات امروز به نیمکت نمیرسن؟
......................................................................
من از اینجا نوشتم :
http://www.arsenal.com/match/report/1314/pre/first-team/manchester-united-v-arsenal-preview
نمیرسن !

mohsen abbasi در 19/8/1392 | 11:53 گفت:

فلامینی ویلشر والکات امروز به نیمکت نمیرسن؟