پست هفته

نویسنده: مصطفی کاظمی

وبلاگ من
نویسنده: مصطفی کاظمی
دانشجوی هوافضای امیرکبیر (پلی تکنیک) :-"
کل بازدید: 32,188 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

پست هفته

منم
بعد از مدت ها بالاخره تصمیم گرفتم یه پست بزارم.همونجوری که از اسمش
پیداست،چیزایی که تو این پست هست مربوط به اتفاقای هفته ایه که گذشت،هر
هفته پنجشنبه حول و حوش همین ساعت میزارم که واسه هفته ی جدید دیگه تو پیج
اصلی نمونده باشه،هرکدوم از بخشهاشم مربوط به یه اتفاقه که در این هفته
افتاده وهمشم بر اساس نظر شخصیمه پس به کسی برنخوره لطفا...ویدیوی هفته :

این هفته،هفته ی آخر خرداد بود و خرداد هم یه ماه به یاد موندنی واسه خیلی از بچه ها. به خاطر همین کلیپ این هفتمون مربوط به همین اتفاقاست.
یه نماهنگ قشنگ از امید مرادی پو با شعر بسیار زیبای هیلا:


s28.uploadbaz.com/files/6/20hcdulfb9sb5l/Hila.flv

موزیک هفته :

موزیک این هفته از کسیه که بدون شک میشه اسمش رو بین 10 ستاره ماندگارموسیقیه ایران زمین گذاشت.در ضمن لازم به ذکره فریدون به خاطر این آهنگ 2 سال ممنوع الفعالیت شد:


http://s28.uploadbaz.com/files/2/bhnw17309329r6/Fereidoon-sale%20ghahti.mp3

عکس هفته :

این عکس تاثیر گذارترین عکسی بود که من تو این هفته دیدم.
مربوط به یه بچه ایه که ضربه ی مغزی شده و میخوان اعضای بدنش رو اهدا کنن،پدرمادرش دارن باهاش خداحافظی میکنن و دکترا هم واسش تعظیم کردن:معرفی بازیکن هفته :

بازیکن مورد نظر من واسه معرفی ماریو مانزوکیچه.
ماریو بازیشو از یه مدرسه فوتبال تو آلمان شروع کردو بعدش به باشگاه مارسونیای کرواسی رفت.سال 2004 به تیم اصلی راه پیدا کرد و  تو 23 تا بازی 14 تا گل زد،ماریو سیر صعودیش رو طی کرد و سال 2010 به ولفسبورگ رفت،فصل گذشته هم 13 تا گل زد و 26 ساله هم هست و همونجوری که میدونید تو یورو 3 تا گل زد،اینم یه ویدیو مربوط به گلاش تو ولفسبورگ و فصل قبله :

http://s28.uploadbaz.com/files/1/yzr7lan6zlyvjm/Mario
Mandzukic Season 2010_2011 HD (Alle Tore).mp4

داستان هفته :

در انگلیس قرون وسطی و در قرن یازدهم در شهر کاونتری،دوک کانتری مالیات سنگینی را برای مردم تعیین کرده بود.همسر دوک کانتری انگلیس زنی از طبقه ممتاز جامعه و در عین حال خیلی محبوب و محترم بود.
وقتی ظلم شوهر و مالیات سنگینی که که باعث بدبختی مردم شده بود را مشاهده کرد،اصرار زیادی به شوهرش کرد تا مالیات را کم کند ولی شوهرش که دخالت همسرش در امور حکومت را برنمیتافت،ازین کار سرباز زد.
سرانجام دوک به شرطی قبول کرد مالیات ها را کاهش دهد که همسرش برهنه دور تا دور شهر را بگردد،او تصور میکرد که همسرش با این شرط برای همیشه عطای مداخله در امور سیاسی و حکومتی را به لقایش خواهد بخشید ولی دوک هرگز فکر نمیکرد که همسرش شرط رابپذیرد.
خبرش در شهر میپیچد،در روز موعود گودویا سوار یک اسب در حالی که همه ی پوشش بدنش فقط موهای ریخته شده روی سینه اش بود در شهر چرخید،ولی مردم شهر به احترام این زن مهربان آن روز از خانه بیرون نیامدند و همه درها و پنجره ها را هم بستند.
بانو گودویا تمام شهر را پیچید و برای دوک راهی جز برداشتن مالیات های سنگین نبود.در تاریخ انگلیس و کاونتری بانو گودویا به عنوان یک زن نجیب و شریف جایگاه بالایی دارد و مجسمه اش در کاونتری ساخته شده است.

کتاب هفته :

کتاب این هفته یه کتاب خیلی معروفه که فکر میکنم الآن دیگه اجازه ی چاپ نداره،مطمئنا خیلی از بچه ها این کتاب رو خوندن.
کتاب قلعه حیوانات (مزرعه حیوانات) نوشته ی جوج اورول :


http://s28.uploadbaz.com/files/0/c41lbkkqfsd3q0/Animal.Farm.pdf


مناسبت های هفته :

این هفته علاوه بر مبعث پیامبر اسلام تولد ابی و رضا کیانیان و یاس هم بود :
بحث هفته :

شما از بین دو تا حالت زیر کدوم رو میپسندید؟چرا؟
1) خرید رونالدو،مورینیو و چند ستاره دیگه و قهرمان شدن تو فصل بعد واحتمالا ضرر مالی.
2) اعتماد به ونگر و پرورش جوونایی مثل ویلشر و ژسنی و گیبس و والکت و چمبو و احتمال قهرمانی در یک بازه ی بلند مدت و این که تنها باشگاهی باشیم که فرپلی مالی رو رعایت کرده.پ.ن : امیدوارم که خوشتون اومده باشه واگه بازخورد خوبی داشته باشیم این کارو هر هفته ادامه میدم.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

احسان در 2/4/1391 | 02:34 گفت:

دمت گرم عالی بود . برا همه هفته بزار ممنون

احسان در 2/4/1391 | 02:28 گفت:

دمت گرم عالی بود . برا همه هفته بزار ممنون

ehs در 1/4/1391 | 21:59 گفت:

چه عجب اقا مصطفي ناپرهيزي كردي!!
اهنگ و كليپ فوق العاده بود ولي دوباره حال ما رو اساسي گرفتي
اين ماریو مانزوکیچه هم عجب عجوبه ايه! از اون بازيكنهاست كه ادم مي دونه تهش به يه جايي مي رسه
داستان رو شنيده بودم ولي اين انگليسيها هميشه يكم افسانه تو كارشون هست!!
مزرعه حيوانات هم هنوز چاپ مي شه!واقعا اين و 1984 بسيار كتابهاي تاثيرگذارين
تولد هنرمندامون هم مبارك!البته ابي رو كه جزوشون به حساب نمي اري؟
اگه قرار باشه بين اين دو يكدوم رو انتخاب كنم دومي رو انتخاب مي كردم!ولي يه جورايي نخريدن ستاره توسط ونگر يجورايي انگار لجبازيه!!كه اصلا نمي شه ازش سر دراورد!

مهران کاظمی در 1/4/1391 | 20:45 گفت:

خوب اول که گزینه یک خیلی رویاییه، در ضمن در اون صورت دیگه ونگر رو نداریم، در حالی که من واقعاً دوست دارم ستاره تو آرسنال ببینم، همیشه یکی از آرزوهای من این بوده که کاکا تو آرسنال بازی کنه، به نظر من تلفیقی از دو تاش حرف نداره، موندن ابدی ونگر به علاوه خرید حداقل یه ستاره در هر فصل، اون وقت هم قهرمانی می بینیم هم فوتبال زیبا هم باشگاه ضرر مالی نمی کنه و مدیرا هم خوشحال میشن، هم هوادارا راضی هم مدیرا راضی هم کسایی که طرفدار آرسنال نیستن عاشق باشگاه آرسنال میشن

(Hooman sam (Dark metal در 1/4/1391 | 20:17 گفت:

رضا شرافتیان می ببینی پست باحال یعنی چی ؟؟!!!
-----------
مصی جون خیلی حال کردم ، بازم از این کارا بکن داداش....

like like

soroosh در 1/4/1391 | 20:16 گفت:

نمی خوام تظاهر کنم
من گزینه 1 رو ترجیح میدم چون میدونم تیمم خیلی قوی میشه

مهدی افسرده در 1/4/1391 | 20:06 گفت:

الان میشه دمت گرم

مصطفی کاظمی در 1/4/1391 | 16:59 گفت:

مهدی : مهدی جان مطمئنی!؟
باور کن من چند بار امتحان کردم،مگه میشه؟
.
رضا : قبول باید واقعبین باشیم باشگاه ما توان خرید یه ستاره مثل رونالدو رو نداره با اون قیمت رو نداره تو پروژه جوونگراییمونم جوونایی مثل مسی،رونالدو،رونالدینیو و کاکا هرکدوم به یه دلیلی از دستمون رفتن پس تو این زمینه هم خوب کار نکردیم،به نظر خودم باید اون دلایلی که باعث میشه این ستاره هارو نخریم از بین ببریم.
.
فرهاد : از کجا گیر بیارم؟!؟ نویسنده؟؟

سروش در 1/4/1391 | 16:18 گفت:

اون کتاب رو حتی منم خوندم.

سروش در 1/4/1391 | 16:18 گفت:

اون کتاب رو حتی منم خوندم.

Farhad Rahbari در 1/4/1391 | 16:00 گفت:

خواندن کتاب 1984 هم واجبه
فقط یاس
در شرایط فعلی گزینه 2 چون به صلاح باشگاست
حتما هرهفته ادامه بده

شایان در 1/4/1391 | 15:58 گفت:

بذارید درمورد اون2مورد آخر ونگری توضیح بدم!ببینید بیایید واقع بین باشیم!کسی که گلابی داره،حوس سیب هم میکنه!و اگه سیب وگلابی رو به یک اندازه دوست داشته باشه،ترجیه میده اگر قرار2تا سیب یا 2تاگلابی داشته باشه، از هرکدام یکی داشته باشه!‏1سیب و1گلابی!بنابر این حضور یک تاسه ستاره درحد رونالدو وامثال اون کنار چند جوان مثل چمبو و..خیلی بهتره!هم قهرمانی داریم،هم پرورش استعداد های ناب

محمد در 1/4/1391 | 15:55 گفت:

عالی بود ممنون
سعی کن به همین شکل ادامه بدی ولی یه کمی باید قسمتای فوتبالیش بیشتر بشه
رضا کیانیان حرف نداره الاناش خیلی شبیه رابرت دنیرو هست ولی یه عکس قدیمیشو دیده بودم که خیلی شبیه جوونیای آل پاچینو بود!

مجتبی هانری در 1/4/1391 | 15:30 گفت:

عکس واقعا تاثیرگذار بود خیلی هم...
بحث هفته:البته من این را میخوام
ونگر+تجربه وستاره+درکنارش نیروی جوان == البته این طور که عالی میشه بعدش دیگه خود به خود جام به دست میاد.
ممنون بابت پست اگه هم تونستی ادامه بده

مهدی افسرده در 1/4/1391 | 15:22 گفت:

منم نمی تونم دان کنم

مصطفی کاظمی در 1/4/1391 | 14:52 گفت:

پس چه حالتی رو میپسندی؟!؟
چرا؟

مهران کاظمی در 1/4/1391 | 14:41 گفت:

مرسی، من هیچ کدوم از دو موردی که گفتی رو قبول ندارم، یعنی با هیچ کدومش موافق نیستم

مصطفی کاظمی در 1/4/1391 | 14:21 گفت:

فکر نکنم شهرام،همه رو چند بار تست کردم.
.
سوال : کسه دیگه ام مشکل داره؟!؟!؟

توپچی جنوب در 1/4/1391 | 14:18 گفت:

سعی کردم آهنگ و کلیپی که گذاشتی دانلود کنم اما نشد مصطفی................

درستش کن!!!!!!!!!1

باز امشب سعی میکنم.......

مهدی افسرده در 1/4/1391 | 14:13 گفت:

حلت=حالت

مهدی افسرده در 1/4/1391 | 14:13 گفت:

یه حالت سومی هم وجود داره که خیلی بهتره1+2=3 یعنی هر دو کنار هم با حفظ بالانس در هر دو مورد

خودمم نفهمیدم چی گفتم ولی حلت خوبیه

مریم تجدد در 1/4/1391 | 14:09 گفت:

ههههههههه باهال بود .میگم مجسمه اون زنه به یادش بازم لخته؟

مریم تجدد در 1/4/1391 | 14:09 گفت:

ههههههههه باهال بود .میگم مجسمه اون زنه به یادش بازم لخته؟

مریم تجدد در 1/4/1391 | 14:09 گفت:

ههههههههه باهال بود .میگم مجسمه اون زنه به یادش بازم لخته؟

parsa در 1/4/1391 | 13:57 گفت:

مرسی
دومی رو ترجیح میدم

علی ارشدی در 1/4/1391 | 13:53 گفت:

Mostafa@ باریکلا بر شما تن بنده ی خدا داشت تو گور می لرزید

مصطفی کاظمی در 1/4/1391 | 13:52 گفت:

علی : اصلاح شد.
.
توصیه : ویدیو رو حتما دانلود کنید،خیلی جالبه.

علی ارشدی در 1/4/1391 | 13:50 گفت:

راستی عاشق کیانیان هستم رابرت دنیروی ایران

علی ارشدی در 1/4/1391 | 13:49 گفت:

مرسی پسرم مرسی

جرج اورول! اسمشئ غلط نوشتی اصلاح کن بی زحمت

حالت دو رو می پسندم چون اون مدل قهرمانی کار خیلی شاقی نیست ولی اگه بتونیم با همین سیستم+ یه ذره خرج کردن جام بگیریم عالی میشه خیلی هم دور از ذهن نیست اون روز

توپچی جنوب در 1/4/1391 | 13:46 گفت:

عااااااااااااااااااااااااااالی بود مصطفی
حال کردم.....

تولد یاس هم مبارک...

عکس واقعا جالب بود چه روح بزرگی داشته این پسر کوچیک ...........

سوالت من بدون شک گزینه دو رو انتخاب میکنم البته میتونیم به قهرمانی برسیم.......

مصطفی کاظمی در 1/4/1391 | 13:44 گفت:

حسین :
ببین تقیبا تو همه ی زمینه ها باهات هم عقیده ام فقط اگه ما بچه ها بتونیم یه کاری کنیم تو به این مسی فحش
بدی حله حله.
.
حمید : اگه استقبال بشه چراکه نه!؟
.
سپهر:آره شنیدم.

حسین در 1/4/1391 | 13:38 گفت:

خیلی جالب بود ممنون.اون عکس هفته در کدوم کشور بوده؟؟واقعا تاثیر گذار و جالب بود.

داستان قرون وسطایی هم خیلی جالب بود.عفاف و حیای زن در همه ملت ها و همه مذاهب قابل احترام بوده و به خاطر همینه که اون زن در انگلیس به نماد عفاف و پاکی مشهور شده.

در مورد سوالت هم...قطعا دومی ترجیح داره ولی نه به شرط نقض مورد اول...یعنی آرسنال در عین اینکه باید به سبک و فلسفه خودش(که از هر چیزی مهم تره) ادامه بده ولی نباید برای کسب جام و حتی جذب ستاره ها هم بیکار بمونه.در واقع ترکیبی از اون دو موردی که گفتی رو بهتر از تک تک هرکدومشون میدونم.

حمید pires در 1/4/1391 | 13:09 گفت:

مرسی آقا مصطفی خیلی خوبه اگه هرهفته باشه عالیه .

sepehr najafian در 1/4/1391 | 13:08 گفت:

اون عکسه جهاني شد