پست هفته

نویسنده: مصطفی کاظمی

وبلاگ من
نویسنده: مصطفی کاظمی
دانشجوی هوافضای امیرکبیر (پلی تکنیک) :-"
کل بازدید: 30,820 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

پست هفته

الوعده وفا...
ازون جایی که بچه ها گفتن که به کارت ادامه بده و این حرفا سری دوم این پستا رم میزارم،بازم تاکید میکنم هرچی تو این پسته نظر شخصیمه پس به کسی بر نخوره لطفا...
ویدیوی هفته :

من تو این هفته یه فیلم دیدم خیلی نظرمو جلب کرد گفتم به عنوان ویدیوی این هفته بزارم،اسم این فیلم بوسه ای در قطاره که داستانش اینه که یه سرهنگ و یه سرباز و یه پیرزن و یه دختر جوون تو یه واگن نشستن که قطار میره تو تونل و ...

http://s14.uploadbaz.com/files/6/k3gr4ciek9wbhw/Kiss.flv

موزیک هفته :

این بخش ازین به بعد یه تغییر توش ایجاد میشه اونم اینه که خودش تقسیم به دو بخش میشه،یه بخشش موزیک جدید هفته است یه بخششم موزیک انتخابیه خودم.

* جدید : به نظر من این هفته کلا آهنگ جدید خوب نداشتیم  اما اواخر هفته ی گذشته  استار جدید موسیقیه ما یه موزیک ویدیو داد بیرون به اسم نوبهاری،البته این آهنگ محسن واسه چند سال پیشه ولی موزیک ویدیوش جدید اومد.http://s28.uploadbaz.com/files/2/pbjyobg25rqumj/Nobahari.mp3
انتخابی : آهنگ این هفته یه دکلمه ی خیلی خیلی پر مغزه به اسم آزادی از ماندگارترین خواننده ی ایران بدون شک.

http://s13.uploadbaz.com/files/3/cflwr2b0xa5qwf/Delklame Azadi.mp3

عکس هفته :

این هفته عکس تاثیر گذار کم ندیدم و دو به شک بودم که کدوم رو بزارم به خاطر همین 2 تا گذاشتم که واقعا جالبن.
*این عکس رو وقتی دادم یه لحظه  رفتم تو فکرو دیدم که واقعا چه قدر فرهنگ ما شبیه این عکس شده،جای دوریم نباید بریم فقط یه نگاه به سینما و فوتبالمون بندازیم همه چی دستمون میاد.(خواهش میکنم به لباسشون توجه نکنید به عملشون توجه کنید)* این عکسم فکر میکنم عکس منتخب 2011 شده که درباره ی مبارزه با نژادپرستیه.


معرفی بازیکن هفته :

چنر روز پیش یکی از بچه های همسایه (هایبری) گفتش اگه اسکارو بخریم خیلی خوبه،من یکی دو تا بازی ازش دیده بودم ولی زیاد نمیشناختمش،این جوری شروع کنم که پستش هافبک وسطه (CMF) ولی توانایی بازی تو پستی که ما اساسی بهش محتاجیم (AMF) هم داره،20 سالشه و تو اینترناسیونال برزیل بازی میکنه،تو سه فصلی که اینرناسیونال بود تو 80 تا بازی 18 تا گل زده و 22 تا پاس گل داده،6 تا هم بازی ملی داره و به نظر من شبیه کاکاس،ازش دو تا فیلم میزارم یکی معرفیه کاملشه یکی هم گلی که آرژانتین زد.http://s29.uploadbaz.com/files/2/d597qcbu6du7m1/Oscar.flv
http://s29.uploadbaz.com/files/9/gynjl5iuriraq9/Gol
de Oscar - Argentina 2 x 2 Brasil - Amistoso Internacional.flv


داستان هفته :

عنوان : لطفا زود قضاوت نکنید.

مسئولین یک مؤسسه خیریه متوجه شدند که وکیل
پولداری در شهرشان زندگی میکند و تا کنون حتی یک ریال هم به خیریه کمک نکرده است.
پس یکی از افرادشان را نزد او فرستادند
.

مسئول خیریه: آقای وکیل ما در مورد شما تحقیق کردیم و متوجه شدیم که
الحمدالله از درآمد بسیار خوبی برخوردارید ولی تا کنون هیچ کمکی به خیریه نکرده
اید
.

نمیخواهید در این امر خیر شرکت کنید؟

وکیل: آیا شما در تحقیقاتی که در مورد من کردید متوجه شدید که مادرم بعد از یک بیماری طولانی سه ساله، هفته پیش
درگذشت و در طول آن سه سال، حقوق بازنشستگی اش کفاف مخارج سنگین درمانش را نمیکرد؟
زود قضاوت کردید؟


مسئول خیریه: (با کمی شرمندگی) نه، نمیدانستم. خیلی
تسلیت میگویم
.


وکیل: آیا در تحقیقاتی که در مورد من کردید
فهمیدید که برادرم در جنگ هر دو پایش را از دست داده و دیگر نمیتواند کار کند و زن
و 5 بچه دارد و سالهاست که خانه نشین است و نمیتواند از پس مخارج زندگیش برآید؟زود
قضاوت کردید؟


مسئول خیریه: (با شرمندگی بیشتر) نه . نمیدانستم.
چه گرفتاری بزرگی
...


وکیل: آیا در تحقیقاتتان متوجه شدید که خواهرم
سالهاست که در یک بیمارستان روانی است و چون بیمه نیست در تنگنای شدیدی برای تأمین
هزینههای درمانش قرار دارد؟ زود قضاوت کردید؟


مسئول خیریه که کاملاً شرمنده شده بود گفت:
ببخشید. نمیدانستم اینهمه گرفتاری دارید
...


وکیل: خوب. حالا وقتی من به اینها یک ریال کمک
نکرده ام شما چطور انتظار دارید به خیریه شما کمک کنم؟
باز هم زود قضاوت
کردید؟؟؟؟


این داستانم مخصوص مدیر دیواره :

همشهری اصفهانی ما توی اتوبان با سرعت 180 کیلو
متر در ساعت می رفته که پلیس با دوربینش شکارش می کند و ماشینش رو متوقف می کند.
پلیس میاد کنار ماشین و میگه گواهینامه و کارت ماشین
!
اصفهانی با لهجه ی غلیظی میگه :من گواهینامه ندارم.این ماشینم مالی من نیست
.

کارتا ایناشم پیشی من نیست.
من صاحب ماشینا کشتم ا
جنازاشم انداختم تو صندوق عقب.چاقوشم صندلی عقب گذاشتم. حالاوم داشتم میرفتم از مرز فرار کونم که شوما منو گیریفتین.

مامور پلیس که حسابی گیج شده بود بی سیم می زنه به فرماندش و عین قضیه رو
گزارش میدهد و در خواست کمک فوری می کنه فرمانده اش هم به او می گه که کاری نکند
تا او خودشو برسونه
.

فرمانده در اسرع وقت خودشو به محل می رسوند و به راننده اصفهانی می گوید:

اقا گواهینامه؟

اصفهانی گواهینامه اش رو از تو جیبش در میاره و به فرمانده می دهد.

فرمانده می گه اقا کارت ماشین؟

اصفهانی کارت ماشین که به نام خودش بوده در میاره و می دهد به فرمانده.

فرمانده که روی صندلی عقب چاقویی پیدا نکرده عصبانی دستور می دهد تا راننده
در صندوق عقب را باز کند
.

اصفهانی در صندوق رو باز می کند و فرمانده می بینه که صندوق هم خالیست .

فرمانده که حسابی گیج شده بود به اصفهانی میگه "پس این مامور ما چی
میگه؟
"

اصفهانی می گوید :

چی میدونم والا جناب سرهنگ.

لابد الانم می خواد بگه من 180 تا سرعت می رفتم.


کتاب هفته :

ازون جایی که زیاد سلیقه ی بچه ها رو نمیدونم سعی میکنم هر هفته موضوعای مختلفی کتاب بزارم،هفته ی قبل که یه داستان بود این هفته 3 تا شعر میزارم.

اولیش یه کتابه به اسمه گلچین غزلهای ایرانی،که کتاب جالبیه واسه اوقات بیکاری.


http://s28.uploadbaz.com/files/8/gcvqlmo22csy52/Ghazal.pdfدومیش بهترین دفتر شعر فروغه (به نظر من) به اسمه اسیر.

http://s13.uploadbaz.com/files/0/ts6vzd2oi92bjw/Asir.Forogh.pdf

سومیم یه  کتابه از فاطمه ا/خ/ت/صاری به اسم یک بح/ث فمی/نیس/تی قبل از پخت/ن سی/ب زمینی ها.


http://s28.uploadbaz.com/files/1/kiy8jiwyi7cm7l/Ekhtesari-Full-Version.pdf

مناسبت های هفته :

این هفته علاوه بر تولد امام حسین و حضرت عباس و امام سجاد تولد کاپیتانه ما هم بود.بحث هفته :

ازتون میخوام که ترکیب ایده آلتون با توجه به خریدای فعلیه آرسنال و بازیکنای حال حاضر رو بزارید اینجا.
این ترکیب از نظر من :به این آدرس برید و ترکیبتون روبسازید.
footballformation.co.uk

پ.ن : بازم امیدوارم که خوشتون اومده باشه و بابت طولانی بودنشم پوزش میطلبم،در ضمن قراره از هفته ی بعد یه بخش جدید به اسمه بلاگ هفته هم اضافه کنم که از چند تا از بچه ها میپرسم و بعدش انتخاب میکنیم و اینکه نویسنده های سایت  بترکونن دیگه.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حمید pires در 8/4/1391 | 21:07 گفت:

مرسی آقا مصطفی کارت عالی بود.با ترکیب تیم هم حال کردم.

مصطفی کاظمی در 8/4/1391 | 20:18 گفت:

علی : نکنه به خاطر اون سوتیه معروفشه؟!؟
جدی نگیرا،بهتره بچسبی به نصرین.

علی ارشدی در 8/4/1391 | 20:15 گفت:

Mostafa

سانتوس دو نقطه ایکس بود یعنی این

مصطفی کاظمی در 8/4/1391 | 19:43 گفت:

فرهاد :
آها!!
منم نگفتم که بخریم،همینجوری خواستم یه نفرو معرفی کرده باشم.

Farhad Rahbari در 8/4/1391 | 19:36 گفت:

Mostafa@ منظورم اسکار بود

مصطفی کاظمی در 8/4/1391 | 19:32 گفت:

علی : santos x یعنی چی اونوقت؟

علی ارشدی در 8/4/1391 | 19:29 گفت:

مهران کاظمی@ چرا از همون سایت استفاده نمی کنی؟

مهران کاظمی در 8/4/1391 | 19:19 گفت:

البته اشتباه شد ترکیب من 12 بازیکن شد
پس آقا ژیرو میره بیرون ون پرسی میره جاش
یعنی: ------------------------------------------ژسنی
سانتوس-------------------ورمالن-------------------------------------کوشیلنی--------------------سانیا
-------------------------------------------------ام ویلا( اگه نیومد سونگ)
----------------------------ویلشر----------------------------------روسیچکی یا آرتتا( اگه امویلا اومد این دو تا میرن رو نیمکت جاشون سونگ میاد)
پودولسکی---------------------------------------------------------------------------------------------ولکات
-----------------------------------------------------ون پرسی( اگه رفت ژیرو)

مهران کاظمی در 8/4/1391 | 19:13 گفت:

یعنی منظورم اینه که اگه ام ویلا اومد روسیچکی و آرتتا میرن رو نیمکت و سونگ میاد تو زمین

علی ارشدی در 8/4/1391 | 19:05 گفت:

http://footballformation.co.uk/team/4231/280612143336.png

ترکیب من!

تو بعضی پستا هم دو تا بازیکن نوشتم که یعنی می تونن جانشین هم باشن
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

عکسا خیلی مشت بودن مخصوصا اولیش که عین حقیقته

داستان اصفهانیه رو که خوندم داشتم می مردم از خنده

مرسی

مهران کاظمی در 8/4/1391 | 19:01 گفت:

مرسی، تو این سایته آدم باید خودش اسم بازیکن رو بنویسه، کی میتونه اسم ژسنی رو بنویسه
ترکیب ایده آل من:
------------------------------------------------ژسنی
سانتوس------------------ورمالن------------------------------------کوشیلنی--------------------------سانیا
------------------------------------------------ام ویلا( اگه نیومد به درک، سونگ رو داریم)
-------------------------ویلشر------------------------------------------روسیچکی یا آرتتا( اگه ام ویلا اومد قطعاً سونگ)
پودولسکی-------------------------------------ون پرسی-----------------------------------------ولکات
-----------------------------------------------------ژیرو------------------------------------------------

مصطفی کاظمی در 8/4/1391 | 18:48 گفت:

سروش : به نظر من با حضور یه مهاجم کلاسیک مثل ژیرو که هد زنه،گذاشتن یه وینگی که تو بزنه نمیتونه کارساز باشه،یا وینگره از بازی خارج میشه یا مهاجمه،مشکلی که واسه ایبرا تو بارسا به وجود اومدم همین بود،رابین به عنوان سایه بهترین بازی رو میکنه،تو بازیای یورو هم دیدیم که خوب موقعیتا رو تموم نمیکنه ولی خیلی خوب میتونه توپ بسازه.

soroosh در 8/4/1391 | 18:25 گفت:

بابا رابین تو تیم ملی هلند زمانی که آقام نیستلروی بازی می کرد وینگ بود

محمد در 8/4/1391 | 18:14 گفت:

ممنون ولی به نظرم پست قبلیت قوی تر بود
با ترکیبت هم تا حدود زیادی موافقم ولی بعید میدونم رییس یه چنین ترکیبی مد نظرش باشه!
امیدوارم با روند بهتری ادامه بدی

مصطفی کاظمی در 8/4/1391 | 17:07 گفت:

کیوان : همون ترکیبه منه که؟!؟
فقط سانتوس جای گیبسه که این کارت عشقه علیه.
.
مهدی : خواهش.
.
سروش : فکر کنم حضور رابین به عنوان وینگ یه چیزه محال باشه،یا اینکه منظورت اینه که اصلا وینگ راست نداشته باشیم؟

Keivan در 8/4/1391 | 16:54 گفت:

مصطفی فوق العاده بود...ممنون

ترکیب ایده آل من:

http://footballformation.co.uk/team/created.php?f=39084

مهدی افسرده در 8/4/1391 | 16:24 گفت:

با تشکر

soroosh در 8/4/1391 | 15:39 گفت:

ترکیب
ژسنی
گیبس-ورما-کوشیلنی-سانیا
ام ویلا-ویلشر
روسیچکی
پولدی-ژیرو-رابین

مصطفی کاظمی در 8/4/1391 | 15:35 گفت:

لوکاس منظورم پودولسکیه فرهاد.

Farhad Rahbari در 8/4/1391 | 15:25 گفت:

لوکاس خیلی خیلی گرونه و آرسنال از اینجور خریدا محاله انجام بده
معرفی کتابت ضعیف شده این بار
ترکیب: 1-3-2-4
چزنی
گیبس-ورما-کوشیل-سانیا
ام ویلا-سانگ
پولدی-رابین-ویلشر
جیرو