پست هفته

نویسنده: مصطفی کاظمی

وبلاگ من
نویسنده: مصطفی کاظمی
دانشجوی هوافضای امیرکبیر (پلی تکنیک) :-"
کل بازدید: 32,496 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

پست هفته

خب اینم یه سری دیگه از پستای هفته،والا گذاشتن این پست و سرعت افتضاح آپلود تو جمهوری اسلامی واقعا کمر آدمو خم میکنه،دیروزم یه مشکلی واسم پیش اومد نمیتونستم بزارم ازون طرفم قول داده بودم به بچه ها که هر هفته قبل از شروع هفته ی جدید پست رو بزارم و هرجور شده جمش کردم،بازم میگم امیدوارم به کسی برنخوره چون که همه چیش نظر شخصیمه.ویدیوی هفته :

این هفته هم یه فیلم کوتاه میزارم به اسمه بهترین عکاس که داستانش اینه که یه خانمی جایزه بهترین عکاس رو از یه جشنواره به خاطر گرفتن یه عکس میگیره اما خودش اصلا راضی نیست حالا چرا؟http://s28.uploadbaz.com/files/1/gx2gaj7oax90ha/The
Best Photographer.flv
موزیک هفته :

همونجوری که میدونید این قسمت از هفته ی قبل دو بخشی شده.

جدید :

آهنگ جدید این هفته ترانه ی خدایا از مازیار فلاحیه که فکر میکنم بهترین آهنگ منتشر شده ی  هفته ی اخیره.

154.2.img98.net/out.php/i395816_khodaya.mp3

انتخابی :

فکر کنم الان دیگه همه فهمیدن که من چقدر به فریدون فروغی ارادت دارم و ازونجایی در حقش اجحاف شده سعی میکنم آهنگای اونو بزارم تا بچه ها هم بیشتر باهاش آشنا شن،من داریوش و سیاوش و ابی و شاهین و اینا رو هم دوست دارم ولی همونجوری که گفتم همه اینا رو کامل میشناسن اما فریدونو نه! فکر کنم کمتر کسی میدونه که فریدون یه سبک جدید تو نوازندگیه گیتار تو ایران آورد،سبک خوندنش چیزه جدیدی بود ولی هیچوقت به اون چیزی که حقش بود نرسید،این هفته ام آهنگ محشر قوزک پاشو آپلود کدم واستون.

154.2.img98.net/out.php/i395817_fereidoon-ghouzake-paa.mp3

عکس هفته :

این هفته این دوتا عکس خیلی منو تحت تاثیر قرار داد.

* این عکس در مورد اتفاقات دریاچه ارومیه است،فقط یه لحظه فکر کنید که این دریاچه تو قم بود مطمئن باشید شده آب معدنی بریزن توش پرش میکردن.
* اینم یه عکس از راه درازی که مردای ما ظرف مدت 30 سال طی کردن،اینم یکی از دستاوردای استقلال،آزادی،.....


معرفی بازیکن هفته :

چند روز پیش یکی از بچه ها گفت از آفوبه کلیپ نداری؟
منم بعد از اون تصمیم گرفتم که به جای اینکه همش بازیکنای دیگرو معرفی کنم بازیکنای خودمون رو هم معرفی میکنم.

بازیکن 1 : بنیک آفوبه،تو این کلیپ کاملا معرفیش کرده و صحنه های خوبیم گذاشته

http://s14.uploadbaz.com/files/1/vu6kd6hvc2djst/Benik Afobe, Remember The Name.mp4

بازیکن 2 : چاکس آنه که،زوج آفوبه که اینم تو کلیپش کامل توضیح دربارش هست.

http://www.uploadbaz.com/9jnaqtprlflv/The Future Of Arsenal - Chuks Aneke.mp4

داستان هفته :
 
این داستان یه ذره قدیمیه ولی واقعا جالب و تاثیر گذاره :

حاکمی از برخي شهرها بازديد می كرد و
هنگام ديدار از محله ما فرمود:شكايت‌هاتان را صادقانه و آشكارا بازگوييد و از هيچ كس نترسيد، كه زمانه هراس
گذشته است!
دوست من (حسن) گفت:عالي جناب! گندم و شير چه شد؟تامين مسكن چه شد؟شغل فراوان چه شد؟و چه شد آن كه داروي بينوايان را به رايگان مي بخشد؟عالي جناب! از اين همه هرگز، هيچ نديدم!
حاکم اندوهگنانه گفت:خدا مرا بسوزاند؟آيا همه اينها در سرزمين من بوده است؟فرزندم! سپاسگزارم كه مرا صادقانه آگاه كردي، به زودي نتيجه نيكو خواهي ديد.
سالي گذشت، دوباره حاکم را ديديم، فرمود:شكايت‌هاتان را صادقانه و آشكارا بازگویيد و از هيچ كس نترسيد، كه زمانه ديگري
است!
هيچ كس شكايتي نكرد،کسی برنخاست که بگوید:شير و گندم چه شد؟ تامين مسكن چه شد؟شغل فراوان چه شد؟ چه شد آن كه داروي بينوايان را به رايگان مي‌بخشد.
تنها صدائی ازمیان جمع که پرسید : عالی جناب دوست من (حسن) چه شد؟!؟

کتاب هفته :

این هفته بازم توخط داستان اومدم.

اولین کتاب ده تا داستان کوتاه از فرانس کافکاس که به نظر من جالب اومد.

http://www.8pic.ir/images/ztl5ntunrtww4xd7nk.pdf

این کتاب رو هم هنوز خودم نخوندم ولی به توصیه ی بچه ها گذاشتم،کتاب 1984 از جورج اورول.

http://www.uploadbaz.com/vcaaj89y9ti5/George-Orwell-1984PERSIAN.pdf 


مناسبت هفته :

این هفته تولد آدمی که ارزش گفتنش رو داشته باشه از بین آدمای معروف نبود اما علاوه بر تولد منجی تولد یکی از زحمت کشای این سایت هم بود. (یوسف)
بازم تولدش رو بهش تبریک میگیم.بحث هفته :

ازونجایی که این هفته خیلی تو قسمت های مختلف بحث شده ترجیح دادم این بخش این هفته خالی بمونه

...

پست (یلاگ) هفته :

این بخش ازین هفته راه اندازی شد و این اولین سریشه و خیلی نقص داره اما به کمک یکی دوتا از بچه ها از هفته های بعد خیلی حرفه ای تر به این بخش پرداخته میشه.

این هفته پستای الپیستولرو و مجتبی و جک بائور و میلاد آرشام نظر من و بچه ها رو بیشتر جذب کرد اما پست هفته به انتخاب من پست مصاحبه با رئیس از فرهاد بود.
به امید اینکه بچه ها این هفته هم با قدرت ادامه بدن و پست ها روز به روز بهتر بشه.

http://arsenal.ir/blog/post.aspx?BlogId=232&PostID=4383

پ.ن:بازم امیدوارم که خوشتون اومده باشه و اینکه بگم همه لینکای دانلود مثل همیشه مستقیمه و با چند تا آی پی امتحان شده بازم اگه کسی مشکل داشت ایمیلشو بزاره تا واسش بفرستم.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مصطفی کاظمی در 17/4/1391 | 13:14 گفت:

فرهاد : فکر کردی هر هفته خودت میشی؟ بزار هفته ی بعد منشوریت کنم اون موقع راس کار دستت میاد.

Farhad Rahbari در 17/4/1391 | 13:02 گفت:

مرسی سالار
تا ابد به پست هفته گذاشتن ادامه بده
ممنون که پست من پست هفته انتخاب شده

مصطفی کاظمی در 17/4/1391 | 11:46 گفت:

حسین : یوسف بعد از آرمان اصلیترین شخصه این وبسایته و کلا واسه مجموعه Arsenal.ir خیلی زحمت میکشه.
.
مجتبی : آپدیت شد.

حسین در 17/4/1391 | 11:45 گفت:

کلیپ مربطو به عکاس رو الان دیدم.مصطفی خدایی نمیدونی چرا از انتخابش خوشحال نشد؟؟؟ کلیپ داره فریاد میزنه

مصطفی کاظمی در 17/4/1391 | 11:40 گفت:

امین : نه والا،من بیشتر به وبسایتای مختلف نگاه میکنمو آهنگایی که در طول هفته رو بورس بود رو میزارم و نمیشینم همه رو گوش کنم و یکی رو انتخاب کنم چون در این صورت با قسمت دوم (انتخابی) تفاوتی نخواهد داشت.

مجتبی هانری در 17/4/1391 | 11:39 گفت:

ممنون!
منم تولد این توپچی را تبریک میگم!
مجتبی جک بائور؟؟ یعنی چی؟

حسین در 17/4/1391 | 11:39 گفت:

نیما این پسر؟؟؟؟واقعا حیف کلمه پسر که به این کثافتا نسبت داده بشه.ماشا ... برا خودش یه پاچه خانمه

_____________


مصطفی این پست هایی که تحت عنوان پست هفته میذاری جالبن مرسی.حیف واقعا دریاچه ارومیه یکی از با ارزشترین سرمایه های طبیعی ایران هست ولی قدرش دونسته نمیشه.

یوسف رو هم نمی شناسم از بچه های این سایته؟؟؟بهر حال تولدش مبارک

امین در 17/4/1391 | 11:22 گفت:

نخیر
تو آهنگ حسین زمانو گوش دادی؟ کی دنیاتو خط خطی کرد؟ که میگی این خوبه

nima در 17/4/1391 | 11:20 گفت:

مرسی مصطفی جان!
این پسر حالمو بهم زد،اه اه!!!

مصطفی کاظمی در 17/4/1391 | 10:37 گفت:

حامد : بیخیال بابا بچه ها به خاطر اینکه دیسلایک قرمزه بیشتر باهاش حال میکنن،خلاصه اینکه پرچم قرمز همه جا بالاست دیگه.

حامد مبينى در 17/4/1391 | 08:34 گفت:

بابا تو را خدا لایک را ببینید و بزنید...چرا اینقد دیسلایک خورده؟؟؟!!!

بابت پستت ممنون

تولد یوسف جان را هم بهش تبریک میگم......

Morteza Bauer در 17/4/1391 | 08:26 گفت:

مرسی از پستتعلی بود
تولد یوسف هم مبارک

توپچی جنوب در 17/4/1391 | 03:22 گفت:

درود برتو مصطفی خوب فکریه این پست هفته همینطور ادامه بده من که خیلی بهش علاقه مند شدم

تولد یوسف هم مبارک اومیدوارم72 سال عمر کنه!!!!!!!1

مهدی افسرده در 17/4/1391 | 01:58 گفت:

مرسی بابت کتابا

در ضمن شعرای فاضل نظری هم فوق العادس اگه نخوندی بخون غزل هاش حذف نداره

علی ارشدی در 17/4/1391 | 01:29 گفت:

بی خیال سیاست! تولد یوسف هم مبارک

عکسات عالی بودن هم دریاچه ی طفلکی ارومیه هم مرد امروزی!

مصطفی کاظمی در 17/4/1391 | 01:25 گفت:

مگه میشه کسی شعرای مشیرو نخونده باشه؟ امینپورم بد نیست،اما از همه اینا گذشته شعرای فروغ و شاملو قابل ستایشترینه اشعارن،در ضمن شاعر خوب کم نداریما ولی من با این دوتا از بقیه بیشتر حال میکنم.

رضا توپچی در 17/4/1391 | 01:06 گفت:

خیلی خوشحالم که سیاسی نیستی و امیدوارم هیچ وقت نباش( نه راست نه چپ)
ولی سعی کن برای اعتراضات غیر فوتبالیت یه جمع فیلتر شده پیدا کنی این جوری بهتره(البته برای اون جمع میتونی روی من حساب کنی ولی به نظر من روی تمام بازدیدکنندگان سایت نه)
راستی تو که به شعر علاقه داری شعرهای دکتر امین پور و فریدون مشیری رو خوندی؟؟؟

مصطفی کاظمی در 17/4/1391 | 00:51 گفت:

رضا : اتفاقا من اصلا آدمه سیاسی ای نیستم بیشتر سعی میکنم اعتراضاتم رو بیان کنم،به هرچیزی که باهاش حال نکنم،حالا میخواد سیاسی باشه،فوتبالی باشه،دینی و مذهبی باشه و یا هرچیز دیگه.
.
در مورد سواد سیاسیمم شاید راست بگی چون زیاد تو این زمینه ها مطالعه ندارم و بیشترین علاقه ام در حال حاضر به موسیقی و شعره البته سوای آرسنال.

رضا توپچی در 17/4/1391 | 00:45 گفت:

مصطفی جان تشکر به خاطر زحمتی که کشیدی...
ولی میدونی که دوستت دارم(اگر نمیدونی الآن بدون)به عنوان یه دوست به تو پیشنهاد میکنم دنبال سیاست نباش چون از نوع نوشته های بالا میشه فهمید که در حد سیکل هم اطلاعات سیاسی نداری
درضمن من خودم بعد از چندسال تلاش الکی در تشکل های 30یا30 به فوتبال پناه آوردم اگه میتونی در هفته های آینده حرف و تیکه های سیاسی و اعتراضی،به وضعیت مملکت رو به مطلبت اضافه نکن چون واقعا" جاش اینجا نیست(خودت بهتر میدونی جنس علاقه ی دوستان،فوتبالیه)

میلاد آرشام در 17/4/1391 | 00:16 گفت:

یادم رفت تشکر کنم

مصطفی کاظمی در 17/4/1391 | 00:15 گفت:

سینا : این هفته واقعا زیاد بحث شد و ترجیح دادم که نباشه،انشا... از هفته ی بعد بازم ادامه میدیم.
.
محمد رضا : حتما ولی فکرکنم تا شروع لیگ ادامه داشته باشه اگه به مشکلی بر نخوریم و زنده باشیم.
.
میلاد : فقط نظر خودم نبود و چند تا از بچه ها هم از پستای این هفته ی تو خوششون اومده بود،امیدوارم بازم ازت پست خوب ببینیم و هفته ی بعدی هم جزء بهترینا باشی.

میلاد آرشام در 17/4/1391 | 00:10 گفت:

این یارو مرد جدیده مهریه که نداره؟
دمت گرم که پستم چشتو گرفت

سید محمد رضا در 17/4/1391 | 00:07 گفت:

پسر دمت گرم
عالیه ، ادامه بده همینطور

سينا در 17/4/1391 | 00:06 گفت:

عالي بود ممنون

ولي كاشكي بحث هفته رو خالي نميزاشتي ولي در كل خيلي مردي