بزرگترین مربی تاریخ آرسنال کیست؟

نویسنده: مصطفی کاظمی

وبلاگ من
نویسنده: مصطفی کاظمی
دانشجوی هوافضای امیرکبیر (پلی تکنیک) :-"
کل بازدید: 30,780 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بزرگترین مربی تاریخ آرسنال کیست؟

دقایقی پیش خبری با عنوان "بزرگترین مربی تاریخ آرسنال کیست؟" روی سایت قرار دادم،ازونجایی که تعدادی از دوستان به هر دلیلی علاقه ای به حضور در هایبری ندارند،به تقلید از سعید و به توصیه ی یکی از دوستان،تصمیم گرفتم تو بلاگ ها هم بزارم تا نظرات این دسته از کاربران رو هم مشاهده کنیم.

آرسنال دارای تاریخ قدرتمند و موفقیت های زیادی است بنابراین انتخاب بهترین مربی تاریخ این تیم کار ساده ای نیست.اسکای چهار نامزد را بررسی کرده است وحالا از شما می خواهیم که شخص مورد نظر خود را انتخاب کنید.شما ممکن است یک هوادار آرسن ونگر باشید و یا در نظرتان دوران گراهام مهمترین دوران بوده است.هر کدامتان می توانید نظرتان را اعمال کنید.اما نباید دوران حکومت هربرت چپمن و اولین دبل باشگاه توسط برتی می در میانه های 1900 را فراموش کنید.چه کسی بهترین است؟شما می توانید در نظرسنجی شرکت کنید و رای خود را به ثبت برسانید.آرسن ونگر (1996 تا امروز)

Image has been scaled down 25% (500x266). Click this bar to view original image (660x350). Click image to open in new window.
[تصویر: Arsene-_2930760.jpg]

ممکن است در سال های اخیر به او انتقاد هایی وارد باشد اما این مرد فرانسوی در 17 سال اخیر آرسنال را متحول کرده است.ونگر متود های تمرین،سیستم های استعدادیابی و سبک بازی در فوتبال انگلستان را با ورودش به لیگ جزیره تغییر داد.مطمئنا دوران شکست ناپذیری توپچی ها،اوج کار او است اما 3 قهرمانی لیگ جزیره،4 قهرمانی جام حذفی،رفتن به فینال جام باشگاه ها و حضور در جمع چهار تیم بالای جدول به طور متوالی نشان دهنده ی کارنامه ی خوب اوست.

جرج گراهام (1986-1995)


Image has been scaled down 25% (500x266). Click this bar to view original image (660x350). Click image to open in new window.
[تصویر: GEORGE-GRAHAM_2919886.jpg]

مرد اسکاتلندی یک قدرت برتر در فوتبال انگلیس در اواخر 80 و اوایل 90 بود.گراهام آرسنال را در بردن دو لیگ،یک جام حذفی،دو جام اتحادیه و یک جام در جام اروپا هدایت کرد.همچنین رقم زدن قهرمانی سال 1989 که برای توپچی ها بسیار ویژه و دراماتیک بود.با گل مایک توماس که در آخرین دقیقه از آخرین بازی فصل در آنفیلد بوجود آمد.آرسنال تیم دوم جدول بود و برای قهرمانی باید لیورپول را 2-0 شکست می داد.


برتی می (1966-1976)

Image has been scaled down 25% (500x266). Click this bar to view original image (660x350). Click image to open in new window.
[تصویر: BertieMeeArsenal_2970247.jpg]

او تقریبا 10 سال توپچی ها را هدایت کرد و آنها را به اولین دبل و بردن همزمان لیگ و جام حذفی در سال 1971 رساند.چارلی جرج در آخرین دقیقه ی فینال جام حذفی برابر لیورپول گلزنی کرد تا افتخارات برتی کاملتر شود.تیم او در فینال جام صلح اروپا باید به مصاف اندرلخت می رفت.در بازی رفت آنها 3-1 شکست خوردند اما در بازی برگشت در هایبری 3-0 پیروز شدند تا آرسنال پس از 17 سال بی جامی با هدایت برتی می به جام برسد.


هربرت چپمن (1924-1935)

Image has been scaled down 25% (500x266). Click this bar to view original image (660x350). Click image to open in new window.
[تصویر: herbert-chapman-arsenal-huddersfield_2934207.jpg]چپمن در دوران 11 ساله اش آرسنال را به دو قهرمانی در لیگ و یک قهرمانی در جام حذفی رساند.بردن جام حذفی در سال 1930 اولین جام بزرگ باشگاه بود و همچنین قهرمانی در لیگ در سال 1931 یک عنوان غیرقابل تصور بود که او به دست آورد.چپمن به طور قطع اولین مربی ای بود که ادعا کرد باید برنامه های 5 ساله داشت.او همچنین انقلابی در تاکتیک های فوتبال آن دوره با مطرح کردن قانون آفساید ایجاد کرد.


شما چه فکر می کنید؟

برای شرکت در نظرسنجی مربوط به این مقاله به تاپیک مربوطه در هایبری مراجعه کنید.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

::Mostafa:: در 25/4/1392 | 08:37 گفت:

شبكه الجزيره از اعلام انعقاد قراردادي ، مبني بر پخش كامل ليگ برتر انگليس به مدت سه سال خبر داد.
همچنين سه شبكه HD به كانالهاي خود براي پوشش اين مسابقات اضافه خواهد كرد.


منبع:
http://www.aljazeerasport.net/news/football/2013/07/20137151892691975.html

توپچی جنوب در 25/4/1392 | 01:20 گفت:

خيلي كار جالبيه بدون شك آرسن ونگر اولين گزينه اي هست كه من بهش راي ميدم چون نه تنها باعث تحول در آرسنال شد بلكه با تفكراتش در مورد همه چيز در فوتبال از خواب شب بازيكنانش تا تكتيك ها و بازي روان تيمش
باعث بالا رفتن سطح ليگ برتر انگليس هم شد.
البته كاري كه چاپمن در سال هاي دور براي آرسنال و فوتبال دنيا انجام داد چيزي كمتر از كار هاي رئيس نبوده
اگه چاپمن بيشتر زنده ميموند و اونجور ناگهاني نمي مرد شايد فوتبال زود تر از اينها حرفه اي و جهاني ميشد

حسین ملازینل در 25/4/1392 | 00:39 گفت:

arsene wenger...

Morteza Bauer در 24/4/1392 | 22:57 گفت:

wenger

omid در 24/4/1392 | 22:07 گفت:

ونگربرترین مربی تاریخه مربی که باکمترین هزینه بهترین عملکردروداره تیمی که هرساله بهترین بازیکناشو ازدست میده اماهیشه جزمدعیا هستش.

محمد علی در 24/4/1392 | 19:02 گفت:

arsen

مصطفی کاظمی در 24/4/1392 | 18:14 گفت:

Enrique :

این یه مقاله از اسکای هست و من فقط مترجم بودم
خود اسکای هم نظرسنجی داره که نتایجش تا الان این شکلیه :85% Arsene Wenger
7% George Graham
1% Bertie Mee
8% Herbert Chapman

majid در 24/4/1392 | 18:12 گفت:


مصطفی جان الان بحث سره اینه که ونگر میتونه بهترین مربیه تاریخه جهانه فوتبال باشه یا نه اونوقت همچین سوالی؟؟؟

البته احتمال میدم هدفت نتیجه گیریه نظرسنجی بوده

Mobinho در 24/4/1392 | 17:40 گفت:

من از وقتی که یادمه ونگر مربی بوده پس نمیتونم الکی اظهار نظر کنم.


ولی ای کاش یه پست کار میکردی در مورد اینکه اون مربی های قبلی اخراج شدن یا بازنشسته شدن یا عکس العمل هواداران قبل و بعد از تعویض مربی چی بوده و اینکه اصلا چطور شد که ونگر مربی شد و ......

ehsan zoola در 24/4/1392 | 17:39 گفت:

مسلما ونگر یه چیزه دیگس

Enrique در 24/4/1392 | 17:30 گفت:

میزنم خودمو لت و پار میکنما !!!!
سریع این پستو ور دار مصطفی !!!
این چه سوالیه ؟؟؟
اصن چی شده که از یکی دوسال گذشته این بحثا و این سوالات مطرح داره مطرح میشه ؟؟؟؟
من و 90 درصد از اعضای این سایت با ونگر عاشق آرسنال شدیم ، با ونگر بزرگ شدیم ، با ونگر خندیدیم ، با ونگر گریه کردیم ....
این گراهام مراهامم همشون کشکن!!! درسته که جام های زیادی واسه آرسنال آوردن ولی همه میدونن که این جام ها رو با ضد فوتبال و بازیهای خسته کننده به دست آوردن !!!
تو اون برهه هییییییچکسی از بازی های آرسنال لذت نمیبرده !!! برند باشگاهمون تو دنیا هیچ وقت اندازه دوره مربیگری ونگر مشهور و معتبر نبوده ! طرفدارای آرسنال تو سرتاسر دنیا هیییییییچ وقت اندازه الان نبودن !!! آرسنال یه تیم انگلیسی محبوب بوده ولی فقط واسه طرفدارای انگلیسی یا بریتانیایی !!! نه واسه طرفدارای غیر انگلیسی ....
ولی از وقتی که رئیس اومد و سکان آرسنال رو به عهده گرفت ، ما هم به جمع قدرت های برتر فوتبال دنیا اضافه شدیم ، همه عالم و آدم از بازی های تهاجمی ما لذت میبردن ، باشگاهمون به یکی از ثروتمندترین باشگاه های دنیا تبدیل شد و تو این چند سال اخیر هم همش جز 3 تیم ثروتمند دنیا بودیم !!! برند باشگاهمون تو دنیا یکی از معتبرترین برندهای دنیاس و....
پس !!! پس !!! پس !!!
حتی 1 لحظه هم شک نکنید که رئیس بهترین مربی تاریخ باشگاه آرسناله و بس !!!
دیگه حرف نباشه !!!!
Viva Arsenal.....................Viva Arsene

محمد مهدي نوروزي در 24/4/1392 | 16:51 گفت:

in arsen we trust

farzam در 24/4/1392 | 16:42 گفت:

مسلما ونگره

علیرضا در 24/4/1392 | 16:42 گفت:

این گراهام همونیه که تلفن رو هم اختراع کرد...
بابا دممون گرم عجب پیشینه ای داریم ما...

masoud mahmudpur در 24/4/1392 | 16:40 گفت:

کلا ونگر
البته چپمنم با توجه چیزایی که من ازش خوندم خیلی مربی باهوشی بوده

amir در 24/4/1392 | 16:08 گفت:

ArSene WenGer

sepehr najafian در 24/4/1392 | 15:39 گفت:

من اصلا مربي هاي قبلي رو نميشناسم.تا حدودي گراهام رو دوست دارم